dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 044 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 044 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

441 487 zł43 m² 10 259 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - osiedle w pobliżu zabytkowego parku - niskie ceny mieszkań - termin realizacji: II kwartał 2025 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wzgórze Bernadowo

Gdynia,pomorskie

1 996 300 zł100 m² 19 965 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Doskonałe położenie w pobliżu centrum miasta a jednocześnie na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Nowoczesna architektura, wysokiej jakości wykonanie, kameralna zabudowa, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

534 621 zł56 m² 9 539 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orlika Ruckemana

Lublin,lubelskie

385 000 zł37 m² 10 321,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe rozkładowe mieszkanie o metrażu 37,30 m2 przy ulicy Ruckemanna (dzielnica Kalina) usytuowane na pierwszym piętrze wieżowca. Nieruchomość kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jutrzenki

Warszawa,mazowieckie

681 000 zł44 m² 15 310,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujesz bezpośrednio od Developera. Rezerwacje - Umowa Developerska. Prowizja 0 % - Bez pcc - Twoje Nowe Mieszkanie. Spotkanie bezpośrednio w biurze Inwestycji. Zadzwoń umów spotkanie lub napisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

316 714 zł30 m² 10 568 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Wolka - Cichy i rewelacyjnie skomunikowany sam środek Górnośląskiej Metropolii. Wolka, ul. Odległa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł40 m² 12 416 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania o powierzchni 40,19m2 położone na wysokim piętrze w budynku 4 piętrowym. Poprzez niestandardowa wysokość 3,11 mieszkanie wydaje się być większym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Brzóski

Łódź,łódzkie

599 000 zł57 m² 10 508,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem ogłoszenia jest na pięknie wykończone, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2, w świetnej lokalizacji przy ul. Brzóski w Łodzi. Jego wyjątkowy układ sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprowicza

Szklarska Poręba,dolnośląskie

553 840 zł40 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowy apartament W stanie deweloperskim Oferuje Pańśtwu do sprzedaży nowy apartament z tarasem położony przy ul. Kasprowicza, w otulinie Karkonoskiego Parku Narodowego. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł50 m² 13 058,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na Zakrzowie! Ważna informacja: prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper, a Kupujący nie płaci podatku pcc. Rozkład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowina

Orzesze,śląskie

199 000 zł64 m² 3 120,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponoszą dodatkowych kosztów obsługi biura nieruchomści "revelio" ( Oferta na Wyłączność! ) Do sprzedania funkcjonalne mieszkanie do wykończenia według indywidualnego pomysłu, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

479 995 zł41 m² 11 594,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

ok. Kutrzeby / duży balkon , widok na zieleń Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego, zlokalizowanego na zamkniętym i bezpiecznym osiedlu z 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ciepła

Białystok,podlaskie

499 000 zł34 m² 14 676 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

***piękne mieszkanie W centrum miasta! zakup bez podatku 2% pcc!*** Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Ciepłej. Blok 7 piętrowy z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

745 701 zł42 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaoferować dwu pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Bronowicach! Nieruchomość: w prezentowanej ofercie mamy przyjemność przedstawić doświetlone i rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

579 000 zł63 m² 9 190,48 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem ogłoszenia jest na pięknie wykończone, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 62,71m2, w świetnej lokalizacji przy ul. Urzędniczej w Łodzi. Jego wyjątkowy układ sprawia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

565 058 zł55 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Wawel Service - Bytkowska 3.0 - Nowoczesne Mieszkania w Katowicach. Naprzeciwko wejścia do Parku Śląskiego aleją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Halszki

Kraków,małopolskie

599 000 zł49 m² 12 150,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Przestronne mieszkanie 2 pok. 49,3 m2 z dużym balkonem! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedania mieszkanie na spokojnym osiedlu przy ul. Halszki. Mieszkanie bardzo jasne, przytulne po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Zalasewo,wielkopolskie

635 000 zł58 m² 10 948 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Komfortowe i zadbane mieszkanie w zielonej dzielnicy Swarzędza, blisko terenów rekreacyjnych dla rodziny lub pod wynajem z bezpośrednim dostępem do szkół, przedszkoli, żłobków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Graniczna

Rzeszów,podkarpackie

381 600 zł28 m² 13 446,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości.pl ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabinianka ul. Graniczna. Lokalizacja: budynki położone w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mąkolno

Mąkolno,dolnośląskie

350 000 zł128 m² 2 738,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2/3 posiadłości w Mąkolnie- 3 kilometry od Złotego Stoku. Sprzedajemy 2 z 3 lokali znajdujących się w budynku wraz z trzema ogródkami, dwoma komórkami, dwoma piwnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł161 m² 11 801,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 161m2 zlokalizowane w Wawer- międzylesie. Kameralny dwupiętrowy budynek, 6 lokalowy z garażem pod budynkiem. Przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Gliwice,śląskie

465 000 zł56 m² 8 303,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas W ofercie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w centrum Gliwic przy ul. Kościuszki 48 o powierzchni 56m2, znajdujące się na 3 piętrze, w wyremontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skalskiego

