dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 227 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 227 ogłoszeń

Rynek pierwotny

743 000 zł55,06 m² 13 494,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania w kameralnej zabudowie Poznań, naramowice ul. Rubież Marzysz o własnym M z prywatną przestrzenią i z szybkim dojazdem do centrum? Te cztery wyjątkowe lokale to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 589 zł37,49 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Idealne mieszkanie pod inwestycję / dla studenta Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Mieszkanie w Bronowicach to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł36,80 m² 26 086,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania z rynku wtórnego w atrakcyjnej i prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Mogilskiej 130,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w odnowionej kamienicy w Elblągu przy ulicy Królewieckiej o powierzchni 62 m2 (po podłodze 75 m2). Nieruchomość składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł58,48 m² 26 504,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament premium | brabank | gdańsk śródmieście Wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji Trójmiasta - Brabank, zlokalizowany nad samą Motławą,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na wysokim parterze w 4-piętrowym budynku na osiedlu Metalowców w Jaworze. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł102,40 m² 6 435,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części Białegostoku na popularnym osiedlu Nowe Miasto przy ul. Pogodnej. Lokal znajduje się na 4. i 5. piętrze w solidnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 100 zł64,20 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,2 m2, wykończone pod klucz znajdujące się w inwestycji Klonova Park w Olecku w sercu Mazur Garbatych - jest to oferta.

Szczegóły ogłoszenia

752 800 zł31,60 m² 23 823 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne w sercu Krakowa przy ul. Starowiślnej w prestiżowej dzielnicy Kazimierz, stare Miasto. Lokal o powierzchni 31,6 m z dodatkową antresolą ok. 9.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł35 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam do sprzedaży kawalerkę mieszczącą się w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Rolniczego. Ze względu na świetną lokalizację oraz bliskość komunikacji miejskiej lokal może.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł51,60 m² 6 782,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w miejscowości Gdańsk stolicy województwa pomorskiego, w dzielnicy Orunia przy ul. Sandomierskiej. Dzielnica położona jest w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł37,90 m² 9 234,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w Toruniu, ul. Rydygiera dzielnica Rubinkowo I Ta nieruchomość została zaprojektowana tak, aby.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł53 m² 20 566,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Klimatyczne mieszkanie położone w pobliżu Rynku Głównego i Galerii Krakowskiej english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje na sprzedaż komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł94,47 m² 3 175,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Dwa mieszkania w cenie jednego w kamienicy. Lokal mieszkalny o powierzchni 51,23 m2 do zrobienia według własnej aranżacji. Rozmieszczono: - 3 pokoje - kuchnia - łazienka - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł69 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Trzypokojowe, słoneczne i ustawne mieszkanie o pow. 69 m2 w osiedlu zamkniętym i strzeżonym na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie usytuowane na szóstym piętrze dziesięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł41 m² 21 097,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Stalowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2002 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 568 zł43,74 m² 22 623,87 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny budynek apartamentowy integruje funkcje mieszkalne i usługowe, a całość dopełniają najwyższej jakości, wyjątkowe części wspólne dedykowane mieszkańcom. Ta inwestycja to.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł46,70 m² 6 402,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w centrum Sieradza, na spokojnym osiedlu przy ulicy Józefa Piłsudskiego 13. Mieszkanie znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Szukasz wygody dla siebie czy dla swojego Najemcy? Jest tu wszystko czego potrzeba młodym ludziom. Z przyjemnością przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości zapraszamy! Umeblowanie w cenie! (z wyłączeniem rzeczy osobistych oraz części sprzętów agd/rtv). Lokalizacja: toruń, jar, osiedle Smart, ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł58,36 m² 10 263,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem. Funkcjonalny układ pomieszczeń, przytulna przestrzeń oraz możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu tworzą idealne miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Jeśli zależy Ci na mieszkaniu z sensownym układem i dwustronnym doświetleniem, ta oferta w Świdniku przy ul. Kopernika jest warta obejrzenia. 46 m na 2. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 716 zł52,60 m² 9 063,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł63,50 m² 5 811,02 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w spokojnej i zielonej dzielnicy Bytomia - Osiedle Ziętka (stroszek) przy ulicy ks. prym. Augusta Hlonda. CO sprzedajemy? Jasne.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł41 m² 8 024,39 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowo przytulne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe położone na jednym z najbardziej pożądanych osiedli w Lubinie - Osiedlu Polnym. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł38,90 m² 2 570,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przytulne i słoneczne mieszkanie położone w dogodnej lokalizacji pomiędzy Goleniowem, a Stargardem, tuż przy Maszewie. To idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 34,8 m z balkonem 10,9 m , położone w budynku z 2023 roku przy ul. Sztormowej 2 w Sianożętach, w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł94,91 m² 13 591,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Czy zdarzyło Ci się pomyśleć, że już nic w Poznaniu nie zachwyca? Szukasz domu, który łączy nowoczesne budownictwo z niebanalnym stylem? Miejsca, gdzie nie musisz się martwić.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł81 m² 19 506,17 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Czteropokojowy apartament na Mokotowie | 81 m2 | ostatnie piętro : Dla kogo? - Dla rodziny z dziećmi, pary prowadzącej aktywny tryb życia lub inwestora. - dla tych, którzy cenią wygodę miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 380 zł49,70 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o łącznej powierzchni 89,98 m (wraz z piwnicą o pow. 5,18 m ) Nieruchomość zlokalizowana jest w Oleśnicy przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

479 999 zł61,06 m² 7 861,10 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z balkonem zlokalizowane w Jeleniej Górze - Zabobrze III Nieruchomość położona w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł120 m² 22 083,33 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

We speak eng, pol, ua, rus Jasny i cichy apartament na pograniczu Śródmieścia i Muranowa - Osiedle Prezydenckie Apartament położony na prestiżowym Osiedlu Prezydenckim, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł53,66 m² 14 629,15 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

3 pokoje | 54 m | 5 piętro | balkon. 0% prowizji. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni niemal 54 m , położone na 5. piętrze nowoczesnej inwestycji. Dlaczego warto? Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

5 350 000 zł157,80 m² 33 903,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, pięciopokojowego apartamentu zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji Rezydencja Ksawerów , kameralnym, nowoczesnym budynku klasy premium,.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł27 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z pełnym wyposażeniem, położona na drugim piętrze w wyremontowanej kamienicy na Piaskowej Górze. Lokal składa się z przestronnego pokoju, widnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł94 m² 7 117 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przestronne mieszkanie w niskiej zabudowie | Tarnów, ul. Brandstaettera | 94 m | Bez prowizji next nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 94 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 000 zł39,46 m² 13 988,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł86,50 m² 9 005,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 86,5 m (ok. 100 m po podłogach), położone na zamkniętym i spokojnym osiedlu Nowe Miasto. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł63,50 m² 11 165,35 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Estaton prezentujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Krzyżanowskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie uczelni Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

449 999 zł66 m² 6 818,17 zł/m²

 

Piętro:1/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 3-pokojowe (możliwość zrobienia 4 pokoi) mieszkanie o powierzchni 66m2, zlokalizowane w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 109/111. Lokal znajduje się na 1 piętrze 24 piętrowego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij