dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle gen. Józefa Wybickiego

Kartuzy,pomorskie

429 000 zł49 m² 8 737,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Tylko U nas Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu również dla obywateli spoza ue bez dodatkowych formalności. Na sprzedaż funkcjonalne, 2 - pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

449 322 zł36 m² 12 310,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twoje nowe, jasne M w zielonej części Poznania - idealne na start lub jako inwestycja Szukasz swojego pierwszego mieszkania? A może chcesz zainwestować w nieruchomość w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

315 000 zł45 m² 6 979,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Tylko u nas! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,13 m2 położone na Bałutach. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: -salon, -sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 199 000 zł64 m² 18 589,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Apartament W kamienicy! Na sprzedaż gotowy do zamieszkania, odrestaurowany apartament położony w centrum Krakowa przy ulicy Św. Sebastiana. Lokalizacja: oferowany apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Główna

Janikowo,kujawsko-pomorskie

269 000 zł50 m² 5 385,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Janikowo, ul. Główna, gmina Janikowo powiat Inowrocławski Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 47,15 m , zlokalizowane w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł27 m² 14 237,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne apartamenty (lokale inwestycyjne) wykończone pod klucz w dzielnicy Fabrycznej we Wrocławiu. Inwestycja przy Parku Technologicznym (ponad 200firm) i Wyższych Uczelniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Janocin

Janocin,kujawsko-pomorskie

149 900 zł50 m² 2 998 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania w niskiej cenie za m2, ale w bliskiej odległości od miasta? Idealnie się składa! tylko W naszym biurze. Mieszkanie 2-pokojowe na drugim piętrze w bloku-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Otwock,mazowieckie

563 800 zł48 m² 11 745,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na zielonym osiedlu w Otwocku - idealne dla rodziny lub jako stabilna inwestycja! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gryfino,zachodniopomorskie

549 000 zł110 m² 4 990,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Gwarant nieruchomości tylko U nas! wyłączność! Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w budynku trzy rodzinnym. Na przestrzeni 110m2 znajdujemy 4 pokoje, werandę, kuchnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

599 000 zł35 m² 17 292,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Komfortowe 2 pokoje z balkonem | Żabiniec | 3 piętro | nowoczesne budownictwo Oferuję na sprzedaż wykończone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,64 m , z balkonem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sztutowo,pomorskie

499 000 zł38 m² 13 306,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Agencja westate zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w inwestycji Trimare, położonej w malowniczym Sztutowie na Mierzei Wiślanej. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Łódź,łódzkie

267 000 zł46 m² 5 864,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie na sprzedaż - Łódź, ul. Przybyszewskiego Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,53 m , położone na 4. piętrze w bloku czteropiętrowym w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

399 295 zł33 m² 12 056 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

517 020 zł37 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marcina z Wrocimowic

Warszawa,mazowieckie

667 000 zł46 m² 14 617,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w stanie deweloperskim na warszawskiej Białołęce w nowej inwestycji Nadwiślańska Kaskada przy ul. Marcina z Wrocimowic. Budynek ukończony pod koniec 2023 roku. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potulna

Łódź,łódzkie

405 000 zł62 m² 6 532,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferujemy do sprzedaży przestronne i ustawne 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2, zlokalizowane na terenie cichego i zadbanego osiedla na Chojnach. Dlaczego warto: * atrakcyjna cena *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

874 000 zł64 m² 13 555 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 64,48mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Możliwość wydzielenia osobnej kuchni / Balkon 8,11mkw Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzybowska

Zabrze,śląskie

187 000 zł32 m² 5 766,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sprzedaż / kawalerka/ Mieszkanie wynajęte /gotowiec Inwestycyjny Dwie możliwości. Gotowiec Inwestycyjny - mieszkanie Wynajęte lub kawalerka do zamieszkania. Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny - kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Almeryjska

Pogórze,pomorskie

1 149 000 zł67 m² 17 164,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament 67 m + poddasze + 2 tarasy Ogrody Tesoro Zamieszkaj na prestiżowym, strzeżonym osiedlu Ogrody Tesoro, położonym tuż obok Gdyni, z widokiem na morze oraz w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

288 000 zł46 m² 6 260,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - nowoczesne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w centrum Piekar Śląskich Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

357 371 zł36 m² 9 988 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

599 000 zł81 m² 7 389 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż, kamieniec wrocławski. 10 km od granic Wrocławia. Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji w Kamieńcu Wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł61 m² 15 730 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość położona przy ul. Aluzyjnej 10 na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, świeżo odmalowane, gotowe do wprowadzenia. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Radomierzyce

Radomierzyce,dolnośląskie

529 000 zł55 m² 9 566 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Promocja do końca roku - 10.000 PLN na wybrane prace dodatkowe* MIESZKANIE OD DEWELOPERA 0% PROWIZJI! OGRZEWANIE PODŁOGOWE! POMPA CIEPŁA! ROLETY ZEWNĘTRZNE ELEKTRYCZNE! OGRÓDEK DO WYŁĄCZNEGO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Gliwice,śląskie

350 000 zł59 m² 5 928,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - Gliwice, ul. Żwirki i Wigury (trynek) Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59,04 m2, położone na 3. piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lekcyjna

Wrocław,dolnośląskie

1 030 000 zł83 m² 12 402,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament z tarasem, balkonem i ogródkiem | Wysoki standard Komfort, przestrzeń i prestiż w jednym miejscu Na sprzedaż apartament o powierzchni 83,05 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł48 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gotowego, w pełni wyposażonego mieszkania zlokalizowanego na nowoczesnym osiedlu Olimpia Port. Jednopoziomowe, rozkładowe, 15 minut od Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

1 049 000 zł68 m² 15 426,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż piękne, nowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Kupujący nie płaci podatku pcc 2% (sprzedający wystawia fakturę vat). Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

589 000 zł57 m² 10 406,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyłącznie w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56.60 m2 zlokalizowane przy ulicy Iwonickiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł58 m² 9 064,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,36 m2 usytuowane na parterze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul. Nefrytowej ( Załęże). Mieszkanie sprzedawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł57 m² 11 971,80 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Marzysz o przestronnym, rodzinnym mieszkaniu w zielonej i spokojnej okolicy? To idealne miejsce, aby stworzyć ciepły dom dla Twojej rodziny. Mieszkanie oferuje 3 niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kadmowa

Gdańsk,pomorskie

949 763 zł69 m² 13 764,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - przedsprzedaż! Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 69 m wraz z 26,75 m tarasem i 4,81 m balkonem przy ulicy Kadmowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pałacowa

Legionowo,mazowieckie

430 000 zł31 m² 13 915,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 6 piętrze w budynku z windą z 1986 roku zlokalizowane w Legionowie przy ul. Pałacowej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

492 000 zł34 m² 14 470,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokal wykończony! Projekt złożony z 319 apartamentów inwestycyjnych w 7-piętrowym budynku z garażem podziemnym. Szeroka oferta dostępnych metraży od 27 m2 do 51 m2. Do każdego.