dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 253 ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 515 zł59,59 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji blackwood w Krasnem Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,59 m , zlokalizowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł73,71 m² 8 126,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Top oferta! Niesamowite duże mieszkanie tylko u mnie. Bez prowizji, bez podatku pcc- zakup bezpośrednio od dewelopera. Opiekun oferty: małgorzata łabisz   Chcesz korzystać z uroków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy w dzielnicy Tarninów przy ul. Jaworzyńskiej na drugim piętrze. Budynek po termomodernizacji, zadbana klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł78,26 m² 7 283,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Już dzisiaj umów się na prezentację! Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny w stanie do wykończenia, wybudowany w technologii tradycyjnej według indywidualnego projektu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 060 zł49,40 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najważniejsze informacje dotyczące nieruchomości: 3-pokojowe mieszkanie w budynku mieszkalnym jednorodzinnym, dwulokalowym w zabudowie wolnostojącej, w Inwestycji Osiedle przy Proszowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł72 m² 6 597,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Topowa lokalizacja W centrum aleje sułkowskiego Słoneczne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 oraz pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 4 m2. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

261 000 zł31,48 m² 8 290,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna oferta - mieszkanie 2 pokojowe w nowowybudowanym budynku na Os. Pyrzyckim, ul. Żybułtowskiej, stargard. Lokal o powierzchni 31,4 m2 położony na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

697 990 zł40 m² 17 450 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Uwaga! nowa cena! Fajna oferta czeka na nowych Właścicieli ceniących Mokotów za świetną lokalizację! Mieszkanie w tej lokalizacji to prawdziwy skarb, zwłaszcza gdy ma 2 oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł68,45 m² 12 125,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie nadaje się dla pary, dla rodziny z dzieckiem, pod inwestycję (wynajem). Budynek wzniesiony w latach 30 ubiegłego wieku. Po wojnie wyremontowany. Budynek położony w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł48,80 m² 34 815,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem w prestiżowej inwestycji Nowe Kolibki od renomowanego dewelopera Invest Komfort jednej z najbardziej cenionych marek premium w Trójmieście.

Szczegóły ogłoszenia

368 360 zł64,14 m² 5 743,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przytulne i funkcjonalne 3 pokoje z loggią - Zduńska Wola, ul. Sieradzka Szukasz mieszkania, które od razu daje poczucie domu , a jednocześnie pozwala wprowadzić własny styl? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł71 m² 8 943,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowe mieszkanie o pow. ok 71 metrów zlokalizowane w centrum miasta z miejscem parkingowy na terenie ogrodzonym (osiedle Leśne - Bielawy) Komfortowe Mieszkanie po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

1 285 000 zł80,60 m² 15 942,93 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 80,6 m , położone na 12. piętrze nowoczesnego apartamentowca Innova III z 2019 roku przy ul. Jesionowej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł58,28 m² 10 209,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność! makler nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,28 m , położone na zamkniętym osiedlu Cudne Chmielniki.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł135,86 m² 7 353,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 135,86 m2 znajdująca się przy ul. Fryderyka Chopina w samym centrum Katowic. 1 piętro wyremontowanej kamienicy w Śródmieściu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 729 000 zł120 m² 22 741,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Luksusowy Apartament - Szafarnia Waterfront, gdańsk nad Motławą Wyjątkowa oferta dla osób ceniących prestiż, komfort i niepowtarzalny klimat Gdańska. Apartament w inwestycji Szafarnia.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł45 m² 12 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m z dwoma niezależnymi pokojami to bardzo praktyczny układ zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem. Oddzielna kuchnia pozwala wygodnie.

Szczegóły ogłoszenia

271 700 zł74,60 m² 3 642,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 74,60 m , zlokalizowane przy ul. Fredry, w zmodernizowanej kamienicy w Wałbrzychu. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 479 000 zł76,81 m² 19 255,31 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe, nowe mieszkanie 3-pokojowe - Perłowa Dolina, bydgoszcz Powierzchnia 73,93 m Lokalizacja Perłowa Dolina, bydgoszcz Piętro piąte (winda) Trzy pokoje. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania apartament na osiedlu deweloperskim "osiedle Wzgórze Hugona" Układ mieszkania: - 2 osobne sypialnie - Salon z aneksem kuchennym przestronny i dobrze doświetlony - Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

286 000 zł70 m² 4 085,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m - ok. 6 km od Chojnowa Rozkład mieszkania : duży , ustawny salonu oddzielna kuchni dwie sypialni łazienka osobna toaleta Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w stanie developerskim, bardzo ustawny rozkład, mieszkanie słoneczne, narożne. czynsz: na poziomie 11-12zł/m2 możliwość wykończenia mieszkania pod klucz. garaż od 50tys, są też.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

312 498 zł32,15 m² 9 720 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prezentujemy Państwu mieszkania w stanie deweloperskim, w wyjątkowej inwestycji w Nowym Sączu - odbiór w IV kwartale 2027 roku Bez podatku pcc/ bez dodatkowych kosztów/ Prowizja 0%.

Szczegóły ogłoszenia

494 200 zł35,30 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem, położone na parterze nowoczesnego budynku z 2018 roku, na zamkniętym osiedlu "na Fali" w Pogórzu, tuż obok Gdyni Obłuża. Lokal wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł45,30 m² 20 949,23 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe do wejścia mieszkanie na nowym osiedlu w samym centrum miasta! Opiekun oferty: natalia Sobczyńska tel.   Pięknie wykończone, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas - oferta na wyłączność wymarzone miejsce do życia miejsce postojowe W garażu podziemnym premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość, która spełni.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł42,58 m² 10 310 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

####kontakt agata mrożek   #### nieruchomość ze względu na lokalizację I infrastrukturę, a także rewelacyjną komunikację W każdą stronę miasta jest idealną inwestycją pod.

Szczegóły ogłoszenia

497 673 zł50,27 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Starorudzka 71 to kameralna inwestycja, obejmująca tylko 11 przestronnych mieszkań, rozlokowanych na trzech kondygnacjach nowoczesnego, ale jednocześnie bardzo eleganckiego budynku. Do wyboru pozostają 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł89 m² 11 797,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Horyzont Nowosolnej: twój Gotowy Azyl Otwierasz szeroko drzwi i czujesz chłodny powiew poranka płynący prosto z Twojego prywatnego ogrodu. Słońce leniwie zagląda do salonu, obiecując dzień.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł78 m² 4 346,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Ofert na wyłączność. Na sprzedaż przytulne mieszkanie w górnej części Sobięcina o powierzchni 78 m2 wraz z dwoma piwnicami 26m2 oraz strych i pomieszczenie na półpiętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł50,40 m² 27 757,94 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mamy przyjemność zaprezentować apartament na sprzedaż zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Belvedere Residence przy ul. Sułkowickiej w Warszawie. Lokalizacja Belvedere Residence to.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52,02 m² 11 514,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52,02 m2 przy ulicy Podchorążych na zamkniętym osiedlu. Lokalizacja Złotno to idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Ekskluzywne, w pełni wykończone mieszkanie dwupoziomowe | Przyjazna Park, niepołomice Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł51,01 m² 7 586,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie ul Zdrojowa Duszniki-Zdrój z małym ogródkiem Polecamy Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w przy ul. Zdrojowej nr 4 w Dusznikach-Zdroju. Dawne sanatorium Dr. Schoena.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł49,50 m² 7 050,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie zaledwie 15 minut jazdy od Pobierowa. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł49 m² 9 897,96 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

R e Z E R W A C J A - Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,0 m z piwnicą, położone na spokojnym i doskonale skomunikowanym Osiedlu Winiary. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł55,52 m² 8 465,42 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie O powierzchni 55,52m2 - jaworzno - łubowiec - ul. Górników Z danuty 37 Do sprzedania mieszkanie po remoncie z pełnym wyposażeniem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

238 770 zł53,06 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Nowoczesne, klimatyzowane mieszkanie o wysokim standardzie, po całkowitym remoncie w Bytomiu Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 46,74 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł26 m² 23 653,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Inwestycyjny majstersztyk - wysoka (ponad 3metry) kawalerka Z widokiem na zieleń - stare miasto Szukasz nieruchomości, która łączy w sobie prestiżową lokalizację z absolutnym spokojem?.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł62,10 m² 10 611,92 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie z pięknym widokiem na las, położone w Gdyni Pogórze przy ul. Żeliwnej. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,10 m2 znajdujące się w Gdyni Pogórze. To bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Międzyzdrojach przy samej Promenadzie Gwiazd, pod numerem 34, w kameralnym budynku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij