dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 069 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodkowica

Kraków,małopolskie

549 000 zł41 m² 13 442,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie w znakomitej lokalizacji przy cichej ul. Pawła Włodkowica na Osiedlu Ugorek. Rejon ulic tj. Meissnera, ugorek czy Ułanów. Położenie świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbrojów

Kraków,małopolskie

749 000 zł49 m² 15 285,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na ostatnim piętrze Z widokiem na panoramę miasta N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w znakomitej lokalizacji przy Młynówce Królewskiej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

490 000 zł50 m² 9 702,97 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro Rzeszowskie-Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 50,50 m2 na ul. Sportowej w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Lublin,lubelskie

399 900 zł35 m² 11 296,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Świetna oferta dla wymagającego klienta! Przytulne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 35,4m2 zlokalizowane na 1 piętrze niskiego bloku. Na układ składają się: - dwa ustawne pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

470 000 zł40 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, 40 mkw w budynku z 1999 roku w Ząbkach. Atuty: - duży Balkon -w bliskim sąsiedztwie dużo sklepów, kawiarenek, piekarni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł49 m² 13 838 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe Mieszkanie na Poświętnem - Idealne na Inwestycję lub Dla Osób Ceniących Spokój Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49,14 m , zlokalizowane we Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Opole,opolskie

674 067 zł59 m² 11 380,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję pod nazwą atlantis prestige park II etap realizowaną we wschodniej części Opola, w dzielnicy Malinka, przy ul. H. Kamińskiego. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Gliwice,śląskie

261 000 zł67 m² 3 883,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie do remontu na sprzedaż w samym sercu Gliwic. Marzysz o zamieszkaniu w sercu malowniczych Gliwic lub szukasz opłacalnej inwestycji? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł51 m² 6 868,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Fordon ul. Witosa. Ogromnym atutem jest przynależny ogródek z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Bielsko-Biała,śląskie

385 000 zł54 m² 7 129,63 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Największym atutem nieruchomości jest doskonała lokalizacja. Mieszkanie położone na osiedlu Słonecznym niedaleko Hulanki. Świetny dojazd do każdej części miasta, blisko przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

495 326 zł52 m² 9 525,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dopytaj o rabat na miejsce parkingowe: zapraszamy do Biura Sprzedaży w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę w najlepszych cenach! idealny układ 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Lębork,pomorskie

379 000 zł46 m² 8 257,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Uwaga! kupującu nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy Państwu mieszkanie z ogródkiem, miejscem parkingowym oraz komórka lokatorską, usytuowane w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tczew

Tczew,pomorskie

400 000 zł97 m² 4 132,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane w centrum Tczewa, trzy minuty od dworca pkp oraz galerii Kociewskiej. Lokal składa się z czterech pokoi, kuchni, wc, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartoszewskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

325 000 zł58 m² 5 588,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na trzecim piętrze bloku wielorodzinnego! Powierzchnia całkowita nieruchomości 54,30 m2, na którą składa się: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rutkiewicz

Wrocław,dolnośląskie

702 000 zł52 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 52m2 * 2. piętro * salon z aneksem kuchennym, 2 osobne sypialnie, łazienka z prysznicem, balkon. * czynsz 650 zł. * komórka lokatorska przypisana do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bema

Lublin,lubelskie

1 100 000 zł108 m² 10 185,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

* bez Prowizji od Kupującego * * Dostępne od zaraz * Oferuję do sprzedania przestronne i jasne mieszkanie zlokalizowane w Apartamentowcu na ul. Bema 1 w dzielnicy Wieniawa. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mariacka

Sosnowiec,śląskie

275 000 zł38 m² 7 236,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Do sprzedania dwupokojowe, piękne, klimatyczne i przestronne mieszkanie w Sosnowcu Pogoń - w doskonałej lokalizacji. W pobliżu Uczelnie Wyższe! - Wydział Nauk Przyrodniczych uś -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabskiego

Lublin,lubelskie

539 000 zł50 m² 10 764,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wygodne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,7 mkw na parterze w niskiej zabudowie na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ulicy Grabskiego, blisko szkół, przedszkoli i udogodnień: basen,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smolna

Poznań,wielkopolskie

899 000 zł65 m² 13 927,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w nowym bloku z 2018 r. o powierzchni 64,55 m2 zlokalizowane w Poznaniu przy ul. Smolnej 13 na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kluszkowce

Kluszkowce,małopolskie

1 359 000 zł91 m² 14 990,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękny apartament w jeszcze piękniejszym miejscu. Apartament w Czorsztynie to luksusowy apartament zaprojektowany i wykonany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Wybrzeża

Lębork,pomorskie

415 000 zł55 m² 7 553,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Twój pośrednik, twój sąsôd Do sprzedaży oferujemy Państwu II etap: nowe mieszkania W stanie deweloperskim! W budynku znajdować się będą kawalerki oraz mieszkania 2 i 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł65 m² 3 052,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się w wałbrzyskiej dzielnicy Stary Zdrój. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 53,20 m 2 , składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł35 m² 16 096,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Miło mi zaprezentować piękną kawalerkę na Białołęce przy ul. Aluzyjnej o powierzchni 34,8 m2. Mieszkanie jest nowe, wykończone w bardzo wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Szamotuły,wielkopolskie

310 000 zł50 m² 6 167,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

3 750 000 zł192 m² 19 531,20 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Duże 5-pokojowe mieszkanie na manhattanie W centrum przy łuckiej. Budynek: budowa inwestycji przy ul. Łuckiej została zakończona w 1998 roku. W budynku mieszkańcy mają do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Maciejkowa

Kraków,małopolskie

880 000 zł66 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować do zakupu przytulne mieszkanie o powierzchni ponad 66 m2 + ogródek o powierzchni blisko 100 m2 w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rekrucka

Warszawa,mazowieckie

1 291 070 zł90 m² 14 366 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez pcc! 0% prowizji! Inwestycja inna niż wszystkie. Apartamenty Nowy Marysin to kilkanaście budynków, tworzących małe miasteczko, w którym znajdą się lokale usługowe, kawiarnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

942 150 zł69 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kameralna inwestycja mieszkaniowa kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rusa

Poznań,wielkopolskie

585 000 zł63 m² 9 300,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Kupujący nie pokrywa kosztów prowizji! Szukasz mieszkania z inwestycyjnym potencjałem? A może chcesz zamieszkać z rodziną w spokojnej okolicy? Szukasz mieszkania w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kaszubska

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł37 m² 15 075,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka z dużym balkonem położona w samym centrum Wrocławia na ulicy Kaszubskiej na Nadodrzu. Prestiżowa lokalizacja przy Odrze oraz Rynku. Budynek to plomba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zawada

Zawada,małopolskie

378 844 zł36 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Marzysz o idealnym miejscu do życia, które łączy w sobie spokój natury z nowoczesnymi rozwiązaniami ekologicznymi? Apartamenty na Wzgórzach to inwestycja, która spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ofiar Dąbia

Kraków,małopolskie

400 000 zł25 m² 15 873 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Sprzedam Garsonierę 25,18 m na Grzegórzkach, mam przyjemność zaoferować Państwu garsonierę o powierzchni 25,20 m , zlokalizowaną na zielonym i spokojnym osiedlu Dąbie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Maczka

Poznań,wielkopolskie

350 000 zł28 m² 12 545 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Polecamy na sprzedaż świetnie zlokalizowaną kawalerkę na styku Winiar i Winograd w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w wysokim bloku w znakomitej lokalizacji pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wagnera

Wrocław,dolnośląskie

593 000 zł46 m² 12 975,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja Promocyjna cena ograniczona czasowo! Oferujemy wyjątkową nieruchomość w atrakcyjnej, promocyjnej cenie. Promocja jest ograniczona czasowo i obowiązuje do 30.09. Po upływie tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Józefa

Kraków,małopolskie

709 000 zł36 m² 19 683,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przedstawiamy Państwu mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane na ul. Józefa w sercu Krakowskiego Kazimierza w pobliżu Placu Nowego. Mieszkanie jest położone w ponad stu letniej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńska

Chorzów,śląskie

263 000 zł35 m² 7 429,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko w Realton! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! 0% Prowizji Po remoncie, gotowe do wprowadzenia! 2 Pokoje z garderobą | 35,4m2 Ogrzewanie z sieci miejskiej 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marmurowa

Smolec,dolnośląskie

698 100 zł77 m² 9 053,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Smolec/marmurowa/parking/premium/4pok./balkon/piwnica/top!/klimatyzacja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 2-gim piętrze 2-pętrowego budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

315 000 zł28 m² 11 322,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową. Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Przestronna kawalerka o powierzchni 27,82m2. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokołowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

570 000 zł62 m² 9 193,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania, idealnego dla rodzin i osób ceniących sobie ciszę i spokój. Mieszkanie jest w idealnym stanie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rocha

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł48 m² 9 393,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ustawne 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,80 m2 na 1 piętrze kameralnej zabudowy dwu-lokalowej. Inwestycja znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Wojska Polskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

449 000 zł77 m² 5 834,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Zapraszam na prezentację atrakcyjnego dwupokojowego mieszkania na parterze w ładnej kamienicy w Jeleniej Górze W skład mieszkania wchodzi: - ocieplona weranda.