dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

544 309 zł55 m² 9 860,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy po dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze sprzedaży. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Duży wybór gotowych mieszkań_przyjdź i zobacz na żywo :) duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

849 990 zł104 m² 8 133,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Premium/4podkowy/okazja/partynice/3pok./Ołtaszyn/balkon!/top/Wysoka Przedstawiamy Państwu na sprzedaż jasny, przestrony, rozkładowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 3-cim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boh. Warszawy

Szczecinek,zachodniopomorskie

149 000 zł80 m² 1 862,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania do kapitalnego remontu i własnej aranżacji mieszczącego się na poddaszu 3 piętrowej kamienicy w centrum Szczecinka przy ul. Boh. Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamińskiego

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł32 m² 15 791,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie wraz z dużym balkonem znajdujące się na czwartym piętrze przy ul. Kamińskiego w Warszawie. W skład mieszkania o powierzchni 31,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

342 600 zł40 m² 8 565 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cyrhla

Zakopane,małopolskie

606 670 zł32 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatni apartament na sprzedaż, zdjęcia przedstawiają jego faktyczny stan. Lokal umeblowany, wykończony, prawie gotowy. Cała inwestycja jest niemal gotowa - jesteśmy w trakcie odbiorów. Trwają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzozowa

Wysoka,dolnośląskie

429 000 zł33 m² 13 083 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Opiekun nieruchomości: telefon Wyposażone 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w budynku z 2006r. Otoczenie nieruchomości: doskonała lokalizacja dla rodzin z dziećmi oraz pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 351 350 zł100 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament gotowy/odebrany do użytkowania! Duży 3 pokojowy o pow. 100,1m2 ostatnie na najwyższym piętrze. Wyjątkowa lokalizacja -śródmieście Wrocław ul. Jedności Narodowej, panoramiczne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 999 zł36 m² 16 901,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Apartament w sercu Wrocławia 34m2 Do sprzedaży apartament w sercu rynku Ul. Szewska nad Starą Rzeźnia Apartament po kapitalnym remoncie , nowa elektryka , hydraulika Parking na posesji Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

331 537 zł43 m² 7 710,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy po dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze sprzedaży. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Duży wybór gotowych mieszkań_przyjdź i zobacz na żywo :) Rabat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

670 895 zł62 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty: 3 pokoje 61,55m2 bezpieczny zakup przestrony układ jasne wnętrza niepowtarzalna oferta dobra lokalizacja miejsce postojowe szybki dojazd do centrum Opis: pragnę Państwu przedstawić 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

599 999 zł47 m² 12 738,80 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Premium/strzegomska/2pok./toplokalizacja/balkon/garaż/LUX Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowy, przestronny, 2-pokojowy apartament mieszczący się na 6-tym piętrze 13-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł38 m² 16 289,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Westate Wola prezentuje: oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie przy ul. Kochanowskiego 6, usytuowane w 4-piętrowym bloku na Bielanach. Mieszkanie o powierzchni 38 m znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

724 990 zł89 m² 8 136,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

klucze do odbioru / 5 pokoi / ogródek skrajny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w zabudowie szeregowej. Budynek oddany do użytku - klucze do odbioru!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zelwerowicza

Lublin,lubelskie

650 000 zł67 m² 9 750,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do zaoferowania mam nowe mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w nowej inwestycji realizowanej przy ul. Zelwerowicza, dzielnica Czechów Metraż o powierzchni 66,6 m2, składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rumia,pomorskie

299 000 zł32 m² 9 343,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie I 2 pokoje | spółdzielczo-własnościowe | dobra komunikacja | rumia lokalizacja: nieruchomość położona jest w centrum Rumi. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

633 000 zł38 m² 16 441,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 38,5 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Artylerzystów

Kielce,świętokrzyskie

649 284 zł53 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska brak podatku pcc W ofercie inne mieszkania w tej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły mieszkanie nr 13 Zapraszamy do zapoznania się z prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marmurowa

Smolec,dolnośląskie

674 998 zł78 m² 8 698,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Smolec/parkingx2/balkon/komórka/okazja!/wszystko w cenie!/4pok./parking Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 2-gim piętrze 2-pętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Poznań,wielkopolskie

