dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 234 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 234 ogłoszenia

825 240 zł35,88 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Apartament 2 pokojowy w budynku "fala " z 2005 roku Budynek usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie plaży i promenady gwiazd w Międzyzdrojach. Mieszkanie na 5 piętrze, przeszklony.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60,38 m² 7 452,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w centrum miasta do morza ok. 1,4 km. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60,38 m2 położone na IX piętrze w budynku z windą z lat 80 -tych z tzw. wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,16 m2 usytuowane na 14 piętrze w 14 piętrowym bloku. Nowo powstałe osiedle przy ul. Krakowskiej to.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł49,73 m² 16 991,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel.   Mieszkanie w przedwojennej kamienicy - spokój i duże możliwości - dwustronne - 2 pokoje plus oddzielna kuchnia, 49,73 mkw Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na 1. piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Strycharskiej 10 w krakowskim Podgórzu. Lokal stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

772 573 zł56,31 m² 13 720 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Budynek B1 - lokal M1.2 - balkon: 10,85 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu ) Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł83,26 m² 9 007,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ekskluzywne, dwupoziomowe mieszkanie przy Parku Miejskim - komfort i styl w Świebodzicach Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 83 m , zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 880 zł52,40 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| apartementy tworzone Z pasją bez prowizji od kupującego i bez podatku pcc promocja wiosenna 8700 zł/m2, komórka lokatorska gratis Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 113 243 zł71,55 m² 15 558,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy apartament W prestiżowej inwestycji W centrum poznania Topowa lokalizacja | Balkon | Reprezentacyjna architektura | Renomowany deweloper. Apartament znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł71,85 m² 7 515,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (salon z kuchnią oraz dwie sypialnie) o powierzchni 71,85 m2 położonego na pierwszym piętrze w 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł77,60 m² 10 051,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Szukasz mieszkania, które zapewni wygodę życia, dużo przestrzeni, prywatność i możliwość własnej aranżacji? Ta nieruchomość to doskonała propozycja dla rodzin, które chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupoziomowe - osiedle Górczyn Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni 108,62 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze w inwestycji Port Ostróda. To wyjątkowy lokal o powierzchni 44,41 m2 wykończony w najwyższym standardzie, podobnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 43,01 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica (9,2 m kw.) Liczba pokoi: 2 Piętro/l.pięter: 1/2 Rodzaj zabudowy: kamienica Balkon: NIE Okna: plastikowe Ogrzewanie: miejskie Ciepła woda: bojler.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

711 936 zł69,12 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 69,12 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 608 zł52,29 m² 11 007,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Najmniejsze 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji _przestrzeń idealna do codziennego życia Powierzchnia: 52.29 m dodatkowo OGRÓDEK 35m2 NA CHWILE RELAKSU. 0% prowizji | 0% pcc | bez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna kawalerka na Węglinie Południowym (ul. Kwarcowa), zlokalizowana w nowym budynku. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, z dbałością o detale, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

461 769 zł39,98 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kontakt i prezentacja: katarzyna Trębacz - tel.   Oferta bez prowizji! Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone w malowniczej okolicy nad Wartą. To miejsce, które zachwyci każdego.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł111,04 m² 4 134 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Zapraszam na prezentację dwóch mieszkań: gotowe do zamieszkania lub wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w centrum Tczewa oraz mieszkania obok do własnej aranżacji. 1. Mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł35 m² 8 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferowana nieruchomość to 2-pokojowe mieszkanie na ul. 1 maja w Lublinie. Oferta idealna dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł30,82 m² 25 794,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny w prestiżowej lokalizacji Bulwary Książęce. Nieruchomość o powierzchni 30,82 m położona jest na drugiej kondygnacji (budynek z windą).

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł57,86 m² 5 530,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia? Liczy się dla Ciebie przede wszystkim funkcjonalność, estetyka i wygoda.mam dla Ciebie mieszkanie idealne usytuowane na 1piętrze! Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł33,90 m² 7 522,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33,90m , zlokalizowane w najlepszej części Głogówka przy ul. Rynek. To miejsce łączy w sobie wyjątkowy spokój z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł30,90 m² 6 957,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż ciekawą, funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 30,90 m , położoną na 4 piętrze, w bloku przy ul. Sidorskiej 14 w Białej Podlaskiej. Mieszkanie, które od.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł53,94 m² 8 324,06 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone na 4 piętrze w wieżowcu przy ul. Karczówkowskiej 19, osiedle Jagiellońskie. Powierzchnia wynosi 53,94m2, w czego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie blisko centrum i komunikacji idealne dla studentów - 62,05 m | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż oferujemy przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 659 zł59,51 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy kameralny 2 piętrowy budynek mieszkalny z windą zaraz przy planowanym ogrodzie kieszonkowym o powierzchni aż 30 ar. W ogrodzie ustawione zostaną leżaki i ławki oraz huśtawki.

Szczegóły ogłoszenia

1 461 015 zł46,87 m² 31 171,64 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament na wyspie spichrzów Stan deweloperski | Ulubiona całoroczna turystyczna część Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta ***** rozkład pomieszczeń: lokal w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł70,30 m² 16 358,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańsk - w sercu Oliwa, przy ul. Derdowskiego. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł33 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! spółdzielcze 2 pokojowe, wyposażone, wolne od zaraz! możliwość zakupu przez obcokrajowców! czynsz tylko 320 zł! Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie w ładnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego zlokalizowanego na poznańskich Podolanach. Mieszkanie o powierzchni 64,58 m2 położone jest na 1 piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł44,79 m² 8 149,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w centrum Rybnika - ul. Miejska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 385 zł45,83 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł48,21 m² 4 770,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wyłącznie w biurze Kaczmarek Nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w samym centrum Jastrzębia - ul. Śląska Oferuję ciepłe i przytulne mieszkanie położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do własnej aranżacji o powierzchni 52,6 m2, położonego przy ul. Jedności Narodowej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł36 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu mieszkanie 36 m2 położone na 8 piętrze w bloku 10 - piętrowym w dzielnicy Tysiąclecie w pobliżu Parku Wodnego. Przyjdź, zobacz, zdecyduj! Lokal składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł58,50 m² 10 256,41 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Bródnie przy ulicy Michała Kleofasa Ogińskiego 28 niedaleko Parku Bródnowskiego. Mieszkanie znajduje się na na 5.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł48,70 m² 7 186,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

2-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu - ul. Lipowa, parter, gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,7 m , położone na parterze kamienicy przy ul. Lipowej -.

Szczegóły ogłoszenia

587 433 zł39,99 m² 14 689,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M0.12, ogródek z tarasem: 60,37 m, m-ce parkingowe naziemne 30 000 zł [ Pełne zestawienie oferowanych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł78,48 m² 6 103,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne Apartamenty w stanie deweloperskim- tarnowskie góry/ repty promocja wielkanocna Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 78,48 m2 usytuowane na piętrze 2-kondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

340 176 zł29,84 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47mieszkań na 5kondygnacjach o powierzchniach od 27.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij