dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

696 664 zł40 m² 17 214,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wrocław, krzyki ul. Karkonoska nowa inwestycja, duży wybór mieszkań 1-4 pokojowych, a ta oferta dotyczy mieszkania 2 pokojowego z balkonem o powierzchni 40,5m2. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasna

Malbork,pomorskie

235 000 zł44 m² 5 355,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkania Z balkonem W malborku, ul. Jasna, idealne na strat! - pow. 43,88 m2 - 2 pokoje - balkon - osobna kuchnia - przedpokój - łazienka z W.C. - piwnica - okna pcv - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

1 200 000 zł98 m² 12 244,90 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości Home prezentuje wyjątkowe, piękne, przestronne, 3 pokojowe mieszkanie, mieszczące się w spokojnej i bezpiecznej okolicy na monitorowanym osiedlu Zawiszy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

533 265 zł60 m² 8 849,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

669 000 zł56 m² 12 045,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:. Bez prowizji i podatku pcc. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem wykończone pod klucz! Znajduje się na 5-tym piętrze 6-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł53 m² 13 896,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Szanowni Państwo, na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe, ustawne mieszkanie położone przy parku i jeziorze Balaton na Gocławiu (praga Południe). Poza trzema pokojami (o powierzchni 12,44m2, 10,62m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kisielewskiego

Lublin,lubelskie

648 000 zł79 m² 8 202,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

#czechów dolny # 3 pokoje # inwestycja # ul. Kisielewskiego# Prezentowane mieszkanie znajduje się kilka kroków od pobliskich uczelni: uniwersytetu Medycznego, wssp, jak i centrum Lublina. Wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł48 m² 16 021 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 48m2, którego wykończenie gwarantuje dbałość o jakość i detal. Atutem jest duży balkon z którego rozpościera się widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł80 m² 11 237,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Proszę aby pośrednicy nie dzwonili! Odkryj przyszłość komfortowego mieszkania w kamienicy z niezwykle efektywnym ogrzewaniem podłogowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

940 000 zł49 m² 19 246,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu nowoczesny apartament, wykonany na bardzo wysokim poziomie, w pełni wyposażony w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie o całkowitej powierzchni 48,84 m . Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

668 378 zł39 m² 17 024,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 Mieszkanie najwyższym piętrze. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł48 m² 12 395,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 48 m , zlokalizowanego w Warszawie, na Targówku, w dzielnicy Bródno, przy ulicy Toruńskiej. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

925 000 zł81 m² 11 397,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji, bez pcc! tylko W sobotę 15-06-2024 rabat -10%. Zapraszam na bezpłatną prezentację mieszkania! Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilcza

Gdańsk,pomorskie

1 190 000 zł58 m² 20 517,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dostępna wyłącznie w westate Gdańsk. Przedstawiamy Państwu to urokliwe mieszkanie o powierzchni 57m2 w nowoczesnym inwestycji "atol" z 2022 roku, zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 220 000 zł57 m² 21 403,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przestronny apartament| miasteczko wilanów | gotowy do zamieszkania budynek: nowoczesny, 4-piętrowy kompleks osiedlowy powstał w 2010 roku. W budynku znajduje się całodobowa ochrona, zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Kielce,świętokrzyskie

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na czwartym piętrze w 10 piętrowym bloku na ul. Szkolnej. Na powierzchnię 38 m 2 składa się: salon z wyjściem na balkon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

285 899 zł53 m² 5 294,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania M3 blisko uczelni Powierzchnia ok 53 m2 -salon z wyjściem na balkon -sypialnie -kuchnia -łazienka Czynsz: 690zł Na wyposażeniu -nowa lodówka -pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

474 999 zł51 m² 9 225,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

*pełna własność* Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (51,49m2 ). Mieszkanie położone jest na 3 piętrze, 4 piętrowej kamienicy po remoncie. Budynek znajduje się przy ul. Wojska Polskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prymasa 1000-lecia

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł63 m² 8 700,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

W ofercie biura na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,10 m2 zlokalizowane przy ul. Prymasa 1000-lecia w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

970 000 zł78 m² 12 483,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Duże i przestronne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i 2 łazienkami. Mieszkanie o powierzchni 77,7 m2 z balkonem. Usytuowane na 2 piętrze w bloku bez windy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefczyka

Ząbki,mazowieckie

530 000 zł46 m² 11 447 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Kameralne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w 4- piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w zamkniętym osiedlu w Ząbkach w okolicach ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębowa

Poznań,wielkopolskie

379 000 zł34 m² 10 985,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznego mieszkania położonego przy ulicy Dębowej w Poznaniu. Budynek z lat 60, parter w niskim bloku, widok na zieleń. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

699 000 zł42 m² 16 642,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 42 m2, zlokalizowanego w Krakowie, w dzielnicy Krowodrza. Lokalizacja: ul. Wrocławska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

430 000 zł57 m² 7 570,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje do sprzedaży trzypokojwe mieszkanie z balkonem na Zabobrzu w Jeleniej Górze. Lokal położony jest na drugim piętrze w cichej okolicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiedrzyńska

Częstochowa,śląskie

360 000 zł57 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 57 m 2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Kiedrzyńskiej. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

935 462 zł46 m² 20 200 zł/m²

 

Piętro:15/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Idealna inwestycja na najem długo i krótko terminowy! 0% prowizji! wyjątkowa inwestycja premium! druga najwyższa inwestycja we wrocławiu! Na sprzedaż 2 pokojowy apartament o powierzchni 46,31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

1 437 008 zł62 m² 23 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odkryj Nową Tradycję Górskiego Wypoczynku Apartamenty Novi Mocarni Zapraszamy do świata Novi Mocarni miejsca, gdzie innowacja współgra z duszą tradycji, a luksus spotyka się z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

945 000 zł69 m² 13 656,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

** mieszkanie jasne, przestronne I dwustronne 69,20 m2 I 3-pokoje I duży balkon 8 m2 I

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Wyszyńskiego

Łódź,łódzkie

520 000 zł71 m² 7 372 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

TA oferta tylko U nas! Więcej informacji: telefon: przemek Jeśli szukasz komfortowego, przestronnego 3 pokojowego mieszkania z miejscem parkingowym, to ta alternatywa jest dla Ciebie. Oferuję do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nowy Świat

Siedlce,mazowieckie

459 000 zł45 m² 10 303 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Jeśli szukasz gotowego, świetnie rozplanowanego mieszkania - to ta oferta jest dla Ciebie! Lokal znajduje się na parterze w nowszym budownictwie z dużym ogrodem i tarasem. Blok z 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pużaka

Kraków,małopolskie

452 000 zł28 m² 16 143 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

897 000 zł73 m² 12 287,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Okazja: przytulne, 3 Pokojowe Mieszkanie w Centrum Pruszkowa, prusa 35a, bez Prowizji Wyjątkowa okazja cenowa czeka na Ciebie! Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży bezpośredniej, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafranowa

Gdynia,pomorskie

629 000 zł60 m² 10 483,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Adres: ul. Szafranowa, gdynia spw Powierzchnia użytkowa: 60 m (+ powierzchnia nieużytkowa około 10m2) Lokalizacja: trójmiejski Park Krajobrazowy: na przeciwko bloku znajduje się kładka prowadząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 534 275 zł68 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca - Wyspa Spichrzów - wyspa w Gdańsku na rzece Motławie, położona w dzielnicy Śródmieście. Nasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

335 000 zł32 m² 10 534,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 -pokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze w bloku przy ul. Grochowskiej w Kołobrzegu, tuż przy parku G.J.H. Dąbrowskiego. Przytulne mieszkanie składające się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

539 000 zł52 m² 10 266,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie (pełna własność) świeżo po remoncie: - prawobrzeże, górne Podjuchy - 2 pokoje z balkonem - pow. 52,50 m2 - parter niskiego budynku z lat 2000. - z bardzo dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł66 m² 7 150,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję realizowaną w bezpośrednim sąsiedztwie Rzeszowa w miejscowości Tyczyn. Mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

555 000 zł35 m² 15 857,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej! Cena do negocjacji. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Bochenka. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Komorowice,dolnośląskie

699 000 zł66 m² 10 590,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Komorowice koło Wrocławia, ul. Mściwoja. Piękne mieszkanie z dużym tarasem i urokliwym widokiem na tereny zielone. Nowe budownictwo. - blisko terenów zielonych / spacerowych - Lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

362 000 zł25 m² 14 480 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mamy przyjemność zaoferować Państwu dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, usytuowane na parterze bloku przy ulicy Legionowej .Mieszkanie, z oknami wychodzącymi na piękny ogród Pałacu.