730 000 zł79 m² 9 229 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Polecamy na sprzedaż wyremontowane i niezwykle komfortowe w użytkowaniu mieszkanie 3-pokojowe położone na poznańskich Ratajach. Mieszkanie jest do przejęcia od początku 2025r., aczkolwiek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

425 000 zł48 m² 8 854,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wszystko nowe. 3 pokoje. 48m2. Sprzedam piękne słoneczne, przestrzenne,wyremontowane mieszkanie w miejscowości Ciechocinek, położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł33 m² 8 459,21 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż: pięknie położone mieszkanie w centrum, w niedużej odległości od Opery Nova i Wyspy Młyńskiej. Dwa pokoje, 2 piętro, winda, balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szamotuły

Szamotuły,wielkopolskie

426 166 zł56 m² 7 561,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa Inwestycja w Szamotułach - Oferta na 2024 rok! Komfortowe mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji. Oferujemy: zakup bez prowizji i podatku pcc Różnorodne metraże od 28 m do 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tysiąclecia

Poznań,wielkopolskie

445 000 zł55 m² 8 120,44 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na os. Tysiąclecie na Poznańskich Ratajach. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Egejska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł65 m² 13 830,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne mieszkanie w czteropiętrowym bloku położone w atrakcyjnej lokalizacji na Warszawskim Mokotowie. Lokalizacja: w pobliżu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grabownica Starzeńska

Grabownica Starzeńska,podkarpackie

270 000 zł51 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu wyjątkowego mieszkania, położonego w malowniczej miejscowości Grabownica Starzeńska. Jest to doskonała propozycja dla rodzin szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Osielsko,kujawsko-pomorskie

880 000 zł89 m² 9 887,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

NA sprzedaż apartament W osielsku Z przyjemnością prezentujemy państwu unikatowy apartament w Osielsku. Budynek powstał w 2015 r. m ieszkanie zasiedlone pierwszy raz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł67 m² 16 417,90 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie z widokiem na las na osiedlu Olimpia Port! Sam zaaranżuj swoją przestrzeń! Polecam na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 67 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

688 380 zł42 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty 2 poje 41,72m2 gotowe do użytkowania balkon miejsce parkingowe pod wiatą garażową willowa dzielnica Krakowa Bronowice bliskość terenów zielonych stacja ładowania pojazdów elektrycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Harfowa

Warszawa,mazowieckie

2 771 960 zł100 m² 27 656 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Luksusowy Apartament przy Parku Szczęśliwickim - Twój Azyl w Centrum Warszawy! Przedstawiamy Państwu wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 100,23 m , położony na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

389 163 zł31 m² 12 639,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

26.29m2 taras4.5m2 ogródek8.34m2 odbiór10.24 E Pokój z aneksem 21.23m2 Łazienka 3.48m2 Hol 1.57m2 Balkon 4.5m2 Ekspozycja wschodnia. Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz. Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Lublin,lubelskie

422 000 zł45 m² 9 377,78 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie o powierzchni 44,8 m2 przy ul. Wileńskiej składa się z: pokój 20 m2 pokój 12 m2 przedpokoju kuchni 6 m2 łazienki do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 350 000 zł218 m² 6 192,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1997

Przedmiotem sprzedaży jest 3 poziomowy gotowiec inwestycyjny idealnie nadający się pod kwatery pracownicze o pow. 218m2, w skład którego wchodzi: poziom 1: - pokój o pow. 25.44m2 - Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

369 000 zł49 m² 7 496,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam serdecznie duże mieszkanie dwupojowe W wysokim standardzie, zlokalizowane na parterze budynku Z cegły, okolica mastalerza, warszawskiej. Mieszkanie składa się z dwóch pokojów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Leszczawa Dolna

Leszczawa Dolna,podkarpackie

170 000 zł57 m² 2 967,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem w budynku o zabudowie szeregowej w Leszczawie Dolnej w gminie Bircza, w powiecie przemyskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potocka

Warszawa,mazowieckie

844 050 zł50 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Żoliborzu przy ul. Potockiej. Nieruchomość mieści się na 4 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowica

Kraków,małopolskie

810 000 zł63 m² 12 761,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu w kameralnym 2 piętrowym bloku. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku z 2011 roku w cichej i spokojnej okolicy Woli.