dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 061 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 061 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

215 000 zł39 m² 5 462,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

!uwaga klient kupujący nie płaci 2% pcc! Do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta w niewielkiej odległości od Pl. Kościuszki. Mieszkanie powstanie w wyniku adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mickiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

249 000 zł54 m² 4 644,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2 pok ( środkowe ) położone na I piętrze. Niewielka ilość sąsiadów, doskonała lokalizacja, blisko do ryneczku, tramwaju i na uczelnie. Pokoje mają po ok 18 m2 ( obecnie są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

245 000 zł50 m² 4 870,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2. piętrze niskiego bloku w centrum miasta. Na powierzchnię ponad 50m2 składają się - dwa ustawne, widne pokoje - kuchnia z oknem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wysoki Stoczek

Białystok,podlaskie

365 000 zł73 m² 4 986,34 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Drodzy Państwo, jeśli poszukujecie przestronnego i bardzo cichego mieszkania w zaciszu lubianego osiedla, to zapraszamy Was do zapoznania się z niniejszą ofertą. Proponowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

140 000 zł100 m² 1 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Jeśli szukasz mieszkania dla swojej rodziny, to mam dla Ciebie mieszkanie w dobrej lokalizacji Boguszowa-Gorce. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bażantów

Katowice,śląskie

341 264 zł61 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowny kliencie, uprzejmie informujemy, iż kupując apartament na tej inwestycji nie płacisz prowizji oraz podatku od czynności cywilnoprawnych 2% (pcc ). Apartament 3- pokojowy o powierzchni 60,94.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Sienkiewicza

Wieliczka,małopolskie

230 000 zł35 m² 6 571 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

1 pokojowe mieszkanie o pow.35m2 na 4 piętrze 4 piętrowego budynku z 2001 r w centrum Wieliczki w rejonie ul.Sienkiewicza. Lokal po generalnym remoncie. Ogrzewanie własne elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inżynierska

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł63 m² 5 564,39 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 62,90 mkw położone w doskonałej lokalizacji- ul. Inżynierska. Lokal położony na 4,5 piętrze w bloku z windą. idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Młodych

Toruń,kujawsko-pomorskie

188 000 zł31 m² 6 064,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 31 m2, usytuowanego na drugim piętrze w trzy piętrowym bloku. Nieruchomość składa się z jednego, dużego pokoju (20m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie położone na Warszewie osiedle Stara Cegielnia na 2 -gim piętrze z windą. Na jego atrakcyjność ma wpływ przestrzeń, gdyż na 60 m2 jest: - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Sosnowiec,śląskie

215 000 zł63 m² 3 412,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rewelacyjna oferta! ustawne 3 pokojowe - sosnowiec, sielec, ul. Legionów idealne dla rodziny! - cena do negocjacji - zadzwoń I umów się na oglądanie! Fantastyczna lokalizacja - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jutrzenki

Wrocław,dolnośląskie

326 120 zł53 m² 6 153,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz oraz podatku 2% pcc! Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim na Klecinie. Powierzchnia mieszkania 52,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żmigrodzka

Rzeszów,podkarpackie

360 000 zł52 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52 m2 na osiedlu Projektant przy ul. Żmigrodzkiej. Apartament został zlokalizowany w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garibaldiego

Warszawa,mazowieckie

462 000 zł60 m² 7 683,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Okazja! Nowa niższa cena! Inwestycja oddana do użytkowania! Lokal w stanie deweloperskim. Dwupoziomowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie na Pradze Południe, przy ul. Garibaldiego. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żorska

Tychy,śląskie

299 168 zł53 m² 5 650,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ani pcc 2%. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Deweloper. Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,95 m 2 w nowej inwestycji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rejtana

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł73 m² 6 425 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwustronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 73,15 mkw. Położone jest na 1. piętrze kamienicy w rejonie ul. Rejtana - stare miasto (w odległości 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Krzyżanowskiego

Rzeszów,podkarpackie

335 000 zł78 m² 4 294,87 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 78m2 na parterze przy ul. Krzyżanowskiego. Mieszkanie składa się z: czterech niezależnych pokoi, kuchni, toalety, osobnego wc, dwóch przedpokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaborowska

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł83 m² 6 144,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Spółdzielcze - Własnościowe z Księga Wieczystą. Mieszkania składa się: 3 pokoje + Kuchnia z Salonem, 2 łazienki (jedna z wanną, druga z prysznicem), przedpokój, garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Józefowiec

Katowice,śląskie

393 344 zł70 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Drogi kliencie! Uprzejmie informujemy, iż kupując apartament na tej inwestycji nie płacisz prowizji oraz podatku od czynności cywilnoprawnych 2% (pcc). Mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 70,24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bohaterów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

305 000 zł60 m² 5 083,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie: o powierzchni 60m2 w Fordonie. Niedaleko znajdują się odległości 50m od przystanku autobusowego i tramwajowego, blisko przedszkola, szkoły, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

259 000 zł64 m² 4 078,74 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealne! do zamieszkania, rewelacyjna lokalizacja! mieszkanie na sprzedaż Z zabudową W sypialni, kuchni, pokoju dziecięcym I dwoma szafami W przedpokoju! 63,50 m 2 , 3-pokoje, 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hawajska

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł60 m² 8 145,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

W swojej ofercie prezentujemy zadbane, przestronne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie 60m2 na Ursynowie, ul. Hawajska. Blok 4-piętrowy wybudowany w technologii typu Rama-H w 1983 r. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

161 458 zł25 m² 6 550,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ani pcc 2%. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Deweloper. Polecam na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 24,65 m 2 w nowej inwestycji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

350 000 zł51 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ścisłe centrum Karpacza 200 m od deptaka , blisko wyciągi narciarskie , dogodne położenie i łatwy dostęp do atrakcji turystycznych miasta. Ze względu na lokalizację oferta ta zapewni zwrot.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

349 000 zł75 m² 4 639,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura do sprzedania bez czynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim na nowym osiedlu- słocina. Budynek jednopiętrowy składa się z dwóch klatek schodowych po 9 mieszkań. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

310 000 zł62 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Osiedle Wywrockiego - idealne połączenie świetnej lokalizacji z ciszą i spokojem jakie oferuje to miejsce. Prezentowana inwestycja to zespół 3 budynków dwulokalowych o metrażach ok. 62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mehoffera

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł73 m² 7 240,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie na zamkniętym, chronionym osiedlu przy ulicy Mehoffera na Tarchominie. Inwestycja została oddana do użytku w 2005 roku. Osiedle monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kostuchna

Katowice,śląskie

406 754 zł70 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowny kliencie, uprzejmie informujemy, iż kupując apartament na tej inwestycji nie płacisz prowizji oraz podatku od czynności cywilnoprawnych 2% (pcc ). Apartament 3- pokojowy o powierzchni 70,13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł47 m² 7 446,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 47m2 na ostatnim piętrze w kameralnym czteropiętrowym bloku przy ulicy Jana Kochanowskiego w Warszawie. Mieszkanie to składa się z dwóch pokoi, trzeci -mały pokoik (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

380 000 zł45 m² 8 401,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zespół oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie w Czyżynach na ul. Sołtysowskiej o powierzchni 45,23 m2. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze bloku z windą z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odlewnicza

Kraków,małopolskie

533 544 zł62 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży dewelopera - inwestycja Zielony Mercedes - Bronowice Małe - ul. Odlewnicza opis: inwestycja "zielony Mercedes" - inwestycja domów jednorodzinnych dwulokalowych zakończona w 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dąbrówki

Wodzisław Śląski,śląskie

159 000 zł64 m² 2 484 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Prezentujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m2 na osiedlu Dąbrówki w Wodzisławiu Śląskim. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dożynkowa

Kraków,małopolskie

309 000 zł60 m² 5 162,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro sprzedaży inwestycji Deweloperskich! rynek pierwotny -brak podatku 2% pcc! 0% prowizji od kupującego na sprzedaż piękne mieszkanie 3 pokojowe W kameralnej inwestycji podwyższony standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kabaty

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł56 m² 8 300,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5 m2 w nowym budynku z 2000 roku, bez windy. Atutem jest bliskość metra oraz Lasu Kabackiego, osiedle zamknięte - ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grabiszyn

Wrocław,dolnośląskie

536 832 zł75 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 3-pokojowe 74,56 m2, loggia+balkon bez prowizji I podatku pcc Opiekun oferty: jakub Boroński Inwestycja: inwestycja położona w południowo-zachodniej części miasta w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

335 000 zł62 m² 5 369 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Super oferta tylko W sdp! 3-pokojowe mieszkanie po remoncie! Opiekun Oferty: kamilla Telefon   Lokal o powierzchni 62,40 m2 składa się z: salonu ok. 19 m2, sypialni nr 1: ok. 9m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solskiego

Radom,mazowieckie

179 999 zł47 m² 3 793,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Nieruchomość znajduje się na II piętrze niskiego bloku z cegły przy ulicy Solskiego. Prezentowane mieszkanie jest bardzo słoneczne, środkowe, ciepłe z wystawą okien południowy-zachód. 47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Żwaków

Tychy,śląskie

195 780 zł38 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ani pcc 2%. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Deweloper. Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,65 m 2 w nowej inwestycji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

239 000 zł53 m² 4 509,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe. Ze względu na lokalizację jest to ciekawa propozycja zarówno na użytek własny jak i pod inwestycję (wynajem). W pobliżu nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kużaja

Radzionków,śląskie

129 000 zł59 m² 2 171,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w bloku do własnej aranżacji ? Doskonale trafiłeś! Polecam mieszkanie o powierzchni ok.59m kw. usytuowane na komfortowym parterze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.