dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 218 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 218 ogłoszeń

1 250 000 zł64 m² 19 531,25 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na warszawskiej Woli. Osiedle zamknięte, monitorowane. Mieszkanie składa się z: -3 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Okna wschód - zachód. Widok na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,6 m , zlokalizowane przy ulicy Śreniawitów w Warszawie. Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł48,56 m² 5 560,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie gotowe do wejścia, z dużym potencjałem z uwagi na atrakcyjną lokalizację. W bezpośrednim sąsiedztwie pełna infrastruktura. Mieszkanie o powierzchni 48,56 m2.

Szczegóły ogłoszenia

391 380 zł31,31 m² 12 500,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament o powierzchni 31,31 m znajduje się na 1 piętrze i składa się z: salonu z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 27 m2łazienki - ok 4 m2balkonu.Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

624 000 zł46,50 m² 13 419,35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż prezentujemy funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m , położone na 1. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą z 1974 roku, zlokalizowanym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł65,28 m² 9 482,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

2 230 000 zł128 m² 17 421,88 zł/m²

 

Piętro:11/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Apartament Z widokiem na miasto | mokotów | metro wilanowska 128 m nowoczesnej elegancji w Rezydencji Pod Orłem Są miejsca, które od pierwszego kroku dają poczucie, że jesteś dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł81 m² 12 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zarabie, myślenice - oferta mieszkania w zabudowie szeregowej. Zapraszam na prezentację mieszkania - domu w zabudowie szeregowej, w najbardziej prestiżowej części Myślenic,.

Szczegóły ogłoszenia

420 200 zł38,20 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,20 mkw usytuowane na II piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł65,80 m² 7 112,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szukasz miejsca, gdzie po pracy naprawdę odpoczniesz? To mieszkanie w Żołędowie daje dokładnie to ciszę, zieleń za oknem i widok na park zamiast kolejnego bloku. Do tego 1 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł63 m² 3 730,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie M-5 położone przy ulicy Zielonej. Powierzchnia ok 63 mkw. Niski, ocieplony blok, 4 piętro. 4 pokoje, kuchnia połączona z salonem, łazienka razem z wc. Typ nrd. Okna na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament o pow. 42,28 m2 znajdujący się na 1 piętrze budynku "balticus", w najlepszej lokalizacji w Międzyzdrojach przy ulicy Promenada Gwiazd. Na przestrzeń apartamentu składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Agencja nieruchomości lamato ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, komfortowe, funkcjonalne, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone w doskonale skomunikowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł51,79 m² 11 565,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje | 51,79m2 | ul. Kolbego | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 51,79 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze w niskim 4-piętrowym budynku, który został oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

327 690 zł37,23 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

"apartamenty starobrzeska" - nowa inwestycja w Brzegu mieszkania już do rezerwacji - realizacja inwestycji W trakcie. Kupujący nie płaci 2% pcc (podatek od osób fizycznych) oraz wynagrodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

284 750 zł42,50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym, rozwiniętym osiedlu w Bytomiu Odrzańskim przy ulicy Witosa. Niedaleko lasy, sklepy, przystanek autobusowy,.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł73,80 m² 9 146,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3 pokoje bezczynszowe - I piętro Lubin ul. Stanisławowska. Mieszkanie o pow. 73,8 m 2 z dużym balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym- położone na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł80,83 m² 16 070,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80,83 m , położone w samym sercu Gdyni - ul. Abrahama 59. Lokal znajduje się w klimatycznej kamienicy z 1936 roku. Budynek jest świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł61,50 m² 7 951,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Otoczenie nieruchomości: lokalizacja mieszkania to synonim życia miejskiego - idealna dla osób ceniących sobie komfort, oszczędność czasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja "apartamenty Zaciszne Ogrody" w Człuchowie to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Położona blisko jeziora i lasu, oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie po generalnym remoncie, 2 pokoje-idealne pod inwestycję! przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie Z podatku pcc Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie typu M-2 (2 pokoje).

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł48 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż piękne i nowoczesne mieszkanie usytułowane w Lublinie w dzielnicy Węglin. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w sześcio piętrowy bloku z 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł63,50 m² 11 574,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przestronne 4 pok., Tereny zielone, jezioro Strzeszyn, ul. Tadeusza Mikke 16 Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie z antresolą, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Poznania na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł49,76 m² 8 420,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu najnowszą ofertę na lokalnym rynku nieruchomości - ekskluzywne, kameralne osiedle zlokalizowane w prężnie rozwijającej się Boguchwale. To propozycja stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł25,04 m² 5 950,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Na sprzedaż umeblowane, komfortowe mieszkanie. Lokal położony jest na 1 pietrze w zadbanej kamienicy. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł51,60 m² 6 569,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 51,60 m , położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 647 zł53,88 m² 8 939,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska zlokalizowana przy ul. 6 sierpnia w Łodzi - 400m od ul. Piotrkowskiej ( częśc deptakowa ) oraz 200m od nowo budowanej stacji przesiadkowej Łódzkiego metra przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł115,90 m² 5 996,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż unikalne, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w centrum Świdnicy. Apartament 4 pokojowy z 2 łazienkami i garderobą, zaprojektowany przez architekta wnętrz, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł47 m² 17 234,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47m2, usytuowane na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy z windą przy ulicy Kraszewskiego 17. Kamienica ta, będąca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 3.36u, loggia: 7,38 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł23,39 m² 27 789,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Pokój z kuchnią 24 mkw - W sercu starego miasta Z widokiem na barbakan. Urocze, małe mieszkanie z antresolą. Doskonałe na inwestycję; pokój z wejściem na antresolę 7 mkw ,.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł49,04 m² 18 760,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,04 m , usytuowane na parterze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku z 2017 roku (z windą). Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł70 m² 8 971,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1885

Jeśli marzy Ci się wygodne mieszkanie o nowoczesnym wystroju, to oferta dla Ciebie. Potrzebujesz więcej zdjęć, zadzwoń, chętnie je wyślę. Koniecznie zobacz film i poczuj to wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł53,19 m² 11 468,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartament z imponującym tarasem 39 m | ul. Jazowa | Rzeszów Są mieszkania i są przestrzenie, w których naprawdę chce się żyć. Ta wyjątkowa nieruchomość przy ul. Jazowej.