dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektryczna

Lublin,lubelskie

459 000 zł50 m² 9 200,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mam dla Was mieszkanie znajdujące się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku przy ulicy Elektrycznej. Nieruchomość posiada powierzchnie 49,89 m2, w tym piwnica (1,99m )w skład której wchodzą :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

289 000 zł39 m² 7 410,26 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Jeśli szukasz mieszkania, które nie jest tylko czterema ścianami, ale pełnoprawnym bohaterem Twojej historii, to bingo! 39 m na 5. piętrze, w miejscu, gdzie parkiet wygląda lepiej niż na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

195 000 zł40 m² 4 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe, słoneczne mieszkanie w centrum Polkowic Oferujemy na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 40,50m^2, składającego się z 2 pokoi, kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Samotna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł61 m² 7 563,03 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i komfortowego mieszkania, położonego przy ul. Samotnej w Fordonie. Mieszkanie Powierzchnia użytkowa 60,69 m2, na którą składa się -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kawcza

Warszawa,mazowieckie

779 000 zł47 m² 16 574,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Ciche mieszkanie w kamienicy w urokliwej okolicy na warszawskim Grochowie. Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 46,16 m2 i wysokości 3 m w budynku z 1936 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polna

Grójec,mazowieckie

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu przestronnego mieszkania po generalnym remoncie o powierzchni 50m2 w doskonałej lokalizacji Grójca przy ulicy Polnej. Nieruchomość położona w kameralnej i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Warszawa,mazowieckie

1 349 000 zł53 m² 25 452,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Czy istnieje inwestycja, która da pewność, że jest jedyną słuszną lokatą kapitału, a jej cena nigdy nie spadnie? tak! I właśnie ją znalazłeś! Lokalizacja nie pozostawia cienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

655 000 zł55 m² 11 909,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowa oferta: trzypokojowe mieszkanie 55m na prestiżowym osiedlu Libero, nagórki Lokalizacja: osiedle Libero, nagórki, olsztyn Opis: z przyjemnością prezentuję wyjątkowe trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Kaszowniku

Toruń,kujawsko-pomorskie

370 000 zł46 m² 8 061 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Przy Kaszowniku w Toruniu, osiedle Mokre: - to trzypokojowe mieszkanie - o powierzchni 45,90 m - znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

440 000 zł44 m² 9 954,75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa atrakcyjna cena 440.000 zł. Ustroń - polecam ustawne mieszkanie o powierzchni 44,2 m2 w Centrum miasta na oś. Manhatan. Lokal znajduje się w 10-cio piętrowym bloku na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

433 335 zł41 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa realizowaną na ul. Technologicznej. Nowe osiedle powstaje w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Frycza Modrzewskiego

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

450 000 zł73 m² 6 181,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania dla swojej rodziny w atrakcyjnej lokalizacji? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Oferujemy na sprzedaż przytulne i rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jarzynowa

Tarnów,małopolskie

433 000 zł49 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w prestiżowej dzielnicy Tarnowa! Nowoczesne Apartamenty na ulicy Jarzynowej cechującej się ogromną popularnością. - 48,58 m2 powierzchni mieszkania - znakomita lokalizacja - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bytom

Bytom,śląskie

176 000 zł25 m² 6 995,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1872

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25,16m2 w pełni wyposażone i gotowe do wejścia. - salon - aneks kuchenny - łazienka z wc Kamienica po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

623 999 zł48 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko W the estate warsaw! Przedstawiamy Państwu wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie z trójstronną ekspozycją. Zlokalizowane na Grochowie zapewnia wspaniałe połączenie z każdą częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamkowa

Warszawa,mazowieckie

1 110 000 zł74 m² 14 959,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

W skrócie: targówek, ul. Zamkowa 1 Rok budynku 2012 r. Powierzchnia 74,2 m2 3 pokoje (w tym salon z aneksem kuchennym) + oddzielna garderoba/ pomieszczenie gospodarcze 1 z 3 pięter Dwie loggie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

699 000 zł47 m² 14 990,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,63m2 w nowo powstałej inwestycji przy ulicy Banacha w Krakowie ( dzielnica Prądnik Biały) Usytuowanie mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Biała Podlaska,lubelskie

405 000 zł64 m² 6 350,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż atrakcyjne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 63,8 m^2 na parterze. Nieruchomość oferuje łącznie trzy pokoje w pełnej własności, a także dużą piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

505 270 zł35 m² 13 888,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: jedno z ostatnich najmniejsze 2pok. na osiedlu! najniższe ceny tylko u w Biurze Sprzedaży. Jeśli nie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

501 480 zł56 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż nieszkani w Śródmieściu Katowic, tuż obok Galeri Katowickiej i Dworca pkp! To niezwykle atrakcyjna oferta ze względu na doskonałą lokalizację, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Łódź,łódzkie

289 900 zł34 m² 8 513,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1908

Przytulna kawalerka W zrewitalizowanej kamienicy - super oferta inwestycyjna, również do wynajmu krótkoterminowego ul. 6 sierpnia - Łódź Polesie 289.900 zł (cena obejmuje całe wyposażenie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cyrkoniowa

Lublin,lubelskie

549 000 zł43 m² 12 836,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam dla Was mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku przy ulicy Cyrkoniowej. Rozkład mieszkania: nieruchomość posiada powierzchnię 42,77 m2, w skład której wchodzą : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

679 000 zł46 m² 14 890,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykłego mieszkania w jednej z najlepszych lokalizacji w Gdańsku. To idealne miejsce dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

686 700 zł63 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego przy ul. Suchej w Łodzi. To doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

2 252 500 zł132 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartament 700 m od wrocławskiego Rynku. Szczegóły.To one tworzą klimat. Inwestycja jedyna w swoim rodzaju. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja rozkład pomieszczeń bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł55 m² 12 771,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Możliwość prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54,73 m2, usytuowane na parterze pięciopiętrowej kamienicy z 1900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Księska

Wrocław,dolnośląskie

861 498 zł68 m² 12 725,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowe 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żmigrodzka

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł52 m² 13 942,30 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam prawdziwą okazję. 3-pokojowe mieszkanie, w pełnym rozkładzie z wyposażoną kuchnią i łazienką A to wszystko na osiedlu przy Odrze z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Katowice,śląskie

419 900 zł67 m² 6 267,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie trzypokojowe w sercu Katowic przy ul.Poniatowskiego ,dzielnicy Śródmieście. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki dojazd do autostrady A4, ułatwiając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

429 867 zł53 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa realizowaną na ul. Dębickiej. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,07 m2 z tarasem 5,78 m2. Mieszkanie znajduje się w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Mielec,podkarpackie

285 000 zł36 m² 8 028,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie w Mielcu na Osiedlu Lotników, tzw. Borek, ul. Drzewieckiego, małe bloki. Mieszkanie znajduje się na parterze, ma ok 36 m2, dwa pokoje, kuchnię, korytarz, łazienkę i osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

299 000 zł46 m² 6 443,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Oferta wyłącznie w naszym biurze! Możliwość zakupu przez obcokrajowców! Rewelacyjne osiedle przy ul. Wyspiańskiego, ciche i spokojne, a zarazem z dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mehoffera

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł39 m² 15 744 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży pięknego mieszkania dwupokojowego o powierzchni 39,38 m położonego w nowoczesnej inwestycji Bliżej Gwiazd przy ulicy Mehoffera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 3 Maja

Sopot,pomorskie

2 190 000 zł73 m² 29 865 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprosić Państwa na prezentację trzy pokojowego apartamentu położonego w samym sercu Sopotu, otoczonego licznymi restauracjami i punktami usługowymi, zaledwie 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czerwieńsk,lubuskie

420 000 zł65 m² 6 499,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjatkowa nieruchomość - 1/2 domu Z ogródkiem I garażem! Własnościowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze domu w Czerwieńsku; jeden sąsiad, własna, urocza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parzęczewska

Zgierz,łódzkie

290 000 zł44 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne, ciepłe i przytulne mieszkanie o powierzchni 43,5 m , znajdujące się na II piętrze w bloku przy ul. Parzęczewskiej w Zgierzu: 2 duże pokoje w amfiladzie (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

561 878 zł42 m² 13 311,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł47 m² 13 830 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ulicy Elbląskiej na Żoliborzu. Mieszkanie ciche z balkonem, 150 metrów od przystanku tramwajowego "włościańska", 15 minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

1 224 465 zł68 m² 18 006,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kraków, zabłocie bez prowizji/bez pcc/gotowe do oddania/ lok.B02.01 Zapraszam do obejrzenia kameralnej inwestycji kilka minut spacerkiem do bulwarów nadwiślanych. Oferowane mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludwika I

Lubin,dolnośląskie

380 000 zł43 m² 8 837,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 43 m , położonego na czwartym piętrze w zadbanym czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klaudyny

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł32 m² 13 449,40 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka o powierzchni 31,60 m2 w bardzo dobrej lokalizacji, przy ul. Klaudyny 12 na Bielanach. Mieszkanie do remontu. Do mieszkania przynależy piwnica ok 1 m2. Rozkład Mieszkanie jest.