dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 114 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

479 000 zł39 m² 12 250,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Świetna oferta dwupokojowego aparatmentu W szklarskiej porębie. Proponuję Państwu dwupokojowy apartament, usytuowany na trzecim piętrze w odrestaurowanej poniemieckiej Willi Józefina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

443 848 zł42 m² 10 690 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie z balkonem Opiekun nieruchomości: tel. 2 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 41,52m2 znajduje się 4 piętrze 5-piętrowego budynku z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

440 000 zł49 m² 8 979,59 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Całkowicie za darmo pomożemy w negocjacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bajeczna

Kraków,małopolskie

1 041 510 zł70 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż, ul. Bajeczna, 69,9m Biuro nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Bajecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stalowowolska

Wrocław,dolnośląskie

647 000 zł47 m² 13 766 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy do zakupu mieszkania jakich niewiele we Wrocławiu Krzyki / Borek, w lokalizacji jakiej nikomu przedstawiać nie trzeba Odnowione dla rodziny z dziećmi jak i szukających pewnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł36 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Do zamieszkania|piwnica|4piętro|dobra inwestycja| - Przedstawiam nieruchomość znajdującą się przy ul. Nowowiejskiej. Mieszkanie idealnie nadające się dla małej rodziny lub pod wynajem. Do wyspy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

832 000 zł81 m² 10 251,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Promocja, podpisz umowę do końca sierpnia , cena została obniżona aż O 93tyś rabatu na zakup mieszkania (10%)! nie zwlekaj I kup swoje lokum W atrakcyjnej cenie! Oferta od dewelopera bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 763 770 zł86 m² 20 390,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Termin oddania: II kwartał 2025 miejsce postojowe od 50 000,00 pln, rodzinne od: 75 000,00 pln cena komórki lokatorskiej od: 9 120,00 pln/m2. Modern Mokotów to nowe miejsce do życia na mapie Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żarów

Żarów,dolnośląskie

340 000 zł58 m² 5 862,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie z ogrodem. Nieruchomość po remoncie o powierzchni 58m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze budynku w Żarowie. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł70 m² 17 128,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Wyobraź sobie mieszkanie skrojone na miarę tętniącej życiem, a zarazem ceniącej sobie spokój Rodzinki. Ucieknij od zgiełku miasta, mając jednocześnie dostęp do jego serca bez czasochłonnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

483 520 zł30 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament na sprzedaż z widokiem na Karkonosze Lokal sprzedawany w formie cesji praw do lokalu. Apartament 129 to niespełna 31 metrowy lokal dwupokojowy, z bezpośrednim wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szwedzka

Kraków,małopolskie

1 488 000 zł85 m² 17 423,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Polecamy! - do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 85,4 m2 na ul. Szwedzkiej - dzielnica: (dębniki). Mieszkanie usytuowane jest na 3 - piętrze w 4 piętrowym bloku z 1997 roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Wzgórzach

Kraków,małopolskie

649 000 zł36 m² 18 027,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wzgórza krzesławickie - os. NA wzgórzach Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie, os. Na Wzgózach w Krakowie Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

665 600 zł35 m² 18 990 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Wkrótce będziesz mógł się wprowadzić. Funkcjonalne mieszkanie z tarasem ponad 10 mkw już wkrótce może być Twoje. - duże panoramiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

815 000 zł58 m² 14 051,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

/ bohaterów września / 4 pokoje / loggia / możliwa zmiana układu Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdując się na os. Bohaterów Września. Nieruchomość położona na wysokim parterze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

878 000 zł54 m² 16 259,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezprowizyjnie, bez pcc, bez ukrytych kosztów z dodatkowymi bonusami tylko dla naszych klientów ;-) kraków, ok. Wrocławska centrum dostępne metraże: 27.49 - 72.34 m2 LICZBA MIESZKAŃ: 164 lokal 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojciechowskiego

Koło,wielkopolskie

330 000 zł58 m² 5 703,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 57,86m2 w ocieplonym bloku na 2 piętrze przy ul Wojciechowskiego w Kole. mieszkanie wg indywidualnego projektu, po kapitalnym/w trakcie remoncie. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

529 000 zł31 m² 17 214,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,73 m2 z roku 2019 znajdujące się we wschodnio-północnej części Krakowa przy os. Bohaterów Września - inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

410 000 zł37 m² 11 081,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Poznań,wielkopolskie

300 000 zł36 m² 8 427 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży mieszkanie położone na Dębcu, na ulicy Opolskiej. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Legnica,dolnośląskie

320 000 zł49 m² 6 530,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 48,82m2. Cena do negocjacji Lokal posiada 2 pokoje, kuchnię, łazienkę, mini garderobę. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni użytkowej 4.98m2 Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł49 m² 17 755 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania przestronne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bródnie na pięknym Osiedlu Park Leśny. Osiedle mieści się 200 metrów od wejścia do stacji Metra Kondratowicza oraz tuż przy wejściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę 3 pokojowego komfortowego mieszkania na parterze w kamienicy w miejscowości Boguszów Gorce (kuźnice Świdnickie) W styczniu 2021 zakończono generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 460 000 zł42 m² 34 490,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta dostępna tylko W naszym biurze Apartament zlokalizowany w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- granaria na Wyspie Spichrzów. Inwestycja z 2019 roku charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 115 535 zł80 m² 13 932 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 80,07m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szlak

Kraków,małopolskie

999 000 zł33 m² 30 272,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Infinity Estate prezentuje komfortowe mieszkanie w "kamienicy Pod Smokami" - ul. Pawia 34, kraków. Nieruchomość: - powierzchnia 33 m2 - piętro 2/6 - salon z aneksem kuchennym - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

1 049 000 zł96 m² 10 927,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

372 000 zł53 m² 7 018,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe Z balkonem! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 53 m2, usytuowane na II piętrze w bloku IV piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miarki

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł63 m² 9 349,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Kontakt:. Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelska

Gdańsk,pomorskie

610 000 zł50 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

:na skróty: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 w Gdańskiej dzielnicy Chełm. :dla kogo?: -Dla osób, które cenią sobie bezpośrednie sąsiedztwo bogato rozwiniętego zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łąkowa

Mosty,pomorskie

989 000 zł99 m² 9 989,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Tylko W golden gate! Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 98,43 m2 znajdujące się w segmencie z 2013 roku przy ulicy Łąkowej w Mostach. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zaświat

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

550 000 zł69 m² 7 926,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, położonego w dzielnicy Osiedle Leśne, przez ulicy Zaświat. Oferta obejmuje lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Wrocław,dolnośląskie

950 001 zł79 m² 12 010,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki - partynice / 4 pokoje, ogródek, garaż, komórka, winda parter cztery pokoje Z ogródkiem - zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Czteropokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

668 000 zł52 m² 12 846,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Zapraszamy do zakupu urokliwego mieszkania w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

5 minut do Starego Miasta, v piętro, ładny widok z balkonu Mieszkanie składa się z: - jasnego salonu z wyjściem na balkon, - dwóch pokoi, - kuchni, - łazienki, - przedpokoju, zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

306 000 zł26 m² 11 769,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dla klientów gotówkowych podana cena jest ceną netto- podatek vat 23% - dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Cena brutto z wykończeniem: 376 000 zł Wykończenie pod klucz: sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Olkusz,małopolskie

359 000 zł60 m² 5 937 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości Twój dom oferuje na sprzedaż mieszkanie w Olkuszu ul. Krasińskiego Nieruchomość usytuowana na parterze w czteropiętrowym budynku wielorodzinnym na osiedlu Młodych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kingi

Rzeszów,podkarpackie

940 000 zł77 m² 12 276,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

4 pokoje| 76,54 m2 | ul. św. Kingi | Rzeszów Prezentowana nieruchomość ma powierzchnię 76,54 m2. Znajduje się na 5 piętrze w niskim 6-piętrowym bloku z windą, który został oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

359 000 zł38 m² 9 447,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Alokum nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo praktyczne i funkcjonale mieszkanie, o powierzchni użytkowej 32,20m2, zlokalizowane w miejscowości Chobot, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nysy Łużyckiej

Opole,opolskie

309 000 zł36 m² 8 701,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

<!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!- [if gte mso 9]>

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

260 000 zł25 m² 10 293 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Idealna pod inwestycje! Przedstawiamy Państwu kawalerkę o powierzchni użytkowej 25,26 m2, usytuowaną w pięknej, zielonej dzielnicy Kołobrzegu - podczele Mieszkanie znajduje się zaledwie 900.