dowolna

Mieszkania

95 868 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 868 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

799 000 zł58,59 m² 13 637,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zielonka, mieszkanie 3 pokojowe z garażem na 2 samochody, balkon, strych promocja - 799.000 zł z ceny 850.000 zł OFERTA deweloperska - bez prowizji i podatku P.C.C. Prezentujemy nową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Sudecka 94

Powstańców Śląskich Wrocław

2 622 110 zł99,33 m² 26 397,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek, tarasu i loggii. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Sudecka 94

Powstańców Śląskich Wrocław

2 727 175 zł99,17 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sudecka 94

Powstańców Śląskich Wrocław

2 087 020 zł80,27 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł55,88 m² 11 721,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Ząbki, ul. Mazowiecka, 2 pokoje z oddzielną widną kuchnia, 55,88 m2, duży balkon, piwnica, 2 miejsca postojowe 0% prowizji dla Kupującego Prezentujemy wykończone mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł47,49 m² 13 666,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas - nowa kameralna inwestycja blisko stacji pkp! Rolety zewnętrze i ogrzewanie podłogowe w standardzie! Ząbki, ul. Piłsudskiego, mieszkanie dwupokojowe, 47,49 m2, 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł39,92 m² 52,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Radzymin, ul. Słowackiego, 2 pokoje 0%prowizji dla Najemcy Wolne od zaraz! Lokal idealny dla pary. Prezentujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie położone na zamkniętym osiedlu w Radzyminie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł63 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie wraz z komórką lokatorską w bloku na 3cim piętrze w bloku bez windy. Ekspozycja mieszkania to wschód i zachód w tym balkon od zachodu. W klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 137 zł58,75 m² 7 508,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:maj 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania w zabudowie szeregowej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 860 zł53,70 m² 8 265,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:maj 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 575 zł107,50 m² 5 744,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:maj 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania w zabudowie szeregowej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, antresoli,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below - Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 55,5 m przy ul. Dywizjonu 303 62b. Lokal jest wykończony w wysokim standardzie - meble na wymiar, na podłogach położona jest naturalna.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł72,12 m² 10 815,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,12 m , zlokalizowane przy ul. 10 Lutego w Siedlcach. Znajduje się na parterze trzypiętrowego budynku z 2002 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł76,60 m² 7 310,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Bielska-Białej, ul. Karola Miarki Na sprzedaż oferuję przestronne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 76,6.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł80,23 m² 18 683,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Ameriga Vespucciego, na osiedlu Olimpia Port we Wrocławiu. Nieruchomość położona jest na 5., ostatnim piętrze budynku, co zapewnia większą prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

355 500 zł47,40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

[domplus nieruchomości] Nowoczesne 2 pokoje z klimatyzacją ul. Ociosowa, polkowice Biuro Domplus prezentuje funkcjonalne mieszkanie o pow. około 47,40m , które łączy wygodę miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł54,64 m² 12 902,64 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

< oferta w rezerwacji > 3 pokoje po generalnym remoncie | ul. Zaporoska | gotowe do zamieszkania | Wrocław Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosłowa

Wyspa Sobieszewska Gdańsk

899 000 zł56,17 m² 16 004,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 050 zł58,25 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Oferujemy Państwu nowe mieszkania bezczynszowe przy ul. Słubickiej/borówkowej w Polkowicach. Oferta bezpośrednio od Dewelopera. Kupujący nie płaci podatku pcc. Ogłoszenie sprzedaży dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 548 zł57,14 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Uwaga! Rozpoczynamy sprzedaż 2- etapu inwestycji w Polkowicach "osiedle lawendowe" Oferujemy Państwu nowo wybudowane mieszkanie w bloku w Polkowicach przy ul. Lawendowej. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł49 m² 8 367,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 49 m . Usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowymbloku. Mieszkanie jest w dobrym stanie, gotowe do zamieszkania. Wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł39,37 m² 12 573,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko u nas! Oferta na wyłączność Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Węglin, ul. Koralowa Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,44 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł47,45 m² 6 954,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne, ustawne mieszkanie 47,45m2 położone na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym w Polkowicach. Mieszkanie ma 47,45 m2 powierzchni użytkowej, a do mieszkania dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł81 m² 5 987,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe bez pośredników. Legnica ul.Pruszyńskiego , Osiedle Piekary C. Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na 2 piętrze w bloku 4-pietrowym jedno klatkowym. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł47 m² 16 148,94 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

