dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Jordanowska

Kraków,małopolskie

890 000 zł72 m² 12 361,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na 1-szym piętrze przy ul. Jordanowskiej. Metraż: 72m2. Dwie łazienki. Garaż + miejsce postojowe. Pierwszy poziom: przedpokój, łazienka z wanną, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Legionów

Konin,wielkopolskie

260 000 zł46 m² 5 689 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 46m2 , trzy pokoje w Koninie na ul. Legionów. Składa się z pokoju dziennego z otwartą kuchnią, dwóch sypialni. przedpokoju i łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

409 600 zł42 m² 9 867,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 41,51 m2, na 1 piętrze 8-piętrowego budynku P8. Inwestycja to kontynuacja realizowanego kompleksowo osiedla Bella Dolina, które usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Konin,wielkopolskie

339 000 zł47 m² 7 213 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w Koninie, lokal znajduje się na II piętrze czteropiętrowego bloku z cegły. Powierzchnia to 46,6m2, balkon, pokój dzienny z otwartą kuchnią, dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł50 m² 17 989,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,75m2 zlokalizowane na Wilanowie / Wilanów Wysoki. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

528 000 zł29 m² 18 206,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: salon z kuchnią + łazienka + przedpokój lokalizacja: dzielnica: ruczaj ul. Federowicza Wyjątkowa dzielnica Krakowa położona na prawym brzegu Wisły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 716 700 zł74 m² 23 258,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Termin oddania I kwartał 2026 roku. Czteropokojowe mieszkanie na Woli z dużym balkonem. Blisko komunikacji miejskiej : autobus 50m, tramwaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

685 000 zł90 m² 7 594,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

*** dom W cenie mieszkania *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam dom jednorodzinne w zabudowie szeregowej - szereg środkowy w stanie deweloperskim zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Otwock,mazowieckie

745 000 zł68 m² 10 939,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68m2. Zlokalizowane na spokojnym osiedlu, w bloku z 2008 roku. Mieszkanie zostało urządzone bardzo gustownie, w stonowanej kolorystyce co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aleksandra

Łódź,łódzkie

407 150 zł48 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Więcej informacji e-mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz mieszkania z dogodnym dojazdem do centrum Łodzi oraz w bliskiej odległości od parków, a także obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem francuskim. Idealne pod inwestycje, dla studentów bądź rodzin. Mieszkanie sprzedawane z pełnym wyposażeniem oraz umeblowaniem (bez tv) widocznym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Koninko

Koninko,wielkopolskie

799 000 zł151 m² 5 284,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Super przestronny komfortowy dom z wielkim salonem z kuchnią 134,39 m2. Dom posiada wspaniały układ dzięki czemu ma niezliczone możliwości aranżacji. Do domu przynależy duży ogród 169,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Opole

Opole,opolskie

820 000 zł72 m² 11 333,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Sprzedaż komfortowego, przestronnego, funkcjonalnego mieszkania o powierzchni użytkowej 72,35 m2, zlokalizowanego w Opolu, malinka, położonego na pierwszym piętrze w 3p., nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Piła,wielkopolskie

225 000 zł33 m² 6 787,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Rezerwacja (kupując za pośrednictwem biura Nieruchomości Furmańczyk). Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe. Atuty - os. Górne, ul. Asnyka - duży balkon - parter - rolety zewnętrzne! - moskitiery. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

289 000 zł44 m² 6 628,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja. Tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w Koszalinie o powierzchni 43,60 m2 położona na parterze 4 piętrowego bloku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lutomierska

Łódź,łódzkie

385 000 zł44 m² 8 651,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie po generalnym remoncie | blisko manufaktury Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, o pow. 44,50 m 2 , położone na parterze czteropiętrowego bloku położonego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

754 800 zł65 m² 11 693,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór Wielki/3pok./top/balkon/komórka/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstałą w nowym budownictwie. Mieszkanie o powierzchni 64.5 m2 położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł32 m² 16 933,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, wykończonymi podłogami, drzwiami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł56 m² 16 922,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, z przyjemnością pragnę przedstawić Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,08 m2, zlokalizowane na terenie warszawskiej Dzielnicy Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kielecka

Gdynia,pomorskie

599 000 zł64 m² 9 330,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupoziomowe na 5 piętrze to wyjątkowa przestrzeń z widokiem na las i morze. Lokal idealny dla osób kreatywnych, ale także dla wszystkich z wyobraźnią, którzy cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

