dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młoszowska

Trzebinia,małopolskie

302 369 zł36 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży Zapraszam do prezentacji położonego w Trzebini. Lokal nr 18 ma powierzchnię 36,43 m2 położony jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

361 300 zł35 m² 10 792,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy po dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze sprzedaży. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Duży wybór gotowych mieszkań_przyjdź i zobacz na żywo :).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kalisz,wielkopolskie

240 000 zł39 m² 6 174,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 38,87m2 w Kaliszu, położone na osiedlu Asnyka. Znajduje się ono na czwartym piętrze w bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 100 zł26 m² 12 503,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Władysława Jagiełły

Poznań,wielkopolskie

670 000 zł69 m² 9 696,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Kontakt: szanowni Państwo, dzisiaj serdecznie zapraszam do zapoznania się z nową ofertą mieszkania do sprzedaży. Położone jest ono na 4 piętrze niskiego (4 piętra) 30-to letniego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

547 000 zł52 m² 10 541,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam ofertę komfortowego 3-pokojowego mieszkania w prężnie rozwijającej się, dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańska. Produkt idealny zarówno dla pry, która potrzebuje większej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

435 000 zł29 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

os. Piastów 2-pokojowe do wejścia z loggią! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania dwupokojowego o powierzchni 28, 26 m , usytuowanego na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł56 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! W samym centrum! Na Sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, w pełni rozkładowe w ścisłym centrum Wrocławia. Cena 780 000 zł. Lokalizacja: wrocław Popowice, ul. Białowieska. Blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pańska

Zbylitowska Góra,małopolskie

499 500 zł52 m² 9 556,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeżeli szukasz nowoczesnego i komfortowego mieszkania w stylu glamour mam ofertę która może Ci się spodobać. Z przyjemnością zaprezentuje Ci luksusowe mieszkanie w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

623 798 zł52 m² 11 973,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji, bez podatku pcc, bezpośrednio od dewelopera -> Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,1 m2. Składa się on z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Poznań

Poznań,wielkopolskie

342 701 zł29 m² 11 953,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży dewelopera oferuje na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę z balkonem, położoną na IV piętrze. Mieszkanie doskonale doświetlone i o podwyższonym standardzie deweloperskim. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dywizjonu 303

Pruszcz Gdański,pomorskie

639 000 zł63 m² 10 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie Pruszcz Gdański, ul. Dywizjonu 303 Mam przyjemność zaoferować mieszkanie na wysokim parterze w Pruszczu Gdańskim, przy ul. Dywizjonu 303. Nieruchomość jest świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

597 950 zł63 m² 9 471,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Duże 3pok przy Ślężnej/niska cena/ładna kamienica Na sprzedaż duże mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Ślężnej. Blisko tramwaj i autobus. Otoczenie nieruchomości: lokalizacja z dostępnej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł45 m² 13 311,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie o powierzchni 45 m po kapitalnym remoncie w 2020 roku, wykończone w podwyższonym standardzie. Gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Udogodnienia dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

909 862 zł59 m² 15 320,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż - rozkładowe, 3 pokojowe o pow. 59,39 m2, znajduje się na wysokim parterze w 4 piętrowym bloku z windą. Główna część mieszkania to salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

620 000 zł53 m² 11 698,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową oferta nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni ok.53m2., położonego w atrakcyjnej, zachodniej lokalizacji miasta, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zachariasza

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł24 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> Potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji? Wyślij zapytanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

890 000 zł160 m² 5 572,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie jak dom W radzyminie Do sprzedaży komfortowe i bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni całkowitej ponad 159 m2. Do lokalu przynależy położony obok wejścia i 2 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

1 380 000 zł117 m² 11 794,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkania od dewelopera nie płacisz prowizji Nie płacisz pcc (oszczędzaj około 60 tysięcy) Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje mieszkania o różnych układach. Napewno znajdziemy coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Husarii Polskiej

Tychy,śląskie

417 000 zł50 m² 8 257,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie zlokalizowane w Tychach os. H6 przy ulicy Husarii Polskiej znajdujące się na 2 piętrze 2 piętrowego budynku, składające się z: dwóch pokoi kuchni łazienki z wc przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grajewo

Grajewo,podlaskie

249 000 zł49 m² 5 127,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 48,56 m2 Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Grajewie na Osiedlu Południe Powierzchnia: nieruchomość o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

530 000 zł36 m² 14 887,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy dwupokojowe mieszkanie, położone przy ul. Lasówka, w dzielnicy Płaszów. Okolica ulicy Myśliwskiej Aktualne! Można oglądać Gotowa inwestycja Oferta bez prowizji i bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartaginy

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł31 m² 16 096,80 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Świetne mieszkanie na Dolnym Mokotowie- stegnach- w sąsiedztwie parku z fontannami, w otoczeniu zieleni a jednocześnie z pełną infrastrukturą pod ręką. -> Idealne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł37 m² 18 633,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Nieruchomość W stanie deweloperskim bez podatku pcc I możliwością odliczenia 8% vat. Mieszkanie usytuowane jest się na pierwszym piętrze w budynku z 1969 r. Nieruchomość właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Usługowa

Leszno,wielkopolskie

479 000 zł94 m² 5 106,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przestronne, funkcjonalne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na dużej działce 410m2 w Wilkowicach na ul. Usługowej. Spokojne miejsce z szybkim dojazdem do Leszna. Dom będzie oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Półwiejska

Gwiazdowo,wielkopolskie

305 000 zł41 m² 7 446,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- rzuty i wymiary na ostatnim zdjęciu Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Lokalizacja 3 minuty - Kostrzyn Wlkp. (apteki, przychodnie, bogata oferta firm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

431 822 zł44 m² 10 092,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dodatkowe rabaty tylko w Biurze dewelopera! Duży wybór gotowych mieszkań_przyjdź i zobacz na żywo :) Rabat nawet 20-35 tyś w Dni otwarte pt/so U Nas najtaniej! hala do 50%rabatu :).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Wrocław,dolnośląskie

828 950 zł78 m² 10 624,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Duże idealne dla rodziny/inwestycja+balkon/żelazna Oferujemy na sprzedaż duże mieszkanie z balkonem przy ul. Żelaznej w kamiennicy na 5 piętrze. Lokal posiada 3 duże niezależne pokoje. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

563 941 zł67 m² 8 296,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W dni Otwarte Oferta na dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze Sprzedaży. Zapraszamy do Biura na inwestycji w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagiewnicka

Łódź,łódzkie

360 000 zł52 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zamieszkaj w otoczeniu spełniającym wszelkie oczekiwania! Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Łagiewnickiej 80/98 w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Przemysłowa

Chełm,lubelskie

185 000 zł28 m² 6 654,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie idealne dla singla, pary, osoby lubiącej małe przestrzenie, osoby starszej. Nieruchomość znajduje się w malowniczej dzielnicy z dużą ilością zieleni przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różana

Poznań,wielkopolskie

1 190 000 zł128 m² 9 296,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Kontakt: marta Motycka Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować naszą nową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w kamienicy przy ul. Różanej w Poznaniu. Jasne i niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pocztowa

Szczecin,zachodniopomorskie

629 000 zł90 m² 7 027,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem oferty sprzedaży jest przestronne mieszkanie o powierzchni 89,2 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku w sercu Szczecina, w dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czechowice-Dziedzice,śląskie

288 113 zł36 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 36,47 m , usytuowane w nowej inwestycji w Czechowicach-Dziedzicach. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

759 260 zł57 m² 13 390,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Gotowy, trzypokojowy i urządzony apartament Lokal o powierzchni całkowitej 56,7m2, zlokalizowany na 3 kondygnacji nadziemnej. Przestrzeń dzienna połączona z jadalnią, aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Łódź,łódzkie

355 000 zł51 m² 6 990,94 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Kłosek Sp. z o.o. oferuje na sprzedaż: - 2 pokoje z możliwością aranżacji na 3, tuż przy Parku Szarych Szeregów! Opis mieszkania: zlokalizowane na 4. piętrze w wieżowcu, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

330 000 zł52 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie położone na 4 piętrze, jest jasne przestronne oraz częściowo urządzone, po wejściu do mieszkania po lewej stronie znajduje się pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przylesie

Kiączyn,wielkopolskie

330 000 zł68 m² 4 852,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Chcesz samodzielnie zaaranżować genialną przestrzeń?a może planujesz mądrze ulokować środki? Zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży nieruchomości w miejscowości Kiączyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miarki

Chorzów,śląskie

210 000 zł29 m² 7 164,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1784

Najważniejsze informacje: bez prowizji! Wynagrodzenie Pośrednika Pokrywa Sprzedający! Przytulne dwupokojowe mieszkanie w trakcie remontu. Nowe okna pcv. W mieszkaniu będą wymieniane drzwi.