dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 042 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 042 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

144 000 zł45 m² 3 220,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w cichej okolicy w dzielnicy Biały Kamień (okolice aqua zdrój) o powierzchni ok 45 mkw (powierzchnia podłogi ok 50 mkw) Do mieszkania przynależy: 2 pokoje (szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

577 000 zł74 m² 7 747,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zakup bez prowizji I bez podatku Zapraszam do zakupu mieszkania na pograniczu Ursynowa i Mokotowa. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki i toaleta. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Koszutka

Katowice,śląskie

267 648 zł39 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

- prestiżowa lokalizacja tuż przy Dolinie Trzech Stawów, w otoczeniu zieleni, akwenów, licznych miejsc rekreacji, zarazem bardzo blisko ścisłego centrum Katowic; doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wesoła

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł70 m² 4 811 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w super lokalizacji! 300m od aquaparku! Kilka minut od dworca pkp i pks! 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 70m2 z balkonem mieszczące się przy ul. Wesołej. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Soczi

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł42 m² 8 175,36 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie dwupokojowe z niezależną kuchnią , łazienka z oddzielnym wc. Doskonałe pod inwestycję. możliwość zakupu z przejęciem obecnych najemców! Miesięczny czynsz najmu to 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żorska

Tychy,śląskie

227 370 zł43 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ani pcc 2%. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Deweloper. Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,90 m 2 w nowej inwestycji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rejtana

Opole,opolskie

238 464 zł46 m² 5 184 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prowizja zero! prowizja zero! bs property oferuje mieszkania deweloperskie na sprzedaż na nowo powstającym Osiedlu Piastowskim w Opolu. Lokalizacja inwestycji u zbiegu ulic Rejtana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

340 650 zł68 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0 % Prowizji od Kupującego! Oferta od Dewelopera! Opis nieruchomości Willa Siechnice - położona w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych w Siechnicach - to nowoczesny budynek, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

767 900 zł78 m² 9 782,17 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zakup bezpośredni! bez pcc! niebywale ciekawe I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł72 m² 6 943 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie z ogródkiem! Przestronne,trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,87 m2 położone na parterze w jednopiętrowym budynku. Wystawa okien na Południowy-Zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Widzew

Łódź,łódzkie

164 000 zł37 m² 4 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe z kuchnią w amfiladzie położone na parterze czteropiętrowego bloku. Brak balkonu. W mieszkaniu wymieniona instalacja elektryczna, gładzie na ścianach, panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł63 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dla miłośników zielonych i cichych okolic, mamy do zaoferowania piękne mieszkanie na osiedlu Fordon - Przylesie. W lokalu znajdziemy: - salon z balkonem, - dwa mniejsze pokoje, - kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Piłsudskiego

Tychy,śląskie

377 112 zł66 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Brak podatku pcc 2% brak prowizji dla biura nieruchomości! opis inwestycji: mieszkania od 29,50 m2 do 87,50 m2 Budynek V - piętrowy Duże tarasy/balkony Energooszczędna, nowoczesna stolarka - ciepły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

178 000 zł63 m² 2 812,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone na Białym Kamieniu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze budynku - w bloku. Budynek posiada własną kotłownię, ogrzewanie płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radkowska

Wrocław,dolnośląskie

395 000 zł53 m² 7 452,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację serdecznie polecam=małgorzata wójcik wyjątkowe-przestronne-zadbane-ustawne-dobry funkcjonalny pełny rozkład-dwustronne-balkon-bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

257 100 zł72 m² 3 570,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba do kontaktu - magda janik, tel. 3 pokoje / przestronne rezerwacja -umowa przedwstępna Polecam bardzo ładne mieszkanie w spokojnej części Oleśnicy. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

220 000 zł20 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia! Wysoki standard budynku m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Janówek

Janówek,dolnośląskie

219 000 zł90 m² 2 433,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie z ogródkiem, pomieszczeniami gospodarczymi i garażem. Na piętrze w budynku wielorodzinnym w Janówku gm. Jordanów Śląski. Powierzchnia ok. 90m2, składające się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kręta

Białystok,podlaskie

350 000 zł65 m² 5 409,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie dla rodziny z dużym tarasem (50 m2) do własnego zagospodarowania. Na mieszkanie składają się 3 oddzielne pokoje, każdy zadbany i ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Opole,opolskie

295 000 zł47 m² 6 316 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy w swojej ofercie dogodnie usytuowane mieszkanie 2 pokojowe, zlokalizowane na opolskim zwm ie. W pobliżu znajdują się szkoła, przedszkole, żłobek, przychodnia, sklepy jak i gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pniówek

Pniówek,śląskie

145 000 zł49 m² 2 937,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta M3 pawłowice pierwsze piętro cena: 145.000 zł Komplex Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w układzie szwedzkim o pow 49,36 m2 zlokalizowane na najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stroma

Białystok,podlaskie

229 000 zł48 m² 4 741,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania na ul Stromej - osiedle Słoneczny Stok. Nieruchomość 2-pokojowa zlokalizowana na czwartym pietrze w 4-piętrowym bloku z płyty po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mały Kack

Gdynia,pomorskie

800 000 zł96 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe W świetnej lokalizacji - Gdynia Mały Kack Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego, bardzo przestronnego mieszkania znajdującego się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Luboń,wielkopolskie

255 000 zł54 m² 4 722,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Polecam do kupna atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 53,9 m2 położone przy ulicy Kościuszki w Luboniu. Lokal znajduje się na 4 piętrze niskiego, zadbanego bloku z lat 90-tych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bieszczadzka

Legnica,dolnośląskie

255 000 zł67 m² 3 800,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w bloku na oś. Piekary A , z balkonem i na III piętrze. Pow. mieszkalna 67,1 m2. Cechy mieszkania: - okna nowe (pcv) - na ścianach gładzie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kostuchna

Katowice,śląskie

335 892 zł61 m² 5 486,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ani pcc 2%. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Deweloper. Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61 ,22 m 2 w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Współczesna

Borkowo,pomorskie

459 000 zł68 m² 6 789,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie składa się z salonu z wydzieloną kuchnią z oknem, 2 sypialni, łazienki, pomieszczenia gospodarczego oraz przedpokoju z szafą typu Komandor. Z salonu wyjście na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batumi

Warszawa,mazowieckie

378 000 zł42 m² 8 957,35 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie po generalnym remoncie , wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi o powierzchni 16 i 10 m2 , oddzielnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żorska

Tychy,śląskie

267 594 zł52 m² 5 150 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ani pcc 2%. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Deweloper. Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51,96 m 2 w nowej inwestycji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł42 m² 6 108,49 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Bydgoskich Wyżynach o powierzchni 42,40 m2. Nieruchomość usytuowana na wysokim parterze w wieżowcu. Ilość pięter w budynku 10. Do lokalu przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

344 252 zł60 m² 5 749,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ani pcc 2%. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Deweloper. Polecam na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 59,87 m 2 w nowej inwestycji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odlewnicza

Kraków,małopolskie

533 028 zł62 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży dewelopera - inwestycja Zielony Mercedes - Bronowice Małe - ul. Odlewnicza opis: inwestycja "zielony Mercedes" - inwestycja domów jednorodzinnych dwulokalowych zakończona w 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodzieżowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

195 000 zł39 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Okazja cenowa! świetna lokalizacja! Mieszkanie do generalnego remontu- urządzisz je po swojemu! Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe, dwustronne, z balkonem. Na metraż 39m2 składają się: * pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Białystok,podlaskie

230 000 zł49 m² 4 732,51 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości "oferta" poleca : Tylko u Nas. Mieszkanie o powierzchni 48,6 m2 przy ulicy Fabrycznej w Białymstoku. Składa się z 3 niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 000 zł62 m² 4 983,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Super oferta! Mieszkanie 3 pokojowe 62 m2 na os. Bielawy w Bydgoszczy. Tylko U nas W ofercie. Świetna lokalizacja zarówno dla rodziny jak i pod wynajem! Duże przestronne mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

224 000 zł51 m² 4 392,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania usytuowanego na IV piętrze w bloku, na cichym osiedlu - Na Skarpie. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51m składa się z: - jasnej kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rumia

Rumia,pomorskie

314 485 zł63 m² 4 957,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym. Rozchwytywana ekspozycja Południowo-zachodnia, duży balkon Przyszłościowa inwestycja o wysokim standardzie. Termin odbioru II kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł69 m² 5 343 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Promocja! 20 tyś zł rabatu od ceny katalogowej! zapraszam! gotowe lokale dostępne na osiedlu. Zadzwoń I sprawdź ofertę. Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zamość

Piła,wielkopolskie

379 000 zł81 m² 4 679,01 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 - pokojowe na zamościu! loggia, winda! Pow. użytkowa 81 m2 Nowoczesne, słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie, nie wymaga nakładów finansowych. Salon z wyjściem na loggię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solec

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł46 m² 10 645,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Powiśle to jedna z najbardziej prestiżowych części Śródmieścia. Sam zdecyduj czy chcesz tu zamieszkać, zapraszam na prezentacje trzypokojowego słonecznego mieszkania o powierzchni 47m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł58 m² 4 741,38 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie : o powierzchni 58m2 na bydgoskim osiedlu bartodzieje. Nieruchomość znajduje się bardzo korzystnej lokalizacji Pętla autobusowa linii 55,60,71,77, blisko.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij