dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 201 390 zł70,67 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 900 zł48,41 m² 9 293,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Urokliwe, nowobudowane mieszkania w ścisłym centrum miasta Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 48,41 m2 składa się z poniższych pomieszczeń: - przedpokój - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł43,41 m² 8 062,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie dwupokojowe z balkonem, znajdujące się na II piętrze niskiego bloku wielorodzinnego przy ul. Obotryckiej , jest to same centrum Gorzowa Wlkp. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł30,90 m² 13 883,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Zapraszam na dzień pokazowy 06.05.2026r (czwartek)! Nowość! Gotowa do wprowadzenia, kawalerka po generalnym remoncie przy ul. Sowińskiego 11 w Legionowie. Idealna do zamieszkania lub na inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł32,10 m² 12 928,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem 32,10 m Nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie, gotowe do zamieszkania od zaraz. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł37,88 m² 58,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne, 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, położone na 2. piętrze w spokojnej i zielonej okolicy (słupsk, ul. Bogusława X). -> umowa najmu min. 12 mcy -> wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł40,05 m² 20 724,09 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wałbrzyskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 9 piętrowym budynku Rok budowy: 2026 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł72 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bez Prowizji i bez pcc Bezczynszowe mieszkania z ogródkami - także dla Obcokrajowców! W cenie otrzymujesz: prywatny ogród, dwa miejsca postojowe oraz komórkę lokatorską. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł56,60 m² 7 756,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż oferowane jest przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m2, idealne zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal znajduje się na gnieźnieńskim.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł36,58 m² 17 769,27 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament Z piękną panoramą oraz garażem podziemnym W centrum krynicy-zdroju Apartament przy ul. Świdzińskiego o powierzchni 36,58 m 2 znajduje się w sercu Krynicy-Zdroju, co.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł70 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyłączna sprzedaż - Kupujący nie ponosi opłat dla biura nieruchomości, opłaty ponosi Sprzedający Na sprzedaż - 3 pokojowy apartament o wyjątkowej aranżacji zlokalizowany na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł64,80 m² 11 728,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Do sprzedania 4 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 64,8 m2 na Bielanach przy ulicy Daniłowskiego. W pobliżu liczne przystanki komunikacji miejskiej, niedaleko do stacji metra.4 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz jasne, zaciszne i umeblowane mieszkanie o powierzchni 38m2, znajdujące się w Krakowie w bliskim sąsiedztwie Placu Inwalidów oraz Parku Krakowskiego. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł33,97 m² 11 480,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 3 (parter) przy ulicy Prądzyńskiego 23b w Warszawie, dzielnica Wola. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 33,97 m . W opisywanym lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 886 zł31,74 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł63,77 m² 43,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie (pow. 63,77 m2) usytuowane na pierwszym piętrze w apartamentowcu na bydgoskim Skrzetusku, blisko szpitala Jurasza. Jasne, bardo przestronne mieszkanie z pewnością zadowoli.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł38,69 m² 9 278,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko w Home Estate! Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m , położone w spokojnej i malowniczej okolicy na wyspie Bolko. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł28,06 m² 13 863,15 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

540 732 zł67,60 m² 7 998,99 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Rzeszów, ul. Podwisłocze 4, 3 piętro, 67,6 m , 540 732 zł Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie w wygodnej lokalizacji do życia w Rzeszowie, ul. Podwisłocze 4. 3. piętro Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 200 zł43,45 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł77 m² 12 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nowy wyjątkowy apartamentowiec na początku ul.Grunwaldzkiej, pogranicze dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł93 m² 4 946,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Koszyce Wielkie - Nowoczesne mieszkania w zabudowie szeregowej na piętrze z ogródkiem. Atrakcyjna lokalizacja, teren Zamknięty, ogródek, rolety zewnętrzne, klimatyzacja, rekuperacja Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł30,20 m² 13 079,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ustawnej i funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 30,2 m2 położonej na 2 pietrze niskiego bloku na osiedlu Stefana Batorego. Blok znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

786 000 zł112,31 m² 6 998,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Szukasz przyjaznego i bezpiecznego miejsca do życia, szczególnie dla rodzin z dziećmi? Marzysz o przestrzennym mieszkaniu gdzie każdy z domowników znajdzie swoje miejsce? Jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł40 m² 21 225 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończone dwupokojowe mieszkanie z balkonem gotowe do zamieszkania! Na powierzchnię 40 m składają się: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, - przedpokój. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł63,10 m² 7 274,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego 3 - pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Dybowskiego, dzielnica, niwka w otoczeniu zieleni. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 942 zł28,78 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

921 000 zł49 m² 18 795,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż komfortowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,5 m , z przynależną piwnicą o powierzchni 7 m , zlokalizowane w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł60 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowoczesne 3 pokoje | 60 m | bocianowo | 1 piętro | generalny remont Możliwość wykończenia pod klucz według Twojego projektu! Na sprzedaż piękne, jasne mieszkanie o powierzchni 60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł31,80 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,8 m , usytuowane na I piętrze zadbanej kamienicy w Szczecinie na osiedli Drzetowo. Układ mieszkania obejmuje: - duży pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

** Mieszkanie 1 piętro * 3 pokoje * do remontu ** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sokółce przy ul. Sikorskiego. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł50,15 m² 7 956,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie po remoncie w 2021 roku Bydgoszcz - Kapuściska, metraż: 47 mkw, plus piwnica 3 mkw. Gotowe do zamieszkania, klimatyzacja! Tylko w naszym biurze. Na sprzedaż piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

820 479 zł43,10 m² 19 036,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie blisko uzdrowiska Antoniego Matecznego - Podgórze 0% prowizji i zakup bez pcc! Za naszą obsługę zapłaci deweloper, a Ty korzystasz z pełnego wsparcia na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł50,18 m² 5 081,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Proponujemy do sprzedaży zadbane, dwupokojowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze w bloku (bez windy). Lokal jest ciepły, słoneczny, zlokalizowany na kameralnym osiedlu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł274,43 m² 5 393 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży cztery w mieszkania domu w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Winiary. Dom po rozbudowie i całkowitym remoncie w nowoczesnej technologii. Oddany do użytkowania 2 lata temu.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł21,80 m² 16 926,61 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Super lokalizacja! Idealna propozycja pod inwestycję!. Kawalerka pod inwestycje na Ochocie blisko komunikacji. Tramwaj naprzeciwko ulicy. Nieruchomość położona jest przy ul. Grójeckiej w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł25 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 25 m , położone w samym sercu Wrocławia z bezpośrednim widokiem na Ratusz. Lokal znajduje się na 2. piętrze zadbanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam nowoczesne M3, położone w kameralnym i nowym budynku z 2025 roku. Świetnie sprawdzi się dla singla, pary lub pracownika szukającego wygodnego lokum i prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł59,69 m² 2 831,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1870

Mieszkanie mieszcące się w kamienicy na drugim piętrze, pełna właność, do wydania od zaraz. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 59,69 m2, w skład mieszkania wchodzą: kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 położone w Mińsku Mazowieckim przy ul. Mikołaja Kopernika. Informacje O mieszkaniu: - parter - powierzchnia 37 m2 - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 137 500 zł46,52 m² 24 451,85 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Całkowicie nowe, nigdy nie zamieszkałe mieszkanie z ogródkiem, położone w biznesowej części Mokotowa przy ul. Domaniewskiej. W pełni wykończone i wyposażone. Zaprojektowane.