dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 192 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 192 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 359 315 zł101 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zakupu lokalu mieszkalnego w centrum Świnoujścia. Niski 3 kondygnacyjny, trzyklatkowy budynek, z windą i garażem podziemnym. Istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lecha

Otwock,mazowieckie

650 000 zł64 m² 10 077,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przedstawiamy wyjątkowo ciche, 3 pokojowe mieszkanie (każdy pokój ma wejście z korytarza) przy ul. Lecha na Os. Ługi. Gotowe do wprowadzenia! Lokal został estetycznie urządzony na potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

570 000 zł58 m² 9 878,68 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o nominalnej powierzchni 57,70 m . Dzięki minimalnym skosom, które są praktyczne do zagospodarowania i nie ograniczają użyteczności,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jesionowa

Kraków,małopolskie

1 764 875 zł101 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Okazja! Wyjątkowy, apartament w świetnej lokalizacji! Piękny, kameralny apartament, w poszukiwanej, prestiżowej lokalizacji Wola Justowska! Nowa inwestycja do odbioru! Bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

309 000 zł29 m² 10 640,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie w nowej inwestycji w Łodzi - nowoczesnej i zielonej. Bez prowizji bez podatku pcc 1 pokojowe mieszkanie położone na 8 piętrze bloku w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

411 744 zł40 m² 10 332,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Przestronne 2pokoje dodatkowo z dużym balkonem 9 m2 na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Renesansowa

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł46 m² 14 130,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie dwupokojowe własnościowe- spółdzielcze o powierzchni 46m2. Mieszkanie usytuowane w znakomitej lokalizacji Bielan - zielone osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

634 000 zł47 m² 13 489,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

** na sprzedaż - pod klucz ** Mieszkanie 2pokojowe o powierzchni 46,68m2, znajdujące się na parterze w 5piętrowym apartamentowcu w inwestycji parkowe wzgórze brak podatku pcc 2% -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

923 819 zł72 m² 12 880,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? Teraz to możliwe z harmonogramem płatności - teraz 10% i 90% przy odbiorze. To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Kielce,świętokrzyskie

839 000 zł66 m² 12 809,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie w bloku z 2025r Osiedle Nowy Stok ul, sikorskiego Lokal o powierzchni 65,5m2 w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

300 970 zł29 m² 10 425 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wendy

Gdynia,pomorskie

582 660 zł30 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa kawalerka w prestiżowej inwestycji wendy - nowoczesnym, nadmorskim kompleksie apartamentowym powstającym w samym centrum Gdyni, przy ul. T. Wendy. To doskonała propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł39 m² 19 487,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję nowoczesne mieszkanie idealne dla pary lub singla - komfort, świetna lokalizacja i bliskość natury! Szukasz wyjątkowej nieruchomości, która łączy wygodę codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Romanowska

Łódź,łódzkie

670 000 zł132 m² 5 075,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 132 mkw położone na osiedlu Zielony Romanów. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, poza delikatnym odświeżeniem nie wymaga ono jakichkolwiek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kluczewo

Kluczewo,wielkopolskie

290 000 zł48 m² 6 012,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Arciszewskiego

Poznań,wielkopolskie

379 000 zł30 m² 12 760,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Marzysz o mieszkaniu w idealnej lokalizacji ? Szukasz ciszy i spokoju? A może chcesz dobrze ulokować pieniądze? Z wielką przyjemnością mam zaszczyt zaprezentować nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

479 000 zł58 m² 8 326,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Nowoczesny apartament w Kamieniu Pomorskim Oferujemy sprzedaż Apartamentu 2 pokojowego o powierzchni 57,53 m . Przestronny apartament stworzony w nowoczesnym stylu posiada pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Poznań,wielkopolskie

668 548 zł38 m² 17 593,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Inwestycja w ścisłym centrum! Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Balzera

Zakopane,małopolskie

1 700 000 zł59 m² 28 614,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowy dwupokojowy apartament położony w Zakopanem w kompleksie hotelowym Nosalowy Dwór. Do apartamentu przynależą 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

549 000 zł47 m² 11 680,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jar | Watzenrodego | 2 Pokoje | 47 m2 Bez podatku pcc! Dotychczas nie zamieszkałe i nieużytkowane. Gotowe do wprowadzenia, bez nakładów finansowych. Biuro Nieruchomości Exhouse, pragnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czudecka

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł32 m² 13 879,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż - nowoczesna kawalerka z dużym tarasem | Rzeszów, ul. Czudecka Biuro Nieruchomości Rzeszowskie prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowej kawalerki o powierzchni 31,63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipska

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł52 m² 24 807,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Klimatyczne mieszkanie w przedwojennej, kameralnej kamienicy w sercu Starej Saskiej Kępy na ul. Lipskiej, zaledwie kilka kroków od Ronda Waszyngtona i ul. Francuskiej Bardzo duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jawor,dolnośląskie

365 000 zł54 m² 6 725,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Przedstawiamy Państwu ofertę zakupu rozkładowego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 54,27 m , usytuowanego w samym centrum miasta Jawor. Mieszkanie składa się z: - dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Zgody

Nowa Iwiczna,mazowieckie

1 290 000 zł152 m² 8 512,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Duże, pięciopokojowe mieszkanie z ogródkiem na kameralnym osiedlu. W spokojnej okolicy, bardzo dobrze skomunikowane. Lokal bezczynszowy. Zalety: + rozkładowe, 5 pokoi + ogródek 44m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radziwiłłowska

Kraków,małopolskie

1 050 000 zł56 m² 18 593,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 3. piętrze w zabytkowej zadbanej kamienicy z 1895 roku przy ul. Radziwiłłowskiej 14, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

430 000 zł34 m² 12 721,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Załączone wizualizacje prezentują przykładowe możliwości aranżacyjne wykończenia wnętrza mieszkania. Dla kupującego istnieje możliwość wykończenia lokalu zgodnie z projektem architekta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chorzów,śląskie

200 000 zł42 m² 4 750,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie na sprzedaż - Chorzów Batory, ul. Jubileuszowa 34 | 42,1 m | 2 pokoje | balkon | 4. piętro | do remontu Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosławy

Żukowo,pomorskie

695 000 zł76 m² 9 205,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,5 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Żukowie przy cichej, zamkniętej uliczce, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Racibórz,śląskie

175 000 zł48 m² 3 622,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż oferujemy klimatyczne mieszkanie w centrum z ogromnym potencjałem, położone w pięknej, zabytkowej kamienicy o niepowtarzalnym charakterze. Budynek, utrzymany w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

250 000 zł47 m² 5 508,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z garderobą | Głogów, os. Kopernik Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na spokojnym i lubianym osiedlu Kopernik w Głogowie, na parterze 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pratulińska

Warszawa,mazowieckie

598 000 zł35 m² 17 085,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 34,5 m2 i wysokości 2,59 m zlokalizowane na warszawskim Targówku ul. Pratulińska 10. Mieszkanie znajduje się na wyższym parterze trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kaszubskie

Wejherowo,pomorskie

379 000 zł56 m² 6 707,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na popularnym Osiedlu Kaszubskim w Wejherowie. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury: w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Rewa,pomorskie

635 000 zł45 m² 14 111,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż lokale inwestycyjne W inwestycji nova reva W nadmorskim kurorcie opis: do sprzedaży oferujemy lokale inwestycyjne na osiedlu Nova Reva. Lokale zostały zaprojektowane w ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

170 000 zł59 m² 2 881,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż mieszkanie do remontu w dobrej lokalizacji Podgórza. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku 2 piętrowym wielorodzinnym. Mieszkanie o powierzchni 59 m2 , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Kraków,małopolskie

955 542 zł48 m² 19 799,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opis nieruchomości: zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kompaktowego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni 48 m , zlokalizowanego na 2 piętrze nowej inwestycji w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fioletowa

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł63 m² 8 659,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe na os. Bukowym ul. Fioletowa, o powierzchni 63,40 m2, położone na 3 piętrze niskiego bloku. Lokal składa się z salonu z wyjściem na balkon, dwóch sypialni, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

533 949 zł36 m² 14 952,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną i zagwarantuj sobie cenę. Umowa rezerwacyjna- wpłata tylko 1% wartości mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Gdańsk,pomorskie

315 290 zł26 m² 11 915,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 26,46 m , usytuowany w malowniczym rejonie Siennej Grobli, u zbiegu Opływu Motławy i Martwej Wisły. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

619 000 zł69 m² 9 985,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, które łączy w sobie spokój oraz bliskość do centrum miasta. To idealne miejsce dla osób szukających przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siemiatycka

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł81 m² 10 519,80 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Najważniejsze atuty Dwustronne rozkładowe mieszkanie na Bemowie, usytuowane na wysokim parterze 82 m2. Składające się z: - salonu 20 m2 z balkonem, - widnej kuchni z jadalnią 17,8 m2, -.