dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

197 000 zł41 m² 4 840,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%! Doskonała jakość! Na sprzedaż śliczne, zupełnie nowe 2-poziomowe mieszkanie usytuowane w kamienicy w świetnej lokalizacji w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

275 100 zł76 m² 3 619,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca ofertę ; magda janik, tel. 3 pokoje / ogród / garaż Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie do wykończenia w okolicach Oleśnicy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

274 482 zł47 m² 5 875,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bezpośrednio - bez prowizji - bez pcc Nowoczesna inwestycja obejmująca 5 budynków. Teren inwestycji będzie ogrodzony oraz monitorowany. Wygodnym rozwiązaniem jest podziemna hala garażowa. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

211 000 zł36 m² 5 788,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Promocja, kontaktując się jak najszybciej możesz liczyć na upust! Promocja jest ograniczona czasowo. Mieszkanie na nowym osiedlu dla Ciebie, ceniących sobie spokój młodych ludzi, którzy chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł74 m² 6 731,42 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Super okazja! Atrakcyjna cena! Świetne miejsce do życia. Rewelacyjne miejsce do spędzania wolnego czasu. Dogodne miejsce do pracy i nauki. Zamieszkaj na warszawskiej Pradze. Słoneczne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bolesława Chrobrego

Poznań,wielkopolskie

289 000 zł48 m² 6 021 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle Bolesława Chrobrego w Poznaniu jest miejscem, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem na rynku nieruchomości. Prezentowane przez nas mieszkanie znajduje się na cichym, spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

449 000 zł105 m² 4 276,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w samym Centrum Szczecina, w pobliżu Zamku Książąt Pomorskich. Mieszkanie o powierzchni 105m2, położone na ostatnim piętrze 3 piętrowej kamienicy. Ogrzewanie gazowe, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powiśle

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł37 m² 11 621,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Warszawa Śródmieście. Powiśle. 2- pokojowe mieszkanie o pow. 37,42 m: pokój z loggią, pokój z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój. Wysokość 2,60 m. Mieszkanie jest po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

289 000 zł30 m² 9 633,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż duża kawalerka o powierzchni 30 m2 znajdującą się w atrakcyjnej dzielnicy Gdańska - Przymorze. Kilka minut od plaży i parku im. Ronalda Reagana! Mieszkanie jest świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ledóchowskiego

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

237 000 zł64 m² 3 731,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,52 m zlokalizowane na drugim piętrze w zielonej dzielnicy Modlin Twierdza. Mieszkanie po remoncie składające się z trzech ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świerkowa

Otwock,mazowieckie

375 000 zł65 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Własnościowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 z garażem podziemnym na zalesionym osiedlu Otwocka. Ciekawie zaaranżowane dwupokojowe mieszkanie, z możliwością wyodrębnienia trzeciego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

223 665 zł40 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 2 pokoje na I piętrze mieszkanie z ekspozycją okien na zachód mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wodeckiego

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

130 000 zł56 m² 2 333,93 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze! M4 - ul. Wodeckiego, jastrzębie-Zdrój. Na sprzedaż przedstawiamy 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 55,70m 2 , położone na 5 piętrze w wysokim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Racibórz

Racibórz,śląskie

155 000 zł55 m² 2 804,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie zarezerwowane - Oferta tylko w naszym biurze - zapraszamy na prezentację Jeżeli poszukujesz świeżego i pięknie zaaranżowanego mieszkania po kapitalnym remoncie to ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wrocław,dolnośląskie

269 100 zł34 m² 7 914,71 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację opiekun oferty - marek pernal żelazna ok. / dobrze skomunikowane Mieszkanie o pow. 34,81 m2, na które składają się 2 pokoje z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Duńska

Szczecin,zachodniopomorskie

309 000 zł49 m² 6 362 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy w ofercie do sprzedania komfortowe 2-pokoje mieszkanie położone w nowym budynku na Warszewie. Osiedle bardzo zadbane, świetnie zorganizowane. Lokal o powierzchni 48,57 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

397 246 zł69 m² 5 724 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania gotowe do odbioru trzypokojowe mieszkanie na szóstym piętrze w nowoczesnym budynku w Redzie. Inwestycja jest doskonale skomunikowana z Trójmiastem, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzech Krzyży

Warszawa,mazowieckie

587 000 zł50 m² 11 740 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Rezerwacja Zapraszam Państwa w okolice Placu Trzech Krzyży na ulicę Hożą W samym sercu Warszawy jest sympatyczne, dwustronne mieszkanie na 1 piętrze w trzypiętrowej kamienicy z 1939.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siemieńskiego

Rzeszów,podkarpackie

180 000 zł30 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

W ofercie biura do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m2 usytuowane na piątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z windą. Ulica Siemieńskiego na osiedlu Tysiąclecia, 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poręba

Poręba,śląskie

125 000 zł51 m² 2 450,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania zadbane i komfortowo urządzone spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, dla którego prowadzona jest księga wieczysta. Położone w samym sercu Poręby mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł112 m² 5 705,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

0% Wynagrodzenie biura związane z usługami pośrednictwa obrotu nieruchomościami pokrywa w całości sprzedający. Na sprzedaż luksusowo wykończone, dwupoziomowe mieszkanie. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zatorze

Gliwice,śląskie

225 000 zł62 m² 3 629,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niższa cena! Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie na trzecim piętrze czteropiętrowej kamienicy. Składa się z dwóch niezależnych sypialni (z jednej wyjście na balkon), kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Puszkarska

Kraków,małopolskie

364 000 zł54 m² 6 740,74 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie gotowe, oddane do użytkowania! Oferujemy do sprzedania eleganckie, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowany osiedlu o podwyższonym standardzie położone w najbliższych okolicach kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Kraków,małopolskie

300 000 zł40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Apartamenty 30m2 - 50m2 W odrestaurowanej XX-wiecznej kamienicy W sąsiedztwie nowych inwestycji Apartamenty o powierzchni od 30 do 50m2. Obecnie duży wybór zarówno piętra,metrażu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żubardź

Łódź,łódzkie

219 000 zł56 m² 3 911 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na czwartym piętrze bloku z cegły. Mieszkanie składa się z ustawnego przedpokoju na planie zbliżonym do kwadratu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szosa Chełmińska

Toruń,kujawsko-pomorskie

349 000 zł58 m² 6 017,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Toruń, 58 m, 3 pokoje, chełmińskie Przedmieście. Przedstawiam Państwu mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 58m2 usytuowane na III piętrze w bloku na Chełmińskim Przedmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł55 m² 4 891 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 3 pokoje - pow.55 m2 z dużym balkonem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Brzeg

Brzeg,opolskie

55 000 zł37 m² 1 474,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą zakupu mieszkania zlokalizowanego w Brzegu. Mieszkanie o metrażu 37.30 m2 składa się z jednego pokoju, kuchni, wydzielonej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Rajska

Kraków,małopolskie

448 000 zł25 m² 17 992 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja: karmelicka/ Dolnych Młynów/ Krupnicza Do sprzedaży mieszkanie typu studio w stanie deweloperskim. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 5 piętrowego, nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

239 000 zł35 m² 6 829 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

145 000 zł20 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego / art 66 i następne K.C. /

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

210 000 zł43 m² 4 884 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 2 pokoje - pow. 43 m2 z dużym balkonem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

259 000 zł38 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Polecam mieszkanie 2 - pokojowe na Winogradach. Mieszkanie 38,48 mkw składa się z: - salon z aneksem kuchennym - 18,02 mkw - sypialnia - 11,8 mkw - łazienka - 4,0 mkw - przedpokój - 4,66 mkw - taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł50 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jadwigi

Kraków,małopolskie

725 000 zł92 m² 7 880,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Lokalizacja: mieszkanie położone przy ul. Królowej Jadwigi w prestiżowej dzielnicy jaką jest Wola Justowska. W pobliżu nieruchomości znajduję się bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

301 000 zł55 m² 5 472,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 3 pokoje na I piętrze mieszkanie z ekspozycją okien na wschód mieszkanie w trzypiętrowym budynku z windami cichobieżnymi oraz halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

347 000 zł52 m² 6 673,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biała Posesja Nieruchomości poleca, M3 na Górzyskowie. Lokal położony jest na jednym z najbardziej pożądanych osiedli z pełną infrastrukturą komunikacyjną oraz bogatym zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelewela

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

268 900 zł52 m² 5 171,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biała Posesja Nieruchomości poleca, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Lelewela doskonała lokalizacja dla inwestora. M3 na osiedlu leśnym, niecałe 15 minut spacerem do budynku głównego ukw i niecałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Pana Balcera

Lublin,lubelskie

519 000 zł87 m² 5 958,67 zł/m²

 

Piętro:8/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Apartament w budynku Metropolitan Park, zlokalizowany na 8 piętrze, 4 pokoje. Budynek posiada własną siłownię, monitoring, recepcję i ochronę. Powierzchnia użytkowa mieszkania 87 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

1 600 000 zł96 m² 16 736,40 zł/m²

 

Piętro:19/21

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Gdynia sea towers -apartament na sprzedaż. Prestiżowy budynek w centrum miasta. Ciekawa architektura, doskonała jakość. Wspaniała lokalizacja: w pobliżu plaża, bulwar nadmorski, teatr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poniatów

Wałbrzych,dolnośląskie

319 900 zł69 m² 4 649,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Sprzedam piękne i wykończone mieszkanie w spokojnym i malowniczym Poniatowie , 68,81 m2 , składające się z: 3 pokoje, kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem agd (simens, bosch),.