dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 253 ogłoszenia

639 000 zł60 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: arletta Betker tel.   Słoneczne 3 pokojowe / oddzielna kuchnia / duży balkon / piwnica Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze budynku 4-piętrowym, w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł43,40 m² 13 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w nowym budynku z 2024 roku przy ulicy Artyleryjskiej w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości nowe budownictwo 2024 rok duży balkon ponad 12.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż: mieszkanie Lokalizacja: ludwikowice Kłodzkie Powierzchnia: 70,89m2 Pokoje: 3 Piętro: 0 Cena: 195 000zł Czynsz: 170 zł Opis nieruchomości: oferujemy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestrzeni, która łączy prestiż kamienicy z nowoczesnym komfortem? Przy ul. Zawiszy Czarnego 10 znajdziesz mieszkanie, które daje oddech i rozwiązuje największy problem ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 042 500 zł69,50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nikodem ankudowicz Agent prowadzący   % prowizji Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 69.50 m położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokoje 58,2 m balkon 2 piętro winda Radwana 0% prowizji od kupującego kupujesz bez dodatkowych kosztów biura Master House Nieruchomości biuro naprzeciwko Sądu w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł60,30 m² 11 260,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,3 m , zlokalizowane na parterze w kameralnej, spokojnej zabudowie z 2021 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł83,61 m² 8 599,45 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura estaton prezentujemy Państwu nowoczesną inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną przy ul. Lubelskiej na Osiedlu Staromieście w Rzeszowie. Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł50,70 m² 12 406,31 zł/m²

 

Piętro:9/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

homfi ma przyjemność zaproponować mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Igańskiej 20 w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe.

Szczegóły ogłoszenia

1 647 820 zł70,12 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie z garderobą, osobną toaletą i dwoma balkonami w prestiżowej inwestycji na Grzegórzkach. Inwestycja Młyny Mogilska od noho Investment powstaje w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł97,50 m² 18 877,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne i przestronne mieszkanie 4 - pokojowe z balkonem, położone na 1. piętrze w budynku z windą przy ul. Poborzańskiej, na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł41 m² 19 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny 2 pok apartament W prestiżowej lokalizacji - centrum wrocław Sprzedam nowoczesny, luksusowy apartament 2-pokojowy w sercu Wrocław - przy ul. Michalczyka. TO propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł60,30 m² 6 583,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.3 m2 usytuowane na parterze, w niskim bloku na osiedlu Kopernik w Głogowie. Oferta idealnie pasuje dla.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł47,78 m² 5 211,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,78 m , zlokalizowane w Wałczu, przy ul. Wojska Polskiego. Lokal znajduje się na parterze i posiada osobne, niezależne wejście, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 663 zł60,94 m² 8 790 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny. Termin realizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 471 zł50,39 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Osiedle Nowa Myśliwska to kameralna inwestycja, która powstaje w Tychach na osiedlu L. To budynek znajdujący się w sercu już istniejącego osiedla w pełni zagospodarowanego architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z potencjałem | Gdańsk Wrzeszcz | blisko Garnizonu Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone przy ul. Juliusza Słowackiego w Gdańsku Wrzeszczu.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł47,60 m² 13 445,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47.6m2 zlokalizowane w dzielnicy Łagiewniki - Borek Fałęcki przy ulicy Kępnej w Krakowie. Lokal po generalnym remoncie: instalacje wod-kan, elektryczne,.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł99,52 m² 59 284,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Prezentujemy Państwu luksusowe, przestronny apartament na sprzedaż w prestiżowej, zrewitalizowanej kamienicy Hoża 42. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to wysokiej klasy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł34 m² 4 382,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Polecam mieszkanie po remoncie, w zadbanej i odrestaurowanej kamienicy zlokalizowane w Śródmieściu w Wałbrzychu. W budynku klatka schodowa została odremontowana oraz zamontowano.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

296 343 zł28,25 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! lublin! - felin! Idealny rozkład pomieszczeń! Dostępne są również większe metraże od 25m2 do 65m2 (88 mieszkań ) - Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 451 zł50,19 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Brak prowizji oraz podatku pcc. Termin oddania : gotowa inwestycja inwestycja: inwestycja składa się z trzech kameralnych budynków w niskiej 3-piętrowej zabudowie, w dzielnicy Ruczaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 858 642 zł88,74 m² 20 944,81 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z dwoma ogródkami w standardzie deweloperskim na Mokotowie, w nowoczesnym budynku. Budynek będzie oddany do użytku 31.12.2026 r. Idealny dla rodziny Z dziećmi! Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł57 m² 7 701,75 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na parterze ocieplonego bloku centrum, w Zielonej Górze - w samym sercu kampusu Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł126 m² 3 960,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1870

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 126 m , położone na poddaszu klimatycznej kamienicy z 1870 roku, w ścisłym centrum Strzegomia - zaledwie kilkaset metrów od rynku.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł107,09 m² 3 258,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 107,09 m2w budynku wielolokalowym w Grębocicach. Budynek po generalnym remoncie, zostały doprowadzone nowe instalacje. Układ mieszkania : Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 950 zł50 m² 10 539 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży zaprasza do skorzystania z wyjątkowej oferty mieszkań od dewelopera bez prowizji i podatku pcc 2%! To nowoczesne osiedle w sercu Katowic zostało zaprojektowane, by zapewnić.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 456 zł50,16 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twój dom przy lesie w Rzeszowie (słocina) Dodatkowe korzyści dla kupującychbrak podatku pcc 2% oszczędność przy zakupie Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji Rabat do Castoramy | Liroy.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł85,15 m² 13 505,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Toruń, stawki, ul. Okólna 5 pokoi | 85,15 m | balkon | urządzone w stylu Japandi z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości : Krótko: na sprzedaż doskonale zaprojektowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł54 m² 15 277 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Mokotowie Mieszkanie zadbane, gotowe do wprowadzenia Budynek z 1977 Rama H Ekspozycja północno-wschodnia Mieszkanie o powierzchni 54 m składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 210 zł45,03 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania deweloperskiego w nowoczesnej inwestycji Carlina Verde w miejscowości Popów (powiat kłobucki). Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Atrium spa sarbinowo | wschodni apartament | widok na morze połączony Z koronami drzew Wypoczynek nad morzem przez cały rok! Twój apartament w Atrium Spa Sarbinowo czeka właśnie na Ciebie -.

Szczegóły ogłoszenia

566 577 zł44,46 m² 12 743,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowy 2 - pokojowy apartament o pow. 44,46m2 wykończony pod klucz - z dbałością o jakość i wysoki standard * pachnący nowością apartament z indywidualna możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

334 159 zł29,55 m² 11 308 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 2.24u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 080 zł57,10 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas Na sprzedaż wyjątkowy apartament z dużym ogrodem (ok 100m2) w nowej kameralnej inwestycji przy ul. Warzelniczej w Warszawie. To idealne miejsce dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł99 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się w domu wielorodzinnym ,cichej i spokojnej okolicy z dala od ruchliwej ulicy. Mieszkanie o powierzchni 99m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł132,23 m² 4 461,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1907

Tylko w biurze prospace Klimatyczne mieszkanie 132 m z potencjałem | Sulechów blisko centrum | 4 pokoje + możliwość wydzielenia 5. | wysoki parter | pełna własność | wys. sufitów 3,3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 352 zł62,44 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż 3 pokoje Z dużym tarasem katowice - nikiszowiec 0% prowizji 0% pcc Oferta sprzedaży mieszkania 3 pokojowego w stanie deweloperskim. Zamknięte monitorowane osiedle. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł54 m² 11 648,15 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie z widokiem na marinę, dziwnów Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego w nadmorskim Dziwnowie, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 141 648 zł62,36 m² 18 307,38 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż (bez podatku pcc) oferuję jasne, funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o przemyślanym układzie, zlokalizowane na jednym z najbardziej pożądanych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny