dowolna

Mieszkania

95 877 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 877 ogłoszeń

4 300 zł75,25 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne i niezwykle przestronne trzypokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami i balkonami, na zamkniętym i cichym osiedlu przy ulicy Ślicznej czeka na nowego najemcę. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 244 zł41,41 m² 19 180 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł112,32 m² 6 677,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe o pow. 112,32 m2 położone na 3 i 4 piętrze w bloku przy ul. Wilsona w Tarnowie. Komfortowy lokal o przestronnym i funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 476 zł58,47 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje idealne na start na południu Wrocławia top lokalizacja! Bartosz Agent Nieruchomości Skontaktuj się (dostępny 7 dni w tygodniu) Bez prowizji! Cena: 631 476zł Przytulne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł26 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem blisko centrum miasta, ul. Kościuszki 31b w Katowicach. -Nieruchomość- powierzchnia 26 m2. Piętro 2. Ogrzewanie: kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł50,25 m² 51,74 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie z balkonem dla pary/studenta | Kraków - Bronowice Małe | ul. Eliasza Radzikowskiego dostępne od zaraz Lokalizacja: kraków, bronowice Małe, ul. Eliasza Radzikowskiego Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz wygodnego, nowoczesnego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez dodatkowych kosztów i stresu? To mieszkanie przy ul. Katowickiej 8 w Bytomiu spełni wszystkie Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 565 zł80,53 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4 pokoje | 2 miejsca w garażu | balkon Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 80,53 m z dużym - 10 m2 balkonem oraz 2 miejscami postojowymi w garażu, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł90 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Klasyczne 3 pokojowe stare miasto ulica pawlikowskiego Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowej kamienicy przy ulicy Pawlikowskiego, cichej i spokojnej uliczce nieopodal ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 448 zł55,04 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować kameralną inwestycję zlokalizowaną przy ulicy Sikorskiego w Rzeszowie. Przedsięwzięcie opiewa na budowę dwóch nowoczesnych bloków.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł35,23 m² 19 301,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Zapraszam Państwa do obejrzenia oraz zakupu lokalu w znanym kurorcie nadmorskim - Krynicy Morskiej przy ul. Orzechowej. Położony w atrakcyjnej i spokojnej części miejscowości, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł61 m² 11 311,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W katowicach ligocie Nowoczesne osiedle składające się z 4 budynków wielorodzinnych położonych wśród dużej ilości zieleni. Mieszkania na parterze mają indywidualne.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł72,91 m² 43,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław Nadodrze ul. Jedności Narodowej nieruchomość: proponujemy Państwu na wynajem mieszkanie przy ul. Jedności Narodowej o łącznej powierzchni 72,91 m2. Znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł55,32 m² 10 827,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Budynek 2006 r. ** nowa technologia ** trzy oddzielne pokoje** oddzielna kuchnia** duży balkon 9,57 m2 ** przystanek autobusowy I tramwajowy ** ścieżki rowerowe ** W niedalekiej odległości las.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł57,73 m² 4 313,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie w centrum Zabrza z potencjałem aranżacyjnym. Zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą, dostępną wyłącznie w naszym biurze. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 264 028 zł90,02 m² 14 041,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

