dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 156 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 156 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lublańska

Kraków,małopolskie

750 000 zł39 m² 19 230,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prądnik czerowony - ulica lubańska - osiedle ulubion Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Prądnik Czerwony , ul. Lublańska w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nad Łomnicą

Karpacz,dolnośląskie

839 000 zł62 m² 13 532,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości Posesja oferuje do sprzedaży piękne, przestronne mieszkanie/apartament Karpaczu. Super lokalizacja 10 minut spacerkiem do centrum/ deptak, a zarazem cisza i spokój, mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Kraków,małopolskie

1 299 999 zł103 m² 12 621,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: kuchnia z jadalnią + salon + sypialnia + pokój + łazienka oraz antresola o łącznej powierzchni 103 m przy ul. Mikołaja Reja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

560 000 zł46 m² 12 173,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 46m2 i usytuowane jest na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. W jego skład wchodzą: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Serdeczna

Zalasewo,wielkopolskie

569 000 zł55 m² 10 308 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szukasz 3 pokojowego mieszkania w spokojnej okolicy? Marzysz o miejscu, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

894 881 zł69 m² 13 025,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Duże, trójstronne mieszkanie 4 pokojowe o pow. 68,70m2 z ogrodem o pow. aż 213,71m2! W świetnej lokalizacji na spokojnym zielonym Brochowie we Wrocławiu + w promocyjnej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagonowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

219 000 zł33 m² 6 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jakie mieszkania najczęściej znajdują nabywców? Odpowiedź, wszechstronne". Takie właśnie jest kolejną ofertą w naszym biurze. Przede wszystkim nieduże, charakteryzujące się niewielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 780 000 zł148 m² 11 994,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1905

Gotowiec inwestycyjny! uniwersalna lokalizacja W poznaniu Do kupna lokal podzielony już prawnie i funkcjonalnie na 5 samodzielnych mieszkań - kawalerek ( są wystawione zaświadczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

819 000 zł85 m² 9 658,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie czteropokojowe o powierzchni użytkowej 84,80 m2, położone na drugim piętrze w budynku wielorodzinnym, w Centrum Opola. Lokal w standardzie do zamieszkania, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Srebrzyńska

Łódź,łódzkie

345 171 zł32 m² 10 803,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie zwlekaj! Gotowe mieszkania zobacz Na żywo! Pracujemy 7 dni w tygodniu od 8:00 20:00 Napisz wiadomość- prześlę Ci ofertę promocyjną! Twoje nowe, inteligentne mieszkanie w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł29 m² 18 793,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie w kamienicy z 1936r przy ulicy Obozowej. Kamienica po wymianie pionów, monitoring na klatkach, klatki przed remontem. Mieszkanie do własnej aranżacji z bardzo dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rymera

Zabrze,śląskie

845 000 zł97 m² 8 755,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna inwestycja w Zabrzu. Przedstawiam ofertę mieszkań w znakomitej lokalizacji, dostępnych od IV kwartału 2024 roku. Inwestycja jest o wysokim standardzie wykończenia, zbudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł34 m² 6 891,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem oraz łazienką, położonego w świetnej lokalizacji - Szwederowo. Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

476 661 zł41 m² 11 680 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: bartosz Jędrzejewski tel: nowa kawalerka w stanie deweloperskim, gotowa do odbioru. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie położone na Wrocławskim Ołtaszynie wśród budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł38 m² 18 443,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 37,9 m2, piętro 3/6 z windą, w budynku z 2023 roku, ursus Skorosze. Mieszkanie wykończone i wyposażone w wysokim standardzie, w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

144 000 zł49 m² 2 936,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Jeśli poszukujesz dobrze skomunikowanego mieszkania obok dworca kolejowego i starówki w Inowrocławiu to jest to oferta dla Ciebie! Mieszkanie na parterze, 49m , dla rodziny! Oferta skierowana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

740 110 zł68 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin śródmieście! - Obręb - stare miasto! Klimatyzacja w standardzie każdego mieszkania! - jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Możliwość Oglądania mieszkań w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

792 110 zł38 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 37,9 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w 5-piętrowym nowym budynku przy Alei Pokoju - Inwestycja atal. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

433 335 zł41 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W sprzedaży ostanie wolne mieszkania w nowym osiedlu przy ul. Technologicznej w Rzeszowie. Dostępne mieszkania o metrażu 41,27 m2 oraz 65m2 i 75 m2. Atuty nieruchomości - pasaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcinkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

259 000 zł45 m² 5 794,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 44,7 m2 położone na 1 piętrze w niskim bloku na os. Staszica ul. Marcinkowskiego tzw. Alejki. Mieszkanie składa się z 2 salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łabędzia

Mysiadło,mazowieckie

539 900 zł41 m² 13 098 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Przytulne mieszkanie z dużym tarasem i pięknym widokiem Piaseczno, ul. Łabędzia, przy Stawie w Mysiadle Szukasz miejsca, w którym poczujesz się jak w domu, z kawałkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czerwone Maki

Kraków,małopolskie

890 000 zł60 m² 14 833 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Jeśli szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność, komfort i doskonałą lokalizację, ta Alternatywa jest bardzo interesująca! Więcej informacji: , tel. 514*713*371 lokalizacja: kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Oleśnica,dolnośląskie

289 000 zł25 m² 11 560 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Rynek 45b w Oleśnicy znajdujące się w samym sercu miasta, oferując wyjątkową lokalizację z dostępem do najważniejszych punktów usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

469 000 zł34 m² 13 983,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Idealna Oferta 2 pokojowego mieszkania na Starym Mieście Szukasz komfortowego mieszkania w centrum, gdzie wszędzie jest blisko i na co dzień możesz korzystać z urokliwych miejsc Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Czekoladowa

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł60 m² 12 483,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie, wyremontowane i gotowe do zamieszkania o powierzchni 5 9,48 m2 znajdujące się na 3 i 4 piętrze bloku z 2016r. w dzielnicy Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rejtana

Poznań,wielkopolskie

791 466 zł57 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania od zaraz. Apartament M19 w Rezydencji Rejtana to 3-pokojowa przestrzeń stworzona dla osób, które cenią sobie komfort, styl i wygodę życia w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdrowa

Kraków,małopolskie

555 000 zł31 m² 17 903,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe na zdrowej do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położna przy ul. Zdrowa, (dzielnica Prądnik Biały). W najbliższej okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz sportowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jurajska

Modlnica,małopolskie

767 700 zł68 m² 11 289,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Klient nie płaci prowizji ani podatku pcc Marzysz o swoim azylu , gdzie odpoczniesz po pracy a zaraz będziesz mieć wszystko w zasięgu ręki ? Ta oferta jest dla Ciebie! Jest to słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

340 000 zł27 m² 12 592,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

MB Estates ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 27 m2 mieszące się w Krakowie na Bieżanowie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

443 924 zł38 m² 11 753,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,77 m2 w cenie uwzględniającej promocję! Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar w Toruniu znajduje się na 1 piętrze 3-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

499 453 zł65 m² 7 628,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

oraz podatku pcc 2%. Szukasz mieszkania 4-pokojowego dla siebie i Twojej rodziny lub pod inwestycję? Idealnie trafiłeś! rabat 20% i smart home gratis! Mieszkanie o powierzchni 56,88 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymańskiego

Kraków,małopolskie

556 560 zł46 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. 3 pokojowe mieszkanie z balkonem Mieszkanie składa się z : przedpokoju 2 sypialni salonu z aneksem kuchennym łazienki Oferta skierowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

840 000 zł46 m² 18 421 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun Oferty tel. Estetyczne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie. Inwestycja na Ogrodach Hallera. Nieruchomość gotowa do wprowadzenia zlokalizowana jest zaledwie 2km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ikara

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł70 m² 11 381,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Bulwar Ikara na wrocławskim Gądowie. Pełny rozkład! Mieszkanie w trakcie remontu / odświeżania. Metraż i układ: mieszkanie o powierzchni 70,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

449 000 zł48 m² 9 296,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam Państwu doskonałą ofertę mieszkania o powierzchni użytkowej 48,30m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym w poszukiwanej okolicy .Lokal do zamieszkania ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamiennogórska

Poznań,wielkopolskie

649 000 zł50 m² 12 851,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę, niezwykle jasnego i przytulnego, 3 - pokojowego mieszkania położonego na poznańskim Grunwaldzie - ul. Kamiennogórska. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyłęcka

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł48 m² 14 611,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Wyłącznie u mnie! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

650 000 zł54 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję do sprzedaży dochodowy apartament na Osiedlu Skalnym. Apartament znajduje sie na parterze kilkulnastoletniego budynku z windą i garażem podziemnym. Lokal o powierzchni 54 m2 skałda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Kraków,małopolskie

699 000 zł35 m² 19 971,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecamy! Mieszkanie 2 pokojowe 34,89 m2 na ul. Żółkiewskiego (dzielnica: grzegórzki-Stare Miasto ). Oferuję Państwu do sprzedaży mieszkanie 34,89m2 , usytuowane na parterze w 3 - piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Opole,opolskie

560 000 zł120 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow. 119,76 m2, położone w całości na I pietrze, składający się z 4 pokoi, jasnej kuchni, łazienki z oknem połączonej z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Chorzów,śląskie

546 052 zł66 m² 8 595,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nie współpracujemy Z pośrednikami -brak podatku pcc_biuro sprzedaży Bezpośrednia oferta w najlepszych cenach tylko w Biurze Dewelopera ( do soboty dodatkowe rabaty na wybrane mieszkania.