dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Stwosza

Karpacz,dolnośląskie

273 537 zł28 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla klienta kupującego. Nieruchomości Dudek zaprasza Państwa do odkrycia wyjątkowego miejsca w malowniczym Karpaczu. Mountain Dreams to nieruchomość o 3 kondygnacjach, mieszcząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Katowice,śląskie

659 974 zł56 m² 11 876,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja- katowice os. Paderewskiego- 3 pokoje- 55,57m2 Zadzwoń i umów się na spotkanie Zamień godziny spędzone na wyszukiwaniu nieruchomości na klika minut rozmowy! bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tarnów

Tarnów,małopolskie

590 000 zł90 m² 6 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż jednej kondygnacji domu. Parter z ogrodem. Centrum tarnowa! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży jednej kondygnacji domu w spokojnej i cichej okolicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

799 900 zł54 m² 14 876,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, gotowe mieszkanie 53,77m2 wraz z 12 metrowym tarasem z widokiem na zieleń. Inwestycja Naturalnie Aluzyjna to nowoczesny projekt, składający się z dwóch kameralnych budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Gdańsk,pomorskie

685 000 zł59 m² 11 590,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz miejsca do zamieszkania w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdańska? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - mieszkanie dwustronne, - niezależne pokoje, - instalacje miedziane, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

510 000 zł48 m² 10 736,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe położone w Grodzisku Mazowieckim. Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wlotowa

Kraków,małopolskie

745 000 zł44 m² 16 855,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentuje ofertę sprzedaży mieszkanie o wysokim standardzie o powierzchni 44,2m2 zlokalizowanego na ul. Wlotowej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 4 piętrowym bloku , znajdującej się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł43 m² 20 810 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartament 43,2 m2 | 2 Pokoje | Wysoki 3,15 m | Parter | Winda | Ogródek 50 m2 | Czynsz 500 zł | Zamknięte Osiedle | Własnościowe z kw | Patio | Cicha i Zielona Okolica | 10 min Spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Plac Aleksandra Rembowskiego

Warszawa,mazowieckie

2 250 000 zł100 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż apartament położony w sercu starej Sadyby, w bezpośrednio sąsiadujący z Rezerwatem Jeziorko Czerniakowskie. Apartament dwupoziomowy o powierzchni 100 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

759 999 zł64 m² 11 842 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Wspaniała oferta na klimatyczne mieszkanie! prezentacje 7 dni W tygodniu! zapraszamy! Effective-Home tel. Mieszkanie do wprowadzenia 3pok. z balkonem w ok. ul. Nowowiejskiej - ołbin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

420 000 zł47 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na ul. Zawadzkiego 4. Mieszkanie składa się z 2 pokoi o pow. ok. 25m2 i 8m2, łazienki, kuchni i przedpokoju. W dużym pokoju wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pestalozziego

Wrocław,dolnośląskie

555 000 zł54 m² 10 277,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszam Państwa do zakupu mieszkania na Ołbinie położonego w znakomitej lokalizacji przy ul. Pestalozziego Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

880 000 zł51 m² 17 254,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

/ banacha / 3 pokoje / miejsce postojowe / do zamieszkania / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się przy ul. Banacha. Nieruchomość położona na 2 piętrze 5 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skwierzyńska

Wrocław,dolnośląskie

898 900 zł60 m² 14 983,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław krzyki, okolica hotelu wrocław / trzy lux pokoje, 3 piętro, nowy blok, winda komórka gorąco polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Wrocław -krzyki Centrum - Na sprzedaż 58 metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł32 m² 18 556,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe z opcją wydzielenia sypialni o pow. 32,28m2 z loggią w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małopolska

Częstochowa,śląskie

750 000 zł75 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania komfortowe mieszkanie w apartamentowcu - Parkitka, ul. Małopolska. Dzięki nowatorskiemu projektowi oraz niecodziennej stylistyce budynku, wyróżnia się on na tle innych zabudowań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 281 364 zł70 m² 18 384 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do zaoferowania mam nowe 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowo powstałej inwestycji w dzielnicy Mokotów, ul. Wołoska Promocja -54 000zł Metraż 69,7 m2 składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Zabrze,śląskie

400 000 zł57 m² 7 033,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne, wyremontowane mieszkanie, w pełni wyposażone, idealne dla rodziny. Zapraszam do opisu i zdjęć. Przytulny balkon Świetna lokalizacja - Os. Kotarbińskiego Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Katedralny

Wrocław,dolnośląskie

870 000 zł52 m² 16 731 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Trzypokojowa nieruchomość na klimatycznym Ostrowie Tumskim i placu Katedralnym. Po generalnym remoncie, dostępna od zaraz. Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 Otoczenie nieruchomości: ostrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Łódź

Łódź,łódzkie

249 000 zł25 m² 10 134,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 24,57 m2 w dzielnicy Stary Widzew blisko Śródmieścia. To mieszkanie stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł81 m² 8 609,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura, bez pcc! U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness zapewniający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Bytom,śląskie

300 000 zł83 m² 3 614,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Tylko w Realton! Umowa na wyłączność! Lokal znajduje się Bytomiu, centrum przy ul. Dworcowej. Mieszkanie w kamienicy po całkowitym ociepleniu. Niskie opłaty administracyjne. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

554 164 zł39 m² 14 115,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 teraz niższa cena! poprzednia cena 571 303 zł Idealne na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ametystowa

Lublin,lubelskie

735 000 zł80 m² 9 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Ametystowej! Usytuowane jest na 3 i 4 piętrze w bloku z 2006r. Mieszkanie o powierzchni 63m2, po podłodze ponad 80m2. Układ mieszkania to:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Langego

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł26 m² 20 233,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu kawalerkę o powierzchni 25,70 m2 usytuowaną na 10 i ostatnim piętrze w budynku przy ulicy Oskara Langego 2. Rozkład: duży pokój dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galicyjska

Kraków,małopolskie

775 000 zł46 m² 16 847,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane na piątym piętrze w sześciopiętrowym budynku na ul. Galicyjskiej w Krakowie - dzielnica Czyżyny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

449 000 zł76 m² 5 947,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Pełna Własność Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe do remontu (75,5 m2) w tym zawarta w kw piwnica (9,73 m2) z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

860 000 zł52 m² 16 538,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przedstawiam Państwu bardzo atrakcyjne mieszkanie w bloku przy ul. Władysława Łokietka w Krakowie. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, osobnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rolna

Katowice,śląskie

365 000 zł63 m² 5 795,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe w Katowicach na ul. Rolnej, w bloku na 2 piętrze. Do sprzedania mieszkanie trzy pokojowe, do remontu. Wystawa okien pokoi na wschód oraz na północ. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

1 149 000 zł74 m² 15 445,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Już gotowe. Są klucze, można oglądać. Nowe! Bez podatku pcc. Bez Prowizji! Apartament w budynku siedmiopiętrowym, 4 piętro, 74,39 m2, 3 pokoje, duży balkon ponad 8m2, miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Namysłowska

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł48 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, zlokalizowane przy ulicy Namysłowskiej, boczna Jedności Narodowej (ołbin, wrocław). Jest to idealna nieruchomość dla pary lub małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Trzebinia

Trzebinia,małopolskie

380 000 zł120 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Trzebinia Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie położone blisko centrum Trzebini. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze w budynku dwulokalowym. Mieszkanie bezczynszowe. pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Sopot,pomorskie

1 390 000 zł50 m² 27 689,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Harmonijna i przytulna przestrzeń, gotowa do zamieszkania, sprzedawana z całym wyposażeniem zawartym w cenie. Świetna lokalizacja w sercu Sopotu, w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

2 400 000 zł143 m² 16 793,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1905

Piękny i przestronny 5 pokojowy apartament na Pradze Północ. Stylowa, zrewitalizowana kamienica. 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym w budynku naprzeciwko. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

555 000 zł43 m² 12 907 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz 2 pokojowego w pełni wyposażonego mieszkania w dobrej lokalizacji? Ta nieruchomość jest dla Ciebie! atuty: - w pełni wyposażone mieszkanie, - miejsce parkingowe przynależne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

552 534 zł57 m² 9 680 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

***promocja*** Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

720 000 zł78 m² 9 254,50 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu przestronnego mieszkania z 3 niezależnymi pokojami przy os. Piastowskim, na poznańskich Ratajach. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze, w 16 piętrowym bloku. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedajemy mieszkanie o powierzchni 48 m 2 w Piotrkowie Trybunalskim. Zlokalizowane jest na spokojnej ulicy, jednocześnie w pobliżu szkół, sklepów oraz przystanków komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czernego

Gliwice,śląskie

295 000 zł48 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ul. Czernego. Słoneczne mieszkanie usytuowane w niskim bloku. Pow. 47,60 m2, 3 pokoje, p. 4/4. Duży balkon. Wymaga remontu. Niezależne wejścia do wszystkich pomieszczeń. Ekspozycja okien na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Noniewicza

Suwałki,podlaskie

390 000 zł53 m² 7 358,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Noniewicza 93 w Suwałkach, usytuowane na IV piętrze, IV piętrowego bloku bez windy z 1996 roku. Lokal o powierzchni 53 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Poznańska

Warszawa,mazowieckie

2 650 000 zł79 m² 33 544,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1860

Przepięknie zaaranżowane w stylu loftowym 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 78.5 m2 w kamienicy z 1860 roku, położone w ścisłym Śródmieściu przy ulicy Poznańskiej. Jasne.