47 m prywatności i bezpieczeństwo w sercu miasta Osiedle Inflancka Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie położone na prestiżowym, zamkniętym i całodobowo strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł65 m² 70,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | Gdańsk Jelitkowo | 3 minuty do plaży najem długoterminowy minimum 1 rok Dostępne od lipca. Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

843 000 zł70,27 m² 11 996,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas! Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,27 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku na osiedlu Ostoja w Rumi przy ul. Jeziornej, realizowanym przez.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł27,40 m² 63,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 27,4 m , położone na 1. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Filtrowej w Rumi. Idealna propozycja dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

1 235 000 zł103,07 m² 11 982,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokal na zamkniętym osiedlu D77 to jedna z tych nieruchomości, które trudno porównać z typową ofertą, przede wszystkim ze względu na klimat, skalę przestrzeni i lokalizację. To.

Szczegóły ogłoszenia

349 999 zł51,16 m² 6 841,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie świeżo po remoncie w Katowicach ul. Pogodna, w pobliżu trasy S86 - Powierzchnia: 51,16 m (piwnica 5,72 m ) - Lokalizacja: katowice, ul. Pogodna spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł73,02 m² 4 752,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Przemyśl, stare Miasto, ul.Słowackiego - mieszkanie 3 pokojowe, rozkładowe, II piętro, duże widne mieszkanie o pow. 73 m2, po remoncie, do wprowadzenia od zaraz. W dniu 17.04.2026.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł83,20 m² 7 151,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przemyśl, zasanie, ul.Grunwaldzka - w pełni umeblowany i wyposażony 3 pokojowy apartament z odrębna i widną kuchnia i loggią, pow.84 m2, II piętro, niski blok, do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł88 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Krowodrza, zwierzyniec, salwator, rejon ul. Filareckiej: do sprzedaży komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 3-pokojowe z osobną, jasną kuchnią, łazienką, osobnym wc.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł109,94 m² 6 094,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Przemyśl, ul.Matejki, stylowy apartament na Starym Mieście w super cenie, w dniu 02.04.2026 r obniżka ceny z 790 tys. zł Mieszkanie przy Parku Miejskim, o pow. 117,34 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł59,70 m² 7 202,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przemyśl, ul. Lwowska, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 59,7 m2, II piętro, osobna i widna kuchnia, osobne łazienka i wc, loggia z dodatkowym schowkiem , duża piwnica. Z wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł34,70 m² 10 922,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Nowa niższa cena! parking I komórka lokatorska W cenie! Podstawowe informacje: - rodzaj nieruchomości: mieszkanie - Lokalizacja: stegna ul. Powstańców Warszawy 56 - Powierzchnia: 34,70 m -.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł38,88 m² 12 731,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Joker House Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 38,88 m . Nieruchomość znajduje się w bardzo wygodnej części Rzeszowa na ulicy Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł57,90 m² 7 582,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przytulne, mieszkanie 57,90 m2 zlokalizowane przy ul. Gajowej na osiedlu Dziesięciny II w Białymstoku. Nieruchomość idealna dla rodziny lub jako inwestycja - z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł62,50 m² 6 864 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Zapraszamy do zapoznania się z niezwykle atrakcyjną ofertą komfortowym 2-pokojowym mieszkaniem znajdującym się w zielonej części Świdnicy - ul.Głowackiego Przy budynku teren zielony do.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł48,20 m² 10 269,71 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opis nieruchomości Bydgoszcz, apartament na 9 piętrze Mieszkanie w stanie idealnym, świeżo po remoncie. Gotowe do wprowadzenia na przełomie maja i czerwca. To jedyny taki moment, żeby.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł61,60 m² 7 873,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Trzypokojowe mieszkanie na parterze na Osiedlu Zawiszów! Na powierzchnię mieszkania ok. 61,5 m2 składa się salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka, toaleta oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł45,25 m² 8 397,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie z balkonem, i piętro - Osiedle Młodych! Mile widziana zamiana na 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Młodych! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł86,40 m² 6 365,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przestronne mieszkanie w kamienicy w okolicach Centrum! Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Na wyposażeniu mieszkania pozostaje prawie całe wyposażenie widoczne na zdjęciach. Mieszkanie.