dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

199 900 zł41 m² 4 879,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

= rezerwacja = Na sprzedaż oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na wałbrzyskiej dzielnicy Sobięcin, przy ulicy Karkonoskiej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,97 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

628 000 zł68 m² 9 289,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,6 m2 w Szczecinie w dzielnicy Krzekowo-Bezrzecze, położone na kameralnym osiedlu 7 budynków 6-rodzinnych z 2000 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łowiecka

Piła,wielkopolskie

349 000 zł67 m² 5 240,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Szanowni Państwo, prezentuję Państwu słoneczne 2 pokojowe mieszkanie na os. Zamoście w Pile o powierzchni 66,60m2. Mieszkanie posiada osobną kuchnię. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 400 zł27 m² 22 118,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzepichy

Warszawa,mazowieckie

817 300 zł60 m² 13 719 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Odkryj nową inwestycję na Targówku - dzielnicy, która łączy w sobie bogatą historię, zieleń i nowoczesną infrastrukturę z wygodną komunikacją miejską! - Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budowlanych

Głogów,dolnośląskie

299 000 zł51 m² 5 839,84 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**wyjątkowe, jasne mieszkanie przy ul. Budowlanych 20a 51,20 m pełne możliwości i komfortu** Przedstawiam Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 51,20 m , usytuowane na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

209 000 zł33 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2-pokojowe na parterze w idealnej lokalizacji na osiedlu Piastowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rogoźno,wielkopolskie

310 000 zł79 m² 3 944,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę mieszkania o powierzchni 78,60 m , zlokalizowanego na trzecim piętrze w centrum Rogoźna, przy ulicy Kościuszki. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł48 m² 13 427 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48.41m2, usytuowane na pierwszym piętrze w 3- piętrowym kameralnym budynku. Mieszkanie jest jasne, przestronne i świetnie sprawdzi się na własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

215 000 zł55 m² 3 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty : prestige Nieruchomości oferta tylko W prestige nieruchomości! Oferujemy Państwu możliwość przejęcia na podstawie umowy cesji partycypacji dwupokojowego mieszkania tbs.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Spółdzielcze

Kraków,małopolskie

645 000 zł52 m² 12 403,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaproponować wyjątkową ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 52m2, na osiedlu spółdzielczym, w dzielnicy Bieńczyce. Rozkład mieszkania: - przestronny, jasny salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wawelberga

Warszawa,mazowieckie

527 000 zł29 m² 17 986,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,3m2, usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1950 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Hipolita Wawelberga. Budynek z cegły, wyremontowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Santocka

Szczecin,zachodniopomorskie

579 000 zł59 m² 9 747,47 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Spółdzielcze własnościowe z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (59,4 m2) z balkonem (ok. 3 m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoffmanowej

Przemyśl,podkarpackie

339 900 zł50 m² 6 798 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, ul. Hoffmanowej, boczna Krasińskiego 2 piętro, o powierzchni 50 m2 składające się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki z toaletą przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł68 m² 10 340,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja! oferta dostępa tylko W ossa-nieruchomości! mieszkanie 67,7M2 | komórka lokatorska 4,2M2 | miejsce postojowe - w cenie! Przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolbego

Rzeszów,podkarpackie

580 000 zł46 m² 12 522 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie: 2 pokojowe mieszkanie w dobrym standardzie i gotowe do zamieszkania! Północna część Rzeszowa ul. M. Kolbego. Biuro nieruchomości dk Brokers ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

553 358 zł70 m² 7 938 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 69,71 m w Rumii. Planowany odbiór mieszkania w IV kwartale 2024 roku. Inwestycja powstaje w spokojnej okolicy, która zapewnia odpoczynek od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

533 400 zł42 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bez podatku pcc! Warszawa Białołęka, ul. Kąty Grodziskie 42 m2 | 2 pokoje z aneksem kuchennym | 1 piętro | balkon 4,4 m2 | miejsce parkingowe w garażu podziemnym + 20 tys. | stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saperów

Wrocław,dolnośląskie

668 999 zł51 m² 13 117,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

top!/krzyki/borek/saperów/3pok./balkon/po remoncie Toplokalizacja! Świetne pod inwestycję! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie w doskonałej prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Wejherowo,pomorskie

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49,40 m , zlokalizowane na 11. piętrze w budynku z lat 80. przy ulicy Jana Kochanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

435 421 zł40 m² 10 926 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz promocja! Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dominika

Gdynia,pomorskie

549 000 zł29 m² 18 931 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kompaktowe mieszkanie 2 pokojowe po kapitalnym remoncie Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w kapitalnej lokalizacji. Cicha, spokojna okolica z bliskim dostępem pieszym do: ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

476 322 zł52 m² 9 109 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Wolka - Cichy i rewelacyjnie skomunikowany sam środek Górnośląskiej Metropolii. Wolka, ul. Odległa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukszpanowa

Lublin,lubelskie

485 443 zł44 m² 11 149,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do zaoferowania mam mieszkanie o pow. 43,54 mkw. z prywatnym ogródkiem o pow. 58 mkw. ogrodzonym metalowymi panelami systemowymi o wysokości około 128 cm Mieszkanie znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pawłowa

Wrocław,dolnośląskie

449 700 zł20 m² 22 586,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Nowa Kawalerka Na Start Wejdź z walizkami i zamieszkaj! Gotowa Kawalerka w Bliskim Sąsiedztwie Rynku. Jeśli marzysz o nowym lokum, gotowym do wprowadzenia od razu, ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna Polana

Gdynia,pomorskie

530 560 zł41 m² 12 984,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna bliskość lasu świetna lokalizacja termin realizacji: i kwartał 2026 kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

709 274 zł49 m² 14 489,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,95m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach/ Partynice ul. Braterska i ul. Karkonoska nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Mieszkanie rozkładowe, 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

394 454 zł47 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiam Państwu inwestycję realizowaną przy ul. Dębickiej. Zaprojektowane 2 i 3 piętrowe, niskie bloki z windą o nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

210 000 zł50 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Do sprzedania mieszkanie z dużym balkonem około 50,37m w Śródmieściu w Wałbrzychu. Z przepięknymi widokami na góry. Obszar mieszkania wraz z pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

124 000 zł26 m² 4 679,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy do kapitalnego remontu w spokojnej zielonej okolicy Jedliny Zdrój. 1 pokój kuchnia wc przedpokój Ponieważ mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze budynku istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polska

Warszawa,mazowieckie

1 280 000 zł92 m² 13 989,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

I speak English, don't hesitate to contact me! Kameralna i cicha okolica, nowoczesny budynek z windą, widok z okien na zadbane podwórko z drzewami oraz duży balkon. - umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

919 947 zł98 m² 9 369,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Inwestycja trzy lipki W wymarzonym miejscu Z widokiem na góry! bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc I prowizji dla biura Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł40 m² 16 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wrocław krzyki jagodno - 2 pokoje, aneks, ogródek 70 M2, garaż, komórka serdecznie polecam I zapraszam na nierzobowiązującą prezentacje - idealne dla młodych ludzi Idealne mieszkanie dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

435 630 zł34 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją z centrum Gdańska i lotniskiem. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 149 000 zł51 m² 22 529,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m2 znajdujące się na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku z 2014 roku. Budynek znajduje się na Warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł34 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Opis: oferujemy do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie o pow. 34,1 m2 w dzielnicy Targówek, ul. Kondratowicza. Nieruchomość mieści się na parterze 10 piętrowego bloku z 1977 roku. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hynka

Gdańsk,pomorskie

1 299 000 zł67 m² 19 449 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Główne atuty: mieszkanie nowoczesne, wysoki standard wykończenia Nowoczesna inwestycja Zaspa Vvita - doskonała lokalizacja Blisko centrum Gdańska - tylko 15 minut samochodem do starego miasta Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Człuchowska

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł78 m² 19 800,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Cichy i jasny 3-pokojowy apartament o powierzchni 78,28m2 usytuowany w spokojnej i zielonej części Woli w sąsiedztwie niskiej zabudowy. Lokal z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bieżanowska

Kraków,małopolskie

270 000 zł24 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kraków, ul. Bieżanowska rynek wtórny, stan deweloperski z białymi ścianami Lokal M1 o pow. użytkowej ok 24m2 Dodatkowo płatne 30 tys zł miejsce postojowe na zamkniętym terenie wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

624 000 zł102 m² 6 137,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Tylko U nas W ofercie! Szukasz przestrzeni w samym centrum? Jednocześnie cenisz sobie ciszę i spokój kameralnej okolicy? To lokum czeka właśnie na Ciebie! Mam do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

*** Po umowie przedwstępnej *** Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m , położonego na parterze w 3-piętrowym bloku ( 1995 r.) przy ul.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij