dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Modlińska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

430 000 zł85 m² 5 046,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowe mieszkanie 4 - pok. o pow. 85,20 m2, IV piętro, w N.D.Maz. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o pow. 17,06 m2, z wyjściem na balkon o pow. 2,61 m2, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Redłowo

Gdynia,pomorskie

534 619 zł48 m² 11 124 zł/m²

 

Piętro:8/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W ofercie posiadam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,06 m2 z balkonem w ekspozycji północny wschód. Lokal usytuowany jest na piątym piętrze w budynku ośmiokondygnacyjnym Jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

336 364 zł41 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta bez prowizji strony kupującej Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego Biura Sprzedaży w Pasażu Gryfia ulica Piastowska 5a lokal 16 lub pod numerami telefonów Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Reda

Reda,pomorskie

326 910 zł72 m² 4 536,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

W ofercie sprzedaży posiadamy przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 72,07m2, z balkonem,znajdujące się na czwartym piętrze w budynku pięciokondygnacyjny. Osiedle, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

275 648 zł43 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta rynku pierwotnego nowe od dewelopera bez podatku pcc 2% I prowizji. W ofercie posiadamy wszystkie dostępne mieszkania Z tej inwestycji. Zapewniamy pomoc W uzyskaniu kredytu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borówkowa

Polkowice,dolnośląskie

249 280 zł62 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy Państwu nowe mieszkania bezczynszowe, które powstaną przy ul. Borówkowej w Nowych Polkowicach, polkowice Dolne. Oferta bezpośrednio od Dewelopera. Kupujący nie płaci podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piekary Wielkie

Legnica,dolnośląskie

202 000 zł64 m² 3 156,25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Legnica, piekary C , mieszkanie, 3 pokoje, balkon, sprzedaż Biuro Nieruchomości standard Cena do negocjacji Na sprzedaż rodzinne, słoneczne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopalniana

Warszawa,mazowieckie

655 000 zł70 m² 9 424,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Jasne, słoneczne, zadbane, zaprojektowane przez projektanta trzypokojowe mieszkanie przy Forcie Chrzanów, na zamkniętym strzeżonym osiedlu apartamentowym z 2009 r usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

179 256 zł37 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Inwestycja Osiedla Karoliny to kompleks 5 budynków wielorodzinnych położonych przy ul. Bł. Karoliny w Rzeszowie. W 8 - piętrowych budynkach znajdować się będą parkingi podziemne, zaś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zabłocie

Kraków,małopolskie

485 005 zł51 m² 9 547,34 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atrakcyjny apartament w modnej dzielnicy. Zespół Annderson prezentuje do sprzedania apartament 51m 2 na krakowskim Zabłociu. Mieszkanie położone jest na 5 piętrze siedmiokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

167 131 zł34 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

267 455 zł48 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Termin oddania do użytkowania: czerwiec 2020. Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w Wieliczce. > powierzchnia mieszkania: 48,19 m2, > kondygnacja: 2 piętr w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podchorążych

Łódź,łódzkie

440 000 zł92 m² 4 808,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Reda

Reda,pomorskie

347 652 zł64 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

W ofercie posiadam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,38m2. Lokal znajduje się na jedenastym piętrze. Mieszkanie wyposażone zostało w loggie. Ekspozycja okien: południowy-zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

501 732 zł60 m² 8 405,63 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentacja mieszkania: przedmiotem ogłoszenia jest trzypokojowe mieszkanie. Wchodząc do lokalu znajdują się Państwo w przedpokoju o powierzchni 7,13 m2. Po lewej stronie z korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Kacze Buki

Gdynia,pomorskie

180 986 zł32 m² 5 669,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

W ofercie posiadam mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 31,92 m2. Lokal znajduje się na parterze, do którego przynależy ogródek ok. 40m2. Ekspozycja: północny zachód. W drugim etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzieci Wrzesińskich

Koszalin,zachodniopomorskie

279 000 zł78 m² 3 574,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w Śródmieściu przy ul. Dzieci Wrzesińskich. Lokal znajduje się na III piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarnia

Poznań,wielkopolskie

332 381 zł41 m² 8 110,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w urokliwym miejscu w Poznaniu - Zielińcu nad jeziorem. Powierzchnia mieszkania to 40,98 m2 i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Skrzetusko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł37 m² 8 962,52 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie mieści w nowym i zamkniętym Osiedlu Paryskim, które usytuowane jest w pobliżu samego serca miasta, a więc do teatru, opery, kina lub też największych bydgoskich galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

144 500 zł90 m² 1 605,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże dwupoziomowe mieszkanie w Boguszowie.Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w trzypiętrowej kamienicy.Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, pokoju gościnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

350 200 zł67 m² 5 191,22 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy nowe mieszkania od deweloperów 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe w doskonałych lokalizacjach: m.in. Centrum, pogodno ceny takie same jak U dewelopera (cena nieruchomości zgodna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

613 877 zł100 m² 6 140 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atuty: kameralna inwestycja (tylko 16 mieszkań) Zamknięte osiedle Zamykane garaże Komórki Lokatorskie Ogródki - płatne dodatkowo Funkcjonalne układy mieszkań Dogodna lokalizacja Dużo zieleni Willowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Gdańsk,pomorskie

347 773 zł50 m² 6 974,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 3 pokoje na III piętrze okna wychodzące na wschód mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Tarnów,małopolskie

159 000 zł52 m² 3 057,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położne w centrum Tarnowa przy ul. Narutowicza. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni,łazienki z wc i znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Zielona Góra,lubuskie

249 500 zł65 m² 3 862,23 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przestrzenne mieszkanie 64,6 m2 zlokalizowane na os. Przyjaźni z dużym potencjałem inwestycyjnym - do aranżacji jako oryginalne mieszkanie skierowane na trzy strony świata lub pod wynajem ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oksywie

Gdynia,pomorskie

299 000 zł63 m² 4 746,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Przestronne trzypokojowe mieszkanie w Gdyni Oksywie! O powierzchni 63 m2. Mieszkanie bardzo ciepłe i słoneczne! Składające się z: * dużego salonu z wyjściem na balkon, * sypialni, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krańcowa

Poznań,wielkopolskie

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opis ogłoszenia Kupując z pośrednikiem - kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem oc od transakcji. Zapraszam serdecznie na prezentację mieszkania położonego w super lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

379 000 zł79 m² 4 797,47 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament O pow. 79 M2 + działka 50 M2; 5 min pieszo do rynku! Do sprzedania apartament jednopoziomowy o pow. 79 m2. Kapitalna lokalizacja - kameralne osiedle, w sąsiedztwie tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

248 990 zł62 m² 3 991,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja! Do sprzedania mieszkania 3-pokojowe z balkonem w ramach inwestycji w Kiełczowie. Inwestycja powstaje w kameralnej i zielonej lokalizacji. Obejmuje budynki czterolokalowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Stobierna

Stobierna,podkarpackie

590 000 zł144 m² 4 097,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Dzień Dobry Oferuję dom w stanie surowym zamkniętym w miejscowości Stobierna na dużej 32 arowej działce z możliwością podzielenia działki na dwie mniejsze. Powierzchnia domu 144 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł94 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 94 mkw. Położone jest na 4. piętrze kamienicy z mediami miejskimi przy ul. Reja - śródmieście - w odległości 800 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

380 000 zł60 m² 6 333 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Słoneczne, ustawne mieszkanie: składa się z salonu ok 16m2, obszernej sypialni 14m2 i pokoju dziecka 7m2, jasnej kuchni 7m2, łazienki i osobnego wc, przedpokoju oraz loggii. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łazarza

Kraków,małopolskie

749 000 zł59 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Ciche, przestronne dwupokojowe mieszkanie z jadalnią i aneksem kuchennym na pierwszym piętrze w apartamentowcu z 2013 roku w Krakowie w dzielnicy Stare Miasto. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

210 000 zł20 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu przestronne 1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Kazimierza Wielkiego w dzielnicy Krowodrza. Mieszkanie Powierzchnia mieszkania to 20 m2, znajduje się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

588 955 zł80 m² 7 349,99 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentacja mieszkania: przedmiotem ogłoszenia jest trzypokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem. Wchodząc do lokalu znajdują się Państwo w dużym przedpokoju o powierzchni 12,95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

285 000 zł45 m² 6 294,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Jeśli szukasz mieszkania idealnego pod inwestycję (wynajem, lokal użytkowy) lub zawsze chciałeś mieszkać w centrum, uwielbiasz tętniący życiem Rynek, poranną kawę w to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

247 450 zł48 m² 5 209,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 do własnej aranżacji w pożądanej lokalizacji! Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze wyremontowanego bloku. Rozkład lokalu pozwala na wydzielenie trzeciego pokoju, co daje bardzo duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

255 000 zł75 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania nowoczesne mieszkanie w dwurodzinnym domu w Jeleniej Górze - Cieplice. Nieruchomość zlokalizowana na parterze budynku. Do nieruchomości przysługuje udział 1/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Kraków,małopolskie

299 679 zł58 m² 5 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkania od dewelopera bez podatku pcc 2% I prowizji. W ofercie posiadamy wszystkie dostępne mieszkania od 32 do 71 M2 Z tej inwestycji. Biuro oferuje również lokale W innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł34 m² 10 735,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam na bezpłatną prezentację! opiekun oferty katarzyna dorosz tel. Piękna ok./ GARAŻ / KOMÓRKA LOKATORSKA / 2015 Oferta wstrzymana. Komfortowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia się! Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Dzielnica Nadmorska

Świnoujście,zachodniopomorskie

460 870 zł27 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018