dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 114 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Boh. Warszawy

Szczecinek,zachodniopomorskie

359 000 zł112 m² 3 219,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jeszcze niższa cena - 359.000ZŁ! PRZESTRONNE 4 POKOJOWE MIESZKANIE. Centrum miasta - deptak. Możliwość zamiany na mieszkanie w Poznaniu. Oferujemy Państwu sprzedaż mieszkania o pow. 111,52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

425 000 zł85 m² 5 002 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana! Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest 4-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym na zamkniętej posesji, położone na Osiedlu Grunwaldzkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rozmarynowa

Opole,opolskie

1 700 000 zł178 m² 9 550,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biura nieruchomości ani podatku pcc. Szanowni Państwo! Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu możliwość zakupu jedynego i niepowtarzalnego, dwupoziomowego apartamentu w Opolu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rzemieślnicza

Oleśnica,dolnośląskie

295 000 zł30 m² 9 886,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dotyczącą przytulnej kawalerki znajdującej się przy ul. Rzemieślniczej w Oleśnicy. Mieszkanie znajduje się na parterze kamienicy, ma powierzchnię 29,84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podłużna

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł29 m² 14 137,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Białołęka, ul. Podłużna > 29 m2 > 1 pokój z otwartą kuchnią > balkon typu loggia 3,18 m2 m2 > osiedle 2010 r., zamknięte, z ochroną i monitoringiem > 2 piętro w 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

455 200 zł33 m² 14 001,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Proponowane mieszkanie ma powierzchnię 32,51m2 i znajduje się na parterze w trzypiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 24,24m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Felczaka

Szczecin,zachodniopomorskie

690 000 zł67 m² 10 357,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1892

Tylko U nas! Do sprzedania słoneczne mieszkanie o powierzchni 66,62 m , położone na 3. piętrze w spokojnej, odnowionej kamienicy przy ulicy Felczaka. Lokal składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

601 839 zł66 m² 9 451,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najniższe ceny tylko u w Biurze dewelopera. Jeśli nie dla siebie to idealne mieszkania pod inwestycję. Ø rabaty od 40 tys do 80 tys Ø Skorzystaj z indywidualnych rabatów tylko dla decyzyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

745 000 zł65 m² 11 459,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

/ os. Piastów / mieszkanie do remonu / 3 pokoje / jasna kuchnia / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Piastów. Nieruchomość położona na 1 piętrze 10 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

907 605 zł96 m² 9 477,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice tu powstała nowa inwestycja w otoczeniu pięknych, zielonych terenów. Proponuję Państwu mieszkanie 3-pokojowe z antresolą i z dwoma balkonami! Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kowary

Kowary,dolnośląskie

169 000 zł32 m² 5 281,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy do sprzedaży małe dwupokojowe mieszkanie, położone w kilkurodzinnej kamienicy w Kowarach. Lokal składa się z dwóch pokoi, osobnej kuchni, łazienki oraz kotłowni, która po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł71 m² 20 503,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do obejrzenia filmu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł37 m² 16 577,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 37,4 m , zlokalizowane w dzielnicy ochota/rakowiec. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poprzeczna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

710 000 zł60 m² 11 784,20 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuje Państwu jasne, przestronne, oddane do użytku w 2021 roku, wykończone w wysokim standardzie trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,25m2 przy ulicy Poprzecznej w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

399 960 zł41 m² 9 755,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dodatkowe rabaty tylko w Biurze dewelopera! Duży wybór gotowych mieszkań_przyjdź i zobacz na żywo :) Rabat nawet 20-35 tyś w Dni otwarte pt/so U Nas najtaniej! hala do 50%rabatu :).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

740 340 zł55 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Klient zwolniony z podatku pcc oraz prowizji. Na sprzedaż nowe 3-pok mieszkanie w świetnej inwestycji. Apartament składa się z: - salon z aneksem kuchennym - 2 sypialnie - Łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

547 815 zł63 m² 8 799,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najniższe ceny tylko u w Biurze dewelopera. Jeśli nie dla siebie to idealne mieszkania pod inwestycję. Ø skorzystaj z indywidualnych rabatów tylko dla decyzyjnych klientów Ostatni taki układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

690 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 2 piętrze 7 piętrowego bloku z 2009 roku. - balkon - rozkładowe - komórka lokatorska - wokół pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

422 780 zł39 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Deweloper lublin śródmieście! - Obręb - stare miasto! Klimatyzacja w standardzie każdego mieszkania! - jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Możliwość Oglądania mieszkań w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 270 000 zł127 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim z 4 sypialniami i widokiem na zieleń. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł26 m² 19 771,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Wola - Nowolipki ul. Anielewicza (100 m od ul. Okopowej) 1,5 km do stacji metra Rondo Daszyńskiego - 10 min komunikacją | przystanki tramwajowe i autobusowe 100 m od budynku 26,3 m2 | 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

678 538 zł57 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Najniższa cena za M2- szczegóły u doradcy. Biuro sprzedaży mieszkań Zakup od dewelopera - obowiązuje nowa ustawa deweloperska. Bez prowizji, podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie 3-y pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 292 000 zł90 m² 14 355,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bliski termin oddania - klucze do odbioru w marcu 2025r. Polecam Państwa uwadze atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, fantastycznie usytuowane, na pograniczu 3 dzielnic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Miętowa

Mirków,dolnośląskie

645 000 zł79 m² 8 164,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkanie 60m2 plus garderoba 2m2 + wyremontowane poddasze 19m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolności

Zielonka,mazowieckie

335 000 zł33 m² 10 173,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji tuż przy stacji pkp Zielonka, zaledwie 10 minut pociągiem do Stacji Metra Warszawa Wileńska, 3 minuty spacerkiem do stacji pkp Zielonka. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Legionistów

Rzeszów,podkarpackie

709 000 zł64 m² 11 118,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 63,77 m , zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji składającej się z dwóch zespołów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Opole,opolskie

485 000 zł48 m² 10 104,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni ok 48 m2, zlokalizowanego na dobrze skomunikowanym zwm-ie! Mieszkanie znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

473 568 zł50 m² 9 592 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

535 000 zł67 m² 8 033,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Trzypokojowe na zaciszu na sprzedaż bez prowizji od kupującego Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone na os. Zacisze. Bardzo funkcjonalny rozkład. Oddzielna, widna i ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Na Kozłówce

Kraków,małopolskie

410 000 zł27 m² 15 185,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Dwg Inwestycje ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 27 m , które dzięki przemyślanemu rozplanowaniu jest niezwykle funkcjonalne. You will find English description.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

515 000 zł63 m² 8 172,01 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego o powieszeni ok. 63 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w Opolu w dzielnicy Armii Krajowej (nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Dobrzeń Wielki,opolskie

449 000 zł61 m² 7 419,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja W dobrzeniu wielkim czterech mieszkań Z ogródkiem Zapraszam do zapoznania się ciekawą ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania położonego w miejscowości Dobrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

355 000 zł61 m² 5 819,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu słoneczne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Zosinek. Budynek rodzaju: blok po termomodernizacji. Powierzchnia nieruchomości wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Włodowice

Włodowice,dolnośląskie

290 000 zł83 m² 3 487,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Bezczynszowe, przestronne mieszkanie z ogrodem i działką w cichej i spokojnej okolicy 86 m2, znajduje się wraz z działką we wsi Włodowice, na Dolnym Śląsku. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czeczów

Kraków,małopolskie

799 000 zł54 m² 14 674 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bieżanów - prokocim - ul czeczów Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, ul. Czeczów w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

499 000 zł60 m² 8 386,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na Ślichowicach Idealne dla rodziny! Zarezerwowane, umowa przedwstępna podpisana do 31.12.2024 r. Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kaczeńców

Zalesie Górne,mazowieckie

1 150 000 zł119 m² 9 663,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż piękny segment skrajny, zlokalizowany na zamkniętym osiedlu Chojnów Park w malowniczej miejscowości Krępa, w powiecie piaseczyńskim. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podmiejska

Łódź,łódzkie

415 000 zł50 m² 8 230,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,42 m położone na pierwszym piętrze, zlokalizowane przy ul. Podmiejskiej 16a W niedalekiej odległości znajdziemy punkty handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszarowa

Oleśnica,dolnośląskie

689 000 zł59 m² 11 757,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m , zlokalizowane na osiedlu "millenium II" przy ul. Koszarowej w Oleśnicy. To przestronne i funkcjonalne wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

449 000 zł38 m² 11 815,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż bardzo przytulne i dobrze zlokalizowane 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w samym centrum Góry Kalwarii! **szczegóły oferty:** - Powierzchnia mieszkania: 38 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Radomsko,łódzkie

309 000 zł48 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48m2 położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Piastowskiej w Radomsku. Mieszkanie składa się z trzech.