dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 248 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 248 ogłoszeń

339 000 zł62 m² 5 467,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w Malborku, ul. Armii Krajowej. Lokal znajduje się w klimatycznej kamienicy na trzecim, ostatnim piętrze. Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł34,36 m² 17 025,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w nowej inwestycji na Prądniku Białym. Nowoczesne osiedle w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta. Od głównej ulicy oddziela je zieleniec,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 500 zł65 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Komfortowe 3-pokojowe segmenty Z ogródkiem I miejscem postojowym W cenie Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowych bezczynszowych apartamentów w atrakcyjnej cenie. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-17

1 400 000 zł73,43 m² 19 065,78 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przy tej ofercie Osoba prowadząca Rafał   Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m , położone w nowoczesnym apartamentowcu z 2018 roku ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Przestronne mieszkanie z widokiem na malowniczą okolicę o powierzchni 81 m 2 z duży balkonem i dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł116,28 m² 11 609,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowy apartament położony na piętrze, segmentu dwulokalowego, posiada 4 pokoje, powierzchnia to 116,28 mkw. Schemat pomieszczeń: i poziom salon z jadalnią i otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł42 m² 16 642,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Rezerwacja do 25 maja Przytulne, ciche dwupokojowe mieszkanie, z oddzielną i widną kuchnią znajduje się przy ul. Częstochowskiej na Starej Ochocie. Do przystanku tramwajowego Och Teatr jest 5.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł51,50 m² 16 291 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Tylko U nas! bez prowizji! centrum! gdańsk ul. Szeroka lokalizacja: mieszkanie przy ul. Szerokiej w samym sercu Gdańska - tuż obok Motławy, długiego Pobrzeża, żurawia i Kościoła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 784 zł70,88 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł20,70 m² 5 314,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Wgn Nieruchomości Kłodzko prezentuje studio - małą kawalerkę o powierzchni 20,7 m2 położoną na rynku w Radkowie u stóp Gór Stołowych, jednej z największych atrakcji Ziemi.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł52,36 m² 5 634,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze 3 pokoje po remoncie, centrum, ostatnie piętro. To mieszkanie ma wszystko, czego dziś się szuka: świetną lokalizację, gotowy standard.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

3-pokojowe mieszkanie blisko centrum, na sprzedaż Mamy coś specjalnie dla Ciebie! To przestronne wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane zaledwie kilka minut od centrum miasta doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł56,66 m² 10 324,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Polecam na sprzedaż ładne, przytulne 3-pokojowe mieszkanie położone w centrum Szczecina tuż przy Galaxy i Parku Żeromskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 364 zł69,98 m² 9 993,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 - 4 pokojowe zlokalizowane na III piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Dożynkowej. Mieszkanie o powierzchni 69,98 mkw, składa się z: -salonu z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł60,63 m² 14 349 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

.Na cichym zielonym osiedlu Ursynowa nieopodal Górze Trzech szczytów/górka Kazurka! Stacja Metra Natolin Prezentujemy rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie 60,63m2. z widną kuchnią Usytuowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł68 m² 7 338,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Agencja westate z przyjemnością oferuje Państwu 4-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Toruń Mokre. Mieszkanie znajduje się w budynku pięciokondygnacyjnym na czwartym piętrze. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł47,42 m² 9 257,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe , na IV piętrze , które znajduje się w wyremontowanej kamienicy przy ulicy Limanowskiego w Szczecinie, blisko centrum miasta o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

235 000 zł28,80 m² 8 159,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,8 m w stanie deweloperskim, położona przy ul. Wajdy w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 200 zł60,90 m² 11 087,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,90m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 2 pokóje, salon z aneksem kuchennym, łazienka, wc oraz balkon 6m2. Najważniejsze atuty inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Jasne mieszkanie 37,52 m z pięknym widokiem Czechowice-Dziedzice, ul. Mazańcowicka 41 ul. Mazańcowicka 41, czechowice-Dziedzice Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł78 m² 14 871,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Apartament 78m2, 4 pokoje, ogródek ok. 90 M2, balkon, komórka lokatorska. zamknięte osiedle przy zakupie pierwszej niercuchomości kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% Polecamy Państwu apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 340 zł46,64 m² 16 881,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferujemy Państwu mieszkanie w budowanej inwestycji przy ul. Bociana w Krakowie. Przy zakupie Z naszym doradcą nie zapłacisz prowzji. Mieszkanie: - powierzchnia użytkowa mieszkania: 46,64.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 500 zł36,05 m² 9 694,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokoje z balkonem | 2025 | winda | Górczyn Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,05 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł44,73 m² 7 042,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra, przy ulicy Długiej. Nieruchomość stanowi odrębna własność, składającą się z trzech pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Brb Nieruchomości prezentuje jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 47 m na 1-szym piętrze, zlokalizowane na zamkniętym i monitorowanym osiedlu w centrum miasta. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł36,34 m² 15 822,78 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 36,34 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji 29L przy Alei 29 Listopada Krakowie. Projekt harmonijnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł111,70 m² 11 190,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1860

Klimatyczne mieszkanie z widokiem na gdańską Starówkę Jedno z ostatnich takich mieszkań. Mieszkanie idealne pod inwestycję wynajmu na pokoje, na pracownię lub dla rodziny wielopokoleniowej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł80,03 m² 12 483 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce. Możliwość przerobienia na 4 pokoje Dokładna lokalizacja: ul. Głębocka 56a Kameralne osiedle z niską zabudową. - rok budowy: 2008 - teren.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Twoje Pośrednictwo Nieruchomości tpn przedstawia mieszkanie dla inwestora położone w dzielnicy Błeszno na dziewiątym piętrze. Mieszkanie o powierzchni 41,6m2 w skład którego wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł18 m² 9 388,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania świeżo wykończona, w pełni wyposażona kawalerka "pod klucz" - gotowa do wprowadzenia lub wynajmu. Ogrzewanie miejskie budynek ocieplony, pięknie wyremontowana klatka schodowa + winda.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł71,50 m² 12 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż piękne, jasne, dwustronne , trzypokojowe mieszkanie z oddzielną garderobą o łącznej powierzchni 71,5 m. Dodatkowym atutem mieszkania jest duży balkon oraz taras wychodzący na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 494 zł77,55 m² 14 061,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z tarasem, ogródkiem i balkonem, oferowane w stanie deweloperski, położone na 3. piętrze nowego apartamentowca w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł30,70 m² 5 537,46 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 9 piętro, wieżowiec | Głogów, ul. Morcinka. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na 9 piętrze w wieżowcu w bardzo dobrej lokalizacji ul. Morcinka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 800 zł41,59 m² 14 998,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc w cenach dewelopera Promocja do 10.05 W cenie miejsce garażowe oraz system smart home podpisz umowę deweloperską w terminie 3dni od rezerwacji -.

Szczegóły ogłoszenia

377 305 zł25,34 m² 14 889,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartament inwestycyjny lub twoje miejsce W industrialnej scenerii stoczni gdańskiej Bezpośrednio od dewelopera Bez pcc Bez prowizji *** Cena brutto Możliwość odliczenia 23% vat *** najlepsza oferta.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł73 m² 9 575,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Oferuję na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w niskim bloku na os. Batorego na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 73 m2 składają się: - salon 21,8m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 173 zł42,15 m² 20 051,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z balkonem w wyjątkowej lokalizacji. Mieszkanie w stanie deweloperskim, brak prowizji i pcc. Zakończenie inwestycji: gotowa mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł35,53 m² 8 133,97 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Chrzanów, ul. Niepodległości Oferujemy na sprzedaż wygodne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,53 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70,23 m² 9 953,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 70,23m2 w spokojnej dzielnicy Redy. Lokal jest gotowy do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł98,80 m² 6 568,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1955

Kupujący nie płaci prowizji-wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 98,8 m , położone w centrum miasta przy ul. Łaziebnej 12.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł36,98 m² 12 168,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego na nowoczesnym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu z 2022 roku w Kołobrzeg. To idealna.