dowolna

Mieszkania

95 881 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 881 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

450 000 zł42,14 m² 10 678,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Wyobraź sobie ten poranek. Siedzę sobie właśnie w kuchni, słońce wpada przez okno, a ja zastanawiam się, czy parzenie drugiej kawy to już przesada, czy dopiero początek dobrego dnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

261 760 zł40,90 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe Podwalna 5, radom Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie nr 10 o powierzchni 40,90 m , usytuowane na 2. piętrze w odrestaurowanej kamienicy Podwalna 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

275 840 zł43,10 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe w kamienicy z około 1920 roku ul. Podwalna 5 w Radomiu. Lokal jest już dostępny, gotowy do wykończenia. Mieszkanie położone jest na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

283 590 zł41,10 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe w kamienicy z około 1920 roku ul. Podwalna 5 w Radomiu. Lokal jest już dostępny, gotowy do wykończenia. Mieszkanie położone jest na I piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł59,39 m² 9 850,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie idealne pod inwestycję jak I zamieszkanie, przestronny układ, świetna lokalizacja! Lokalizacja: apartament zlokalizowany jest w Gliwicach w dzielnicy Łabędy przy ul. Poezji.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł67,41 m² 8 885,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferta dostępna tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż słoneczne mieszkanie zlokalizowane w Kołobrzegu przy ulicy Helsińskiej. To idealna propozycja dla osób poszukujących mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł55,10 m² 10 163,34 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Wprowadzenie : Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego i jasnego mieszkania położonego przy ul. Jana Samsonowicza w Lublinie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie idealne dla singla lub pary na wynajem w doskonałej lokalizacji w Rzeszowie. Cechy nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni 48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

925 041 zł74,11 m² 12 482 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dwóch łazienek i balkonu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 906 zł45,86 m² 13 037,64 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

718 636 zł56,59 m² 12 698,99 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,78 m² 12 804,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Мы также говорим на русском! oferta tylko U nas! na wyłączność - nie szukaj dalej :) ul. Bajeczna, dąbie, grzegórzki, kraków. Obok ulica: ofiar Dąbia, aleja Pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł75,52 m² 6 342,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opis nieruchomości Nowoczesna inwestycja Apartament z ogródkiem za cenę 479.000,00 zł! Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny, w stanie deweloperskim, położony w Jasienica Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł59,70 m² 51,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 - pokojowe mieszkanie z balkonem Gdańsk Ujeścisko, ul. Częstochowska. Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59 m , zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 48m +piwnica,Turek ul. Kościuszki. Po generalnym remoncie hydrauliki i elektryki. Nowe gladzie,plytki,panele,pomalowane, tyki ozdobne. Aneks kuchenny+agd z salonem umeblowanym.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł49,04 m² 6 015,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie na sprzedaż Lębork, ul. Stryjewskiego - bezczynszowe, z garażem i wyposażeniem w cenie Lider Nieruchomości i Finanse prezentuje mieszkanie na sprzedaż w Lęborku ,.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł40,60 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie na sprzedaż - Lębork, ul. Bolesława Krzywoustego | 40,60 m | 3 piętro | Balkon | Piwnica Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Sprawdź naszą najnowszą ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnowa 20

Paruszowiec-Piaski Rybnik

517 968 zł71,94 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Mieszkanie, znajdujące się w nowej inwestycji przy ul. Sosnowej w Rybniku, składa się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz balkonu. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sosnowa 20

Paruszowiec-Piaski Rybnik

748 894 zł98,28 m² 7 620 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Przytulne, 5-pokojowe mieszkanie na parterze, z aneksem kuchennym, dwoma łazienkami, garderobą, loggią i ogrodem, mieszczące się w nowej inwestycji przy ul. Sosnowej w Rybniku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnowa 20

Paruszowiec-Piaski Rybnik

505 872 zł70,26 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie na drugim piętrze, z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczące się w nowej inwestycji przy ul. Sosnowej w Rybniku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł36,40 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na sprzedaż Lębork, ul. Monte Cassino Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w Lęborku przy ul. Monte Cassino o powierzchni 36,40 m , położone na 2 piętrze dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł82,90 m² 4 704,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1919

