dowolna

Mieszkania

95 867 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 867 ogłoszeń

Rynek pierwotny

314 100 zł39,80 m² 7 891,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjna kawalerka W rybniku- blisko centrum! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie stworzone dla osób ceniących nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz prestiżową lokalizację. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 000 zł35 m² 13 371 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł62,20 m² 7 878 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,20m zlokalizowane na parterze w czteropiętrowym bloku przy ul. Anny Gryfitki w Słupsku. Mieszkanie: na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

298 267 zł37,33 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Marzysz o własnej przestrzeni z ogródkiem, w spokojnej i zielonej okolicy? Zależy Ci na nowym mieszkaniu, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

554 800 zł37,86 m² 14 653,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje | teofila mateckiego | 37,86 m2 | miejsce postojowe podwójne W hali garażowej | poznań Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,86.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 997 zł42,68 m² 11 293,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie, siechnice ostatnie O takim układzie na tym osiedlu Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 42,68 m , zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 900 zł61,08 m² 8 184,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w jednej z najbardziej poszukiwanych i wygodnych lokalizacji ul. Kościuszki Szukasz mieszkania, które daje.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem znajdujące się na 4 piętrze w 6 piętrowej kamienicy z windą przy ul. Grójeckiej 116 na.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł62,90 m² 49,28 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 62,9 m , położone w Gdańsku, w dzielnicy Chełm przy ul. Suchanka 6b. Lokal,.

Szczegóły ogłoszenia

795 183 zł36,27 m² 21 924 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament 1 -pokojowy z ogródkiem | 36.27 m | Gdańsk Oliwa Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 36.27 m , położony na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł40 m² 66,25 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Wynajmę piękne, nowoczesne mieszkanie w centrum Wrocławia, położone na nowym, monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

989 999 zł38 m² 26 052,61 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

| na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie - tuż przy Placu Konstytucji, w sercu Śródmieścia. Lokal o powierzchni 38.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 30 m2 w prestiżowej inwestycji "angel City", w centrum Krakowa. Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł48,71 m² 13 549,58 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Pilna sprzedaż! Mieszkanie 48.71M2/ Praga Południe/Ostrobramska Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie(48,71m2), położone przy ulicy Ostrobramskiej na terenie warszawskiego Gocławia (Praga Południe).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 754 028 zł117,72 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 31 m2 do 125,97 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł53 m² 12 264 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Okolica inwestycji jest zielona.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł53,03 m² 22,63 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta tylko w naszym biurze! Przedstawiamy Państwu do wynajęcia umeblowane mieszkanie na 5 piętrze w Wodzisławiu Śląskim na osiedlu Przemysława. Jego powierzchnia to ponad 53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł39,74 m² 27 176,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty: - doskonała, prestiżowa lokalizacja - jedyna taka inwestycja w Polsce - 20 minut samochodem od Śródmieścia Gdańska - Wysoki potencjał inwestycyjny - elitarny charakter - Droga ekspresowa S7.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł34 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie z ogródkiem | Gdańsk śródmieście | osiedle Aura mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 34m2, w pełni wyposażone mieszkanie, położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 052 zł108,12 m² 18 036 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rzestronny apartament premium W sercu poznania Stare Miasto | 3 sypialnie | Dwa balkony 8,53 m + 9,81 m | Concierge, fitness, wellness | Opcja pod klucz lub stan deweloperski | 3-5 min spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł45,36 m² 10 559,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gotowe do zamieszkania mieszkanie w centrum Lublina - bez konieczności remontu i dodatkowych nakładów. W pełni wykończone, powierzchnia 45,36 m , położone przy alei Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

1 216 983 zł55,57 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Royal Space prezentuje apartament na sprzedaż o powierzchni 55,57 m2 zlokalizowany w nowej inwestycji Casa Feliz. Inwestycja Casa Feliz Zabłocie to inwestycja mieszkaniowa przy ul. Kiełkowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 200 zł58,72 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Cóż za wspaniałe uczucie budzić się czując spokój ogrodów przyklasztornych, widząc Jasną Górę - najstarszy symbol miasta, który trwa niewzruszenie od 350 lat. Jak miło wejść do parku, który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 574 zł65,83 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które łączy energię miasta z komfortową przestrzenią do życia? Ta propozycja to idealne połączenie nowoczesności, funkcjonalności i świetnej lokalizacji. Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł44,42 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,42m kw zlokalizowane na klimatycznym osiedlu w zabytkowym Starym Młynie Różanka. Mieszkanie dostępne również dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 000 zł59,62 m² 10 332,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3- pok mieszkanie położone w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Narożne, 10 min do centrum. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 415 zł66,23 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł77,50 m² 6 438,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Elizy Orzeszkowej, która została zmodernizowana oraz przebudowana w 2023 r. Nieruchomość usytuowana na trzecim piętrze wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł59,35 m² 16 764,95 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Nowa super cena Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w pięknej przedwojennej kamienicy na Powiślu. Aleja 3maja 2 Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w pięknej przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowa kawalerka ul. Zawadzkiego 54 (szczecin) | Pierwszy najem Do wynajęcia nowoczesna, funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m , zlokalizowana w nowo oddanym budynku przy ul. Zawadzkiego 54.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł28,50 m² 14 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W sprzedaży mieszkanie o powierzchni 28m2 zlokalizowane przy ul. Elizy Orzeszkowej w Rzeszowie. Mieszkanie zadbane, po generalnym remoncie w 2021 roku. Idealne do zamieszkania jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł50,20 m² 7 768,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie do remontu | ul. Dolna | blisko uczelni | 50,5 m Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,5 m , położone na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku przy ul. Dolnej.

Szczegóły ogłoszenia

858 000 zł54,45 m² 15 757,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,45 m2 na ulicy Równej w Warszawie (nowa Praga). Budynek z 1963 roku po remoncie w 2017 roku, ocieplony, gaz i ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

305 440 zł33,20 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka z balkonem w Luboniu Powierzchnia: 33,20 m . Rozkład pomieszczeń: pokój z aneksem kuchennym: 28,44 m Łazienka: 4,76 m Balkon: 3,42 m Informacje dodatkowe:.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł34,83 m² 4 277,92 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! W Krynicy-Zdroju pięknej o każdej porze roku sprzedam mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł49,10 m² 8 940,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem znajdujące się na 1 piętrze niskiego ocieplonego bloku na os. Bukowym. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu , możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł113,43 m² 4 839,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal 113,43 m parter w kamienicy | ul. Poczty Gdańskiej 20, malbork Idealny pod działalność gospodarczą, biuro, kancelarię, wynajem lub mieszkanie | Centrum miasta | Po.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł29,21 m² 12 153,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe w zadbanej kamienicy oddalonej ok 1,5 km od wrocławskiego Rynku. Ustawny pokój o pow ok 18 m2, na podłodze deski do wycyklinowania, okna pcv, na ścinach tynk. Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

1 345 000 zł45 m² 29 888,89 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokalizacja.