dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 135 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Tadeusza Kościuszki

Łaziska Górne,śląskie

179 900 zł60 m² 2 998,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Łaziska Górne. Bez prowizji dla kupującego! Super lokalizacja, mieszkanie położone w zielonej części oś. Kościuszki w Łaziskach. Lokal mieszkalny o powierzchni 60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

265 635 zł45 m² 5 886 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

*** Nowa Inwestycja w Milanówku *** Sprzedaż mieszkań w stanie developerskim, doskonała lokalizacja, idealne również jako inwestycja pod wynajem. Na terenie osiedla znajduje się: - 27 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mehoffera

Warszawa,mazowieckie

274 640 zł39 m² 6 999 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Tylko teraz 6.999zł./mkw Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe, z tarasem, w nowo powstającej inwestycji na Tarchominie. Przytulna, zielona okolica. W tej ofercie otrzymasz połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Opole,opolskie

325 000 zł65 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania mieszczącego się na VII piętrze jednego z bloków przy ulicy Bytnara Rudego. Jego powierzchnia to ok 65 m2, składa się ono z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kępa Zawadowska

Warszawa,mazowieckie

890 744 zł97 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Oferuję gotowe 4-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu w cichej i zielonej okolicy, zaledwie 10 minut od Parku Łazienkowskiego. Mieszkanie znajduje się w gotowej inwestycji, od razu po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Niekłonice

Niekłonice,zachodniopomorskie

319 000 zł75 m² 4 280,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Bez prowizji, bez podatku pcc, bez dodatkowych opłat! nowe lokale mieszkalne W zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu W niekłonicach pod koszalinem! Zaledwie trzy kilometry od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

235 000 zł58 m² 4 043,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Twoje M pragnie zaprezentować nową ofertę sprzedaży 3- pokojowego, rozkładowego mieszkania dla rodziny bez piecyka gazowego z jasną kuchnią i dużym balkonem Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Dębowe Tarasy

Katowice,śląskie

515 000 zł70 m² 7 357,14 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| lokalizacja: katowice, dębowe Tarasy, osiedle z ochroną i monitoringiem przez 24h, w sąsiedztwie centrum handlowe Silesia City Center, klub fitness, kino, tesco. Ok. 5 minut pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł66 m² 3 015,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe na Podzamczu. Oferuję do sprzedania mieszkanie o powierzchni 66 m 2 w Wałbrzychu na Podzamczu. Składa się z trzech z 3 pokoi, kuchni, łazienki, w-c oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowosądecka

Rzeszów,podkarpackie

388 000 zł62 m² 6 217,95 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuje Państwu do sprzedaży trzypokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 62,4 m2. Mieszkanie jest usytuowane na 3. piętrze budynku wielorodzinnego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Zdrój

Wałbrzych,dolnośląskie

120 000 zł73 m² 1 643,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie na Starym Zdroju. 2 pokoje, kuchnia, łazienka osobno z wc, przedpokój. Ogrzewanie co węglowe (nowy piec). do mieszkania przynależą 2 piwnice i strych. budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

224 000 zł36 m² 6 198,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Parametry mieszkania: 2 pokoje na parterze z ogródkiem mieszkanie z ekspozycją okien na zachód mieszkanie w trzypiętrowym budynku z windami cichobieżnymi oraz halą garażową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

323 031 zł38 m² 8 530 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania? Wierzę, że właśnie je znalazłeś! Prezentuję inwestycję na zielonym Tarchominie, z dobrą komunikacją i atrakcyjnymi cenami. Mieszkanie może być twoje już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

452 000 zł108 m² 4 185,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Segment w Kobyłce 7 min spacerem od stacji km System płatności 10%-90% Termin odbioru marzec 2019 Inwestycja budynków w zabudowie szeregowej w Kobyłce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

400 000 zł67 m² 5 970,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Trzypokojowe mieszkanie w kamienicy, zlokalizowane blisko centrum miasta. Wnętrza gustownie zaaranżowane, wykończone materiałami dobrej jakości. Mieszkanie składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

295 000 zł46 m² 6 360,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe w Kiełczowie z ogródkiem na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie o powierzchni 46,38 mkw położone jest na parterze w 3-piętrowym bloku z 2014r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barbary

Gdańsk,pomorskie

609 000 zł67 m² 9 069,25 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 67,15 m2, położone na I piętrze, podzielone przez dewelopera na 2 niezależne mieszkania ze wspólnym korytarzem, idealne na cele inwestycyjne. Nieruchomość położona w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

457 000 zł66 m² 6 924,24 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba do kontaktu; ewa kaim gliniana ok. / inwestycja / blisko centrum Mieszkanie na trzecim piętrze, o powierzchni 65,96 mkw. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

172 100 zł32 m² 5 297,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Rynek pierwotny Atrakcyjne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 32,49 m 2 , usytuowane na parterze w kameralnym trzy piętrowym apartamentowcu na ulicy Klonowej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Sielec

Sosnowiec,śląskie

295 000 zł73 m² 4 041,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Idealne dla rodziny, zadbane do wprowadzenia! mieszkanie na 1 piętrze Z balkonem W niskiej zabudowie! 73 m 2 , 4-pokoje, 1 piętro, spółdzielcze-własnościowe z ksiegą wieczystą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Zamysłów

Rybnik,śląskie

174 840 zł37 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży nowoczesne apartamenty zlokalizowane na kameralnym osiedlu w dzielnicy Zamysłów/ Niedobczyce. Osiedle jest już zamieszkałe, aktualnie rusza ostatni etap budowy czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaskowa

Kraków,małopolskie

441 486 zł65 m² 6 790 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

0% prowizji, brak podatku pcc. Przedstawiam Państwu kameralną inwestycję mieszkaniową. Dogodna lokalizacja gwarantuje zarówno bliskość do głównych arterii komunikacyjnych, szkół oraz Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rozdroże

Kraków,małopolskie

649 000 zł81 m² 8 051,11 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

O % prowizji od kupującego. Brak podatku pcc. Zapraszam do zapoznania się z ofertą prestiżowej inwestycji - w ofercie posiadam wszystkie dostępne apartamenty. Przedstawiam nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zaborowska

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł63 m² 7 126,98 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Jeśli szukasz mieszkania w nowym budownictwie, które jest dostępne od zaraz to idealnie trafiłeś! metraż: 63,5m2 + bakon Cena: 449.000 zł Adres: Warszawa ul. Zaborowska 3 (bemowo) kupujący jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Igańska

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł83 m² 8 273,38 zł/m²

 

Piętro:2/19

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Duże mieszkanie (4 pokoje z kuchnią, osobna łazienka i wc) o ciekawym rozkładzie (okna na dwie strony bloku) na atrakcyjnym osiedlu blisko Ronda Wiatraczna. Duży balkon, odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Goleszan

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł102 m² 4 412 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania wyjątkowy apartament o pow 92m2, (po podłodze około 102m) na Krzykach, blisko Ikei i centrum Bielany. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze dwukondygnacyjnego budynku, dwupoziomowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

274 000 zł36 m² 7 585,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja : Dynamicznie rozwijająca się dzielnica Gdańska, doskonale skomunikowana z całym Trójmiastem zarówno poprzez komunikację miejską jak i infrastrukturę drogową ( szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeleńskiego

Kraków,małopolskie

316 129 zł44 m² 7 149 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

0% prowizji, brak podatku pcc. Posiadam w ofercie wszystkie dostępne mieszkania w tej inwestycji o pow.od 44m2 do 98m2 z ogródkami i/lub balkonami. Przedstawiam Państwu nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

401 550 zł27 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:9/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Bliska Wola Tower - to ostatni etap budowy osiedla Bliska Wola. Ciekawy architektonicznie budynek dk będzie zlokalizowany wzdłuż ul.Kasprzaka oraz Al. Prymasa Tysiąclecia. Budynek będzie miał 27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Wzgórzach

Kraków,małopolskie

264 000 zł44 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Bardzo ustawne dwupokojowe mieszkanie na parterze w ośmiopiętrowym bloku. Mieszkanie do remontu lub odświeżenia - w zależności od potrzeb. Balkon jest zabudowany. Blisko komunikacja, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Organizacji Wolność i Niezawisłość

Łódź,łódzkie

350 000 zł58 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

58-metrowe mieszkanie w prestiżowym budynku na bałutachgłówne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica prestiżowy budyneknieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Kościuszki

Łódź,łódzkie

430 000 zł86 m² 5 016,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

85-metrowe, trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta w kamienicygłówne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Retkinia

Łódź,łódzkie

285 000 zł69 m² 4 104,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Doskonała inwestycja, możliwość wynajmu na pokoje lub do podziału na dwie kawalerkigłówne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica bez wykończeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

89 000 zł34 m² 2 617,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na ulicy Ślaskiej w niskim bloku. Piętro 2, duża kuchnia, okna pcv. Centrum miasta, blisko sklepy,szkoła, przedszkole, przystanek autobusowy. Mieszkanie wolne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, al. Chryzantem

Łódź,łódzkie

175 000 zł27 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Możliwość zamieszkanie przez osobę niepełnosprawną - 1 piętro z windągłówne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Łódź,łódzkie

330 000 zł65 m² 5 064,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

W pełni rozkładowe mieszkanie pod inwestycje - najem!główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolicanieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bojowników Getta Warszawskiego

Łódź,łódzkie

205 000 zł45 m² 4 575,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie idealnie nadające się pod inwestycjęgłówne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeńnieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lipowa

Łódź,łódzkie

455 000 zł132 m² 3 460,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Stylowy apartament o łącznej powierzchni 123 m. kw. w śródmieściu/polesiu.Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lęborska

Łódź,łódzkie

372 000 zł80 m² 4 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na cichym, kameralnym i ogrodzonym osiedlu z placem zabaw oraz boiskiem!główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal bliskość szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skośna

Kraków,małopolskie

302 412 zł38 m² 7 975 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

0%prowizji, brak podatku pcc. Posiadam w ofercie wszystkie dostępne mieszkania w tej inwestycji o pow. od 37m2 do 66m2. Przedstawiam kameralną inwestycję - łącznie będzie wybudowanych 118.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jordana

Legnica,dolnośląskie

219 000 zł87 m² 2 506,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Do sprzedaży mieszkanie położone przy ulicy Jordana blisko parku. Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze trzypiętrowego budynku, ma powierzchnię 87,39 m2 i składa się z Pokój dzienny -.