Mieszkanie na sprzedaż Lębork - 82,9 m , ul. Przyzamcze, widok na Zamek Krzyżacki i rzekę Łebę Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone w jednej z najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł71 m² 5 915,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie na sprzedaż - 71 m , Lębork, ul. Grunwaldzka Funkcjonalny układ, 2 balkony, garaż, doskonała lokalizacja Opis nieruchomości Biuro Lider Nieruchomości i Finanse oferuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 50 m2 położone przy ul. Imbramowskiej w Krakowie. Najważniejsze informacje: - wysoki 11.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł47 m² 60,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - ul. Sądowa w krakowskiej dzielnicy Grzegórzki. Oferta na wyłączność. Najważniejsze informacje 2 osobne pokoje, osobna kuchnia 47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48,82 m² 51,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne 2 mieszkania O podobnym metrażu (48 m i 49 m ) obok siebie - zapytaj O ofertę Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 48.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł42 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 42m kwadratowych w Krakowie, przy ul. Wenecja Najważniejsze informacje: - dostępne od zaraz, - 2 pokojowe, - wysoki standard mieszkania, - wynajem na okres.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 274 zł53,99 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie w inwestycji Nova Wieliczka Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 000 zł57,25 m² 12 699 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka. Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 000 zł57,25 m² 12 699 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 57,25m zlokalizowane parterze z ogródkiem 130m2 w budynku 58. - możliwość nabycia miejsca postojowego w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 000 zł48,78 m² 12 054 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - dwupokojowe mieszkanie o metrażu 48,78m zlokalizowane parterze z ogródkiem 58m2 w budynku 58. - w cenie 588 000,00 pln - możliwość nabycia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 000 zł42,31 m² 12 787 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - przestronne dwupokojowe mieszkanie o metrażu 42,31m zlokalizowane parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł35,41 m² 13 132 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - przestronna kawalerka o metrażu 35,41m zlokalizowane czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 859 zł39,39 m² 11 421 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Żeromskiego Residence to nowoczesna inwestycja zrealizowana przez dewelopera Jania Construction, położona w ścisłym centrum Myślenic. Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł119 m² 6 294,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Czteropokojowe, bezczynszowe + Miejsce Postojowe - zobacz film Zobacz Film Szukasz przestronnego, komfortowego i ekonomicznego mieszkania ? To bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 119 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł70 m² 6 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Nowoczesne mieszkanie, funkcjonalne, po modernizacji. Kuchnia połączona z przestronną jadalnią. Salon z balkonem + 2 pokoje (sypialnia i 1 pokój do zagospodarowania wg uznania).Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł91,47 m² 8 735,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Apartament 91,47 m2, garaż, klimatyzacja - zobacz film Zobacz Film Jeśli marzysz o mieszkaniu, które łączy funkcjonalność, styl i wyjątkowy klimat, to 91,47 m perfekcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł35,40 m² 13 983,05 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Szukasz mieszkania, które zarabia na siebie od pierwszego dnia? A może planujesz zakup swojego pierwszego lokum w świetnie skomunikowanej części Krakowa? Biuro nieruchomości Veryhome Real.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł47,90 m² 8 768,27 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe, super Lokalizacja, ogrzewanie Miejskie - zobacz film Zobacz Film Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,90 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł47,90 m² 8 768,27 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł54,90 m² 18 925,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe z dużym ogródkiem w nowym 4-piętrowym budynku z windą zlokalizowanym na Ruczaju. Nieruchomość ulokowana jest w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł82,50 m² 9 212 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Aldan nieruchomości przedstawia do sprzedaży przestronne 3 - pokojowe bezczynszowe mieszkanie z dużym ogrodem w Zielonej Górze - Chynów. Mieszkanie znajduje się na parterze domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł58,03 m² 29 122,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Klimatyczne mieszkanie przy ul. Rękawka 32 w Starym Podgórzu, idealne dla osób szukających komfortu, ciszy, ale jednocześnie pragnących bliskości atrakcji oferowanych przez centrum miasta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł53 m² 9 339,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Obszary, bielsko-biała nowe mieszkania blisko centrum bielska-białej W spokojnej okolicy z ogródkami i miejscami postojowymi! Proponuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł54,94 m² 8 463,78 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

W ofercie Estaton prezentujemy funkcjonalne, czteropokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Rejtana w Rzeszowie, usytuowane na jedenastym piętrze wysokiego bloku. wybudowanego w latach.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł80,50 m² 29 813,66 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament po kompleksowym remoncie | 2 sypialnie | 40 m taras z markizą | prestiżowy adres ul. Górnośląska | klimatyzacja Elegancki apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Warszawa,mazowieckie

2 850 000 zł160 m² 17 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wielicka | 3 sypialnie | duży balkon | 2 miejsca postojowe | ochrona | basen | ciche Na sprzedaż przestronne, 160m2 mieszkanie w budynku przy ulicy Wielickiej 40. Kompleks mieszkalny wybudowany.