dowolna

Mieszkania

95 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 878 ogłoszeń

79 000 zł53,26 m² 1 483,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokoje , okolice Wielenia + działka 538m2 super okazja! - mieszka nie Z ogromnym potncjałem - bezczynszowe położone w spokojnej wiejskiej okolicy, pełnej zieleni na I i.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł60 m² 10 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szukasz przestronnego, komfortowego mieszkania w jednej z najlepszych lokalizacji Rzeszowa? Ta oferta na Osiedlu Projektant to idealne połączenie wygody, funkcjonalności i świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 299 250 zł132,50 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2027

Dwupoziomowy apartamant | taras na dachu 70 m Kameralna inwestycja | Tylko 6 apartamentów | 2 poziomy | Widok na Las Wolski | Prywatność premium Apartament z jednym z najlepszych widoków.

Szczegóły ogłoszenia

2 349 000 zł108,25 m² 21 699,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Świetna nieruchomość w samym sercu Sopotu - dwa niezależne apartamenty Oferujemy Państwu unikatową nieruchomość położoną przy prestiżowej ulicy Bohaterów Monte Cassino 6, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 967 zł58,29 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł39,75 m² 50,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-3 (pokój z aneksem kuchennym i sypialnia ) o powierzchni 39,75 m2 położone na 3 piętrze w bloku 5 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł53,80 m² 8 085,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 48 m (53,8 m z piwnicą), położone na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku z 1998 roku. Parter budynku zajmują lokale usługowe. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł63,77 m² 8 703,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Jedyne mieszkanie W tej cenie na całej inwestycji! nowość na rynku! Komfortowe przestrzenie mieszkań 3-pokojowych w segmentach środkowych. Funkcjonalne ogródki idealne, jako przedłużenie.

Szczegóły ogłoszenia

489 900 zł68,19 m² 7 184,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego, komfortowego mieszkania o powierzchni 63 m , położonego na popularnym i doskonale skomunikowanym osiedlu Fazos.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł50 m² 11 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w zielonej i spokojnej części Kraków - dzielnica Bieżanów-Prokocim, przy ul. Barbary. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

442 000 zł74,18 m² 5 958,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,18 m , parter kamienicy po termomodernizacji. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje + osobna kuchnia, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 844 zł53,57 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem Symbol mieszkania B9 Powierzchnia 53,57 m2, piętro - I 3 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, przedpokój balkon.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł63,97 m² 3 892,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży nieruchomość zlokalizowana w Legnicy przy ul. Drukarskiej. Położona na parterze w zadbanej kamienicy. W jej skład wchodzą: - 3 pokoje - kuchnia - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

542 000 zł74,40 m² 7 284,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 pokojowego mieszkania przy ul. Wybickiego w Toruniu opis mieszkania: - powierzchnia mieszkania 74,4 m 2 - Mieszkanie składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 700 zł37,82 m² 12 102,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

791 500 zł36 m² 21 986,11 zł/m²

 

Piętro:19/30

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie w budynku Łucka city. 19 piętro Piękna panorama. Biznesowe Serce Warszawy- obok Norblin, rondo Daszyńskiego. Powierzchnia mieszkania to 35,80 m2. Mieszkanie typu studio-.

Szczegóły ogłoszenia

143 375 zł38,75 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie składające się z dużego pokój, dużej kuchni, przedpokoju, łazienki. Do mieszkania przynależy spora piwnica. Mieszkanie do remontu, z potencjałem (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł27,12 m² 18 252,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Oferujemy jasną, świeżo wyremontowaną kawalerkę o powierzchni 27,12 m , zlokalizowaną przy ul. Sobieskiego 99 na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie przeszło generalny remont i jest.

Szczegóły ogłoszenia

749 990 zł90,40 m² 8 296,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę komfortowego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 90,1m , położone w świetnie skomunikowanej i atrakcyjnej części Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł118,60 m² 3 920,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Północ Częstochowa prezentuje: na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 118,6m Usytuowane na I piętrze kamienicy w Ścisłym Centrum Częstochowy, przy Al. Najświętszej.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł64,11 m² 13 726,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 4 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni aż 64,11 m zlokalizowane w kapitalnie rozplanowanej urbanistycznie, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł39 m² 8 948,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w sercu Starego Miasta! Szukasz swojego wymarzonego miejsca do życia? Mam dla Ciebie prawdziwą perełkę! To wyjątkowe, mega przytulne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem świeżo wykończone, nowe mieszkanie przy ul. Bylinowej. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia, opłaty dodatkowe: czynsz - 560 (w tym zawarte zaliczki na wodę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 592 zł45,73 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł44 m² 14 318,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie 44 m +12,5 m z dużym balkonem oraz komórką lokatorską w Brwinowie Osiedle Pszczelin. Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł32 m² 90,63 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gumieńce, przepiękny apartament o pow.32m2 z balkonem położony na 5 piętrze w apartamentowcu z windą z 2021roku. Idealna oferta dla osób lubiących aktywnie spędzać czas.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 787 zł75,19 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 706 zł48,43 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł90,92 m² 12 648,48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

To unikatowa propozycja dla osób, które oczekują czegoś więcej niż standardowego mieszkania przestrzeni, jakości wykończenia i lokalizacji, które razem wzięte realnie wpływają na komfort.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł62,80 m² 55,73 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie: na wynajem jasne mieszkanie o powierzchni 62,8 m , położone na 5. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z: -4 osobnych, zamykanych pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

4 695 zł100 m² 46,95 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy, 4-pokojowy apartament przy ul. Stefana Dembego 10. To idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość wykończenia, przestrzeń oraz prestiżową lokalizację łączącą.

Szczegóły ogłoszenia

3 161 600 zł166,40 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Rezydencja Sobieskiego | 166,4 m | 4 pokoje | taras ~40 m | basen |kort tenisowy Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 166,4 m , położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 746 850 zł112,70 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament na kameralnym osiedlu w zabudowie willowej. Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma pcc Lokal dwupoziomowy- 3 pokoje z możliwością wydzielenia czwartego. Poziom I:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 000 zł46,81 m² 10 296,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne mieszkania na kwiecień 2026 rok! południe! ceny mieszkań zaczynają się od 9500zł/m2 do 10500zł/m2! Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł91,95 m² 15 334,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prowizja 0% od kupującego Mieszkanie dostępne od ręki Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 91,95 m2 zlokalizowane w prestiżowej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 000 zł34,85 m² 15 150,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z ogródkiem - Osiedle Juu, białołęka bez Podatku pcc! Na sprzedaż - cesja umowy deweloperskiej Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,85 m z prywatnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł58,35 m² 5 467 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Ciekawa alternatywa dla osób szukających gotowego mieszkania 58.35 m mieszkanie 3 pokojowe. Masz dość remontów i dodatkowych kosztów? To mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł89,10 m² 10 662,18 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości makler ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Bydgoszczy. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

7 950 zł80 m² 99,38 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 80 m z pięknym widokiem (13 piętro), zaprojektowany przez renomowanego projektanta wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 792 zł39,46 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja cenowa na ostatnie apartamenty! Oferta bez podatku 2% pcc dla kupującego. Apartament w inwestycji przy samym jeziorze, a jednocześnie blisko morza i plaży - ok.700m.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł49,53 m² 13 123,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie w spokojnej części miejscowości Jabłonna - idealne do zamieszkania. Na sprzedaż oferuję przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49,53 m2 , położone.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij