dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 098 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 098 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stroma

Białystok,podlaskie

420 000 zł59 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

***jeśli szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, to ta oferta jest dla Ciebie*** *** tylko W naszym biurze *** Polecam Państwu słoneczne, trzypokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł32 m² 18 836,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Nieruchomość zlokalizowana jest tuż przy alei Grunwaldzkiej. W bliskim otoczeniu pełne zaplecze handlowo-usługowe, liczne lokale gastronomiczne, placówki edukacyjne, punkty medyczne. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

393 000 zł38 m² 10 342,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż funkcjonale mieszkanie na osiedlu Tatrzańskim. Znakomita lokalizacja, w pobliżu komunikacja miejska, osiedlowy sklep, szkoła, przychodnie, szpital. Nie daleko kąpielisko Arkonka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Kraków,małopolskie

860 000 zł69 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,8 m2 wraz z piwnicą 2,4m2. Mieszkanie znajduje się na Krakowskim Bieżanowie blisko ulicy Wielickiej. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

479 000 zł63 m² 7 615,26 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do wprowadzenia - 3 oddzielne pokoje - II piętro z windą - wysoki stoczek oferta aktualna! cena do negocjacji Polecamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

574 000 zł42 m² 13 667 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Umów spotkanie celem obejrzenia lokali na żywo od poniedziałku do soboty! Spytaj o promocje na harmonogram - i zapłać dopiero przy odbiorze lokalu! idealny koncept dla inwestorów I osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bylinowa

Wrocław,dolnośląskie

658 700 zł51 m² 12 865,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe, piękne i w pełni wykończone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,2m2 z garderobą przy ul. Bylinowej. Kupujący zwolniony z podatku pcc przy zakupie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

299 000 zł47 m² 6 337,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, zlokalizowane na os. Żeromskiego w Żyrardowie. Lokal składa się z przestronnego salonu, dwóch sypialni, widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

716 000 zł47 m² 15 234 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard! gotowe do zamieszkania! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone na Jagodnie. Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł34 m² 8 187,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,20 m 2 , mieszczące się na 2. piętrze kamienicy w Bydgoszczy. W s kład pomieszczeń wchodzą: - salon z aneksem kuchennym (18,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

515 000 zł28 m² 18 727,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowy, kameralny blok, niski, tylko dwa piętra; świetna komunikacja z resztą miasta powoduje, że miejsce to jest bardzo atrakcyjne lokalizacyjnie; w pobliżu korty tenisowe, park Zachodni, inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gumińskiej

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł39 m² 16 410,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Osiedle Lokum Verde to miejsce w zacisznej części Wrocławia, jednocześnie z dobrą infrastrukturą drogową oraz transportem publicznym, które ułatwiają mieszkańcom sprawną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jahna

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł53 m² 12 594 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie zlokalizowane na cichym, kameralnym osiedlu, wokół niska zabudowa, piękny widok z tarasu na zieloną przestrzeń, las i bezpośredni kontakt z naturą. Osiedle Malownicze znane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

760 000 zł63 m² 12 063,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Zapraszamy do skontaktowania się z nami i umówienia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swarzewska

Gdynia,pomorskie

499 000 zł54 m² 9 323,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ustawne mieszkanie z trzema niezależnymi pokojami oraz oddzielną kuchnią. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze, dziesięciopiętrowego bloku położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

622 594 zł64 m² 10 244,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję: złota apartamenty Udogodnienia: nowoczesna architektura, plac zabaw, tereny zielone, blisko komunikacji miejskiej z łatwym dojazdem do centrum Katowic. Obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

659 625 zł45 m² 14 577,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,25m2 z tarasem 18,19m2 w jednej z topowych południowych lokalizacji na wrocławskich Krzykach Partynice ul. Braterska i ul. Karkonoska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jemiołowa

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł45 m² 12 422 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2. W skład mieszkania wchodzi: *3pokoje *oddzielna kuchnia *łazienka *balkon Do lokalu przynależy piwnica. Interesuje Cię zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

440 000 zł52 m² 8 494,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Trzy pięknie urządzone pokoje W kamienicy blisko starówki I umk. Miło mi zaprezentować Państwu mieszkanie trzypokojowe w kamienicy wybudowanej w 1905 roku z cegły na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

1 180 000 zł58 m² 20 281,90 zł/m²

 

Piętro:17/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowy apartament znajdujący się na XVII piętrze prestiżowego budynku Hanza Tower z 2021 roku z pięknym widokiem na panoramę Szczecina. W skład apartamentu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

640 000 zł42 m² 15 399 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tel: jeżeli szukasz w nowym budownictwie 2-Pokojowego mieszkania z własnym ogródkiem, klimatyzacją, pięknie wyremontowane i elegancko wyposażone w dobrej lokalizacji, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł38 m² 17 105 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie dwupokojowe, dwustronne z widną kuchnią, ciche i słoneczne - blok położony jest w środku osiedla, okna skierowane na strony: północno- zachodnią (kuchnia i sypialnia ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

729 000 zł57 m² 12 789,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż proponujemy mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 56,64m2. Mieszkanie idealne dla osób szukających nieruchomości dla rodziny. Układ pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaworowa

Wieliczka,małopolskie

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie sprzedawane jest bezpośrednio bez prowizji. Lokal znajduje się na najwyższym 4 piętrze z pięknym panoramicznym widokiem na Kraków. Cena dotyczy mieszkania wykończonego do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

404 490 zł27 m² 15 155,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Niska

Gdynia,pomorskie

479 000 zł38 m² 12 578,80 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Opis lokalizacji Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Witomino, jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdyni. Witomino charakteryzuje się spokojem, zielenią oraz doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowodworskiego

Gdynia,pomorskie

449 000 zł65 m² 6 916,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szukasz mieszkania z potencjałem w cichej i spokojnej okolicy, dobrze skomunikowanego z całym Trójmiastem? To mam coś dla Ciebie! Opis lokalizacji: komunikacja doskonała: blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

767 000 zł64 m² 11 984,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , z balkonem i piwnicą, 3-cie piętro, położone na zielonym osiedlu Karłowice. Super okolica dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł57 m² 11 386 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3- pokojowe mieszkanie, usytuowany w lokalizacji Orunia Górna na najbardziej prestiżowym osiedlu w tej dzielnicy "flora by Hanza" Lokal: nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

180 000 zł30 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Sprzedam mieszkanie w bloku na 2 piętrze o powierzchni użytkowej 29,7 m2. Cena nie podlega negocjacji!mieszkanie jest po gruntownym remoncie. W skład mieszkania wchodzi: przestronny pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymańskiego

Kraków,małopolskie

440 180 zł34 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez podatku pcc! oraz prowizji dla Biura! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w bardzo okazyjnej cenie mieszkanie o powierzchni 33,86 m2, mieszczące się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

230 000 zł42 m² 5 436,07 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam! świetna cena! okazja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,31 m , położone 3 piętrze w bloku z cegły na osiedlu Piaskach w Pabianicach. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

369 000 zł53 m² 6 941,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe, nowe mieszkanie o powierzchni 53m2 w Jeleniej Górze! stan deweloperski - apartamentowiec duży salon z aneksem kuchennym sypialnia łazienka z wc duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Naftowa

Krosno,podkarpackie

239 000 zł30 m² 7 966,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w bloku trzypiętrowym na rogu ul Mirandoli Pika i Naftowej. Mieszkanie składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 890 000 zł101 m² 28 614 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowy Apartament w prestiżowej inwestycji qbik w sercu Mokotowa czeka na Ciebie! Zachwyć się przestrzenią i nowoczesnością tego dwupoziomowego apartamentu, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

544 185 zł63 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje: wyłącznie w naszej ofercie duże, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,55 m2 z balkonem, mieszczące się na pierwszym piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kściuczyka

Katowice,śląskie

295 000 zł37 m² 7 885,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Tylko W realton umowa na wyłączność Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie (37,41 m2) w Katowicach-Kostuchnie. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze 5 piętrowego bloku wybudowanego w 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Żmigród,dolnośląskie

380 000 zł64 m² 5 956,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe w wysokim standardzie, bardzo dobrze nasłonecznione, klimatyzacja w dwóch pokojach. Cicha i spokojna okolica, duża ilość miejsc parkingowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Harasymowicza

Tarnów,małopolskie

469 000 zł57 m² 8 225,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie na poddaszu w Tarnowie- niski koszt utrzymania! -wjazd na autostradę 700 M Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł29 m² 16 206,90 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Kawalerka o powierzchni 28,70 m2 do której przynależy komórka lokatorska o pow 2m2.( Komórka znajduje się naprzeciwko mieszkania.) Kawalerka usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chełmońskiego

Kraków,małopolskie

999 000 zł63 m² 15 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż nasłonecznione trzypokojowe mieszkanie na Prądniku Białym w Krakowie. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Chełmońskiego.