dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tektoniczna

Kielce,świętokrzyskie

299 000 zł57 m² 5 273,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferujemy do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w 3 piętrowym bloku przy ul. Tektonicznej na Osiedlu Ślichowice. Budynek wybudowany w 2012 roku. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ochota

Warszawa,mazowieckie

498 247 zł56 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Expander Advisors Sp. z o.o - niezależne biuro sprzedaży mieszkań z rynku pierwotnego. Prezentuje inwestycję, która cieszy się bardzo dużą popularnością wśród naszych Klientów. - zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jary

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

230 000 zł57 m² 4 035,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biała Posesja Nieruchomości poleca wyjątkowe M3 z ogromny potencjałem aranżacyjnym! Mieszkanie usytuowane w spokojnej części osiedla Jary, którego większa część stanowią tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

319 000 zł77 m² 4 152,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Nowa niższa cena! Polecam na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w bloku w świetnej lokalizacji w dzielnicy Śródmieście. Na powierzchnię 77m2 składa się z: duży salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niezłomnych

Luboń,wielkopolskie

340 000 zł71 m² 4 788,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecam do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe (71 m2) położone na pierwszym piętrze na zamkniętym osiedlu w Luboniu. Budynek z 2001 roku, dwupiętrowy z odnowioną elewacją. Na klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł44 m² 10 340,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Rozkład: apartament położony jest przy ulicy Branickiego w małym kameralnym osiedlu. Mieszkanie 44,0400m2 składa się z przedpokoju, łazienki z wanną, salonu z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reja

Kraków,małopolskie

387 000 zł44 m² 8 726,04 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przedstawiamy Państwu przestronne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Mikołaja Reja w dzielnicy Żabiniec. Mieszkanie Powierzchnia mieszkania to 44 m2, znajduje się na 2 piętrze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

245 000 zł46 m² 5 373 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! Ustawne i dobrze doświetlone mieszkanie salon + aneks kuchenny 24m sypialnia 12m łazienka 5,5m3 hall 6m Nowe osiedle kameralna zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

360 240 zł47 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Kameralne Apartamenty z pięknym widokiem na góry. Inwestycja składa się z 2 budynków.W każdym budynku znajdują się 4 funkcjonalnie zaprojektowane lokale mieszkalne.Każde z mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wynalazek

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł72 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, widnej kuchni, łazienki. Przedmiotem ogłoszenia jest 3-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu Luxor Residences.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zaodrze

Opole,opolskie

309 000 zł64 m² 4 847,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu, zadbany, niewymagający nakładów finansowych przestronny lokal mieszkalny znajdujący się w zadbanym, wielorodzinnym, nisko-kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł67 m² 5 821 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W centum miasta w atrakcyjnej lokalizacji do sprzedaży w kamienicy rozkładowe o powierzchni 67 m2 składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki ( wanna) Na posadzkach zdrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

345 060 zł85 m² 4 050 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dwupoziomowe 85 m2 w zabudowie szeregowej na Drabiniance. Przedstawiamy ofertę sprzedaży ostatnich 5 mieszkań 2-poziomowych z tarasami. Inwestycja obejmuje budowę jedenastu budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtana

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł50 m² 7 306,93 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie do generalnego remontu o pow. 52,75 mkw. na Bemowie.Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica bez wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

299 000 zł97 m² 3 079,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Zapraszam Cię na prezentację dwupoziomowego, rozkładowego lokalu mieszkalnego położonego na wysokim parterze w zadbanym bloku niedaleko centrum Jeleniej Góry. Oferowane mieszkanie do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

1 060 000 zł98 m² 10 816 zł/m²

 

Piętro:22

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc 92M imponującej wysokości 27 kondygnacji naziemnych 18 Cichobieżnych szybkich wind Najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krucza

Białystok,podlaskie

240 000 zł66 m² 3 636,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

3-pokojowe mieszkanie do lekkiego odświeżenia, zlokalizowane w bloku na pożądanym osiedlu Nowe Miasto. Blok ogrodzony, z wewnętrznym placem zabaw. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

281 231 zł47 m² 5 983,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz oraz podatku 2% pcc! Dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Stabłowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

220 000 zł26 m² 8 560,31 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Przedstawiamy Państwu przestronne 1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Wrocławskiej w dzielnicy Krowodrza- bardzo blisko do centrum. Termin oddania kwiecień 2019 Kupujący nie płaci 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórna

Poznań,wielkopolskie

749 000 zł80 m² 9 409,55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Unikalny apartament Z wiokiem na poznański ratusz bardzo dobry produkt inwestycyjny na najem krótkoterminowy wirtualny spacer 3D: zapraszam do zapoznania się z ofertą n ieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Modrzejewskiej

Koszalin,zachodniopomorskie

295 000 zł95 m² 3 105,26 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie do odświeżenia widne rozkładowe więcej na priv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Trynek

Gliwice,śląskie

130 000 zł26 m² 4 905,66 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe o pow. 26,50 m 2 na parterze (wysoki parter) w Gliwicach. Mieszkanie posiada małą kuchnię z oknem. Okna nowe pcv. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rąbin

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

175 000 zł36 m² 4 861 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na zamianę atrakcyjne mieszanie o powierzchni ok.36m2 usytuowane na III piętrze w bloku na os. Rąbin. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reduty Ordona

Szczecin,zachodniopomorskie

249 900 zł45 m² 5 516,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze niskiego bloku na Pogodnie. Na powierzchnię 45,2 m2 składają się - otwarta, widna kuchnia - salon - pokój, który został powiększony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karłowicza

Jelenia Góra,dolnośląskie

140 000 zł45 m² 3 097,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1111

Oferta wstrzymana! Tylko u nas! Biuro Nieruchomości Optima oferuje Państwu słoneczne mieszkanie z balkonem. Lokal znajduje się na drugim piętrze bloku przy ul Karłowicza, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ochota

Warszawa,mazowieckie

338 027 zł36 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Szczecińska

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł81 m² 6 145,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się na zamkniętym osiedlu Garden House na Warszewie. Na drugim piętrze nowoczesnego budynku z cegły znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piła

Piła,wielkopolskie

440 000 zł96 m² 4 607,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Eleganckie, dwupoziomowe mieszkanie na Zielonej Dolinie. Przedmiotem oferty jest mieszkanie (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego) o powierzchni użytkowej 95,50m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

89 000 zł64 m² 1 388,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży pięknie położone mieszkanie w dzielnicy Biały Kamień. Miejsce bardzo spokojne, dużo zieleni dookoła. Samo mieszkanie znajduje się na 2 piętrze , powierzchnia użytkowa wynosi 49,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Słoneczne

Szczecin,zachodniopomorskie

295 000 zł49 m² 6 020,41 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży rozkładowe dwupokojowe mieszkanie na szóstym pietrze w ocieplonym wysokim bloku z balkonem. Mieszkanie przeszło niedawno kapitalny remont, jest wszystko nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sybiraków

Białystok,podlaskie

275 000 zł36 m² 7 609,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Polecamy bardzo atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na os. Sybiraków. Mieszkanie o powierzchni 36,14 m2 usytuowane jest na II piętrze nowoczesnego budynku z windą. Posiada balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł85 m² 6 235,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na wrocławskich Stabłowicach o powierzchni 85m2. W skład niego wchodzą: 3 sypialnie, salon z jadalnią, kuchnia, łazienka, toaleta, balkon, garderoba, pralnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ciasna

Trzebiatów,zachodniopomorskie

199 000 zł140 m² 1 421,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe (parter bezczynszowej willi) o pow. użytkowej 123,70 m.kw. położone w bardzo atrakcyjnym, spokojnym miejscu (ślepa ulica) w Trzebiatowie. Aktualnie lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mehoffera

Warszawa,mazowieckie

428 094 zł61 m² 7 054,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rodzinne mieszkanie w kameralnym budynku! Spokojna lokalizacja, bardzo dobrze skomunikowana. W pobliżu inwestycji znajduje się przystanek autobusowy, dalej tramwajowy. Dojazd do metra M1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piastowska

Warszawa,mazowieckie

507 000 zł71 m² 7 121 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***oferta bez prowizji*** Wyjątkowa okazja dla osób szukających mieszkania z dużym ogródkiem. - willowa część Ursusa, kameralna i spokojna dzielnica - osiedle zamknięte, wysoki standard,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

446 100 zł60 m² 7 435 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***w pobliżu planowana stacja skm*** niedaleko od parku polińskiego***gotowe W tym roku*** mieszkanie Z balkonem, słoneczne, duże okna od zachodu Mieszkanie ustawne, składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mglista

Rybnik,śląskie

153 000 zł43 m² 3 558,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 43m2 położone na ul. Mglistej usytuowane na wysokim parterze. Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego kuchni z oknem sypialni łazienki wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Milanówek,mazowieckie

410 500 zł75 m² 5 499 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*okazja** gotowe mieszkania** szybki dojazd wdk do warszawy* Mieszkanie 3-pokojowe na parterze z ogródkiem. Z każdego pokoju wyjście na ogródek. Wystawa południowa, w mieszkaniu dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł56 m² 7 692 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe już W lipcu 2019 R. ***w pobliżu planowana stacja skm*** niedaleko od parku polińskiego*** Mieszkanie ustawne, na trzecim piętrze, z balkonem. Wystawa południowa. Złożone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piastowska

Warszawa,mazowieckie

416 300 zł60 m² 6 973 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

269 660 zł43 m² 6 242 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***okazja- miejsce postojowe gratis*** nowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, wystawa wschodnia, bezpośredni dojazd do stacji metra Ustawne mieszkanie dwupokojowe na drugim piętrze. Salon.