1 630 000 zł85 m² 19 068,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Podgórze duchackie nowe wykończone 4 pokoje bez podatku pcc! mieszkanie Oferuję Państwu nowe mieszkanie trzypokojowe , gotowe do zamieszkania o powierzchni 85,48 m2, które składa się z salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Radom,mazowieckie

305 000 zł46 m² 6 630,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie 46m, na trzecim piętrze budynku z windą, w centrum miasta. Odnowiony blok dziesięciopiętrowy przy ulicy Cichej, położony tuż przy Parku Planty. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąca oferta W promocyjnej cenie. 399 tysięcy złotych! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48m 2 na osiedlu Kapuściska. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł42 m² 15 357,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mamy do zaoferowania doskonałe , 3-pokojowe mieszkanie na Sadybie. Lokal mieści się w odnowionej kamienicy z 1953 roku przy Ul. Św. Bonifacego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł46 m² 14 456,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Hej, młody Warszawiaku! Szukasz swojego miejsca? Mamy coś, co Ci się spodoba! kupuj za gotówkę Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na 3 piętrze, zlokalizowane na malowniczym Ursynowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joliot-Curie

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł50 m² 14 659 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Cena: 14,659 zł za m2! Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie z loggią na parterze w budynku 4-piętrowym. ul. Joliot Curie. Budynek z cegły 1962r. po remoncie, ocieplony. W budynku jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jastarnia

Łódź,łódzkie

540 000 zł61 m² 8 835,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie w stanie deweloperskim do wykończenia według własnego uznania na Rokiciu w Łodzi. Świetne mieszkanie dla rodziny ale też dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wasilków

Wasilków,podlaskie

485 000 zł46 m² 10 470,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** Wyjątkowa okazja! Nowoczesne komfortowe mieszkanie na obrzeżach miasta** Dolina Cisów- wasilków, malownicza dzielnica pod Białymstokiem, zapewniająca doskonałe połączenie spokoju przedmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

215 000 zł45 m² 4 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku, województwo kujawsko-pomorskie, na osiedlu Zazamcze. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł64 m² 13 279,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jagodno/3pok./lux./balkon/garaż/winda/hit/od/zaraz Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, 3 pokojowe mieszkanie na Jagodnie o powierzchni 64m2. Mieszkanie umeblowane, wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł62 m² 11 516,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Opis Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, trzy pokojowego mieszkania w kamienicy w cichej i kameralnej uliczce Wrocławia. Atuty: - w mieszkaniu zachowała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 079 990 zł75 m² 14 353,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Niższa! cena na Browarach+ balkon+parking+komórka Na sprzedaż duże jasne mieszkanie z balkonem znajdujące się na 5 z 5 pięter o powierzchni 75,23 m przy ul. Jedności Narodowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heroldów

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł77 m² 12 285 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas. Świetne miejsce Bielan - blisko sklepy, usługi, przedszkole, szkoły, uczelnia uksw, galeria Młociny i in. W okolicy dużo zieleni, tereny rekreacyjne, parki. Bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jarzębinowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

795 000 zł67 m² 11 919 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do gotowe, nowe mieszkanie. Powierzchnia 66,7m2 mieszkania 1 miejsce parkingowe w garażu podziemnym Schowek 4.15m2 Komórka Lokatorska 3,7m2 Oszklona Loggia 5,4m2 Doskonały rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pod Lipą

Warszawa,mazowieckie

915 000 zł80 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie. Warszawa, kabaty, ul. Pod Lipą 8. 915 tys. zł.(0% prowizji). Bardzo blisko stacji metra Kabaty. Mieszkanie w stylu loftowym, na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrza

Wrocław,dolnośląskie

664 500 zł54 m² 12 248,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Popowice/3pok./balkon/piwnica/orbita/hit/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Bobrzej na Popowicach. Mieszkanie o powierzchni 54,1 m z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawowa

Kraków,małopolskie

771 400 zł55 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera Bez prowizji dla Biura, bez podatku pcc! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży piękny apartament położony na II piętrze w czterokondygnacyjnym , nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

777 500 zł62 m² 12 621,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliwki

Sosnowiec,śląskie

239 000 zł48 m² 5 024 zł/m²