CO sprzedajemy? Pięciopokojowy lokal mieszkalny dwukondygancyjny w zabudowie bliźniczaej o łącznej powierzchni 90,02 m2 zlokalizwoany w kamerlanej inwestycji na wrocławskim Jagodnie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł37,50 m² 17 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Atuty: * 3 minuty pieszo do Starówki; * mieszkanie po całkowitym remoncie; * 3 minuty pieszo do przystanku tramwajowego i autobusowego; * kilka kroków do Galerii Madison; * 5 minut tramwajem do.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł51 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie Dwupokojowe mieszkanie położone na dziesiątym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku. Czysta, zadbana klatka schodowa z winą towarową. Mieszkanie do wprowadzenia .Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 535 436 zł94,78 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle zlokalizowane w otoczeniu zieleni i doskonałej infrastruktury usługowej na Ruczaju Inwestycja: - pięć kameralnych, pięciopiętrowych budynków - starannie zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł62 m² 5 887,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest duże mieszkanie o pow 62 mkw , zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku z cegły w dzielnicy Raków. Mieszkanie ma fantastyczny funkcjonalny układ, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł57,50 m² 3 130,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 57,50 m2, znajdujące się w Kołczewie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł36,50 m² 15 342,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2 pokoje na Azorach | ul. Jaremy | Łazienka deweloperska Idealne pod inwestycję tgqphd|[] tgqphd|[] Z przyjemnością prezentujemy funkcjonalne mieszkanie w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł42,21 m² 75,81 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 czerwca , 2 pokojowe mieszkanie na 15 piętrze apartamentowca przy ul Jesionowej Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 42m2 mieszkania z balkonem w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł52,90 m² 7 731,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Prezentujemy Państwu klimatyczne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w okolicach Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania ok. 53 m2 składa się salon, sypialnia, otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł84 m² 7 607,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż: wyjątkowy apartament z dużym tarasem - Inowrocław, os. Rąbin Na sprzedaż przestronny i komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52,50 m² 13 314,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie na parterze z własnym ogródkiem, w nowym budynku z 2024 roku! Na sprzedaż dostępne jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł37 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Słoneczne mieszkanie blisko Kanału Bydgoskiego i terenów spacerowych Charakterystyka: mieszkanie znajduje się na parterze w niskim bloku. Lokal o powierzchni 37 M2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 760 zł41,60 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze system płatności 20/80 Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł27,20 m² 11 948,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | ul .BIEŻANOWSKA | MIEJSCE POSTOJOWE N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 18,7 m (27,2 m po podłodze), położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 159 zł64,41 m² 12 779,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferujemy Państwu mieszkanie w budowanej inwestycji. Przy zakupie Z naszym doradcą nie zapłacisz prowzji. 1. Mieszkanie: powierzchnia użytkowa mieszkania: 64,41 m , 4 pokoje, 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł31,90 m² 8 746,08 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,9 m2 zlokalizowane na 7 piętrze w budynku przy ul. Jedności Narodu w Tczewie. Lokal składa się z : -jasnego salonu z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł74 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie dwupoziomowe 3 pokojowe w Grójcu na Os Ilona o powierzchni 74,28 m2. Na pierwszym poziomie salon z wyjściem na balkon, kuchnia w zabudowie z jadalnią, pokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł50,72 m² 12 401,42 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja, lokalizacja i jeszcze raz lokalizacja To mieszkanie spełnia wszystkie trzy kryteria, a nawet więcej. Nieruchomość położona jest na warszawskich Bielanach, przy ul. Szekspira,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

334 290 zł30,39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

544 425 zł42,70 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament o powierzchni 42,70 m znajduje się na 2 piętrze i składa się z: salonu z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 27 m2, sypialni 11.45 mkw łazienki - ok 4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 375 zł46,25 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

"apartamenty nideckiego" w Oświęcimiu Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją, która powstanie przy ul. Andrzeja Nideckiego w Oświęcimiu na osiedlu Błonie. Obejmie ona budowę.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48mkw, w niskim bloku na drugim piętrze. Budynek z zewnątrz i klatka schodowa zadbana ,z czystą , świeżą elewacją. Świetne położenie przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 000 zł49,99 m² 20 584,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Batalionów Chłopskich budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł48,74 m² 34 858,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty nieruchomości: - prestiżowa inwestycja Nowe Kolibki - deweloper Invest Komfort - kameralne osiedle klasy premium z 2024 roku, wkomponowane w leśne otoczenie, - nowoczesna strefa fitness.

Szczegóły ogłoszenia

313 000 zł38 m² 8 236,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe 38m2 na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym. Lokalizacja: mieszkanie znajduję się na Wyżynach przy ul. Zofii Nałkowskiej. Blok otacza zieleń i wiele terenów.

Szczegóły ogłoszenia

4 980 zł66,48 m² 74,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.