dowolna

Mieszkania

95 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 875 ogłoszeń

Rynek pierwotny

495 772 zł60,46 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w Nowym Dworze Gdańskim, popularnej miejscowości łączącej centrum Polski z plażami Mierzei Wiślanej. Nowy Dwór Gdański to niewielkie miasteczko z niespełna 10 tys.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie trzypokojowe, znajdujące się na osiedlu Leśnym, przy ulicy Kasztanowej w Bydgoszczy. Mieszkanie jest po generalnym remoncie i czeka na pierwszego najemcę. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł53,50 m² 8 392,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na cenionym przez mieszkańców osiedlu Przylesie. Lokal składa się z trzech niezależnych, ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł42,60 m² 22 300,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,60 m2 w centrum Krakowa przy ul. Józefa Dietla. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym pietrze w budynku trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 829 000 zł192 m² 19 942,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1931

Unikatowy apartament w modernistycznej kamienicy | Lokalizacja w doskonały sposób łącząca bliskość zieleni w Parku Krakowskim oraz Stare Miasto. Najważniejsze atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 668 zł35,02 m² 17 666,13 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera - gwarancja najniższej ceny, dostęp do oferty rabatowej i korzystnych warunków zakupu. Pełne wsparcie na każdym etapie kupna.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł48,10 m² 7 484,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 2 pokoje W doskonałej lokalizacji - os. Piastowskie 2 niezależne pokoje | Oddzielna kuchnia | Piwnica | Jasne Jasne i ustawne mieszkanie położone na popularnym Osiedlu Piastowskim.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł46 m² 16 282,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Molo park mielno | gotowy W pełni wykończony I wyposażony apartament | widok na jezioro| 2 apartamenty W 1 Na sprzedaż w pełni wykończony i wyposażony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł63 m² 15 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Śluza w dzielnicy Śródmieście w Gdańsku. Mieszkanie: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

420 000 zł51,70 m² 8 123,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w pożądanej lokalizacji, na osiedlu Konieczki. Mieszkanie o powierzchni 51,7m2 położone jest na 3 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł75,23 m² 86,40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny 3 pokojowy apartament przy ul. Walońskiej - Angel River. To oferta dla osób, które cenią wygodę, oraz piękne i funkcjonalne wnętrza. Mieszkanie dostępne od 01.04.2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł25 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty Łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na wrocławskim Szczepinie w doskonałej lokalizacji, łączącej bliskość centrum z terenami.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł32 m² 24 843,75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy funkcjonalne studio o powierzchni 32 m2, położone na parterze nowoczesnego, kameralnego budynku z windą. To propozycja dla osób, które cenią miejski rytm, wysoką dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 773 965 zł95,89 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

***brak podatku 2% pcc*** *** 0% prowizji od kupującego *** Na sprzedaż 4 pokojowy, przestronny apartament o powierzchni 95,89 m , w prestiżowej inwestycji na Wilanowie, realizowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 557 zł36,64 m² 12 160,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dlaczego jasielska to Twój najlepszy ruch. Portfel Ci podziękuje: 0% pcc i 0% Prowizji! Kupując u nas, oszczędzasz nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na starcie. Brak podatku pcc (2%).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł53,38 m² 10 097,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich 53 metrowe mieszkanie z dużym ogrodem na nowoczesnym osiedlu zlokalizowanym przy ul. Św. Floriana w Rzeszowie (załęże). Oferta dotyczy 3 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł43,85 m² 21 208,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament klasy premium Z widokiem na kopiec I panoramę krakowa W pełni umeblowane | Staranny projekt wnętrza | Doskonała lokalizacja | Zakup inwestycyjny Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł43 m² 30 209,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż oferujemy dwupokojowy apartament o powierzchni 43 m z ogródkiem, położony na parterze w kameralnym, cichym osiedlu Aquarius w Sopocie Górnym. Lokal z widokiem na las,.

