dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

499 000 zł57,62 m² 8 660,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż 57,62 m kamienica 2 pokoje do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,62 m , położone na 2. piętrze w kamienicy. Lokal składa się z: dwóch ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł70,40 m² 6 377,84 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

0%prowizji 3 niezależne Pokoje Do odświeżenia/ zamieszkania Salon z balkonem i klimatyzacją Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu na Zaborzu przy ulicy Janika. Lokal znajduje się na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 100 zł70,65 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Mieszkanie jest gotowe do odbioru! Na sprzedaż przestronne, nowe mieszkanie (70,65m ).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 927 zł56,57 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Drugi etap sprzedaży już ruszył! Cena zgodna z ofertą Dewelopera - bez prowizji i bez podatku pcc! To idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko morza, a jednocześnie cenią.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł37,85 m² 4 491,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy do sprzedania mieszkanie położone w Sosnowcu Sielcu przy Placu Kościuszki. Mieszkanie o powierzchni 37,85m2 usytuowane na parterze w 2 piętrowym budynku. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł66,30 m² 16 591 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Grzegórzki , al. Pokoju , około 70 M2 z klimatyzacją. Dwa niezależne pokoje i trzeci z otwartą kuchnią, łazienka, toaleta przedpokój, balkon, piwnica Na podłogach w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł102,19 m² 4 883,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie z poddaszem - Osiedle Miłocin, ul. Myśliwska, rzeszów Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej na spokojnym osiedlu Miłocin w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 060 zł51,48 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w stanie deweloperskim o pow. 51 m2 Cisowa Park, to inwestycja powstająca w zaciszu i bliskości Parku krajobrazowego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł126 m² 9 920,63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Apartamenty w Mielnie - Inwestycja z pasywnym dochodem w nadmorskiej lokalizacji Lokalizacja: ulica Nabrzeżna 12, mielno Typ nieruchomości: zespół 5 apartamentów (od 25 m do 35.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł87,04 m² 3 102,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość znajduje się w kamienicy w ścisłym centrum przy ul. Orzeszkowej 3 w Malborku. Pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości Lokal mieszkalny znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł53,08 m² 65,94 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz komfortowego miejsca do życia w dynamicznej Warszawie? Prezentujemy atrakcyjne mieszkanie na wynajem, idealne dla singla, pary lub małej rodziny, ceniących sobie wygodę, bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł106 m² 7 820,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1950

Oferuję na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie na 1 piętrze w domu dwurodzinnym o powierzchni 106 m2 w bliskim centrum w Międzyzdrojach. Mieszkanie do zamieszkania od zaraz - wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł93,26 m² 5 361,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie, położone w centrum Ełku przy ul. Wojska Polskiego 67, usytuowane na IV piętrze. W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura. Dużym atutem jest bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 177 zł40,23 m² 15 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wild Pearl - Luksus blisko morza i Mariny w Kołobrzegu Wild Pearl to prawdziwa perła Kołobrzegu zlokalizowana w prestiżowym miejscu, tuż przy Marinie Solnej i kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł45,66 m² 15 089,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż elegancki, gotowy do zamieszkania apartament położony w nadmorskiej miejscowości Pogorzelica przy ul. Wojska Polskiego. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym i zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

720 217 zł67,31 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal: M-12, balkon: 11,90 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

322 000 zł58 m² 5 844,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Rezerwacja oferta zablokowana Przestronne, wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z ogródkiem Sulechów, ul. Wolności. Umów się na swoją prezentację   Nieruchomość o powierzchni 58.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 155 zł44,11 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne, funkcjonalne i przestronne dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy św.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł49 m² 14 877,55 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe, położone na 2. piętrze w budynku z windą. Mieszkanie jest dwustronne (północpołudnie), dzięki czemu jest dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł44,51 m² 35,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lębork ul. Staromiejska do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w samym centrum miasta. Na powierzchnię 44,51 m2 składają się dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne i ustawne mieszkanie przy ul. Opolskiej 15. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym bloku z windą, zbudowanym w 2013 roku. Składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 337 zł42,78 m² 13 776 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dopasuję się do Twojego czasu - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Nowe mieszkanie | spokojna, zielona część miasta Na sprzedaż nowe mieszkanie położone w kameralnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł48,60 m² 4 835,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane przy jednej z bocznych ulic wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto. Oferowana nieruchomość składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł35,72 m² 7 278,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość położona w Toruniu, w dzielnicy Podgórz w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej oraz terenów kolejowych (w odległości ok. 400 metrów), na którą składa się.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł42,97 m² 11 170,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej części Opola Czarnowąsach. Lokal łączy w sobie nowoczesny design z funkcjonalnością adaptacji poddasza, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł85 m² 6 294,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy apartament zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji przy ul. Morcinka w Sosnowcu. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalny układ oraz bliskość terenów zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł44 m² 7 477,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecamy ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,7 m2. Plan mieszkania w galerii zdjęciowej. W tej chwili mieszkanie jest w trakcie sprzątania. Znajduje się ono na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

481 000 zł25,92 m² 18 557,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: mieszkanie położone jest w otoczeniu terenów zielonych, zaledwie 5 minut spacerem od plaży i 15 minut od Mariny. W pobliżu znajdują się liczne sklepy oraz atrakcje do.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł62 m² 5 241,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż! wysoki parter! bytom- stroszek! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 65 m2 (powierzchnia użytkowa 62 m2 + piwnica 3 m2) w Bytom- dzielnica Stroszek, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł37,20 m² 20 161,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli przy ul. Wolskiej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

587 000 zł52,55 m² 11 170,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

W ofercie sprzedaży proponuję Państwu gotowe do wprowadzenia, gustownie urządzone i w pełni wyposażone mieszkanie położone w północnej części Szczecina przy ul. M. Reja. Najbliższa.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł16,50 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Sopot Dolny - blisko deptaka Monte Cassino. Ładna, zadbana kamienica, klatka schodowa w dobry stanie. Wysoki parter - małe studio na wynajem długoterminowy. Salonik z rozkładaną kanapą, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

2 480 000 zł167 m² 14 850,30 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować komfortowy apartament zlokalizowany na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość oferuje dostęp do prywatnej strefy rekreacyjnej obejmującej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42,50 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu jasne i przytulne mieszkanie o pow. 42,50 m2 w bloku na ul. Rybackiej w Opolu. Zlokalizowane na IV piętrze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł117,90 m² 127,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 pokoje/118 mkw-apartament Z garażem W miasteczku wilanów. z meblami lub bez, położony na 2 piętrze budynku. Wejście przez przestronny hall 15,2 mkw z dużą szafą wnękową.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne 2 Pokoje z Tarasem, garażem i Garderobą Katowice Tysiąclecia 20 Zacznij żyć komfortowo! Oferujemy do wynajęcia wyjątkowo piękne i w pełni wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 zł33 m² 72,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, świeżo po remoncie przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33 m2 przy ul. Bolesława Czerwińskiego na Azorach. Zostań pierwszym Najemcą! Dostępne są również.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 2. piętrze w budynku na osiedlu Lecha na poznańskich Ratajach. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł56 m² 13 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup apartamentu realizowany jest bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Mieszkanie w kameralnej inwestycji o ciekawej formie architektonicznej. Ogromnym atutem inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

53 000 zł29,70 m² 1 784,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego mieszkania nr 1 położonego na parterze budynku w Wałbrzychu.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł123,90 m² 8 071 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich Nr Licencji pfrn Nr 28425 tel.   Przedstawiam Państwu przestronny apartament na sprzedaż, zlokalizowany w samym sercu Kłodzka, na Rynku. Ta elegancka.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij