dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 114 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiełły

Giżycko,warmińsko-mazurskie

400 000 zł61 m² 6 514,66 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

NA sprzedaż Mieszkanie o pow. ok. 61,4 m2 na osiedlu bloków mieszkanych ul. Jagiełły Giżycko Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z założoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nuszkiewicza

Kraków,małopolskie

799 000 zł58 m² 13 688,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Nuszkiewicza w Krakowie (dzielnica Prądnik Czerwony) Stan mieszkania: do remontu Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gwiazdowo

Gwiazdowo,wielkopolskie

570 000 zł83 m² 6 867,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Duży ogród! Oferujemy na sprzedaż przestronny dwukondygnacyjny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 83,01 m . Mieszkanie usytuowane jest w nowoczesnej inwestycji, która znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Katowice

Katowice,śląskie

672 142 zł53 m² 12 653,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Brak podatku pcc. Zakup bezprowizyjny. Szanowni Państwo, chciałbym przedstawić ofertę mieszkań w fenomenalnej lokalizacji, nieopodal centrum miasta. Cicha dzielnica z dobrą infrastrukturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 000 zł48 m² 6 491,60 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na os. Bartodzieje w Bydgoszczy - 47,6 m2 *** Oferta dostępna tylko w Forma Nieruchomości *** Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białogardzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 000 zł42 m² 6 990,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w cichej okolicy, w dzielnicy Wyżyny. Cena ofertowa: 295.000 zł. Oferta dostępna wyłącznie w Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

559 000 zł75 m² 7 423,64 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które zapewni Ci wygodę oraz spokój po intensywnym dniu pracy? A może jesteś inwestorem szukającym atrakcyjnej nieruchomości pod wynajem? Oto oferta skrojona na miarę potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

625 000 zł43 m² 14 534,90 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania ustawne, jasne mieszkanie 2 pokojowe położone na 10 piętrze w 11 piętrowym bloku z lat 80-tych XX wieku. W budynku 2 windy co ułatwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Cytadela

Poznań,wielkopolskie

780 000 zł70 m² 11 106,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa: turkiewiczbiuro 2 wydzielone kawalerki W super cenie inwestorze przedstawiamy promocje dwupaku - podział zakłada wydzielenie dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł41 m² 16 707 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 41m2 sadyba, świetnie skomunikowane Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,3m2, usytuowane na 2 piętrze 4 piętrowego budynku z 1972 roku, zlokalizowane na warszawskim Mokotowie-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

429 999 zł50 m² 8 664,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic, a mianowicie Grabówek. Nasza propozycja będzie idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

441 945 zł26 m² 17 250 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Park Leśny Rembertów Inwestycja położona w sąsiedztwie Lasu Rembertowskiego, znanego jako zielone płuca wschodniej Warszawy, zapewnia komfortowe i spokojne warunki życia. Otoczona bujną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefki

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł35 m² 12 828,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż bardzo przytulne i komfortowe dwustronne mieszkanie o powierzchni 35 m , znajdujące się na parterze w nowoczesnym bloku, usytuowanym na niewielkim, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siemianowicka

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł58 m² 12 858,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 58.25 m w świetnej lokalizacji Wrocławia - Księże Wielkie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 549 000 zł73 m² 21 259,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu o powierzchni 72,86m2, przy ul. Dmowskiego w doskonałej lokalizacji w centrum miasta, w inwestycji "kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stare Krzeptówki

Zakopane,małopolskie

3 490 000 zł180 m² 19 388,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Luksusowa apartament W budynku ze-spa-sala kinowa tylko u nas! Oferuję do sprzedaży widokowy apartament zajmujący kondygnację pierwszą oraz drugą. Możliwość dowolnej aranżacji wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

495 850 zł42 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 - pokojowe mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 42,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Elbląg,warmińsko-mazurskie

189 000 zł39 m² 4 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Fidu Nieruchomości Kredyty prezentuje na sprzedaż: mieszkanie, 2-pokojowe, 1 piętro, ul.Lubraniecka Powróciło mieszkanie po rezerwacji z powrotem do oferty sprzedaży! Obecnie w nowej niższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Złotno

Łódź,łódzkie

679 965 zł72 m² 9 510 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkasz w cichej okolicy, ale blisko jest do centrum , obok park gdzie naładujesz się dobrą energią i najważniejsze kawę poranną możesz wypić w swoim ogródku. Atuty Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolejowa

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

429 000 zł98 m² 4 371,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy - Szczawno-Zdrój (ul. Kolejowa). Lokal o łącznej powierzchni 98,13m 2 składa się z: 4 pokoi, kuchni (z oknem), łazienki z wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

129 000 zł50 m² 2 580 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy wolnostojącej w Boguszowie Gorcach, w dzielnicy Stary Lesieniec. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze. W kamienicy 6 tylko 6 lokali mieszkalnych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł42 m² 21 312 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

.Stary Górny Mokotów! Tadeusza Boja-Żeleńskiego! Skwer Mieczysława Fogga za oknami! Kamienica 1946r! Wejście do budynku ogrodzone! Prezentujemy piękne mieszkanie 2-pokojowe 42,23m2. Usytuowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

920 000 zł76 m² 12 177,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

920 000 zł | sprzedaż | 75,5 m2 | 3 pokoje | płd. Piaseczno Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,55 m2, usytuowane na drugim piętrze budynku w Piasecznie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Królewska

Racibórz,śląskie

336 150 zł45 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja przy ul. Królewskiej położona jest w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Raciborzu. Bliskość centrum miasta zapewnia łatwy dostęp do szerokiej gamy usług,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rymanowska

Wałbrzych,dolnośląskie

235 000 zł60 m² 3 890,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Nowe Miasto przy ul. Rymanowskiej. Nieruchomość składa się z salonu, dużej kuchni, sypialni, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Ofiar Oświęcimia

Szczecin,zachodniopomorskie

350 000 zł26 m² 13 565,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasna kawalerka o powierzchni 25,8 m z balkonem francuskim i ciekawym widokiem, położona w zielonej części Szczecina na osiedlu Bolinko. Mieszkanie znajduje się na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fasolowa

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł44 m² 17 022,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy 44-metrowe mieszkanie na Starych Włochach, 2 pokoje z klimatyzacją, obszerny balkon, 5. piętro w kameralnym apartamentowcu. : dla kogo? Idealne dla osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolnobrzeska

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł96 m² 7 489,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! połowa domu Z dużym ogrodem! klucze W biurze! Gorąco polecam połowę domu położoną we Wrocławiu przy ul. Dolnobrzeskiej. Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi, - kuchni, - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

581 690 zł62 m² 9 368 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku III kwartał 2025 teraz jest promocja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

390 800 zł45 m² 8 684,44 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

699 000 zł50 m² 14 092,70 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Nieruchomość Oferuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,60 m2 na ul. Aleja Pokoju / Sądowa Lokal usytuowany jest na 3-pietrze jedenastopiętrowego budynku z lat 60 z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lidzbark

Lidzbark,warmińsko-mazurskie

159 000 zł28 m² 5 642,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 28,18 m2 składające się pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby, łazienki i przedpokoju. Lokal znajduje się na 3 piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

560 000 zł65 m² 8 655,33 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartement W stanie deweloperskim W regal parku! Cena: 560000 zł Powierzchnia: 64,7 m2 3 pokoje XII Piętro Dwa tarasy Piękny widok nieruchomość premium Jeśli szukasz apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

468 000 zł49 m² 9 496,75 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Komfortowe, nowe mieszkanie W regal parku! cena: 468 000 zł powierzchnia: 49, 28 m2 2 pokoje I piętro taras czynsz 675 zł Polecamy Państwu komfortowe mieszkanie w Regal Parku znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poznańska

Kostrzyn,wielkopolskie

349 000 zł45 m² 7 807,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc 3 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem bez prowizji I pcc Obsługa: w sprzedaży cała inwestycja (mieszkania 2 i 3 pokoje, szeregowce).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

530 000 zł49 m² 10 798,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 49.08 m , zlokalizowane w Rzeszowie, przy ulicy Kwiatkowskiego. Do mieszkania przynależy piękny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starej Baśni

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł48 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, usytuowane na parterze w niskim bloku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Starej Baśni. Budynek z 1980 roku, bez windy. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tarasowa

Lublin,lubelskie

615 000 zł56 m² 10 982,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przestronne i jasne mieszkanie w dzielnicy Sławin na osiedlu Botanik, wykończone z wysokiej jakości materiałów. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze (poziom 1 piętra). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

385 000 zł49 m² 7 844,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle na obrzeżach Tczewa, blisko autostrady i obwodnicy Trójmiasta! planowany odbiór na 1 kw. 2025 istnieje możliwość wykończenia pod klucz 0% prowizji brak podatku pcc 2% zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

320 000 zł64 m² 4 997,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Nowa cena! polecam serdecznie poddasze na niskim II piętrze budynku Z cegły - centrum, politechnika. Możliwość parkowania na podwórzu. Mieszkanie świeżo po remoncie, adaptacji. Ma skosy - okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

630 000 zł60 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze 3 piętrowego budynku z 2012 roku. - mnóstwo zieleni - 3 duże balkony - garaż podziemny - klimatyzacja -.