dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 204 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 204 ogłoszenia

405 000 zł42,42 m² 9 547,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 42,42 mkw na 4 piętrze w bloku po modernizacji. Składa się z; pokoju z balkonem 4,6 mkw , sypialni, zamykanej kuchni z oknem, łazienki ,wc i przedpokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł70,16 m² 18 514,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament W stanie deweloperskim - hel Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony na III piętrze nowoczesnego budynku w jednej z najlepszych lokalizacji Helu - tuż przy bulwarach.

Szczegóły ogłoszenia

856 000 zł72 m² 11 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jasne i przytulne mieszkanie o pow. 72,50 m2 w jednej z kamienic w Centrum Opola. Zlokalizowane na II piętrze. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł80 m² 14 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowa część domu w Sopocie - ul. Łowicka 14 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży części domu o powierzchni 53 m ( plus dodatkowa przestrzeń co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł28 m² 17 142 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 28m2 położone w spokojnej okolicy przy ulicy Granata w Lublinie.Lokal został wykończony w wysokim standardzie i jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

619 750 zł55,20 m² 11 227,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3 pokoje z prywatnym ogródkiem 50 m | Parter | Miejsce postojowe w cenie! | Gdańsk ul. Guderskiego Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 000 zł63,63 m² 6 679,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z ogródkiem w nowej, kameralnej inwestycji Słoneczny Zakątek, położonej w zielonej i spokojnej części Koszyc.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł36,92 m² 8 044,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Nowa cena! Oferujemy nowocześnie wykończoną kawalerkę wraz z piwnicą o łącznej powierzchni 36,92 m , położoną na os. Piastowskim w Kościanie. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł71 m² 31 690,14 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament W samym sercu gdańska W pełni umeblowany | Wyspa Spichrzów | Wysoki sufit 330 cm | Balkon | Klimatyzacja ****** opis inwestycji: kompleks Grano na Wyspie Spichrzów, to zwycięzcą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 193 zł32,01 m² 12 096 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Liviny to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w Iwinach miejscowości graniczącej bezpośrednio z Wrocławiem od strony południowej. Projekt został przygotowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł62 m² 5 467,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na 1. piętrze w ścisłym centrum miasta | Połaniec, ul. Królowej Jadwigi 14 nasze biuro nie pobiera prowizji od kupującego Cena: 339 000 zł Powierzchnia mieszkania: 62 m Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 062 000 zł47,20 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta wynajmu mieszkania - Riverview, gdańsk Śródmieście, ul. Angielska Grobla 32/24 atuty Prestiżowa inwestycja w samym sercu Gdańska - Riverview Bliskość Motławy i Starego Miasta (5.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł35,26 m² 25 382,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie typu studio w nowoczesnej inwestycji Steam Park [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje unikatowe mieszkanie na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 170 zł47,54 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle Arkady, budynek A - oddanie 2026! Oferta sprzedaży dotyczy nieruchomości usytuowanej na parterze niskiego 2-piętrowego apartamentowca z windą. Apartament składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł52 m² 17 288,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przed prezentacją zapoznaj się z wirtualnym spacerem po nieruchomości. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m położone na kameralnym, strzeżonym i zamkniętym osiedlu z 2019.

Szczegóły ogłoszenia

304 900 zł58,80 m² 5 185,37 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowiec inwestycyjny 2 niezależne mieszkania Głogów, ul. Poczdamska - jedna księga wieczysta Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,8 m , położone na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł57,38 m² 8 870,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z poddaszem , położone w spokojnej okolicy w Zaczerniu z szybkim dojazdem do Rzeszowa. To idealna propozycja dla osób, które szukają większej.

Szczegóły ogłoszenia

935 452 zł32,08 m² 29 159,98 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Gustowne studio W ekskluzywnej lokalizacji W sercu wyspy spichrzów Wyspa Spichrzów | Granaria | W pełni wyposażona nieruchomość | Marina Yachtowa | Gotowy produkt inwestycyjny pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

966 000 zł46 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa - Wyjątkowa inwestycja willi miejskich - klucze do odbioru! zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł50,97 m² 13 125,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,97 m , z oddzielną kuchnią oraz dużym, narożnym balkonem. Lokal znajduje się na drugim (ostatnim) piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 018 300 zł81,79 m² 12 450,18 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80,79 m2 m , zlokalizowane na 2. piętrze w nowoczesnym osiedlu przy ul. Ciesielskiego, kraków - Czyżyny. Zakup bez prowizji i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 000 zł40,09 m² 11 374,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta wyłącznie W oakestate! Biuro Nieruchomości Oakestate przedstawia mieszkanie w nowoczesnej inwestycji klonovia, przy ul. Klonowej 93 w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz ciszy, przestrzeni i wygody? To może być to - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 147 zł45,91 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atlantis Prestige Park etap II 2 pokoje | 45,91 m | Balkon 5,70 m | III piętro | Zachód | 3.301 Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesną architekturę, wysoki standard i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 224 zł43,68 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja w Dominowie, oddanie IV kwartał 2026 i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji w miejscowości Dominów o powierzchni 43,68 mkw w skład.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł48 m² 11 041,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę apartamentu w Łodzi przy ul. Traktorowej. Apartament o powierzchni 48m2 składający się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł49 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe, znajdujące się w dzielnicy Zaodrze przy ulicy Zwycięstwa w Opolu. Nieruchomość ma powierzchnię ok. 49m2 i znajduje się na czwartym piętrze /zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł45,70 m² 6 455,14 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie 45,70 m | 2 piętro | duży balkon | mieszkanie widokowe | osiedle Na Kotlinę Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,70 m, usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

407 790 zł35,46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 35,46 mkw usytuowane na I piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł31,77 m² 13 220,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjna oferta sprzedaży apartamentu położonego w Karpaczu .Inwestycja w trakcie realizacji w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal położony jest na parterze budynku od strony zachodnio.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł29,09 m² 27 157,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie: na sprzedaż piękne, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 29,09 m , położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Popiełuszki 2 w Gdańsk. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie na sprzedaż * 48m2 * 2 pokoje * Koniuchy Cechy oferty: -mieszkanie dwustronne, rozkładowe z wystawą okien w kierunku południe-północ -do użytku lokatorów suszarnia.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne, pachnące nowością zgrabne i słoneczne mieszkanie na osiedlu Pięciu Wzgórz! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na nowo wybudowanym osiedlu Pięciu Wzgórz na gdańskim Ujeścisku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł96,18 m² 6 446,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

II etap inwestycji osiedle zalasek zakończenie budowy - II/III kwartał 2026 r. Inwestycja ta, to bezczynszowe budynki mieszkalne, jednorodzinne, w zabudowie segmentowej. Osiedle zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 323 440 zł93,20 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:15/41

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpackie, ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż apartament w inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie przy ul. Fryderyka Szopena. Mieszkanie W88 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł30 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Chorzów Batory ul. Czempiela - 30m2 / kawalerka idealna pod inwestycję! we speak english Z przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu ofertę wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł48,70 m² 7 186,86 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice os. Witosa ul. Barlickiego - 49 m2 / 2 pokoje + balkon we speak english Przedstawiamy Państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania do remontu o powierzchni 49 m2 zlokalizowanego w Katowicach na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł28,66 m² 10 432,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka 28,66 m z widokiem na Zamek Malbork Na sprzedaż funkcjonalna, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 28,66 m , położona na III piętrze w budynku w Malborku.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł96,20 m² 6 964,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do zakupu lokal mieszkalny wraz z ogrodem, zlokalizowany w cichej części dzielnicy Wróblin w Opolu Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu przestronny lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł65,21 m² 7 161,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje nowe miejsce w sercu Wałcza! Marzysz o mieszkaniu, które będzie Twoją bezpieczną przystanią, inwestycją na przyszłość lub przestrzenią idealną na start? Poznaj nową inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 345 zł31,71 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie. Lokal o powierzchni 31,71 m znajduje się na piętrze 1 z 2.