dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 069 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł54 m² 14 351,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Opiekun oferty: aleksander Kosiński tel. Tylko w sdp Nieruchomości Nowa, niższa cena - okazja! Na sprzedaż jasne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie w doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Graniczna

Dąbrowa Górnicza,śląskie

495 000 zł65 m² 7 631,82 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywna oferta apartamentu w prestiżowej lokalizacji Dąbrowy Górniczej, tuż naprzeciw urzędu miasta. Budynek, oddany do użytku w listopadzie 2023 roku, jest częścią nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

507 000 zł39 m² 13 100,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Uwaga! rezerwacja - oferta zarezerwowana sołtysowice I zielona okolica I mieszkanie 38,7M2 oferta na wyłączność tylko W naszym biurze! Lokalizacja: ul. Wojaczka, sołtysowice Rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł49 m² 12 249,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz w pełni wyposażonego mieszkania z klasą, to idealnie trafiłeś :) atuty: - dużo zieleni w okolicy - Stan do zamieszkania - Nowe budownictwo - 2 pokoje idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

487 900 zł41 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, niższe ceny! biura nieruchomości! Szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu nową inwestycję deweloperską w Opolu, która powstaje w zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Milicz

Milicz,dolnośląskie

349 000 zł56 m² 6 232,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na oglądanie rozkładowego, wyremontowanego mieszkania w samym centrum Milicza. Mieszkanie składa się z: - sypialnia nr 1 - sypialnia nr 2 - salon (z wyjściem na balkon) - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

386 000 zł33 m² 11 873,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Iwinach! Cechy lokalu: powierzchnia: 32,20 m2 Układ i wielkość pomieszczeń: przedpokój 2,48 m2 pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Opole,opolskie

390 000 zł48 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni ok 48 m2, zlokalizowanego na dobrze skomunikowanym zwm-ie! Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł94 m² 12 234 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

*Lokalizacja: jagodno, *metraż: 94 m2, *piętro: 1/1, *pełna własność. Rozkład: parter: - salon, - sypialnia, - kuchnia, - łazienka nr 1, - przedpokój. II piętro: - pokój nr 1, - pokój nr 2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konopnickiej

Kluczbork,opolskie

165 000 zł38 m² 4 345,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni ok. 38 m2 położony na parterze w kamienicy przy ulicy Konopnickiej w Kluczborku. Nieruchomość składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

549 217 zł52 m² 10 535,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

657 000 zł48 m² 13 546,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego apartamentu o powierzchni 48,5m2. Apartament znajduję się na pierwszym piętrze na nowo wybudowanym osiedlu w sąsiedztwie Centrum Handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gwarna

Poznań,wielkopolskie

1 701 000 zł106 m² 16 021,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowy, dwupoziomowy apartament z dużym tarasem w kameralnej, całkiem nowej części butikowej kamienicy, w Centrum Poznania czeka na pierwszego właściciela. Bez prowizji i podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ligonia

Katowice,śląskie

699 000 zł102 m² 6 852,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne mieszkanie 102m2 położone w centrum Katowic ul. Ligonia koło Urzędu Wojewódzkiego. Lokal w chwili obecnej podzielony jest na dwa odrębne mieszkania: pierwsze około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

836 111 zł61 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż rozkładowe, nowe, 4 pokojowe o metrażu 61,03 m zlokalizowane na 1 piętrze w budynku 4-piętrowym z windą w dzielnicy Psie Pole Poświętne we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bema

Kielce,świętokrzyskie

300 000 zł36 m² 8 219,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Tylko U nas- brak prowizji od kupującego! **stylowa kawalerka w centrum Kielc, przy ul. Bema 4 - na 2 piętrze!** Homelia Nieruchomości prezentuje Państwu przestronną kawalerkę z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

260 000 zł32 m² 8 012,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie położone w zadbanej kamienicy na parterze o pow. 32,45 w cenie 260 tys. Nieruchomość składa się z salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rybnicka

Wrocław,dolnośląskie

505 270 zł40 m² 12 695,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Plusy: 0 zł prowizji + 0 zł pcc => płacisz tylko za mieszkanie + notariusza Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń! Jestem dostępny pod numerem telefonu: - możliwość obsługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

480 000 zł33 m² 14 492,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Polecam na sprzedaż kawalerkę położoną na I piętrze w apartamentowcu z windą z 2017r. przy ul. Hawelańskiej na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 33,12m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Kluczbork,opolskie

329 000 zł46 m² 7 189,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta z rynku pierwotnego Kupujący nie płaci podatku od czynności cywilnoprawnych (pcc) ani prowizji. Potrzebujesz wsparcia finansowego? Pomożemy Ci w uzyskaniu kredytu na realizacje Twoich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Praskiego Pułku WP

Warszawa,mazowieckie

784 499 zł52 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Południe. Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waszyngtona

Gdynia,pomorskie

559 000 zł44 m² 12 612,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Szukasz mieszkania w ścisłym centrum Gdyni z widokiem na morze, które idealnie nadaje się pod wynajem krótkoterminowy? Ta oferta jest dla Ciebie atuty: - widok na morze - świetna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krowoderskich Zuchów

Kraków,małopolskie

772 000 zł52 m² 14 990,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Krowoderskich Zuchów w Krakowie, na czwartym piętrze, czteropiętrowego budynku w bardzo atrakcyjnej i bliskiej centrum okolicy. Ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

563 436 zł52 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie: nowoczesne mieszkanie parterowe w Siechnicach Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie parterowe o powierzchni 52,17 m , zlokalizowane w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

999 000 zł81 m² 12 394,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania Luksusowy, apartament w Ścisłym Centrum Białegostoku, ul. Nowy Świat Apartament dla prawdziwych koneserów, jakości i dobrego smaku. Lokal wykończony materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł41 m² 14 853,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja: popowice, metraż: 41 m2, piętro: 5/10. Rozkład: salon, - sypialnia, - kuchnia, - łazienka, - wc, - przedpokój. Największe atuty - Mieszkanie po kapitalnym remoncie, - osobna kuchnia, - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

950 698 zł97 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biura nieruchomości. Szanowni Państwo! Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu inwestycję deweloperską w Opolu, która powstaje w dzielnicy Gosławice w otoczeniu urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowskie Przedmieście

Zielonki,małopolskie

710 000 zł45 m² 15 777 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy na sprzedaż mieszanie trzypokojowe o powierzchni 45 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze bloku z 2015 roku w Zielonkach na ulicy Krakowskie Przedmieście. Cena lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

749 670 zł61 m² 12 199,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnia oferta w tym metrażu na nowym osiedlu blisko morza! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,45m2 usytuowane na parterze nowego, znakomicie położonego budynku. Idealna opcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

499 000 zł39 m² 12 860,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Emmerson prezentuje przestronne dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze, dziesięciopiętrowego bloku z windą, oddanego do użytku w 1977 roku. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł49 m² 7 921,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku na osiedlu Bartodzieje. Pomieszczenia: 48,6 m 2 - salon, - sypialnia, - kuchnia oddzielna, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mickiewicza

Kluczbork,opolskie

199 000 zł28 m² 7 114,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta z rynku pierwotnego Kupujący nie płaci podatku od czynności cywilnoprawnych (pcc) ani prowizji. Wszędzie blisko na Rynek, do szkoły, do kina i do parku. Wszystko jasne wysokie pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

466 755 zł56 m² 8 317,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cena: 466 754,53 pln Powierzchnia: 56,12 m Piętro: 1 Liczba pokoi: 3 Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 56,12 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielonka

Zielonka,mazowieckie

549 000 zł46 m² 12 065,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnie 45,4 m2. Położone jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku z cegły. Nieruchomość gotowa do wprowadzenia bez nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Białystok,podlaskie

399 000 zł43 m² 9 298,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w sercu Białegostoku. Mieszkanie o powierzchni 42,91 m2 położone w samym centrum a jednak na uboczu głównej ulicy. W sąsiedztwie pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słowiańska

Nysa,opolskie

357 732 zł47 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 47,07 m2 z balkonem o powierzchni 2,6 m2, które znajduje się w stanie deweloperskim w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalska

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł46 m² 19 663,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przedstawiamy na sprzedaż atrakcyjne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, znajdujące się w kameralnej części Gdańska, w otoczeniu Gdańskiej Starówki, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kabaczkowa

Wrocław,dolnośląskie

1 440 000 zł101 m² 14 198,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania przepiękny 2-poziomowy apartament 4-pokojowy o pow. 101.42 m2 znajdujący się przy ul. Kabaczkowej na prestiżowym Osiedlu "vitalia klecina"wrocław, krzyki ( Deweloper - Ronson ) Link do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

377 364 zł42 m² 9 084,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W dni Otwarte Oferta na dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze Sprzedaży. Zapraszamy do Biura na inwestycji w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

904 302 zł72 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ciepłe połączenie historii z elegancją. Twój Apartament w centrum Chorzowa .z wysokim komfortem .wyjątkowa przestrzeń dla TWOJEJ strefy KOMFORTU .w budynku przyjaznym dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

655 000 zł40 m² 16 375 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż, nowocześnie wykończony, w pełni wyposażony dwupokojowy apartament, znajdujący się w doskonale skomunikowanej lokalizacji przy |ul. Banacha 35|. Dobre połączenia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij