dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 170 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 170 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

499 000 zł116 m² 4 307,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz ciekawego mieszkania z dużym potencjałem w Brzegu? Mamy ciekawą propozycję mieszkania o powierzchni użytkowej 115,84m2 usytuowanego na drugim piętrze niskiego budynku. Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kotarbińskiego

Malbork,pomorskie

449 000 zł67 m² 6 745,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Szukasz przestronnego, nowoczesnego mieszkania dla swojej rodziny? A może marzysz o wygodnym lokum w świetnej lokalizacji, gdzie wszystko masz w zasięgu ręki? Ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Beniowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 149 000 zł66 m² 17 488,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: apartament znajduje się na pograniczu dzielnic oliwa/przymorze. Bliskość komunikacji miejskiej pozwala na swobodne przemieszczanie się po całym trójmieście i okolicach. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Częstochowska

Gliwice,śląskie

649 900 zł100 m² 6 499 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Ogłoszenie prywatne W pełni umeblowane mieszkanie w kamienicy w centrum Gliwic obok Politechniki, prezero Areny, rynku Głównego, parku Chrobrego. Doskonała lokalizacja oraz kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

418 000 zł42 m² 9 961,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Komfortowe mieszkanie w wygodnej lokalizacji! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,96 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

568 106 zł37 m² 15 375 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Bez podatku pcc! Zakup od dewelopera! odbiór do końca roku! Własny ogródek! 2 min pieszo do tramwaju! 5 min jazdy do Śródmieścia! 15 min autem do lotniska! 20 min komunikacją do plaży!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

707 000 zł29 m² 24 379 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Udgodnienia:winda, smart home,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Konin,wielkopolskie

590 000 zł57 m² 10 369,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w nowym bloku Konin - Międzylesie. Mieszkanie wyróżnia się bardzo dobrym stanem technicznym, jest w pełni wykończone, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rotmanka

Rotmanka,pomorskie

619 000 zł52 m² 11 790,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem - jak dom! - Rotmanka k. Pruszcza Gdańskiego Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

1 289 000 zł85 m² 15 164,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Biuro Obsługi Inwestycji i Sprzedaży oferta bez prowizji. Zakup bezpośrednio Z rynku pierwotnego! 0 % pcc! bardzo blisko przyszłej stacji metra W ofercie dostępne mieszkania od 28-150 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

550 000 zł63 m² 8 730,16 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 63 m2 z dużym balkonem, na VII piętrze w bloku z windą, zlokalizowane na Osiedlu zwm. Rozkład mieszkania: - 3 pokoje - kuchnia - łazienka - toaleta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaszubska

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 3. piętrze w bloku z windą przy ul. Kaszubskiej w Szczecinie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Papieża Jana Pawła II

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1800

Mieszkanie o powierzchni 51,29 m zlokalizowane jest w urokliwej kamienicy w Centrum Szczecina, przy Alei Jana Pawła II. Dużo naturalnego światła: salon około 20 m oraz przytulna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poziomkowa

Gdańsk,pomorskie

495 000 zł48 m² 10 340,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez Prowizji! Zakup od dewelopera! Bez podatku pcc! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem, położone w spokojnej, zielonej okolicy. Lokal posiada niezależne, indywidualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niemcewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł78 m² 8 938,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego mieszkania dwupoziomowego, zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Niebuszewo Rozkład pomieszczeń i standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drewnowska

Łódź,łódzkie

565 000 zł44 m² 12 840,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nieruchomość: położona jest na 3 piętrze w 8-piętrowym apartamentowcu wybudowanym w 2022 roku, wyposażonym w dużą i nowoczesną windę. Budynek położony na ogrodzonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

451 240 zł67 m² 6 701,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,32m2 położone w malowniczej miejscowości Tajęcina, zaledwie kilka minut od Rzeszowa! W tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł47 m² 11 914,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Tylko U nas! Jeżeli szukasz jasnego, cichego i dwustronnego mieszkania, to ta oferta jest dla Ciebie. 5 minut spacerem do stacji metra "wawrzyszew". W skład nieruchomości wchodzi: -salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł62 m² 7 234,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości 3-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 62,05m2 zlokalizowane przy ul. Podkarpackiej. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sierpińskiego

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł38 m² 16 798,90 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Rezerwacja Chcesz wprowadzić się od razu i cieszyć przestrzenią, która daje więcej niż standardowe studio? Tutaj znajdziesz balkon z widokiem na centrum Warszawy, praktyczną garderobę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

798 000 zł41 m² 19 350,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Warszawy Złota 65 a Kamienica z windą 41,24 m Wysokość 3 , 6 m Na sprzedaż oferuję unikalne mieszkanie w samym centrum Warszawy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

657 696 zł69 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Murapol Osiedle Zen to nowoczesne osiedle zlokalizowane w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe, w spokojnym otoczeniu zieleni, blisko wsi Borkowo. Inwestycja znajduje się przy ul. Borkowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

405 000 zł49 m² 8 265,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Mikołajczyka. Mieszkanie położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

747 752 zł57 m² 13 100,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: nowoczesne osiedle bardzo dobra lokalizacja termin realizacji: IV kwartał 2025 kupujesz bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

297 000 zł47 m² 6 319,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 47 m z balkonem do generalnego remontu | Parter | 297000 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m położone na wysokim parterze w spokojnej okolicy. Lokal wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

1 435 000 zł84 m² 16 982,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

**na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie - ul. Żelazna, warszawa** Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 85 m , położone na 6. piętrze w zadbanym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

388 000 zł48 m² 8 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam bez pośredników i bez prowizji komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2. piętrze bloku na osiedlu Piaski w Pabianicach. Dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

531 000 zł31 m² 17 129 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wykończone Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście. Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

448 000 zł84 m² 5 357,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 4- pokojowe z balkonem na 1 piętrze o powierzchni 58 m2 z antresolą o powierzchni 25,61 m2 - razem 83,62 m2 w stanie deweloperskim. W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 47,26 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

2 560 000 zł80 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty Widok na marinę, południowo-zachodnia strona, duży balkon, bliskość plaży. Lokalizacja Sol Marina powstaje w unikatowej lokalizacji - przy nabrzeżu Martwej Wisły nieopodal Wyspy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

799 000 zł79 m² 10 128 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Emmerson prezentuje: nowoczesną inwestycję deweloperską w otoczeniu przyrody. " figaro garden" to kameralne osiedle mieszkań i domów w zabudowie bliźniaczej w rejonie Branic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzegorzewskiej

Warszawa,mazowieckie

815 000 zł64 m² 12 734,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 64 m , położonego na wysokim parterze (półpiętrze) w zadbanym, 10-piętrowym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł40 m² 14 875 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Mieszkanie jest sprzedawane W stanie deweloperskim Dodatkowo -cena brutto m. p. w garażu podziemnym: -cena brutto 1 m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

779 000 zł79 m² 9 874,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kameralna

Gdynia,pomorskie

1 249 000 zł74 m² 16 878,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem oferty jest 4-o pokojowe mieszkanie o metrażu 74 m2 mieszczące się na 1 piętrze budynku z 2017 r, położone w cenionej przez Gdynian dzielnicy-Mały Kack (bernadowo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł59 m² 6 727,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

NA sprzedaż: przestronne mieszkanie 2-pokojowe na 3cim piętrze stylowej kamienicy w centrum Bydgoszczy na ulicy Krasińskiego o powierzchni 58,71 m2. Na powierzchnię mieszkania składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Idzikowskiego

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł36 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie znajduje się na Osiedlu pod skrzydłami We Wrocławiu w budynku z 2002 roku posadowione jest na wysokim parterze z łatwym dostępem do parkingu. Bardzo ustawne. Praktycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł37 m² 12 267,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem w topowej lokalizacji ołbin/śródmieście, wrocław Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m2. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

439 000 zł71 m² 6 183,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w centrum Nowej Soli Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży czteropokojowego mieszkania o powierzchni 71 mkw, składającego się z salonu, jasnej kuchni, 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólna

Kraków,małopolskie

635 000 zł53 m² 11 981,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje na podgórzu duchackim! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Okólnej (podgóze Duchackie). Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.