dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 146 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mikołaja Kopernika

Zabrze,śląskie

210 000 zł60 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 60 m2 na 1 piętrze (ostatnim). W cenie garaż i ogródek. Mieszkanie rozkładowe (z salonu przejście do sypialni) po remoncie, na dwie strony wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Opole,opolskie

289 812 zł49 m² 5 939,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnie z wolnych mieszkań! Mieszkanie od dewelopera dostępne od ręki! Prowizja 0% bez podatku od czynności cywilno-prawnych! Mieszkanie mieści się na drugim piętrze środkowego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miłocińska

Rzeszów,podkarpackie

280 000 zł74 m² 3 763,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 74,40m2, zlokalizowane na Baranówce przy ul. Miłocińskiej. Położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa się z 3 oddzielnych pokoi, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

205 000 zł43 m² 4 715,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe piła, centrum 205 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest nowocześnie urządzone, 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się w centrum miasta Piły. W mieszkaniu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Markowskiego

Kraków,małopolskie

450 000 zł44 m² 10 227,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe, ustawne mieszkanie 2- pokojowe, osiedle "moje Eldorado , ul. Markowskiego, czyżyny. Budynek z ochroną całodobową, monitoringiem, otoczony zielenią Parku Lotników. Lokalizacja budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sezamkowa

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł82 m² 5 481,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji. Jasne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

314 969 zł46 m² 6 798,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustawne mieszkanie 2 pokojowe, które może być twoje już na początku 2020 r. Kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Rodzinne, kameralne i zielone osiedle jest wymarzonym miejscem do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kozielska

Gliwice,śląskie

212 439 zł37 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe o pow. 37,27 m 2 na nowo powstającym Osiedlu Parkowym w Gliwicach w budynku nr 2. Osiedle położone przy ul. Kozielskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbka

Gdynia,pomorskie

249 000 zł60 m² 4 150 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam do zaoferowania Państwu bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 60m2 znajdujące się w Gdyni Oksywie, spokojnej dzielnicy z bezpośrednim dostępem do Pasa Nadmorskiego. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

315 000 zł50 m² 6 262,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bardzo ładne, przytulne, 2- pokojowe mieszkanie w niskim budynku. Blok odnowiony, nowa elewacja, wyremontowana klatka schodowa. Mieszkanie po remoncie. Podłogi panele. Mieszkanie częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

455 779 zł54 m² 8 487,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja obowiązuje do 22.06.2019! Możliwość negocjacji ceny! Bez prowizji! Bez podatku PCC! Inwestycja: Winda w każdej klatce schodowej (poza klatką schodową ewakuacyjną), Teren zagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

250 000 zł47 m² 5 319,15 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania! wyposażenie W cenie! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na Skarpie. Nieruchomość o powierzchni 47 m2 , składa się z trzech osobnych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Salamandry

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł31 m² 10 322,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji. Ogłoszenie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzeszcz

Gdańsk,pomorskie

1 160 000 zł70 m² 16 571,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Budynek o nowoczesnej architekturze wybudowany w 2017 r. w pełni ogrodzony, monitorowany i zabezpieczony szlabanem na pilot. Teren w okół zadbany i zdominowany przez zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Słocina

Rzeszów,podkarpackie

359 000 zł80 m² 4 487,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Kameralna inwestycja mieści się zaledwie 10 min samochodem od centrum Rzeszowa. Bezczynszowe, oszczędne mieszkania powstają w dwóch nowoczesnych budynkach trzykondygnacyjnych w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Gdańsk,pomorskie

667 000 zł43 m² 15 621 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Parametry apartamentu: w sześciopiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową 2 pokoje na I piętrze okna wychodzące na stronę północną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łódzka

Łódź,łódzkie

269 302 zł50 m² 5 418,55 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle w rewitalizowanym sercu Łodzi. Szybki termin zakończenia inwestycji i odbioru kluczy do mieszkań. Promocja: podpisz umowę rezerwacyjną do 28 czerwca i otrzymaj rabat aż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

669 900 zł66 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjne 3 pok. mieszkanie 66,24m2 z bardzo dobrze rozplanowaną przestrzenią przy Al. Wilanowskiej róg J.Kaczmarskiego w ładnym apartamentowcu z 2011 r. Mieszkanie od cichej strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podleśna

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł34 m² 9 883,72 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,40 m 1 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1966 roku Warszawa, bielany, ul. Podleśna Przytulne 2-pokojowe mieszkanko na warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Warszawa,mazowieckie

305 000 zł39 m² 7 840,62 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

budowanej inwestycji. Potrzebujesz komfortowego mieszkania za przyzwoitą cenę? To doskonała propozycja dla Ciebie. Proponowany lokal składa się z: hol( 4,40 m2) , salon+aneks kuchenny (19,35 m2) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

289 000 zł44 m² 6 613 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 43,7 m2 na os. Piastowskim położone na III piętrze. Oferta 0% od kupującego. Rozkład pomieszczeń: 1 pokój - 14,5m2 z balkonem typu loggia, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nysańska

Brzeg,opolskie

175 000 zł73 m² 2 397,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie o powierzchni 73 m.kw, 2 pokoje z dużą kuchnią i spiżarnią, ładny duży balkon, korytarz, łazienka. Przynależna piwnica o powierzchni 10,8 m.kw. Stolarka okienna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świętopełka

Toruń,kujawsko-pomorskie

390 000 zł62 m² 6 290,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z garażem. Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze, w budynku z cegły z 2007 r. przy ul. Świętopełka. Mieszkanie posiada dwie sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głogowska

Wrocław,dolnośląskie

330 000 zł39 m² 8 462 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Opiekun Oferty telefon Przytulne dwupokojowe mieszkanie na Szczepinie. Oferta idealna pod inwestycje. Mieszkanie o powierzchni 39 m2 znajduje się na dziesiątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Północna

Lublin,lubelskie

670 000 zł99 m² 6 774,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Ekskluzywny dwupoziomowy apartament w Centrum, w pobliżu Uniwersytetu Medycznego. Wnętrza zaprojektowane i wykonane pod nadzorem projektanta wnętrz, z pełną dokumentacją projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podolany

Poznań,wielkopolskie

368 568 zł68 m² 5 390 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta idealna dla Ciebie! Bezpośrednio od dewelopera! Bez prowizji! Żadnych kosztów ukrytych! Polecam widne ,ustawne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68 m2 na I piętrze. Idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sarbinowska

Wrocław,dolnośląskie

300 000 zł36 m² 8 219 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty tel. Eleganckie, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na czwartym piętrze w bloku na Kuźnikach Lokal o powierzchni ok. 36,5 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

757 000 zł87 m² 8 706,15 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera 0 % prowizji Zamieszkaj jeszcze w tym roku w centrum biznesowego Mokotowa- doskonała propozycja dla osób pracujących w pobliskich biurowcach. Dla zmotoryzowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nowosądecka

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł90 m² 5 188,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie, zlokalizowane na os. Projektant przy ul. Nowosądeckiej. Mieszkanie czteropokojowe o powierzchni użytkowej 90,4 m2, położone jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piasta I

Białystok,podlaskie

369 000 zł52 m² 7 126,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Polecam nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 51,78 m2 położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły , wybudowanym w 2018 roku na osiedlu piasta I. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długosza

Lędziny,śląskie

299 000 zł64 m² 4 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Sprzedam mieszkanie w Lędzinach na ul. Długosza, zlokalizowane na zadbanym osiedlu z 2011r. Mieszkanie widne dwustronne o powierzchni 64m usytuowane na parterze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nałęczowska

Warszawa,mazowieckie

571 377 zł67 m² 8 490 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera 0 % prowizji * 0 % podatku pcc* Zamieszkaj jeszcze w tym roku! Nowoczesne osiedle na pograniczu Mokotowa i Wilanowa, w otoczeniu rozległych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

118 000 zł36 m² 3 305 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Świetna i niepowtarzalna okazja! Sprzedamy mieszkanie o powierzchni 35,7 m2 przy ulicy Czerniakowskiej z przynależną piwnicą 16m2 oraz garażem 21m2. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, stacja metra Wierzbno

Warszawa,mazowieckie

1 039 900 zł81 m² 12 838 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zapraszam Państwa na Górny Mokotów - Eleganckie 3 pokojowe mieszkanie, wykończone w bardzo dobrym standardzie, gotowe do zamieszkania, w cenie 1090 zł z miejscem parkingowym oraz komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaszubska

Nowa Sól,lubuskie

189 500 zł48 m² 3 939,71 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe 48,1 m, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z toaletą, balkon, IV piętro, winda. W cenie mieszkania pozostają meble kuchenne i łazienkowe. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

561 000 zł38 m² 14 806 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie - od płytek przez sprzęty elektroniczne aż do firanek! ;) Inwestycja oddana do użytkowania przez dewelopera w czerwcu 2018 r., mieszkanie odebrane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śląskie

Zielona Góra,lubuskie

275 000 zł71 m² 3 862,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ustawne 4pokojowe, gotowe do zamieszkania Do sprzedania lokal mieszkalny o pow. 71,20m2 położony na czwartym piętrze niskiego bloku na os Śląskim. W pobliżu sklepy, markety, przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację opiekun oferty; eliza wieczorkowska rozkładowe / do zamieszkania / garderoba Lokal o pow. 50 m2 składa się z salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

120 000 zł33 m² 3 636,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie jednopokojowe w Świebodzicach na terenie Osiedla Piastowskiego. Lokal położony na czwartym pietrze w bloku z ogrzewaniem miejskim. Bardzo dobry standard wnętrza, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

952 000 zł68 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przępiękne mieszkanie w samym sercy Wrocławskiego rynku w zabytkowej kamienicy z nowoczesną windą. Polecam mieszkanie w zabytkowej kamienicy po renowacji w samym sercu rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wygoda

Białystok,podlaskie

259 000 zł43 m² 6 065,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

*** 2 niezależne pokoje *** os. Wygoda *** *** blok Z cegły *** *** rezerwacja *** rezerwacja *** Polecamy atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na drugim piętrze w bloku z cegły na.