dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabłocie

Kraków,małopolskie

761 121 zł38 m² 20 108,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od Dewelopera Brak podatku pcc Brak prowizji dla Biura Zapraszam do prezentacji apartamentu, zlokalizowanym z samym sercu historycznej dzielnicy Zabłocie. Lokal nr 26 ma powierzchnię 37,85 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

795 000 zł56 m² 14 196,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Kraków mistrzejowice 4- pokojowe os. Piastów! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Mistrzejowice, os. Piastów. Osiedle to charakteryzuje się spokojem i bardzo dobrze rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł49 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Okazja! Mieszkanie 3-pokojowe po remoncie w Rzeszowie ul. Mikołajczyka Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania w sercu Rzeszowa! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żupnicza

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł57 m² 17 556,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja do 17/03/2025 na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim w prestiżowej inwestycji soho by Yareal. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie, które daje pełną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeliwna

Gdynia,pomorskie

519 000 zł66 m² 7 863,64 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferta tylko W mio casa! Spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na 11. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

338 000 zł27 m² 12 518,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 26 m2, położone w dzielnicy Fabryczna, osiedle Popowice, okolice ul. Białowieskiej Usytuowane jest na piętrze 11/11 (winda) bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tuchomska

Banino,pomorskie

730 000 zł63 m² 11 668,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Lokal/mieszkanie jest usytuowane w centrum Banina. Żłobek, przedszkole kilkanaście metrów, szkoła 250m. Lokal przestronny, jasny z dużymi oknami. Sklepy jak lidl czy biedronka w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdyńska

Stargard,zachodniopomorskie

399 000 zł40 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wysoki standard wykończenia Apartament dwu pokojowy jasny przestronny, duży balkon z widokiem na zieleń. Przynależy piwnica Noski czynsz:) Wszystkim pośrednikom dziękuję!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Zakrzewo

Zakrzewo,wielkopolskie

679 000 zł78 m² 8 705,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

*Na sprzedaż: klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 78 m2 w podpoznańskim Zakrzewie. Na powierzchnię całości przypada 53 m gotowej do zamieszkania, zaaranżowanej przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

507 949 zł45 m² 11 317,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia uwaga bez : pcc Prowizji Ukrytych kosztów Nieruchomość znajduje się w okolicy Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

399 539 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do Biura Sprzedaży po prawdziwą najniższą możliwą cenę. Oferta na Wyłączność! Dostępni jesteśmy w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czahary

Łódź,łódzkie

439 000 zł57 m² 7 661 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: położenie w głębi osiedla Rokicie, w pobliżu terenów zielonych nad rzeczką Jasień sprawia, że jest to miejsce wyjątkowo dobrze sprzyjające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

470 889 zł39 m² 12 043,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów W okolicy Ronda Starołęka 10 min od Politechniki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Opole

Opole,opolskie

250 000 zł27 m² 9 328,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ciekawa propozycja dla Inwestora! Lokal świetnie nadaje się pod inwestycje związaną z najmem i właśnie do niedawna był wynajmowany. W swojej ofercie mamy kawalerkę, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

799 979 zł66 m² 12 213,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65.5m2 przy ul. Bajana na Gądowie Małym. Mieszkanie to jest gotowe do zamieszkania od zaraz. A przestrzeń i rozkład pokoi zapewni nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żeromskiego

Łódź,łódzkie

360 000 zł32 m² 11 076,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży! Nowoczesna kawalerka w sercu Łodzi! opis: oferujemy na sprzedaż wyjątkową kawalerkę o powierzchni 32,50 m , usytuowaną na 3. piętrze w pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzoskwiniowa

Siekierki Wielkie,wielkopolskie

649 000 zł108 m² 6 009,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kontakt: tel. Nowa oferta sprzedaży. W miejscowości Siekierki Wielkie w gminie Kostrzyn przy ul. Brzoskwiniowej znajduje się ta właśnie nieruchomość. Budynek wolnostojący dwulokalowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Łódź,łódzkie

329 000 zł38 m² 8 545,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2 pokoje pod wynajem z niezależnymi od siebie łazienkami i aneksami kuchennymi. Dwa pokoje inwestycyjne w 100% wynajęte. (2*1700 zł) Mieszkanie znajduje się w budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

279 000 zł39 m² 7 209,30 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji, położone na piątym piętrze bloku z windą na ulicy Lwowskiej. Szczegóły oferty: mieszkanie o powierzchni 38,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wiśniowa