Będzin,śląskie

269 990 zł41 m² 6 585,12 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - 41m2 po generalnym remoncie w Będzinie Osiedle Syberka Skalskiego 2 Mieszkanie na 2. piętrze składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

940 000 zł56 m² 16 637,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Oferta znakomicie położonego mieszkania niedaleko stacji metra Wierzbno na Mokotowie. Składa się z dwóch pokoi (pokój dzienny 22 m2, sypialnia 15 m2), widnej kwadratowej kuchni 10m2, łazienki 2,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

670 280 zł37 m² 18 293,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne Mieszkanie w gotowej Inwestycji, 7 min pieszo do Galerii Bonarka City Center Informacje o Mieszkaniu: powierzchnia: 36,64 m - mieszkanie dwustronne Balkon: 4,73 m2 Piętro: 6 Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

485 000 zł38 m² 12 633,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży świeżo wykończonego dwupokojowego mieszkania z tarasem w Rzeszowie przy ul. Wieniawskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

749 000 zł86 m² 8 709,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są dostępne wyłącznie w naszym biurze apartamenty na osiedlu Miodowa Aleja. W sprzedaży posiadamy wiele kombinacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosynierów

Świdnik,lubelskie

339 000 zł49 m² 6 936,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul. Kosynierów 5 w Świdniku. Wymaga remontu, jednak ma spory potencjał. Na powierzchni 48,87 mkw. znajdują się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Kalisz,wielkopolskie

389 000 zł51 m² 7 627,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Wyszyńskiego w Kaliszu: o powierzchni 51m2, składa się z otwartej kuchni, salonu, sypialni, garderoby, łazienki i korytarza, usytuowane na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakowska

Warszawa,mazowieckie

1 175 000 zł69 m² 16 960,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronne trzypokojowe mieszkanie o idealnych proporcjach położone na ostatnim (czwartym) piętrze osiedla Nowy Raków. Nieruchomość zadbana i gotowa do wprowadzenia. Do dyspozycji duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadmorska

Sarbinowo,zachodniopomorskie

815 000 zł47 m² 17 168,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Gotowy apartament dwupokojowy w Atrium Apartamenty Sarbinowo. Przestronny apartament o powierzchni 47,47 m2 z loggią, zlokalizowany od słonecznej, południowej strony świata. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młoszowska

Trzebinia,małopolskie

285 000 zł36 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

A3-17 Nie płacisz pcc 2% Nie płacisz prowizji biura! Inwestycja na granicy miejscowości młoszowa/trzebinia 10minut do Krzeszowic Dojazd do Krakowa 45-55 min Mieszkanie 2 pokoje 36 m2 + balkon - Młoszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Piękne gotowe do zamieszkania 3 pokojowe mieszkanie na Zielonym Osiedlu Jagiellońska -w centrum miasta! Cicha i spokojna okolica, wysokie stare drzewa, ładnie zagospodarowane ogródki, w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubienka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

239 000 zł37 m² 6 433,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości properton ma przyjemność przedstawić Państwu jasne mieszkanie o powierzchni 37 m2 z ekspozycją okien na wschód i południe. Mieszkanie o powierzchni 37 m2 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

451 000 zł44 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry Polecam na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2 pokojowe w Siechnicach. Zalety lokalizacji: - szybki dojazd do Wschodniej Obwodnicy Wrocławia - 12 km do wrocławskiego rynku - sprawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rychtalska

Wrocław,dolnośląskie

1 351 350 zł100 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament w prestiżowej lokalizacji! Opiekun oferty: umów się na bezpłatną prezentację! Poznaj jedną z najbardziej klimatycznych i wyjątkowych inwestycji we Wrocławiu! Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

619 000 zł64 m² 9 677,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Biuro Nieruchomości Dobre Klucze przedstawia Państwu bardzo przestronne, przytulne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,96 m2 na osiedlu Projektant w Rzeszowie. Nieruchomość w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

548 000 zł40 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Oferta bezpośrednia Gaj to popularne zielone osiedle z pełną infrastruktura - sklepy (biedronka, Lidl, kaufland, lokalne hale kupców), szkoły, przychodnie, tramwaj i autobus. W bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Mickiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

398 500 zł28 m² 13 997,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Oferta bezpośrednia od właściciela z wyposażeniem. Mieszkanie wybudowane przez inżynierska firmę Calbud S.A. w 2014,jestem pierwszym właścicielem, mieszkanie nigdy nie było wynajmowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

1 199 990 zł91 m² 13 186,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 91m2. Nieruchomość składa się z: - salonu z kuchnią oraz jadalnią - pokoju 1 - pokoju 2 - łazienki - przedpokoju. Do mieszkania przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł39 m² 11 923,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Śródmieście we Wrocławiu. Atrakcyjne mieszkanie pod wynajem. Łączna powierzchnia mieszkania ok. 39 m . Mieszkanie znajduje się na drugim.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij