dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 218 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 218 ogłoszeń

148 000 zł41,40 m² 3 574,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Rolniczej w Prabutach. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym i ma.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w samym sercu Torunia. To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do życia lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 139 265 zł54,85 m² 20 770,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zielona 5 historia, która oddycha nowoczesnością lokalizacja W samym sercu Poznania, przy ul. Zielonej 5, powstała inwestycja, która łączy prestiżową lokalizację z kameralnym klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

417 000 zł55,43 m² 7 523 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze niskiego budynku w dzielnicy Opole-Szczepanowice. Mieszkanie o powierzchni 55,43 m2 składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł65 m² 5 369,23 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane przy ul. Ludowej 19 w Dąbrowie Górniczej. To idealna propozycja dla rodziny, inwestora lub singla która.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł42,39 m² 12 385 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz miejsca, które łączy spokój natury z miejską wygodą? Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w najbardziej pożądanej części.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł58,64 m² 10 214,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! 0% Prowizji! 3 Pokoje | 58,64 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

332 160 zł51,90 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim - Skoki, ul. Antoniewska - budynek wybudowany przez Mal-Bud Budownictwo Sp. z o.o. Budynek gotowy - już wybudowany i oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

567 724 zł59,64 m² 9 519,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nie chcesz przepłacać za metr kwadratowy a przy okazji cenisz sobie spokój i dobrą komunikacje? Sprawdź nową inwestycję w Chorzowie! Indywidualny projekt, wyjątkowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł60 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Nidzicy dostępne od zaraz! Z przyjemnością prezentujemy Państwu urokliwe mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Traugutta, położone w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł57 m² 2 807,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Ofertą jest sprzedaż mieszkania dwupokojowego w miejscowości Kłodzino koło Przelewic w zachodniopomorskim. Mieszkanie o powierzchni 57m2 jest usytuowane na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł42 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania zaledwie 6 km od Trzebnicy w uroczej miejscowości Sędzice. Mieszkanie składa się z: dużego przedpokoju (z wbudowaną, pojemną szafą wnękową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł36 m² 11 638,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wykończone mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 36 mkw położone na 1. piętrze w centrum Bielska! Dlaczego warto? To mieszkanie sprawdzi się idealnie zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 004 zł47,18 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

II etap inwestycji słubicka/borówkowa Oferujemy Państwu nowe mieszkania deweloperskie - bezczynszowe, które powstaną przy ul. Słubickiej/borówkowej w Polkowicach. Oferta bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł31 m² 11 580,65 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 30,9 m2 składające się przestronnego salonu z wnęką sypialnianą, oddzielnej kuchni z oknem, przedpokoju oraz łazienki z toaletą. Dodatkowo przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł61,76 m² 6 881,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zarezerwowane do 31.05.2026 Do sprzedania atrakcyjne, w pełni rozkładowe, niewymagające wkładu finansowego, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,76 m2. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł54,95 m² 8 353,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowy etap inwestycji! zaledwie 15 minut od poznania/ 8 minut od swarzędza zapraszam do obejrzenia całego osiedla autentyczne zdjęcia! stan deweloperski - gotowy do wykończenia bez prowizji! bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 280 zł43,58 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 900 zł48,31 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa Enklawa - inwestycja zlokalizowana w sercu Dobczyc przy ul. Turystycznej, to najlepszy adres w mieście. Miejsce sportu, rekreacji, oraz odpoczynku. W towarzystwie istniejącego parku.

Szczegóły ogłoszenia

588 400 zł38,76 m² 15 180,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Polecam na sprzedaż mieszkanie w nowo remontowanej kamienicy przy ul. Gwarnej w Poznaniu, w budynku frontowym z początku XX wieku położonej w centrum Poznania. Kamienica podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 033 zł59,69 m² 9 231,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jar | watzenrodego | 4 pokoje - aneks| 59,69 m 2 Duży zabudowany taras. Przekazanie lokalu mieszkalnego do użytkowania na IV kwartał 2026 roku. Obecny stan zaawansowania robót jest przyspieszony.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł74 m² 5 256,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości ep prezentuje wyjątkowe czterpokojowe mieszkanie z funkcjonalnym układem i dużym potencjałem. Mieszkanie zlokalizowane jest na Wyczerpach - przy ul. Norwida. Dostępny duży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł107,90 m² 5 273,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Eagles Estate przedstawia mieszkanie w kameralnej, nowoczesnej inwestycji położonej w cichej i zielonej części północnej strefy miasta. Prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł82 m² 3 646,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z działką .okolice Lubina, Niemstów , 299 000,00 zł, sprzedaż. Prezentujemy Państwu na sprzedaż parter budynku położonego w Niemstowie na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł52 m² 14 211,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Suchodolskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1953 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł42 m² 11 166,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem idealne pod dwupak inwestycyjny lub trzy pokoje po przeniesieniu aneksu kuchennego. Lokal w wyremontowanym budynku z windą przy Magnolii, bardzo zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł46,99 m² 7 427,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz wygodnego, przestronnego mieszkania, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 w Oświęcimiu przy ulicy Żwirki i Wigury, położone.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł47,50 m² 2 210,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal przeznaczony do adaptacji na mieszkanie o powierzchni 47,5 m , usytuowany na 4 kondygnacji budynku zlokalizowanego w Raciborzu przy ul. Opawskiej - kamienica. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł44,70 m² 7 807,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta dostępna jedynie w naszym biurze. Oferujemy na sprzedaż piękne i stylowe 3-pokojowe mieszkanie umiejscowione na parterze 4-ro piętrowego bloku przy ul. Długiej w dzielnicy Piaskowa.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł62 m² 10 145,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem, położone na czwartym (ostatnim) piętrze ceglanego budynku z 2000 roku przy ulicy Szeligowskiego na Piątkowie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Alternatywa dla życia w biegu tu zwalniasz, ale nie tracisz kontaktu z miastem lokalizacja: gliwice, dzielnica: śródmieście Przedstawiam do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł43 m² 9 186,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie w bloku o powierzchni 43,40 m , położone w Tczewie przy al. Zwycięstwa 15, na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal stanowi spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł53,49 m² 4 954,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 pokojowe, bezczynszowe, resko. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad.

Szczegóły ogłoszenia

1 389 000 zł60 m² 23 150 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż apartament 3 - pokojowy wykończony Z najwyższych materiałów W apartamentowcu aura 40 W centrum gdańska lokal: lokal o powierzchni użytkowej 60 m2 składa się salonu.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł60,40 m² 7 731,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Zacisze przy ul. Agrestowej położony jest na czwartym piętrze, co gwarantuje prywatność i ciszę. W całym mieszkaniu instalacja elektryczna miedziana,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł54 m² 11 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 53 m2,położone zaledwie 300 m od plaży. Nieruchomość znajduje się w nowym, prestiżowym kompleksie apartamentowym,.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł37,50 m² 20 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferuję jasne 2- pokojowe, funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 37,5 m , usytuowane na 4. piętrze, po generalnym remoncie. Idealne dla osób ceniących spokój, doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł38 m² 16 578,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwu-pokojowe klimatyczne mieszkanie w kamienicy usytuowane na drugim pietrze , bez windy , obok Konesera. Wysokość pomieszczeń 3 metry , dwustronne ( orientacja wschód -zachód ) - widok na podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł71 m² 5 197,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** świetny układ mieszkanie na I piętrze *** Jeśli szukacie mieszkania z wygodną, funkcjonalną przestrzenią, gotowego do szybkiego wprowadzenia zatrzymajcie się na chwilę. Układ zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 172 zł55,76 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dni Otwarte Tarasów Śląskich zapraszamy! Zapraszamy na Dni Otwarte inwestycji Tarasy Śląskie w Chorzowie. To najlepsza okazja, aby zobaczyć inwestycję na własne oczy, porozmawiać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

352 159 zł43,74 m² 8 051,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dzień otwarty W centrum zabrza - 25 kwietnia! Zastanawiasz się nad zakupem mieszkania w tej inwestycji? To idealny moment! Zapraszamy na Dzień Otwarty już w najbliższą sobotę (25.04).