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł67 m² 16 418 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty: tel: polecam nowoczesny apartament o pow. 67 m2, zlokalizowany w inwestycji Apartamenty Wiśniowa. Tylko w sdp Nieruchomości! Apartament 67 m2, składa się z: - salonu - ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł102 m² 19 471,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 102 m zlokalizowane na Kabatach w pobliżu Lasu Kabackiego. Mieszkanie znajduje się na parterze, w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osinowa

Poznań,wielkopolskie

389 000 zł36 m² 10 911,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania na poznańskim Dębcu. Oferowana nieruchomość to: 1. lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 35,65m2 usytuowany na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Józefa Becka

Warszawa,mazowieckie

878 667 zł51 m² 17 228,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż Mieszkania 3-Pokojowego w Nowopowstającym Osiedlu Zadzwoń Lokalizacja: warszawa, mokotów Opis Nieruchomości: w sercu tętniącej życiem Warszawy, gdzie każdy dzień przynosi nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

639 500 zł637 080 m² 8 559,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najniższe ceny tylko u w Biurze dewelopera. Jeśli nie dla siebie to idealne mieszkania pod inwestycję. Ø rabaty od 40 tys do 80 tys Ø Skorzystaj z indywidualnych rabatów tylko dla decyzyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siewna

Kraków,małopolskie

765 000 zł65 m² 11 769,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Prądnik biały - siewna Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Prądnik Biały, ul. Siewna w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

481 950 zł38 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja W katowicach 2 km do samego centrum lokalizacj A przy skwerze holtzego patio dla mieszkańców kawiarnie I restauracje W budynku 0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczytnica

Szczytnica,dolnośląskie

169 000 zł40 m² 4 225 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż, szczytnica, po remoncie. Na sprzedaż kapitalnie wyremontowane mieszkanie w miejscowości Szczytnica. Rozkładowy lokal o powierzchni 40 m2 znajduje się na wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

985 160 zł45 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,78m2 z balkonem o pow. 4,19m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł67 m² 23 134,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowej nieruchomości wykończonej w wysokim standardzie, który łączy funkcjonalność z elegancją. Apartament usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skorupki

Piastów,mazowieckie

440 000 zł38 m² 11 671,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,70 m , 4 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy - Piastów, ul. ks. Ignacego Skorupki. Na powierzchnię użytkową mieszkania składa się: -dwa pokoje 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Warszawa,mazowieckie

1 870 000 zł91 m² 20 617,40 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

: zwięźle: 90,7 m | 4 pokoje | 2 łazienki | wysoki standard | IV piętro | nowe budownictwo | miejsce garażowe | : Dla kogo? Wygodne dla rodziny 2+1 lub 2+2, pary potrzebującej przestrzeni, osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

409 998 zł27 m² 14 963,40 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

toplokalizacja/centrum/grabiszyńska/1pok./premium Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament w samym centrum Wrocławia przy pl. Legionów. 27m2 - pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Lublin,lubelskie

543 000 zł64 m² 8 497,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Zygmunta Krasińskiego w dzielnicy lsm w Lublinie. Mieszkanie na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Poznań,wielkopolskie

410 000 zł38 m² 10 761,20 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego, dwupokojowego mieszkania na Osiedlu Kosmonautów 15 w Poznaniu. To doskonała propozycja zarówno dla inwestorów, jak i osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Piaskowa

Tarnów,małopolskie

328 000 zł47 m² 6 927,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż gustownie urządzone mieszkanie w Tarnowie przy alei Piaskowej. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze nowoczesnego bloku wybudowanego w 2008 roku. Budynek i teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

1 295 000 zł55 m² 23 379,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta bez prowizji Z przyjemnością prezentuję Państwu słoneczne dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na warszawskim Wilanowie. Podstawowe informacje: lokalizacja: warszawa, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

230 000 zł36 m² 6 424,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

40844.11.2024 PREZYDENT OLSZTYNA o g ł a s z a II przetarg ustny nieograniczony (I przetarg odbył się w dniu 14.06.2024 r.) na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 2, znajdującego się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł38 m² 15 973,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż jasne, 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 w bardzo dobrej lokalizacji, jedynie 100 m do Metro Bródno! Podstawowe informacje: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł40 m² 14 282,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłkowskiego

Kraków,małopolskie

1 809 600 zł116 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Dwa 2-pokojowe apartamenty o pow. 58m2 każdy przy ul. Miłkowskiego (dz. Ruczaj). Mieszkania znajdują się na 5 piętrze 10 piętrowego bloku z roku 2016. W klatce 2 windy, ochrona, recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Lubań,dolnośląskie

249 000 zł29 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stylu loft po kapitalnym remoncie przy ul. Kolejowej w Lubaniu. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia -.