dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 218 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 218 ogłoszeń

760 000 zł94,37 m² 8 053,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą! Przedstawiam Państwu lokal mieszkalny o powierzchni 94,37 m , stanowiący samodzielną, w pełni niezależną część budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 260 zł43,97 m² 9 989,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w Lublinie przy ul. Diamentowej (dzielnica Wrotków). Rynek pierwotny - mieszkanie w stanie deweloperskim w trakcie budowy. Mieszkanie M60, klatka C Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł46,60 m² 17 145,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się w czwartek 14/05/26 od godziny 14:00. Zapraszam po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Śniardwy 5 / Warszawa 3 pokoje /.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł93 m² 3 752,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura. Przy zakupie- voucher 15 % do leroy merlin ( partner sprzedażowy). DO negocjacji! Na sprzedaż dwa niezależne mieszkania o łącznej powierzchni 93 m2.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł36,33 m² 13 184,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,33 m , położone w klimatycznej kamienicy na Poznańskim Łazarzu - jednej z najmodniejszych dzielnic Poznania. Idealna propozycja zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

421 617 zł35,43 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odkryj komfort i spokój w nowoczesnym, kameralnym budynku na Wyżynach - inwestycji, w której każdy szczegół został stworzony z myślą o wygodzie mieszkańców. Dwupiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 126 563 zł79,50 m² 26 749,22 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Komfortowe apartamenty W centrum gdańska Wyjątkowy widok | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - w sercu Gdańska | Komfortowa przestrzeń ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł50,26 m² 6 744,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 50 m , położonego w atrakcyjnej części Łodzi przy ul. Radomskiej. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 486 zł40,47 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 40,47 m2 na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku na Czechowie. Opis mieszkania: -Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 18,26 m2.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł67,12 m² 9 818,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie w nowym budownictwie w Szczepanowicach przy ul. Tęczowej. Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami położone w niskim bloku z windą. To.

Szczegóły ogłoszenia

769 900 zł50,60 m² 15 215,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze, z dużą piwnicą i ogrodzonym parkingiem, znajdujące się w świetnej lokalizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł44,50 m² 6 719,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Bytomiu, po generalnym remoncie i wykończone w wysokim standardzie. Nieruchomość o powierzchni 44,5 m2 znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

317 000 zł35,29 m² 8 982,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Kawalerka o powierzchni 35,29 m w Białymstoku, centrum przy al. Piłsudskiego, 1 pokój z balkonem i widokiem z 5 piętra. Mieszkanie rozkładowe z oddzielną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie z garażem i ogrodem w Szklarskiej Porębie z niezależną częścią mieszkalną dla gości.! nowa cena! Oferuję Państwu lokal mieszkalny zlokalizowany w Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł37,25 m² 14 899,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż jednopoziomowe dwupokojowe mieszkanie 37,25m2 Mieszkanie po remoncie z kominkiem, usytuowane na parterze, może służyć również jako kancelaria, biuro, gabinet. * wysoki parter kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł58 m² 6 879,31 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Atrakcyjna lokalizacja: położenie przy ul. Płk. Stanisława Dąbka, głównej arterii komunikacyjnej w dzielnicy Na Stoku. Bliskość zieleni: sąsiedztwo parku miejskiego Kajki, idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł93,70 m² 9 060,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Dwupoziomowe mieszkanie z klimatyzacją - Krzeptów pod Wrocławiem Przedstawiam ofertę sprzedaży komfortowego, dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego w spokojnej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł32,69 m² 8 228,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Słoneczne 2 pokoje w Ustce - Twoja baza nad morzem lub pewna inwestycja! Szukasz przytulnego azylu blisko bałtyckiej plaży, który urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może celujesz.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł48 m² 7,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Apartament 48M2 + garaż + działka rekreacyjna 5arów Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym stylu 3km od Kwidzyna - Mareza ul Osiedlowa. Po całkowitym remoncie. Lokal położony na.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł45,71 m² 4 266,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1850

Oferuję do sprzedaży mieszkanie własnościowe z Księgą Wieczystą usytuowane w samym Centrum Radomia. Mieszkanie o powierzchni 45,71m2 położone jest na parterze oficyny wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł67 m² 12 671,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na sprzedaż Powierzchnia 67m2 Liczba pokoi -3 Piętro- 4/4 Czynsz -680, 00 zł - przy dwóch osobach Stan wykończenia - do zamieszkania Dostępne- od zaraz Informacje dodatkowe: -2 balkony, -.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł71,10 m² 13 206,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Dostępne tylko u nas! Mieszkanie 3 pokojowe, z osobną kuchnią z jadalnią. Znajduje się na wysokim parterze, w typowej dla tej części Wrzeszcza, niskiej kamienicy. Wokół mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 958 zł51,66 m² 10 916,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,66 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym bloku to idealna propozycja dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł66,15 m² 12 985,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym. Na sprzedaż oferujemy komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 66,15 m2, zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

889 500 zł38 m² 25 361,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Zapraszam do zakupu wyjątkowej nieruchomości położonej w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1958 roku, tuż obok Pałacu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł56,70 m² 7 742,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mdp Partners przedstawia: osiedle Lawendowe - nowoczesne mieszkania z ogródkiem lub balkonem | Wiskitki, powiat żyrardowski Szukasz funkcjonalnego mieszkania w spokojnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

5 280 000 zł160 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż apartament dla wymagających! Aż 160,11 m2 do własnej aranżacji w prestiżowej lokalizacji- ul Chłodna 48 to apartamentowiec w inwestycji Meridian położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł33,40 m² 9 880,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością oferujemy do kupienia kawalerkę o pow. 33,4 m2, która jest zlokalizowana w Śródmieściu Opola. Lokal znajduje się na 1 piętrze, w 3 piętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 487 zł49,63 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49,63 m położone na 5 piętrze prestiżowej inwestycji Piasta Park VI w krakowskich Mistrzejowicach. Kupujący nie płaci podatku.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł63 m² 7 460,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie 63 m Sochaczew Na sprzedaż rozkładowe, ustawne mieszkanie o powierzchni 63 m, położone na 3. piętrze w bloku z cegły z 1990 roku.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł36,94 m² 3 654,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Stary Zdrój, w odsuniętym od głównej drogi budynku, przy ulicy 11 Listopada.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kameralna inwestycja, która powstała na Wyspie Sobieszewskiej - niezwykłym miejscu, gdzie natura rozkwita w pełnej okazałości. Ta malownicza wyspa, położona przy ujściu Wisły do Bałtyku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł65,50 m² 9 465,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe 65,50m z tarasem w sercu Ustronia inwestycja zielony zakątek! Szukasz funkcjonalnego i komfortowego lokalu w pobliżu centrum miasta? A jednocześnie.