dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

Rynek pierwotny

661 050 zł50,85 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2|60 w Giżycku Widok na park Powierzchnia: 50,85 m Piętro: 6 | 6 Balkon: 9,08 m Przemyślany układ funkcjonalny obejmuje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł68 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 68 m - 3 pokoje, balkon - Częstochowa, tysiąclecie- 2. piętro Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 68 m , położone na 2. piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł59,16 m² 11 494,25 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 59 M2 na reja (centrum) - okazja! Biuro Nieruchomości team4home ma przyjemność zaprezentować przestronne, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie , zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł40,50 m² 5 679,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie położone na parterze o powierzchni 40,50 m2 składa się z dwóch pokoi ( 14-16)m2 , kuchni z oknem( 4m2), łazienki z wc i prysznicem (4m2). Na podłodze w kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł45 m² 8 222,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Obrońców Westerplatte 23. Cechy nieruchomości: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł40,97 m² 14 888,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 41 m , położone w Kołobrzegu przy ul. Wylotowej jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji nad.

Szczegóły ogłoszenia

902 000 zł32,80 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w doskonałej lokalizacji- ul. Rakowicka w Krakowie. Okolica: okolica genialnie skomunikowana, tuż w pobliżu Starego Miasta. Do.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł46 m² 12 391,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wprowadzenie : Zapraszam do zapoznania się z ofertą gotowego do wprowadzenia mieszkania o powierzchni 46m2 przy ul. Firlejowskiej. Jest to idealna propozycja dla osób, które szukają spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł34,35 m² 7 831,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka z potencjałem o powierzchni 34,35 m Jelenia Góra - Cieplice | 1 piętro Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki położonej na 1.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł65,90 m² 7 056,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie w Dusznikach-Zdrój Gotowe do zamieszkania. Dostępne od zaraz Murowany garaż w cenie z odrębną księgą wieczysta! Ogródek idealny do relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 600 zł52 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

414 000 zł35,50 m² 11 661,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena Oferuję mieszkanie o powierzchni 35,5m2 na sprzedaż w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Fabrycznej , w sercu Wildy. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i składa się z: >.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł37,20 m² 3 225,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie Blisko Jeziora - Idealne dla Miłośników Natury oferta aktualna Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,20 m , zlokalizowane zaledwie 1,5 km od plaży głównej malowniczego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł112 m² 3 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Bezczynszowe mieszkanie 4-pokojowe o pow. użytkowej 112 m2, położone na I piętrze dwurodzinnej kamienicy w okolicach Starego Miasta w Stargardzie. Lokal składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

232 100 zł46 m² 5 045,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego położonego w Świętochłowicach przy ul Przybyły 4 , usytuowanego na 4/5 piętrze bloku bez windy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł55 m² 12 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie o ciekawym rozkładzie na wysokim parterze. Okna na wschód. Salon z wyjściem na balkon. Kuchnia w aneksie w zabudowie z agd. Dwie sypialnie. W przedpokoju duża.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 610 zł46,14 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja Osiedle Solne to nowa inwestycja mieszkaniowa w Wieliczce w okolicy ul. św. Barbary. W dwóch budynkach o nowoczesnej i eleganckiej architekturze znajdzie się około 150.

Szczegóły ogłoszenia

353 000 zł63 m² 5 603,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63 m (łączna powierzchnia z piwnicą 66,91 m ), położone w Koszalinie przy ul. Karłowicza.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł39 m² 13 820,51 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze w bloku z windą o powierzchni 39 m2, na które składa się salon, sypialnia, kuchnia (z oknem), łazienki, wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł91,79 m² 29 404,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1903

Apartament dla inwestora ceniącego sopocki styl przedwojennych kamienic Odrestaurowana Sopocka kamienica z 1903r. | bliskość morza | Topowy adres na mapie Dolnego Sopotu | Lokalizacja pożądana przez.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł87 m² 17 816,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Mam Państwu do zaoferowania fenomenalnie zlokalizowaną, trzypokojową nieruchomość o powierzchni 86,5 m2, znajdującą się na warszawskim Górnym Mokotowie - vis a vis Parku Arkadia! To.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł31 m² 64,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowa i zadbana kawalerka usytuowana na osiedlu Wojska Polskiego (dawniej Gwardii Ludowej), która z pewnością spełni oczekiwania wymagających najemców. Lokalizacja to jej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 920 zł51,16 m² 13 759,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Morena - Jasień | Nowe osiedle | Odbiór - Grudzień 2025 Nowoczesne osiedle, doskonale skomunikowane z centrum Gdańska i otoczone pełną infrastrukturą miejską. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł124,38 m² 4 261,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Biuro Nieruchomości merkury oferuje do sprzedaży przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 124,38m2 położone na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy w Słupsku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł33 m² 6 030,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży wyremontowane i umeblowane mieszkanie o powierzchni 32,8m2 (użytkowe 25,55m2 ze względu na skosy), zlokalizowane w Katowicach Szopienicach przy ul. Plac Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 900 zł113,10 m² 13 261,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Są takie miejsca, które od pierwszych chwil dają poczucie, że to może być to. I właśnie w takim klimacie utrzymana jest ta oferta mieszkanie, które łączy w sobie wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł57 m² 64,91 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy państwu do wynajmu! Mieszkanie w nowym bloku na Woli Justowskiej, przecznica od Królowej Jadwigi, ul. Rogalskiego. Taras 10 m2 z widokiem na zieleń i domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł100 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowe mieszkanie na wynajem w topowej lokalizacji Bielska-Białej - Lotnisko bez-czynszowe! Do wynajęcia przestronne i klimatyczne mieszkanie na piętrze budynku, zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł62,07 m² 8 699,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie 62,07 m2 w Karpaczu z niezależnym wejściem! Biuro Nieruchomości Rakowska prezentuje Państwu ładne, mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 62 ,07m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

687 900 zł90,66 m² 7 587,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Premium ogłoszenie na wyłączność Apartament w Mielnie 2 min od morza luksusu z widokiem na Bałtyk i Jezioro Jamno Wyobraź sobie poranki, w których pierwsze, co słyszysz, to.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł49,35 m² 22 269,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Agencja westate oferuje Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przytulnego, bardzo jasnego, dwupokojowego mieszkania z ogródkiem i tarasem, położonego na nowoczesnym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł60 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3 pokojowe, z oddzielną kuchnią z oknem, zlokalizowane w poszukiwanej dzielnicy w centrum miasta - Sielec. Położenie względem stron świata: wschód/zachód, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 000 zł58,30 m² 6 003,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Inwestycyjne mieszkanie Winnica Zbrodzice - zarabiaj na mieszkaniu w centrum Polskiego Zagłębia Lecznictwa Uzdrowiskowego. Mam niezwykłą przyjemność zaprezentować Państwu unikalne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł59 m² 6 423,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Klimatyczne mieszkanie na poddaszu w centrum - kamienica z windą Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie na poddaszu , położone w odremontowanej kamienicy z windą ,.