dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Pawlikowskiego

Żory,śląskie

335 000 zł55 m² 6 057,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż własnościowe mieszkanie M4, o powierzchni 55,30 m2. Naprawdę dobra cena za ten standard mieszkania! Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4 - piętrowym bloku na osiedlu Pawlikowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szymańskiego

Kraków,małopolskie

423 250 zł34 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez podatku pcc! oraz prowizji dla pośrednika! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie w bardzo okazyjnej cenie o powierzchni 33,86 m2 wraz z 21 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siewna

Kraków,małopolskie

709 000 zł43 m² 16 615,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,67 m2 + balkon z roku 2022 znajdujące się w centralnej części Krakowa przy ul. Siewnej. Lokalizacja: ul. Siewna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konopnickiej

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 408 516 zł60 m² 23 320 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Komfortowy apartamnety W samym centrum parku nadmorskiego W kołobrzegu! Przedstawiamy państwu nową inwestycję whiteblue, która powstała w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, blisko morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

413 859 zł48 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 299 900 zł71 m² 18 355 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp gotowe do wprowadzenia _ dla rodziny lub jako inwestycja Serdecznie polecam na sprzedaż komfortowe, 4 - pokojowe mieszkanie znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

570 502 zł62 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja jw. Construction - Osiedle Kościuszki Duże, jasne, nowe i komfortowe mieszkanie. z balkonem. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

473 340 zł45 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji na Ponikwodzie o powierzchni 45,08 mkw w skład którego wchodzi: pokój dzienny z wyjsciem na balkon o powierzchni :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Piastów,mazowieckie

815 000 zł94 m² 8 674,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 5 pokojowe z balkonem w budynku 2 piętrowym z funkcjonalnym układem w bardzo dobrej lokalizacji przy bocznej ulicy w Piastowie w dobrym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł48 m² 13 569,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie położne w bardzo dobrej lokalizacji - przy ul. Pretficza. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze w zadbanym 10 piętrowym bloku z lat '70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karpacka

Siedlce,mazowieckie

393 000 zł48 m² 8 187,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe (ok. 48m2) na 4. piętrze w bloku przy ul. Karpackiej (os. Warszawska) w Siedlcach. Mieszkanie składa się z: - pokój 11m2, - salon 20,2m2, - oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

446 436 zł39 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,99 m2 na nowo wybudowanym osiedlu przy ul. Wróblewskiego. Jeszcze w starej cenie! Stan deweloperski - do wykończenia. Świetna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

799 000 zł100 m² 7 998,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł52 m² 15 427,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na osiedlu z 2000 roku, z dwoma tarasami, wykończone dobrej jakości materiałami, gotowe do wprowadzenia - ul. Reja Metraż: 51,79m2 Piętro: wysoki parter z 6 pięter Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

807 840 zł84 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Wawel Service - Bytkowska 3.0 - Nowoczesne Mieszkania w Katowicach. Naprzeciwko wejścia do Parku Śląskiego aleją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mauretańska

Pogórze,pomorskie

999 000 zł66 m² 15 136 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

> atrakcyjny, całkowicie wykończony i wyposażony apartament z dwoma tarasami zlokalizowany na prestiżowym osiedlu ogrody tesoro < przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy apartament, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

749 000 zł68 m² 10 998,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem, komórką lokatorską oraz garażem w atrakcyjnym miejscu Warszewa. Idealna nieruchomość dla osób ceniących sobie cisze i spokój. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

629 200 zł47 m² 13 456 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Maślice/wrocław/2pok./lux./taras/hit/parter/okazja Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46,78 m2, usytuowane na parterze, na osiedlu Potokowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Stargard,zachodniopomorskie

329 000 zł49 m² 6 734,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego, które już dziś gotowe jest do zamieszkania. Adres: ul. Armii Krajowej, osiedle Pyrzyckie, stargard Powierzchnia: 48,85 m Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

359 500 zł51 m² 7 052 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol siewierz jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim Murapol Siewierz Jeziorna to wyjątkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Sikorskiego

Żory,śląskie

348 000 zł72 m² 4 819,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż własnościowe mieszkanie M5, w układzie szwedzkim, o powierzchni 72,2 m2. Świetna cena za tak duże mieszkanie! Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katowicka

Poznań,wielkopolskie

780 000 zł73 m² 10 684,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadam dostęp do wszystkich wolnych lokali inwestycji po co szukać więcej ? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży oferty biura sprzedaży dewelopera. Nie płacisz prowizji! Poszukujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opaczewska

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł38 m² 21 815,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji. Nieruchomość umiejscowiona między 3 parkami i blisko Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego: - park Szczęśliwicki (7 min pieszo) - Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grubby

Gdańsk,pomorskie

520 000 zł41 m² 12 551,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kupujący nie płaci prowzji. Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie z ogrodem około 24 m2. Budynek z 2016 roku wybudowany przez znanego dewelopera murapol. Mieszkanie jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gwarków

Trzebinia,małopolskie

130 000 zł27 m² 4 878,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Do sprzedania mieszkanie położone w Trzebini na ulicy Gwarków. Lokal składa się z 1 pokoju, ślepej kuchni (z możliwością połączenia z salonem) oraz łazienki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

180 000 zł38 m² 4 736,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 38m2 w Sosnowcu w dzielnicy Niwka, które znajduje się w bloku na trzecim piętrze. W skład mieszkania wchodzi: - kuchnia - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

610 000 zł58 m² 10 571,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 57,70 m2, w skład którego wchodzą 4 pokoje. Na pierwszym poziomie znajdziemy salon połączony z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Srebrzyńska

Łódź,łódzkie

696 332 zł80 m² 8 719,41 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Promocja tylko do końca kwietnia! Przedmiotem oferty jest 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,86 m2 znajdujące się na 4 piętrze. Salon z aneksem kuchennym + 4 sypialnie. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miła

Ząbki,mazowieckie

635 000 zł45 m² 14 263,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,52 m2 zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Miłej. Całość mieści się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z 2021 roku. Zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

784 875 zł52 m² 15 007,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 Funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem i tarasem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37m z wyjątkowym widokiem. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze. Opis nieruchomości - Duży, przechodni pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimeckiego

Tarnów,małopolskie

559 000 zł46 m² 12 152,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Umowa na wyłączność! Do sprzedaży mieszkanie 46m2 na ul. Klimeckiego w Tarnowie Mieszkanie usytuowane na II piętrze w bloku III piętrowym składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł49 m² 11 636 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie z balkonem. W bliskim sąsiedztwie Ronda Powstańców Śląskich, idealnie nadaje się pod inwestycję, dla studenta lub jako pierwsze mieszkanie. dla biura, możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Długosza

Lędziny,śląskie

375 000 zł63 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą pięknego mieszkania znajdującego się w Lędzinach przy ul. Długosza z możliwością wynajmu garażu Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

789 000 zł69 m² 11 373,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% prowizji! bez pcc! Na sprzedaż przyjemne, słoneczne, w pełni rozkładowe 4pokojowe mieszkanie na wrocławskim Zakrzowie. Lokalizacja: psie pole/zakrzów Ilość pokoi: 4 Metraż: 69,37 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

3 300 000 zł111 m² 29 842,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament na sprzedaż usytuowany w samym sercu dziennikarskiego Żoliborza. Apartament jest nowy w stanie deweloperskim do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł36 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Warszawa, ochota, szczęśliwice, ul. Dickensa bez prowizji od Strony Kupującej Mieszkanie 35,8 m2, dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, przedpokój i korytarz. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Szczecin,zachodniopomorskie

420 000 zł45 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie po remoncie 44,80 m2 z balkonem od słonecznej południowej strony ,na 1 piętrze czteropiętrowego bloku, w bardzo dobrej lokalizacji na pograniczu osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

774 180 zł84 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

387 773 zł44 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kup mieszkanie inwestycyjne w Rzeszowie 2 pokoje | Szybko dojazd do S19 i A4. Termin oddania IV kw. 2024 r. Opis mieszkania na sprzedaż w rzeszowie mieszkanie 2-pokojowe na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

550 140 zł32 m² 16 969,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną. Kawalerka jest wykończona pod klucz z meblami i sprzętem agd,.