dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

432 195 zł53 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie z tarasem, miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórką lokatorską, o powierzchni 53,03 m2 w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł38 m² 14 935,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Opis: oferuję do sprzedania bardzo ustawne mieszkanie znajdujące się przy ulicy Wolskiej Nieruchomość umiejscowiona na 3 piętrze 6 piętrowego bloku z windą. Nowe instalacje w budynku, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brazylijska

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł48 m² 15 729,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 47m2 położone na drugim piętrze trzypiętrowego budynku w pięknej zielonej okolicy w sercu Saskiej Kępy. Ekspozycja okien zachodnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

2 300 000 zł90 m² 25 578,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament z Widokiem na Rzekę Angel River, ul. Walońska 19 Wrocław Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży luksusowego apartamentu o powierzchni 89,92 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

665 000 zł59 m² 11 219,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta 3 pokojowe, 59 metrowe mieszkanie na kameralnym osiedlu Zielone Tarasy przy ul. Św. Rocha w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gałczyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł42 m² 16 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie nie było do tej pory zamieszkałe, gotowe do zamieszkania od zaraz! Na sprzedaż bardzo ładne 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,86 m2 na 2 piętrze 3 piętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Seminaryjska

Kielce,świętokrzyskie

459 000 zł47 m² 9 765,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe przytulne mieszkanie po remoncie, w wysokim standardzie o powierzchni 47 m2 na ul. Seminaryjskiej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Żupnicza

Warszawa,mazowieckie

2 170 000 zł87 m² 24 942,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament, łączący w sobie nowoczesny design i luksusowy standard, oferujący wygodę, elegancję oraz przestrzeń dla najbardziej wymagających. Apartament wyróżnia się starannym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernika

Chełmno,kujawsko-pomorskie

289 000 zł58 m² 4 991,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! nowa niższa cena! nowa niższa cena! tylko U nas! Możliwa zamiana na mniejsze mieszkanie z dopłatą do sprzedawanej nieruchomości. Na sprzedaż spółdzielczo własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

505 000 zł22 m² 23 488,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka na Starym Mokotowie przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 21,5m2, usytuowane na 2 piętrze w solidnym budynku z cegły z lat 50-tych. Dogodna lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

428 999 zł64 m² 6 724,12 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Powierzchnia ok 64 m2 -salon z balkonem -sypialnia -sypialnia -kuchnia -łazienka Drzwi antywłamaniowe Okna pcv Piwnica Otoczenie bloku zadbane, dużo zieleni Dobra lokalizacja - C.H. M1, promenada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

745 000 zł104 m² 7 163,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie położone w inwestycji domów w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 104m2 z ogródkiem w nowo powstającej, kameralnej inwestycji. Parter budynku to przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

239 000 zł48 m² 4 979,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż Mieszkanie 3-pokojowe w centrum Piły - Idealne pod inwestycję! Lokalizacja: centrum, piła Piętro: 2 / 4 Powierzchnia: 48 m Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rembowskiego

Zgierz,łódzkie

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z płyty zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

470 000 zł54 m² 8 674,79 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Trzypokojowe mieszkanie na Bliskim Zaodrzu - idealna lokalizacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania położonego na Bliskim Zaodrzu - jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Kraków,małopolskie

740 000 zł52 m² 14 368,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Krowoderskich Zuchów w Krakowie, na czwartym piętrze, czteropiętrowego budynku w bardzo atrakcyjnej i bliskiej centrum okolicy. Ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

530 000 zł38 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atuty: - 2 minuty do przystanku autobusowego; - 15 minut pieszo do parku Reagana - 25 minut do plaży oraz mola w Brzeźnie - 20 minut pieszo do stacji skm - 25 minut Uniwersytet Gdański lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydzowa

Łódź,łódzkie

270 000 zł38 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 38 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ul. Rydzowa 13 w dzielnicy Łódź Bałuty - Teofilów. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dąbrowa Górnicza,śląskie

301 499 zł63 m² 4 800,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne i komfortowe 3 pokoje z balkonem! | Dąbrowa Górnicza ul. Dąbrowskiego zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasztelańska

Wałbrzych,dolnośląskie

449 000 zł54 m² 8 238,53 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,5m2 w skład którego wchodzi salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje, łazienka, balkon, dodatkowo piwnica, możliwość korzystania z suszarni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł43 m² 6 744,19 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Makler Poleca na sprzedaż: dwupokojowe mieszkanie z loggią na Szwederowie - 11 piętro, piękny widok! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni niespełna 43 m , położone w wieżowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tkacka

Rzeszów,podkarpackie

680 700 zł68 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości prezentuje kameralną inwestycję mieszkań w zabudowie szeregowej o nowoczesnej architekturze zlokalizowanych na osiedlu Staroniwa. Kompleks składa się z 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 000 zł42 m² 7 357,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż nowa cena mieszkanie własnościowe na wyżynach o pow.42.42m2 składające się z dwóch pokoi ,kuchni i łazienki,osobno wc,tzw.układ szczeciński. Lokal mieści się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

1 029 000 zł73 m² 14 154,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Ciche I ciepłe I dwustronne Z balkonem I 3 pokoje I rozkładowe I na 1 piętrze I biskupin Lokalizacja: wrocław, ul. Gersona Ilość pokoi: 3 Powierzchnia użytkowa: 72,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł31 m² 24 334 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Brief: wola Muranów | elegancki apartamentowiec klasy premium: kamienica Muranów 2016r. | przestronna kawalerka o powierzchni 30,78m2, położona w doskonałej lokalizacji przy ulicy Dzielnej 72 |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł63 m² 11 831,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

DO sprzedania: trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 63,39 m2 z oddzielną, widną kuchnią oraz loggią i komórką lokatorską, zlokalizowane na Bemowie nieopodal Fortów Bema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Panoramiczna

Kielce,świętokrzyskie

380 000 zł50 m² 7 598,48 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,01 m2 położone w atrakcyjnej lokalizacji na ulicy Panoramicznej w Centrum Kielc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafrańców

Warszawa,mazowieckie

871 220 zł62 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na białołęce nieopodalgalerii północnej 10 min bez korków do węzła komunikacyjnego młociny Mieszkanie trzypokojowe usytuowane na szóstym piętrze z korzystnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gościsława

Szczecin,zachodniopomorskie

269 000 zł28 m² 9 471,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjna kawalerka z balkonem na Żelechowie ul. Gościsława. Marzysz o wygodnym mieszkaniu w spokojnej okolicy, ale z łatwym dostępem do centrum miasta? Ta przytulna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

964 000 zł69 m² 13 979,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup bez podatku pcc 2% Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Walerego Sławka w Krakowie (dzielnica Podgórze Duchackie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

490 000 zł51 m² 9 626,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie na parterze! Komfortowe i funkcjonalne! Zapraszam do zakupu! Mieszkanie zlokalizowane jest w pobliżu Uniwersytetu Zielonogórskiego - stanowi idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

789 000 zł49 m² 16 115,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

W ofercie na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,96 m2, z miejscem parkingowym w garażu podziemnym i komórką lokatorską, położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

412 472 zł55 m² 7 520 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Na Wzgórzu - Oglądasz okolicę z góry. Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

975 000 zł118 m² 8 245,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Przy skrzyz owaniu ul. Kutrzeby i ul. Opalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

282 000 zł40 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu przytulne mieszkanie w Centrum Jeleniej Góry w kameralnej kamienicy. Nowa niższa cena. Mieszkanie duże, położone w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domagały

Kraków,małopolskie

651 000 zł38 m² 16 970,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard z inteligentnym systemem zdalnego zarządzania Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,36 m2 znajdujące się w budynku położonym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Siewierz,śląskie

287 653 zł43 m² 6 744,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim! Zadzwoń już dziś i zapytaj o dodatkowy rabat! 0% Prowizji - ( do biura ) Kupujący nie płaci 2% podatku od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł68 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z zachwycającym widokiem. Ta nieruchomość jest idealnym wyborem dla osób ceniących ciszę, bezpieczeństwo, wysoki komfort życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Opole,opolskie

775 644 zł70 m² 11 110,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania Państwu na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w najnowszej inwestycji - Atlantis Prestige Park etap 2 - realizowanej we wschodniej części Opola, w dzielnicy Malinka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Romantyczna

Szczecin,zachodniopomorskie

590 000 zł72 m² 8 194,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Okazja! Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni całkowitej 75 m (53 m użytkowej) Na pierwszym poziomie znajdziesz: przytulny salon z otwartą kuchnią, idealną do wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tetmajera

Koszalin,zachodniopomorskie

369 000 zł47 m² 7 817,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Fantastyczne mieszkanie gotowe do zamieszkania. Powierzchnia 47,2 m2. 369 000 zł. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu! możliwość zakupu przez obcokrajowców! (mówimy również W języku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij