dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

339 977 zł42 m² 8 129,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zainwestuj w unikalny apartament M34 w Zielona Residence - miejsce z potencjałem, które zadowoli najbardziej wymagających najemców. Dzięki dodatkowej przestrzeni na poddaszu, to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Gdynia,pomorskie

669 000 zł41 m² 16 317,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie w Gdyni Redłowie, świetnym miejscu zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem. Mieszkanie ciche, z pięknym widokiem z balkonu i okien. Słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

1 630 000 zł85 m² 19 068,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie przy Bonarce z miejscem parkingowym N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 85 m , zlokalizowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bałuckiego

Warszawa,mazowieckie

1 125 000 zł66 m² 16 955,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

-mieszkanie W kapitalnej lokalizacji - unikatowa nieruchomość W bardzo kameralnym miejscu przepięknie położone mieszkanie W przedwojennej kamienicy na warszawskim mokotowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 011 zł41 m² 8 978,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fort Służew

Warszawa,mazowieckie

1 397 000 zł62 m² 22 532,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować trzypokojową nieruchomość na prestiżowym osiedlu Fort Służew. Dwustronne mieszkanie o powierzchni 62 m2 zloaklizowane w najlepszej częsci osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fort Służew

Warszawa,mazowieckie

1 397 000 zł62 m² 22 532,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Świętochłowice,śląskie

179 000 zł39 m² 4 589,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 4 pietrze budynku przy ulicy Powstańców Śląskich w Świętochłowicach. Mieszkanie składa się z: *przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woźniców

Kraków,małopolskie

650 000 zł34 m² 18 840,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaproponować wyjątkową ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 34,5m2 w Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta. Rozkład mieszkania (2 pokoje, łazienka): - duży jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 900 zł89 m² 6 724,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! bydgoszcz, górzyskowo, ul. Kcyńska Dwupoziomowe mieszkanie M-4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

330 000 zł35 m² 9 303,64 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Sprzedaż bez pośredników od ręki, bez księgi wieczystej, cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

283 050 zł28 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

### oferta dostępna tylko W naszym biurze ### Polecamy do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 47 m2 na os.Złotego Wieku - dzielnica: (Mistrzejowice). Nieruchomość położona jest na 4 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł49 m² 13 260 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, przy ul. Nowowiejskiej na Śródmieściu. Lokal mieszkalny o powierzchni 49,02 mkw., znajduje się na 2 piętrze budynku wybudowanego w latach '50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chabrowa

Wrocław,dolnośląskie

478 000 zł33 m² 14 485 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie z miejscem parkingowym. Prestiżowe osiedle we Wrocławiu - Wysokiej, przy ul. Chabrowej, z ochroną. Do sprzedania obszerne, jednopokojowe mieszkanie (studio) o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

968 544 zł45 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o optymalnej, wygodnej pow. 44,84m2 z balkonem 4,19m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł42 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42 m2 usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku z l1978roku zlokalizowane w Ursusie- osiedle Niedźwiadek. Lokal składa się z: salonu - 16 m2, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

635 000 zł45 m² 14 237,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowego mieszkania położonego przy ulicy Ciepłej na osiedlu Sienkiewicza. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w bloku z 2024r. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Lipowa

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

300 000 zł69 m² 4 341,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja 100 m od Jeziora Pile - mieszkanie bezczynszowe położone W kameralnym budynku W pięknym otoczeniu- park nad jeziorem Mieszkanie o pow. 69,10 m2: - położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heila

Kraków,małopolskie

719 900 zł48 m² 14 997,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, do sprzedania, bezpośrednio, oferujemy mieszkanie o powierzchni 48 m2 przy ulicy Heila 10 w Krakowie. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym zadbanym bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 290 zł45 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeflera

Siemianowice Śląskie,śląskie

199 000 zł84 m² 2 380,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Siemianowice Śląskie ul. Szeflera 6 Powierzchnia mieszkania wynosi 83,6 m2. W skład lokalu wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. Do mieszkania przynależy dodatkowo piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Ostrołęka,mazowieckie

425 000 zł60 m² 7 458,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu z przyjemnością to urokliwe mieszkanie, położone w zadbanym budynku na cichym osiedlu. Mieszkanie zapewni komfortową przestrzeń dla całej rodziny. Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

660 000 zł30 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Do ceny należy doliczyć Vat 23 % Mieszkanie: nowoczesny apartament na osiedlu Bastion Wałowa zlokalizowanym w samym sercu Gdańska, z przepięknym widokiem na dźwigi stoczni. Bastion Wałowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł34 m² 16 789,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecam przestronną, jasną kawalerkę, zlokalizowaną przy ul. Trzebnickiej na wrocławskim Śródmieściu! Lokalizacja: trzebnicka 3 Ilość pokoi: 1 Metraż: 33,95 m2 Piętro: 2/5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filomatów Pomorskich

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł58 m² 8 569,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe, rozkładowe, mieszkanie o powierzchni 58,23 m2, usytuowane na parterze budynku położonego w bardzo atrakcyjnej części Rubinkowa I,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

349 900 zł44 m² 7 966,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ostatniego słonecznego mieszkania 2 pokojowego 43,92 m2 z własnym ogródkiem 8,99 m2. Nowo powstałe osiedle a na nim ocieplonego bloku w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kolorowe

Kraków,małopolskie

589 000 zł32 m² 18 179 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Lokalizacja: - mieszkanie zlokalizowane jest na parterze 4-piętrowym bloku z cegły. - w otoczeniu nieruchomości znajdują się m.in. liczne restauracje, kawiarnie, sklepy, szkoły, ch nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

259 000 zł48 m² 5 418,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 47,80 m2, położone na IV piętrze w bloku- os. Tęczowe! Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

499 000 zł88 m² 5 699,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 88m2 w Mysłakowicach dwupoziomowe I piętro: salon, sypialnia, łazienka, kuchnia z jadalnią, przedsionek II piętro: gabinet, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olbrachtowska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł54 m² 11 173,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę słonecznego mieszkania znajdującego się na "zielonych" Stabłowicach. Lokal znajduje się na wysokim parterze w 4 piętrowym bloku, z windą. Zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mieszka I

Poznań,wielkopolskie

423 000 zł29 m² 14 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

- - - - - - - - r E Z E R W A C J A - - - - - - - - - - sprzedam kawalerkę: -> 1 pokojowe mieszkanie, położone w Poznaniu na Winogradach, ul. Księcia Mieszka I 20 ->.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Reja

Władysławowo,pomorskie

589 224 zł67 m² 8 822,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Marzysz o miejscu nad morzem, do którego zawsze możesz wrócić, by odpocząć od codziennego zgiełku? Apartament A3 w inwestycji Baltic Nova we Władysławowie to idealna okazja, by zrealizować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pabianice,łódzkie

375 000 zł45 m² 8 278,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Twoje obecne plany i cele to powrót z pracy do swojego przytulnego, nowego i wygodnego mieszkania? Cenisz sobie dobry gust i komfort codziennego życia? Nie masz ochoty miesiącami.