dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 206 ogłoszeń

565 000 zł26,83 m² 21 058,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mamy przyjemność zaprezentować komfortowy apartament z balkonem o powierzchni około 27m2, położony w dzielnicy Bronowice przy ulicy Naukowców w Krakowie. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 829 000 zł99 m² 18 474,75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3 pokojowe mieszkanie ul. Kazimierza Jeżewskiego Ursynów budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2006 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 99.

Szczegóły ogłoszenia

4 599 000 zł133 m² 34 578,95 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty: tomasz leiman pfrn nr.28679 tel.   Piękny apartament z widokiem na rzekę z sypialni, pokoju kąpielowego oraz salonu znajdujący się na dziewiątym piętrze w Angel.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Pragniesz komfortowego mieszkania z wygodnym układem i dodatkowymi możliwościami aranżacyjnymi? Chcesz cieszyć się jasnym i przestronnym wnętrzem? Mamy dla Ciebie 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 524 240 zł85 m² 17 932,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 84,68 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży prestiżową inwestycję active natura usytuowaną w Kielcach-Maciejówka 6 km od Rynku. Inwestycja mieści się w doskonałej lokalizacji przy rezerwacie przyrody Natura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł96 m² 11 354,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament - ustroń równica Nowoczesne mieszkanie bezczynszowe w Beskidach Lokalizacja , Wyjątkowe apartamenty bezczynszowe w sercu Beskidów, 660 m.n.p.m - unikalne położenie na zboczu.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł51,80 m² 14 671,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Kołobrzeg - wyjątkowa lokalizacja - mieszkanie w samym sercu miasta, tuż przy zabytkowych uliczkach Starego Miasta z widokiem na Katedrę. Na wyciagnięcie ręki liczne restauracje, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

759 800 zł57,57 m² 13 197,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem | Kameralny Sławin | 57,57 m | Premium Stylowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie z prywatnym ogrodem o powierzchni ok. 150 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł46,65 m² 16 505,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie (III piętro) o powierzchni 46,38 m3 z widokiem na rzekę Motławę położone w Gdańsku niedaleko Śródmieścia, inwestycja Portowo. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Prestige Nieruchomości prezentuje elegancki i komfortowy apartament dwupoziomowy z lokalem użytkowym, o łącznej powierzchni 141 m , położony w samym sercu Inowrocławia, przy.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł80,36 m² 8 213,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Opiekun oferty: rafał Araminowicz tel:   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest na terenie zamkniętego osiedla mieszkaniowego w rejonie Nowe Sady na pograniczu dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł58 m² 8 534,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3-pokojowe, gotowe do odbioru mieszkanie w zabudowie szeregowej Rzeszów, os. Biała. Ogrzewanie podłogowe, dwa miejsca parkingowe, balkon i zero prowizji. Gotowe dla Ciebie bez czekania. 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł44,66 m² 17 801,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam zaszczyt przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia trzeciego pokoju, usytuowane w znamienitej części Ochoty, przy ul. Karola Dickensa 15. Położenie to.

Szczegóły ogłoszenia

1 339 000 zł118,20 m² 11 328,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 118,2 m , położone na 3. piętrze kamienicy przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie we Wrocławiu. Lokal sprawdzi się jako duże mieszkanie rodzinne, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł37 m² 9 594,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie po generalnym remoncie. Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Sułkowskiego. W bliskiej odległości, komunikacja miejska autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł159,40 m² 6 267,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bliskie Marki gotowe mieszkania przy ul. Klucznikowskiej bez prowizji od kupującego! Bliskie Marki to kameralna, zakończona już inwestycja, która znajduje się na samym początku Marek od strony Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

788 000 zł39 m² 20 205,13 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w centrum Gdyni - komfort, styl i doskonała lokalizacja Oferta ograniczona czasowo - tylko do 1 kwietnia 2026 roku w tej cenie! Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

508 000 zł40 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 40 m, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji fuzja przy ul. Milionowej 8 w Łodzi. Lokal znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

808 320 zł50,52 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie takie mieszkanie w całej inwestycji! Mieszkanie z ekspozycją południową! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

424 710 zł25,74 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji! - kolejny - etap inwestycji ( budynek J ). Termin odbiorów: II kwartał 2026 Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł64,47 m² 37 071,51 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż słoneczny apartament w nowym apartamentowcu Chmielna Duo. Ta nowoczesna inwestycja klasy Premium, zlokalizowana w samym centrum Warszawy, została oddana do użytku w II kwartale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

966 000 zł78 m² 12 384,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament lotos zlokalizowany w dzielnicy Szczepanowice w Opolu przy ul. Stawowej. Nieruchomość znajdującą się na IV piętrze stanowi apartament.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł97 m² 6 484,54 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronny, klimatyczny lokal mieszkalny zlokalizowany w samym centrum Tarnowa - przy ul. Limanowskiego. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze dobrze utrzymanej kamienicy z 1936.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł41,97 m² 12 985 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 41,97 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego kompleksu jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Katowicach. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł60 m² 7 666 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dwukondygnacyjne, nowoczesne , przestronne mieszkanie o powierzchni 61m2, z balkonem, dwiema łazienkami, położone w centrum Leszna. Idealne dla par, rodziny 2+1 lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł51 m² 20 392,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, położone w sercu klimatycznego Starego Podgórza, przy ul. Węgierskiej w Krakowie. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł80 m² 3 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Biuro Property Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80 m2 zlokalizowane w Dębicy przy ulicy Gawrzyłowskiej. Mieszkanie wyodrębnione w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł26 m² 22 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Sieleckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1954 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 046 000 zł80,48 m² 12 997,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa - nowoczesność i kameralność w sercu Józefowa Wirtualny spacer przedwstawiony w ofercie prezentuję przykładowy lokal z inwestycji w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 882 zł55,94 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja: - niska zabudowa, tylko 2 piętra - garaż podziemny, -ogródki lub balkony, - kameralne osiedle Mieszkanie: - ogrzewanie podłogowe, - klimatyzacja, - filtry antysmogowe, - stelaż wc, do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 120 zł39,20 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dobrze zaprojektowane mieszkanie na start Lublin, czechów Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Lublinie, przy ul. Koncertowej, w dzielnicy Czechów. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł24 m² 19 791,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie w zielonej okolicy - doskonała lokalizacja! Na sprzedaż przytulna, bardzo jasna kawalerka o powierzchni 24 m , położona na 3. piętrze budynku przy ul. Magistrackiej 24 na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 745 zł46,10 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Promocja: atrakcyjna cena 10 450 zł/m - to doskonała okazja, by kupić nowe mieszkanie w bardzo konkurencyjnej cenie. Oferta bez opłat i prowizji! Dodatkowo mieszkanie to kwalifikuje się do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł125 m² 4 792 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie położone w Zieleniewie na Osiedlu Zacisze, na II piętrze w budynku III piętrowym bez windy. Powierzchnia 90,03 m2 bez skosów, a powierzchnia mierzona po podłodze to około 130.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł34 m² 12 617,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż w samym centrum Bydgoszczy, przy ul. Pomorskiej 4 8. Lokal o powierzchni 34 m składa się z dwóch ustawnych pokoi salonu oraz sypialni, z których.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł78,50 m² 6 980,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane 4 pokojowe mieszkanie w Żarach przy ul. Kasprzaka oraz garaż. Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w bloku przy ul. Kasprzaka w Żarach.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł68,79 m² 6 105,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferta sprzedaży przestronnego mieszkania z balkonem i miejscem parkingowym. Mieszkanie o powierzchni 68,79 usytuowane jest na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego budynku, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł66 m² 12 955 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Kraków - Nowa Huta - Os. Górali - 66 m - 3 pokoje Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone w cichym i pełnym zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł76 m² 6 565,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w zabudowie bliźniaczej w Orlu II Etap kameralnej inwestycji położonej w przepięknej lokalizacji w otoczeniu lasu i w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł49 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 w Kaliszu. Mieszkanie zlokalizowane jest na II piętrze bloku na ul. Hożej. Składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij