dowolna

Mieszkania

95 879 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 879 ogłoszeń

349 000 zł44,24 m² 7 888,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie Tczew, ul. Wojska Polskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,24 m , po remoncie, położone na III piętrze w kamienicy w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł36,05 m² 61,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowe i wykończone mieszkanie o powierzchni 36,05m2, usytuowane w nowym bloku z windą przy ulicy Marii Juchacz \\tylko U nas\\ mieszkanie dostępne od stycznia 2026r. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł40 m² 9 225 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 40 m w nowoczesnym bloku z windą. Lokal znajduje się na 3. piętrze. Mieszkanie w stanie deweloperskim idealne do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł64 m² 6 218,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1800

Oferta na wyłączność - tylko w biurze Wombat Nieruchomości Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe położone w samym sercu Świdnicy - bezpośrednio w Rynku. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

397 170 zł53,56 m² 7 415 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, ekologiczne mieszkania w kameralnym budynku w Krośnie Twoje wymarzone miejsce do życia! Z radością prezentujemy naszą najnowszą inwestycję: kompleks 5 budynków, wybudowanych.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł86,09 m² 8 363,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Informacje ogólne Oferta sprzedaży w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 86,09 m2 usytuowanego na II piętrze 4 piętrowej kamienicy, wybudowanej w 1935 roku. Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł103,22 m² 9 009,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym - ul. Kleczkowska, wrocław (kleczków) Powierzchnia: 91 m + piwnica 12 m Cena: 930 000 zł Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł65,40 m² 6 865,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Chciałbym Tobie zaproponować ofertę lokalu mieszkalnego 3 pokojowego znajdującego się w ścisłym centrum Olsztyna - przy ul. Dąbrowszczaków 26. Mieszkanie o powierzchni 65,40 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł76,34 m² 2 750,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w domu dwulokalowym z odrębną księgą wieczystą. Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni całkowitej 76,34 m2 w malowniczej okolicy blisko lasów, łąk i plaży.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł53,50 m² 11 214,93 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością prezentujemy w pełni wyposażoną i przytulną kawalerkę zlokalizowaną na Osiedlu Sztuk Pięknych w Toruniu. Atrakcyjna lokalizacja, blisko uniwersytetu, galerii, lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł120 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przestronny apartament - 120m2 położony na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Kazikowskiego w Mińsku Mazowieckim. Dwie sypialnie połączone dużym balkonem(wystawa wschodnia), duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 087 zł42,59 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie 42,59 m - idealne do życia lub pod inwestycję | Łódź Szukasz mieszkania, które łączy komfort, świetną lokalizację i wysoki potencjał wzrostu wartości? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł72,62 m² 8 262,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - bez prowizji dla Kupującego! Na sprzedaż wyjątkowe, duże 4 pokojowe mieszkanie w Luboniu. Lokal znajduje się w świeżo oddanym do użytku budynku mieszkalno-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł47,80 m² 6 799,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz fajnego, 2-pokojowego mieszkania dla siebie, swojej rodziny, świetnie położonego, w przyjaznej okolicy - to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! A może myślisz o ulokowaniu swoich.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pok. mieszkanie z odzielna kuchnią i balkonem - Os. Europejskie! lokalizacja: mieszkanie położone jest w cenionej lokalizacji Krakowa na Osiedlu Europejskim, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł44,18 m² 15 278 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,18 m, położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku, w inwestycji Roosh na wrocławskiej Różance. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nr oferty eks-mw-15556 Wynajem mieszkania Łódź Górna Blisko do Politechniki Łódzkiej ,ckd Duża kawalerka Pokój kuchnia łazienka z wc przedpokój Mieszkanie w pełni rozkładowe Duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł55,03 m² 13 356,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Z przyjemnością prezentujemy przestronne mieszkanie położone na wysokim parterze w 3 piętrowym bloku z cegły na os Szkolnym. Opis: na nieruchomość o pow. 55,03 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 636 zł42,82 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,82 m , położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku z windą, na nowoczesnym i kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł166,30 m² 3 902,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1893

~ oferta na wyłączność ~ 156 m w centrum Świdnicy | potencjał adaptacyjny | 649 000 zł Biuro nieruchomości Nest Home Group na sprzedaż oferuje nieruchomość inwestycyjną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł40,07 m² 19 940,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Dwupokojowe, ciche mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Pokój dzienny z balkonem, sypialnia, kuchnia oddzielna-ciemna, łazienka z wanną, przedpokój z szafą. Instalacje częściowo po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

802 000 zł66,84 m² 11 998,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Agencja nie pobiera prowizji od kupującego Zdjęcia użyte w ogłoszeniu są wizualizacjami i nie przedstawiają stanu obecnego. Klatka A lok. 6 ekspozycja wschodnia. - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł41 m² 14 146,34 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5 mkw, znajdujące się na 4. piętrze w 10-piętrowym wieżowcu z 1974 roku, wyposażonym w dwie windy. Mieszkanie oferuje praktyczny.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł84,30 m² 5 338,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjna nieruchomość lokalowa w budynku mieszkalnym wielorodzinnym wraz z zagospodarowanym przyległym gruntem do wyłącznego korzystania. Lokal mieszkalny w parterze po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł48 m² 4 791,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: choszczno (miasto powiatowe). Nieruchomość zlokalizowana w centralnym punkcie miasta przy ul. Wolności 17. To idealna lokalizacja dla osób poruszających się pieszo. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł53,98 m² 12 949,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Klimatyczne, trzypokojowe, doskonale skomunikowane mieszkanie na gdańskich Aniołkach Nieruchomość doskonale skomunikowana: najbliższe przystanki tramwajowe w odległości 170 m., autobusowe 300 m.,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł65,20 m² 9 647,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości 4-pokojowe mieszkanie na piętrze o powierzchni 65m2 w zabudowie szeregowej zlokalizowane na osiedlu Projektant! Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 084 830 zł55,49 m² 19 550 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Leach & Lang jako wyłączne biuro sprzedaży nowej inwestycji Mogilska 31 (oferta bezpośrednia, bez prowizji!) ma przyjemność zaoferować nowoczesne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Wombat Nieruchomości oferuje Na wynajem nowoczesną kawalerkę o powierzchni 25 m , położoną przy ul. Legnickiej we Wrocławiu (stare Miasto), w inwestycji Legnicka Street II.

Szczegóły ogłoszenia

839 808 zł77,76 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1891

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 77,76 m , zlokalizowanego w ścisłym centrum Poznania przy alei Karola.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł49,17 m² 9 965,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Do sprzedania słoneczne i radosne mieszkanie z bardzo ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 205 zł49,95 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,95 m2 (2 piętro), zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Krakowa jaką jest Podgórze, przy ulicy Gromadzkiej. Inwestycja: gromadzka 57 to.

Szczegóły ogłoszenia

249 999 zł52 m² 4 807,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2 w Kowarach kuchnia, łazienka, toaleta, przedpokój piwnica o powierzchni 5m2 4 piętro w 4 piętrowym bloku Pomagamy we wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 176 475 zł124,45 m² 17 488,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Victoria Estate prezentuje 4-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem - Bronowice! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na parterze II-piętrowego apartamentowca w dzielnicy Wola Justowska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 056 zł30,11 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł42 m² 17 619,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Skierniewickiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł62 m² 62,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pok | Pierwszy Najem | Winda | Parking | Balkon | Garderoba walk- in | Partynice House | Husarska Numer oferty w biurze: 7356/4186/omw budynek I osiedle - Partynice House Piętro 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł45,50 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w Katowicach - Os. Atal Francuska Park. Mieszkanie o pow. 45,5 m2 składa się z przedpokoju, pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł69,05 m² 9 833,45 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Inwestycja zlokalizowana 1 000m od Łódzkiej Manufaktury oraz 1 000m od stacji przesiadkowej Łódzkiego Metra - Łódź Polesie ( atut inwestycyjny ) Mieszkania 1,2,3,4 pokojowe w metrażach od 29 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48,29 m² 7 434,25 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Prezentujemy Państwu wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie pow. 48, 29 m2 zlokalizowane na osiedlu nowym! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł57 m² 11 403,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem Katowice Brynów, ul. Meteorologów / Ceglana Na sprzedaż narożne, 3-pokojowe mieszkanie położone w prestiżowej części Katowic Brynowie. Lokal.