Szczegóły ogłoszenia

2 269 900 zł77 m² 29 479,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Kluczowe cechy: mieszkanie klimatyczne, słoneczne, wysokie (3,05 m), zaprojektowane przez architekta, po gruntownym remoncie, balkon, piękny widok, winda, modernistyczna kamienica z 1936 roku wg zasad.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł50,34 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,34 m , położone w inwestycji Wzgórze Hoplity przy ul. Kartuskiej w Gdańsku (morena/zabornia), dewelopera Euro Styl.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł69,70 m² 4 662,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wombat nieruchomości prezentuje: wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 69,7 m2 w Strzegomiu - idealne dla rodziny, osób pracujących zdalnie lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 458 zł51,16 m² 13 613,33 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna przestrzeń życia, biznesu I inwestycji | W centrum krakowa Funkcja mieszkaniowa i biznesowa | Potencjał inwestycyjny | Możliwość odliczenia vat | Topowa lokalizacja |.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł38 m² 11 026,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Estaton prezentujemy na sprzedaż komfortowe i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 38,21 m , położone w dogodnej lokalizacji przy ulicy Okulickiego.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł54,13 m² 13 098,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie z dużym balkonem. Wykończone mieszkanie z zabudową meblową robioną na wymiar. Mieszkanie w bloku z 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 474 167 zł124,33 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronny 4 pokojowy apartament o powierzchni 124,33 m usytuowany na ostatnim, 10. piętrze nowoczesnej inwestycji na wrocławskich Krzykach. Wnętrze zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł75,58 m² 16 525,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy Państwa na spotkanie w jasnym i przestronnym mieszkaniu położonym w kamienicy z 1908 roku w Gdańsku Wrzeszczu. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 142 zł37,85 m² 17 071,11 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł48,28 m² 5 281,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży mieszkanie w Jeleniej Góry, przy ul. Wincentego Pola. Mieszkanie w małej kamienicy na I piętrze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 895 zł41,35 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Grottgera 16 - wyjątkowa i niepowtarzalna inwestycja rewitalizacji secesyjnej kamienicy z początku XX wieku. Ta wyszukana nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł81,20 m² 5 110,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Borne sulinowo - miasto położone W lesie - mieszkanie znajduje się W parkowej części miasta W otoczeniu wysokich sosen, ok. 500 m od malowniczego jeziora pile. To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł26 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowa kawalerka z antresolą i ogródkiem przy Jana Kazimierza 47a (bliska Wola). Nieruchomość: powierzchnia 26,5 m2. Parter. Ogrzewanie miejskie. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 143 500 zł61,60 m² 18 563,31 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja z Potencjałem - Cesja Praw do Słonecznego Mieszkania (3 pokoje, 61,6 m kw) Termin Odbioru: początek 2026 r. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - cesję praw do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł43,11 m² 10 438,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,11 m , zlokalizowane na parterze. Mieszkanie posiada prywatny ogródek o powierzchni ok. 28 m Mieszkanie wyposażone jest w ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł46,03 m² 7 820,99 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na piątym piętrze w wieżowcu przy ul. Sacharowa. Nieruchomość o powierzchni 46,03 m2 jest w pełnym rozkładzie. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł57,62 m² 8 660,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż 57,62 m kamienica 2 pokoje do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,62 m , położone na 2. piętrze w kamienicy. Lokal składa się z: dwóch ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł70,40 m² 6 377,84 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

0%prowizji 3 niezależne Pokoje Do odświeżenia/ zamieszkania Salon z balkonem i klimatyzacją Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu na Zaborzu przy ulicy Janika. Lokal znajduje się na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 100 zł70,65 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Mieszkanie jest gotowe do odbioru! Na sprzedaż przestronne, nowe mieszkanie (70,65m ).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 927 zł56,57 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Drugi etap sprzedaży już ruszył! Cena zgodna z ofertą Dewelopera - bez prowizji i bez podatku pcc! To idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko morza, a jednocześnie cenią.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł37,85 m² 4 491,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy do sprzedania mieszkanie położone w Sosnowcu Sielcu przy Placu Kościuszki. Mieszkanie o powierzchni 37,85m2 usytuowane na parterze w 2 piętrowym budynku. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł66,30 m² 16 591 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Grzegórzki , al. Pokoju , około 70 M2 z klimatyzacją. Dwa niezależne pokoje i trzeci z otwartą kuchnią, łazienka, toaleta przedpokój, balkon, piwnica Na podłogach w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł102,19 m² 4 883,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie z poddaszem - Osiedle Miłocin, ul. Myśliwska, rzeszów Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej na spokojnym osiedlu Miłocin w Rzeszowie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij