dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 214 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 214 ogłoszeń

399 999 zł48,80 m² 8 196,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 48,8 m | Towarowa | piasta/bojary | klimatyzacja Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,8 m , położone przy ul. Towarowej na pograniczu osiedli Piasta.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł87 m² 5 229,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferuję do sprzedaży nowy, przestronny dwupoziomowy apartament z ogródkiem w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Swobodnej. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 87m2 (użytkowa 77,5m2) posiada.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł37,20 m² 12 365,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferowane mieszkanie o powierzchni 37,2 m znajduje się na parterze w niskim, dwupiętrowym budynku na spokojnym i zielonym Osiedlu w Zielonce. Lokal składa się z: dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł47,14 m² 5 706,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 47,14 m , ul. Wrocławska Lubsko. Prezentujemy ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania położonego na 2. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł54,22 m² 10 143,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie z widokiem na panoramę Kołobrzegu 5 minut od Starówki i 10 minut od plaży! Kołobrzeg, ul. Okopowa- 54,22 m | 2 pokoje + osobna kuchnia + balkon + piwnica- 9. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w bloku z cegły na ul. Męczenników Oświęcimskich w Żarach. Mieszkanie spółdzielcze, własnościowe bez kw. Znajduje się na 2 piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł69,23 m² 11 989,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i dwoma miejscami postojowymi Opole, ul. Ozimska 77 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł55,60 m² 15 989,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Stylowe mieszkanie 2 pokoje 53 m Nowa Huta Os. Ogrodowe wysoki standard Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca, jakim jest mieszkanie w Nowej Hucie, które łączy klimat historycznej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł78 m² 10 897,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja na granicy Wrocławia. Kupując z nami dom/mieszkanie otrzymasz atrakcyjne rabaty na projekt wnętrz oraz wykończenie pod klucz. Oferta od Dewelopera. Bez pcc! Bez prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 622 zł106,09 m² 5 567 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4 pokojowy apartament dwupoziomowy! Biuro Nieruchomości dk Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu nową bezczynszową inwestycje w stanie deweloperskim położoną w Nagawczynie na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 760 zł40,23 m² 17 219,99 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wild Pearl Twój luksus przy samej Marinie Wyobraź sobie poranek nad morzem. Kilka kroków od portu, kilka minut od plaży, w sercu prestiżowego Kołobrzegu. To miejsce, którego nie da się powielić.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł58,79 m² 11 209,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję na sprzedaż przytulne i nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie, w spokojnej części Kielanówki. Lokal o powierzchni 58,79 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 019 000 zł61 m² 16 704,92 zł/m²

 

Piętro:10/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Jasne, przestronne mieszkanie o dwustronnym układzie, położone przy ul. 1 sierpnia 30 w Warszawie. Nieruchomość znajduje się w zadbanym budynku na spokojnym, zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł39,79 m² 10 027,65 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 39,79 m , położonego na 9 piętrze w 11-piętrowym wieżowcu przy ul. Sportowej 2 w Rzeszowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł57 m² 10 859,65 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 57m. Zlokalizowane na 7. piętrze w zadbanym bloku wyposażonym w dwie windy. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł82,16 m² 12 889,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 82,16 m - Winogrady, os. Na Murawie Na sprzedaż wyjątkowe, zaprojektowane przez architekta mieszkanie o powierzchni 82,16m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł78,51 m² 8 393,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy wyjątkowy "apartament pod Lipą" przestrzeń, w której cisza, spokój i harmonia łączą się z doskonałą podmiejską lokalizacją. W zaledwie chwilę dotrzemy stąd do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Podana cena jest ceną netto. Zakup bez prowizji od Kupującego. Sprzedam Apartament zeus apartments, lublin spółdzielczości pracy 36 | 41,83 m , I piętro, z balkonem Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

459 004 zł47,32 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy apartament 2 pokojowy z dużym balkonem w ścisłym centrum Ciechocinka 5 minut do Grzybka i ciechocińskiego Deptaka Nowe mieszkanie o powierzchni 47,32m 2 położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł54,97 m² 12 370,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski   pokoje | mieszkanie | mieszkanie ok. 54,96m2 + balkon 4,37m2| Maślice (wrocław) Otoczenie nieruchomości: maślice to zielona i spokojna część.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 588 zł60,39 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne 3 pokoje mieszkanie Z balkonem 13 m osiedle tarnowskie sady Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,39m2. Położone na parterze w nowoczesnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł41,41 m² 19 319,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament z dwiema sypialniami w centrum Szklarskiej Poręby Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, nowoczesny apartament w samym centrum Szklarskiej Poręby , zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 634 000 zł179,39 m² 11 986,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Agencja nie pobiera prowizji od kupującego Zdjęcia użyte w ogłoszeniu są wizualizacjami i nie przedstawiają stanu obecnego. Klatka B lok. 51 Ekspozycja północna. - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 886 zł67,74 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wygodne 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na parterze w nowoczesnym budynku przy ul.Pięknej w Dominowie. Idealne dla rodziny z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

304 500 zł25,22 m² 12 073,75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł47 m² 10 404,26 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 47 m , ul. Złota 71, kalisz (budynek po starym polo) Oferuję na sprzedaż jasne i klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Tylko klienci gotówkowi. Na sprzedaż oferujemy piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m z unikatowym rozkładem, zaprojektowane przez profesjonalnego projektanta wnętrz. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 52 metrów z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł70,90 m² 4 076,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem - 2 lokale, garaż, ogródek | Wleń Poszukujesz lokalu dla siebie i pod wynajem? Mam ciekawa ofertę dla Ciebie. Zapraszam Cię na prezentację nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowy apartament nad morzem, idealny dla rodziny i gości! Trzypokojowy apartament o powierzchni 81 m , z dużym tarasem o pow. ok. 20 m , to doskonałe miejsce zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 765 zł83,02 m² 8 730 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z antresolą - 83,02m2, znajdujące się na 2.piętrze. Możliwe zaaranżowanie 4 pokoi. Dodatkowo - 2 balkony. -> Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opiekun Oferty Maciej Suwała telefon   Nr. licencji pfrn 28424 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,49 m2, zlokalizowane na 2. piętrze w niskim budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 690 zł52,64 m² 6 966 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie 52,64 m2 - Gniew | Kameralna zabudowa, blisko natury i Zamku Krzyżackiego Na sprzedaż oferuję nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52,64 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Atrakcyjna lokalizacja! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 26,70 m 2 , usytuowane na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły na Śródmieściu. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

724 000 zł45 m² 16 088,89 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przestronne, słoneczne mieszkanie 45 m na Ursynowie przy Dolince Służewieckiej! Świetna lokalizacja, idealne pod własną aranżację. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 955 zł43,35 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł55,20 m² 8 496,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Prezentujemy na sprzedaż przytulne 2 pokojowe mieszkanie położone w niskim bloku. Balkon i widok na las! Na powierzchni 55,20m2 rozmieszczono: - salon z wyjściem na balkon, - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł102 m² 21 558,82 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mint Property prezentuje na sprzedaż funkcjonalne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 102 m , znajdujące się na 6 piętrze w 7-piętrowym nowym budynku z 2025 r.na ulicy Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł14 m² 21 357,14 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Na sprzedaż komfortowa, klimatyzowana mikrokawalerka w doskonałej lokalizacji Wybrzeże Pasteura, wrocław Śródmieście. Lokal jest w pełni wyposażony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 257 000 zł37,01 m² 33 963,79 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mennica Residence I Wynajem I Wola I 2 pokoje I Grzybowska 43a Zamieszkaj w Mennicy Residence, w jednym z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Apartament.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij